06/12/2021 06:35
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Shoutbox
You must login to post a message.

No messages have been posted.
Navigacija
· Namai
· Straipsniai
· Siuntimai
· DUK
· Forumas
· Web nuorodos
· Nauja kategorija
· Kontaktai
· Pateikti nuorodą
· Pateikti naujienas
· Pateikti straipsnį
· Rekomenduokit mus
· Mūsų darbai
· Su Nomeda
· Dainius
· Foto galerija
· Šį vakarą tv rodys
· TV programos
· MP-3
· TV eteris
Forumo temos
Naujausios temos
· Kokios muzikos norė...
· Juokai
· Norit moderuoti koki...
· TV pagalba.
Populiariausios temos
Temų nėra
Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 3

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 101
· Naujausias narys: test
Skaitliukas Nr.1
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
LNK kvies dovanoti vaikams šiltus namus
LNK kvies dovanoti vaikams šiltus namusNeįgalų sūnų ir dar penkis vaikus auginančiai 31-erių mamai ką tik diagnozuota rimto gydymo reikalaujanti liga, o jos namai tokios būklės, jog praėjusią žiemą viena iš šeimoje augančių mergaičių nušalo rankas.

Tai – ne trečiojo pasaulio, o lietuviška istorija.

Kitą šeštadienį, kovo 29 dieną, LNK televizija tiesiogiai transliuos paramos renginį, skirtą surinkti lėšų labiausiai jų stokojančioms visuomeninės organizacijos „Gelbėkit vaikus“ globojamoms šeimoms.

„Koncertui kartu su mūsų vaikų dienos centrų vadovais atrinkome šeimas, kurioms ypač ir būtent dabar reikalinga visų mūsų parama. Visų šeimų atveju reikalingi pinigai sutvarkyti elementariai buičiai, kuri neleidžia tinkamai pasirūpinti vaikais. Pastarieji yra didžiausias šių šeimų turtas, kurio jos gali netekti vien todėl, jog nepavyko laiku užlopyti sienose žiojėjančių skylių, pakeisti vėjo perpučiamų langų ar atskirti privataus kampo vaikams, besiglaudžiantiems vagonėlyje“, – sako organizacijos „Gelbėkit vaikus“ generalinė direktorė Rasa Dičpetrienė.

Labiausiai pagalbos reikia šešioms šeimoms, tarp kurių – dvi jau LNK eteryje rodytos ir žiūrovų pagalbos sulaukusios mamos su vaikais. Už surinktas lėšas apšiltintos vienos iš šių šeimų namo sienos, tačiau šaltis veržiasi pro grindis, pats namas yra avarinės būklės. Antroji šeima – gyvas įrodymas, ką gali žmonių dėmesys ir parama: už paaukotus pinigus nupirkus šeimai namą, LNK žiūrovai galės stebėti laimingos mamos ir vaikų persikraustymą į naują būstą.

„Daivos istorija, kai už žiūrovų paaukotus pinigus radome, nupirkome ir perkraustėme visą Daivos šeimą, geriausiai iliustruoja mūsų organizacijos kasdienį darbą ir yra tinkamiausias atpildas mums visiems. Esu tikra, kad šis atvejis paragins žmones nebūti abejingiems ir kitoms šeimoms bei mūsų organizacijos veiklai“, – sako R. Dičpetrienė.

LNK renginio metu bus renkamos lėšos ir VO „Gelbėkit vaikus“ vaikų dienos centrams, kuriuos lanko sunkiai materialiai besiverčiančių ir pilnai kokybiškai vaikais negalinčių pasirūpinti šeimų vaikai. Tokių VO „Gelbėkit vaikus‘‘ dienos centrų Lietuvoje šiuo metu veikia 30 – juos lanko ir šeimų, kurioms koncerto metu bus renkamos lėšos, vaikai.

Aukoti VO „Gelbėkit vaikus“ globojamoms šeimoms ir dienos centrams galima jau dabar trumpaisiais numeriais 1417 (auka – 5 Lt) ir 1418 (auka – 10 Lt) bei pervedant norimą sumą aukojimo portale www.aukok.lt


Apie VO „Gelbėkit vaikus“:
1991 m. įkurta nepolitinė, nevyriausybinė, nereliginė, už vaiko teises kovojanti visuomeninė organizacija „Gelbėkit vaikus“ šiuo metu turi 21 struktūrinį padalinį 20 Lietuvos miestų ir rajonų. Organizacija vykdo veiklą keturiomis pagrindinėmis kryptimis: smurto prieš vaikus ir vaikų išnaudojimo mažinimas, vaikų socialinio apleistumo ir institualizacijos mažinimas, švietimas vaiko teisių klausimais bei organizacijos pajėgumų ir finansinio stabilumo stiprinimas. „Gelbėkit vaikus“ yra vienintelė organizacija Šiaurės Rytų Europoje, esanti tarptautinės organizacijos „Save the Children“ tikrąja nare.

Daugiau informacijos:
Rasa Dičpetrienė
VO „Gelbėkit vaikus“ generalinė direktorė
Tel. +370 615 100 82
El. paštas rasa.dicpetriene@gmail.com
Komentarai
Komentarų dar neparašyta.
Rašyti komentarą
Turite prisijungti, norėdami parašyti komentarą.
Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungti, jeigu norite balsuoti.

Nėra reitingų.
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Tapk mūsų draugu
Žaliukas Feisbuke
Narių apklausa
TV3 ar LNK ?

TV3
TV3
100% [1 Balsas]

LNK
LNK
0% [0 Balsai]

Balsai: 1
Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.
Pradėta: 13/09/2017 16:17

Apklausų archyvas
6,818,050 unikalūs lankytojai