04/12/2021 03:10
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Shoutbox
You must login to post a message.

No messages have been posted.
Navigacija
· Namai
· Straipsniai
· Siuntimai
· DUK
· Forumas
· Web nuorodos
· Nauja kategorija
· Kontaktai
· Pateikti nuorodą
· Pateikti naujienas
· Pateikti straipsnį
· Rekomenduokit mus
· Mūsų darbai
· Su Nomeda
· Dainius
· Foto galerija
· Šį vakarą tv rodys
· TV programos
· MP-3
· TV eteris
Forumo temos
Naujausios temos
· Kokios muzikos norė...
· Juokai
· Norit moderuoti koki...
· TV pagalba.
Populiariausios temos
Temų nėra
Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 101
· Naujausias narys: test
Skaitliukas Nr.1
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
A. Večerskis: „Mano, S. Sipario ir D. Mertino trijulę vadina „Trim dručkiais““
A. Večerskis: „Mano, S. Sipario ir D. Mertino trijulę vadina „Trim dručkiais““Šių metų pradžioje parodytas filmas „Inspektorius Mažylis“ TV3 žiūrovų pageidavimu virto serialu. Vasariškų nuotykių kupinas komiškas detektyvinis serialas televizijos žiūrovus prie ekranų kvies jau šį trečiadienį, gegužės 28-ąją, 19.30 val. Aktorius Adolfas Večerskis tikina, kad įsibėgėjus darbams seriale „Inspektorius Mažylis“, jis jaučiasi darbingas ir viskuo patenkintas.

Jam patinka ir disciplinuota kūrybinė grupė, ir kolegos aktoriai, ir šunys, kurie filmuojasi kartu. Tiesa, nors vaidina korumpuotą policijos komisarą ir turėtų būti neigiamas personažas, su keturkojais kolegomis – vokiečių aviganiais A. Večerskis puikiai sutaria. „Matyt, jie jaučia, kad aš tik vaidinu blogietį, o iš tiesų esu geras. Neloja ant manęs ir puola nebent iš džiaugsmo. Ne kartą serialo režisierius Ramūnas Cicėnas pats keturiomis atsistojęs aplojo šunis, kad išgautų reikiamą reakciją, o tie nepyksta, nors tu ką“, – juokiasi populiarus ir žiūrovų itin mylimas aktorius.

Kuriant korumpuoto policijos komisaro vaidmenį, aktorius įkvėpimo semiasi iš... realybės. „Korumpuoto policininko įvaizdis – norma, visi žino, kaip toks atrodo. Stebuklas šiais laikais sutikti tyrą ir idealistinį. Štai jeigu reikėtų tokį – dorą, vaidinti, tuomet būtų sudėtinga“, – juokauja aktorius. „Tiesa, scenaristų, režisieriaus išmonės ir mano pastangomis šis personažas bus ir komiškas, ir nelabai baisus. Svarbiausia, kad personažas nebūtų pilkas ir nuobodus. Maniškis – labai geras žmogus, nes tiki tuo, ką daro. Kur jūs matėt korumpuotą valdininką, kuris prisipažintų nusikaltęs? Juk jis viską daro žmogui. Tiesa, vienam žmogui. Sau. Nors ir vaidina, kad dirba kažkam kitam“, – šmaikštauja A. Večerskis.

Aktoriui ypač smagu, kad jo kolegos personažai „nedorėliai“ seriale yra kiti du patyrę aktoriai: korumpuotą miestelio merą vaidina Saulius Siparis, o nedorą ministrą – Dalius Mertinas. „Mūsų trijulė jau turi pravardę – „Trys dručkiai“! Jei pamenate tokį seną filmą. Na, o mus, kaip ir tame filme, „gaudo“ jaunuolis – Marius Jampolskis. Bet labiausiai džiugina tai, kad darbas vyksta profesionaliai ir sklandžiai, nereikia atvažiavus į aikštelę trintis, laukiant, kada pradėsim dirbti. Malonu, kai gerbiamas visų kūrėjų darbas.“

Kuriant TV3 serialą netrūksta kuriozų. „Kartą anksti ryte atvažiavau ten, kur, kaip supratau, turėjom filmuotis. Žiūriu – nieko nėra. Pro šalį einančios merginos anksti ryte paklausiau ar čia yra Žemės ūkio mokykla? Toji kažko išsigandusi puolė bėgti. Paskambinęs režisieriaus asistentui išsiaiškinau, kad nuvažiavau į Naująją Vilnią, supainiojęs filmavimo vietą. Kolegos ilgai juokėsi iš to mano „pokšto“.

„Vienas aktorius yra toks pat stambus, kaip ir aš, tai mes filmavimų pradžioje marškinių nepasidalindavom, bet dabar jau viskas gerai, visko užtenka“, – sako juokdamasis A. Večerskis.

Serialas „Inspektorius Mažylis“ – jau šį trečiadienį 19.30 val. tik per TV3 ir TV3 Play!
Komentarai
Komentarų dar neparašyta.
Rašyti komentarą
Turite prisijungti, norėdami parašyti komentarą.
Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungti, jeigu norite balsuoti.

Nėra reitingų.
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Tapk mūsų draugu
Žaliukas Feisbuke
Narių apklausa
TV3 ar LNK ?

TV3
TV3
100% [1 Balsas]

LNK
LNK
0% [0 Balsai]

Balsai: 1
Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.
Pradėta: 13/09/2017 16:17

Apklausų archyvas
6,802,165 unikalūs lankytojai