02/12/2021 05:47
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Shoutbox
You must login to post a message.

No messages have been posted.
Navigacija
· Namai
· Straipsniai
· Siuntimai
· DUK
· Forumas
· Web nuorodos
· Nauja kategorija
· Kontaktai
· Pateikti nuorodą
· Pateikti naujienas
· Pateikti straipsnį
· Rekomenduokit mus
· Mūsų darbai
· Su Nomeda
· Dainius
· Foto galerija
· Šį vakarą tv rodys
· TV programos
· MP-3
· TV eteris
Forumo temos
Naujausios temos
· Kokios muzikos norė...
· Juokai
· Norit moderuoti koki...
· TV pagalba.
Populiariausios temos
Temų nėra
Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 101
· Naujausias narys: test
Skaitliukas Nr.1
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Aktoriai R. Cicėnas ir J. Žalakevičius atsidūrė įkalinimo įstaigoje
Aktoriai R. Cicėnas ir J. Žalakevičius atsidūrė įkalinimo įstaigojeNaujos situacijų komedijos „Obelis nuo obels“ aktoriai Ramūnas Cicėnas ir Julius Žalakevičius pateko į įkalinimo įstaigą. Savo mylimų moterų jiedu neskriaudė, nusikaltimo nedarė. Abu vienbalsiai patikino, kad, visa laimė, į įkalinimo įstaigą juos atvedė darbas – vaidmenys seriale „Obelis nuo obels“, kurį žiūrimiausia televizija TV3 savo žiūrovams pristato trečiadieniais 20.00 val.

Kaip diena ir naktis skirtingų seserų Mildos (akt. Margarita Žiemelytė) ir Vaivos (akt. Giedrė Giedraitytė) sutuoktinių Arūno (akt. R. Cicėnas) ir Žygimanto (akt. J. Žalakaveičius) purviniems darbeliams iškilus į dienos šviesą, jiedu patenka į teisėsaugos akiratį. Teisėjo nuosprendis negailestingas – abiem vyrams skiriama po aštuonerius metus nelaisvės. Seserys, likusios be vyrų, sutelkia bendras jėgas kovoje dėl išgyvenimo ir apsigyvena kartu, o štai jų sutuoktinių laukia ne viena komiškai tragiška situacija belangėje.

Kaip pasakoja pagal garsųjį britų serialą „Birds of Feather“ statomoje komedijoje „Obelis nuo obels“ vaidinantis aktorius J. Žalakevičius, filmuotis įkalinimo įstaigoje nėra taip paprasta – slogumas tūno kiekvienoje kertelėje. „Jau du kartus buvau kalėjime, – juokauja aktorius. – Visa laimė, kad tik filmuotis. Ir ta vieta, kur mes filmuojamės, yra net ne tikrasis kalėjimas, o pataisos kolonija. Nepaisant to, vos tik užėjus į šią įstaigą norisi iš jos kuo greičiau sprukti.“

Aktorius pasakoja, kad kolonijoje juos pasitinka ne tik išskėstomis rankomis, bet ir pakeltais nykščiais. Tačiau suskumba patikinti, kad atmosfera vis tiek slegianti. „Atėjus ten susimąstai, kad geriau sunkus duonos kąsnis laisvėje, nei sėdėti, nors ir nuolat lesinamam, narvelyje“, – svarstė J. Žalakevičius.

Aktorius pripažino, kad situacijų komedija – žanras sunkus. Todėl visa kūrybinė komanda stengiasi ne juokinti dėl juokinimo, o suvaidinti situacijas kuo tikroviškiau, kad jos pačios alsuotų komiška nuotaika, būtų kuo geriau pažįstamos žiūrovams ir keltų nuoširdų juoką.

Nors daugumai pasirodys, kad Juliaus personažas Žygimantas yra neigiamas herojus, aktorius patikina, kad taip nėra. Iš pažiūros veltėdis, žmona nesirūpinantis vyras išties yra geraširdis, tik… žioplys.

„Kaip serialo režisierius Sigitas Račkys man pasakė: „Tik protingas žmogus gali suvaidinti durnelį“, – sako šypsodamasis serialo „Obelis nuo obels“ aktorius. – Tiesa, Žygimantas nėra vien tik neigiamas personažas. Priešingai, jis net sunkiausiose situacijose lieka optimistu, nuolatos šypsosi ir tikrai myli savo žmoną Vaivą (akt. G. Giedraitytė)“.

Žiūrimiausios televizijos TV3 naujausia daugiaserijinė komedija „Obelis nuo obels“ – kiekvieną trečiadienį 20.00 val. Primename, kad serialo žiūrovų laukia konkursas, skirtas visiems broliams ir sesėms. Pagrindinis konkurso prizas – kelionė į Niujorką, dažnai vadinamą Didžiuoju obuoliu. Žaidimo taisyklių ieškokite TV3 televizijos tinklalapyje.

„Obelis nuo obels“ – trečiadieniais 20.00 val. per TV3!
Komentarai
Komentarų dar neparašyta.
Rašyti komentarą
Turite prisijungti, norėdami parašyti komentarą.
Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungti, jeigu norite balsuoti.

Nėra reitingų.
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Tapk mūsų draugu
Žaliukas Feisbuke
Narių apklausa
TV3 ar LNK ?

TV3
TV3
100% [1 Balsas]

LNK
LNK
0% [0 Balsai]

Balsai: 1
Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.
Pradėta: 13/09/2017 16:17

Apklausų archyvas
6,795,958 unikalūs lankytojai