01/12/2021 17:42
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Shoutbox
You must login to post a message.

No messages have been posted.
Navigacija
· Namai
· Straipsniai
· Siuntimai
· DUK
· Forumas
· Web nuorodos
· Nauja kategorija
· Kontaktai
· Pateikti nuorodą
· Pateikti naujienas
· Pateikti straipsnį
· Rekomenduokit mus
· Mūsų darbai
· Su Nomeda
· Dainius
· Foto galerija
· Šį vakarą tv rodys
· TV programos
· MP-3
· TV eteris
Forumo temos
Naujausios temos
· Kokios muzikos norė...
· Juokai
· Norit moderuoti koki...
· TV pagalba.
Populiariausios temos
Temų nėra
Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 101
· Naujausias narys: test
Skaitliukas Nr.1
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Į eterį sugrąžins Astą ir Giedrių Masalskius: galime apsikabinti ir palinkėti vienas kitam sėkmės
Į eterį sugrąžins Astą ir Giedrių Masalskius: galime apsikabinti ir palinkėti vienas kitam sėkmėsAsta Stašaitytė - Masalskienė – ilgametis BTV veidas. Giedrius Masalskis ilgą laiką vedė nacionalinio transliuotojo laidas. Šįkart abu sutuoktiniai dėl kilnaus tikslo susitiks LNK eteryje. Žymi pramogų verslo pora Asta ir Giedrius Masalskiai tapo SOS vaikų kaimo paramos koncerto „Padėkite turėti mamą“ vedėjais.

LNK televizija paramos koncertą „Padėkite turėti mamą“, kurio tikslas – sulaukti Lietuvos gyventojų paramos SOS vaikų kaime globojamiems vaikams, transliuos Motinos dienos išvakarėse, gegužės 3 dieną, 19 val.

Tai, kad vedėjai yra sukūrę šeimą ir gerai pažįsta vienas kitą, jiems palengvina darbą drauge: „Prieš renginį aptariame, kodėl imamės šio darbo, ką norime pasakyti žiūrovui. Dirbti kartu padeda ir tai, kad galime apsikabinti ir palinkėti vienas kitam sėkmės”, - apie darbą drauge su žmona kalba Giedrius Masalskis.

Asta Stašaitytė-Masalskienė prisimena, jog pirmą kartą jiedu drauge su Giedriumi scenoje, kaip vedėjų pora, pasirodė prieš 17 metų, Palangoje, kuomet buvo renkamas šlagerių karalius.

“Koncertas užsitęsė, tačiau publika ir artistai buvo labai patenkinti. Vėliau drauge vedėme ne vieną renginį ir galiu apibendrinti, kad man patinka dirbti su Giedriumi, nes jį jaučiu iš pusės žvilgsnio ir iš skiemens”, - pasakojo Asta.

Giedrius Masalskis, klausiamas apie šeimyninio dueto scenoje trūkumus, juokdamasis įvardija tik vieną.

“Man nelabai patinka, kad Asta visada pasako dvigubai daugiau, nei susitarėme prieš renginį, bet esu pratęs, kad taip vyksta ir namie. Televizijos eterio, kad ir nedidelėmis dozėmis, bet nuolat gaunu, pasidžiaugiu, prisimenu adrenalino skonį. Bet šiuo metu daugiau dėmesio skiriu savo verslo plėtrai ir toje veikloje taip pat yra vietos labdarai ir geriems darbams”, - sako renginių organizavimo agentūrai vadovaujantis Giedrius.

Neseniai SOS vaikų kaime viešėjusi Asta, susipažinusi su kilniu SOS mamos darbu, sako, kad vaikų, likusių be tėvų globos, likimas jai protu sunkiai suvokiama tragedija.

„Yra dalykų, kurių aš tiesiog nesuvokiu, esu per silpna, kad suprasčiau, kodėl taip gali nutikti. Kaip gerai, kad lankiausi SOS kaime, mačiau mergaites, žingeidžiai žvelgiančias į pasaulį, mačiau padūkusius berniukus, kurie, kaip ir visur kitur spardo kamuolį ir garsiai juokiasi, mačiau rūpestingas SOS mamas, kurioms labiau rūpėjo pietų ruoša, nei fotografijos “su žvaigždėmis”. Tokie paprasti žemiški dalykai įkvepia labiau nei skambūs žodžiai”, - sako TV laidų vedėja.

Jos vyras Giedrius Masalskis sako, kad jam visada suspaudžia širdį matant neprižiūrėtą, skriaudžiamą vaiką: „Esame su Asta namie kalbėję ir apie globą, ir apie kitas galimas pagalbos formas. Man labai priimtina padėti daugeliui, žvelgti į problemą globaliau. Todėl ir šį projektą vertinu labai teigiamai. Noriai dalyvauju ir palaikau šią gražią iniciatyvą“, - sako Giedrius Masalskis.

Koncerto „Padėkite turėti mamą“ metu savo dainas SOS vaikų kaime globojamiems vaikams dovanos Liveta Kazlauskienė, Viktorija Mauručaitė, Asta Pilypaitė, Atlanta, Katažina Nemycko, Irena Starošaitė, Inga Valinskienė, Violeta Tarasovienė, Renata Norvilė, Arina, Karina Krysko, Natalija Bunkė, Mia ir Deividas Zvonkus, Indrė Anankaitė-Kalašnikovienė, Jūratė Miliauskaitė ir du vaikų kolektyvai „CaCa“ ir „Linksmasis Do“, Diana Dargienė su dukra Une.
Komentarai
Komentarų dar neparašyta.
Rašyti komentarą
Turite prisijungti, norėdami parašyti komentarą.
Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungti, jeigu norite balsuoti.

Nėra reitingų.
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Tapk mūsų draugu
Žaliukas Feisbuke
Narių apklausa
TV3 ar LNK ?

TV3
TV3
100% [1 Balsas]

LNK
LNK
0% [0 Balsai]

Balsai: 1
Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.
Pradėta: 13/09/2017 16:17

Apklausų archyvas
6,794,994 unikalūs lankytojai