27/11/2021 07:27
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Shoutbox
You must login to post a message.

No messages have been posted.
Navigacija
· Namai
· Straipsniai
· Siuntimai
· DUK
· Forumas
· Web nuorodos
· Nauja kategorija
· Kontaktai
· Pateikti nuorodą
· Pateikti naujienas
· Pateikti straipsnį
· Rekomenduokit mus
· Mūsų darbai
· Su Nomeda
· Dainius
· Foto galerija
· Šį vakarą tv rodys
· TV programos
· MP-3
· TV eteris
Forumo temos
Naujausios temos
· Kokios muzikos norė...
· Juokai
· Norit moderuoti koki...
· TV pagalba.
Populiariausios temos
Temų nėra
Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 101
· Naujausias narys: test
Skaitliukas Nr.1
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Lapkritį į TV6 eterį žengia „Farai“
Lapkritį į TV6 eterį žengia „Farai“Policijos darbo realybės drama – visame pasaulyje populiarus televizijos žanras. Tarp 15–49 metų amžiaus žiūrovų viena iš trijų populiariausių televizijų – TV6 pristato lapkričio premjerą – kultinės Lietuvos policininkų darbo realybės dramos „Farai“ naujas istorijas. Nuo lapkričio 8-osios penktadienio vakarais 21.00 val. TV6 eteryje – tai, ko dar nematė net šio jaunatviško, dinamiško ir ekstremalaus kanalo žiūrovai.

Pirmoje laidoje – naktinis pareigūnų darbas didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Šįkart jie gaudys grupę jaunuolių, įtariamų vagyste iš automobilio, sutramdys įsisiautėjusį vyriškį kuris daužė duris daugiabučio koridoriuje ir užsipuolė jį raminti bandžiusius žmones. Pareigūnai nutraukė prasidėjusias muštynes ir aiškinosi ar iš tiesų jaunuolis pametė piniginę su aštuoniais šimtais litų. Beje, areštinėje sutiktas vyriškis šiam herojui davė labai intriguojantį pasiūlymą.
Nusikaltėlių gaudynės transporto priemonėmis, persekiojimas karštomis pėdomis su tarnybiniu šunimi, viešosios tvarkos užtikrinimas miesto renginių metu, nusikaltimo vietos tyrimas ir įrodymų užfiksavimas, nusikaltimo atskleidimas, įtariamųjų sulaikymas ir apžiūra, pagalbos suteikimas, saugumo užtikrinimas gaisro gesinimo metu, savižudžių gelbėjimas, derybos su nusikaltėliais, psichologinės pagalbos suteikimas nukentėjusiems – ir dar daug kas bus atskleidžiama TV6 laidoje „Farai“.

Laidos „Farai“ operatorius pradeda budėjimą kartu su pareigūnais ir fiksuoja jų darbą visos pamainos metu. Policijos patrulis – tas, kuris pirmasis atvyksta įvykio vieton, tas, su kuriuo pirmiausia susiduria pagalbos prašantieji ar nusikalstamas veikas darantys piliečiai. Jau nuo lapkričio 8 dienos TV6 žiūrovai policijos patrulių darbą pamatys iš arti: kaip užtikrinama viešoji tvarka ir visuomenės saugumas, kaip įgyvendinama nusikalstamų veikų prevencija bei vykdoma žmogaus teisių ir laisvių apsauga.

Policijos darbo realybės dramos žiūrovai turės galimybę ne tik išvysti kasdienį pareigūnų gyvenimą, bet ir suprasti, kad už nusižengimus baudžiama, nusikaltimai atskleidžiami, svaigalai yra dažniausia nelaimių priežastis ir visiems yra privalomos viešosios tvarkos taisyklės.

Operatoriai dirba Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje, Alytuje, Druskininkuose, Mažeikiuose, Jonavoje ir kituose miesteliuose, pagal galimybes atskleisdami ten dirbančių pareigūnų darbo pobūdį, gyventojų charakterį, nusikalstamų veikų pobūdį ir mastą.

„Farų“ siužetuose TV6 žiūrovai ne tik matys ekstremaliai greitus sprendimus ir veiksmus, sekant karštomis nusikaltėlių pėdomis, bet ir gaus praktiškų patarimų, kaip elgtis vienoje ar kitoje situacijoje, kad galėtų išvengti skaudžių pasekmių. „Kiekvienoje laidoje stengsimės informuoti, kokios baudos sulaukė nusikalstamą veiką įvykdęs asmuo, kas dar labiau sustiprins prevencinę laidos naudą“, – pasakoja kūrėjų komanda.

„Farai“ – nuo lapkričio 8 dienos penktadieniais 21.00 val. per TV6!
Komentarai
Komentarų dar neparašyta.
Rašyti komentarą
Turite prisijungti, norėdami parašyti komentarą.
Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungti, jeigu norite balsuoti.

Nėra reitingų.
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Tapk mūsų draugu
Žaliukas Feisbuke
Narių apklausa
TV3 ar LNK ?

TV3
TV3
100% [1 Balsas]

LNK
LNK
0% [0 Balsai]

Balsai: 1
Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.
Pradėta: 13/09/2017 16:17

Apklausų archyvas
6,784,248 unikalūs lankytojai