09/12/2021 00:10
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Shoutbox
You must login to post a message.

No messages have been posted.
Navigacija
· Namai
· Straipsniai
· Siuntimai
· DUK
· Forumas
· Web nuorodos
· Nauja kategorija
· Kontaktai
· Pateikti nuorodą
· Pateikti naujienas
· Pateikti straipsnį
· Rekomenduokit mus
· Mūsų darbai
· Su Nomeda
· Dainius
· Foto galerija
· Šį vakarą tv rodys
· TV programos
· MP-3
· TV eteris
Forumo temos
Naujausios temos
· Kokios muzikos norė...
· Juokai
· Norit moderuoti koki...
· TV pagalba.
Populiariausios temos
Temų nėra
Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 101
· Naujausias narys: test
Skaitliukas Nr.1
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Marius Repšys: ne tik mažamečiams, bet ir paaugliams turi būti sudarytos sąlygos imtis patinkančios veiklos
Marius Repšys: ne tik mažamečiams, bet ir paaugliams turi būti sudarytos sąlygos imtis patinkančios veiklosSocialiai atsakingiausia ir žiūrimiausia televizija TV3 kartu su ne pelno organizacija „Reach for Change“ Lietuvoje ieško žmonių, kurie nori padėti padaryti vaikų pasaulį gražesnį, padėti jiems tobulėti ir augti geresnėje aplinkoje. Žinantys, kaip tai padaryti, turėtų suskubti savo idėją pateikti konkursui „Talentas keisti“ iki liepos 1 d.

Iš visų idėjų bus atrinkta viena, jos autoriui bus suteikta visapusė parama ją išauginti į prasmingą socialinį verslą – bus suteikta visa reikalinga finansinė, ekspertinė ir viešinimo parama.

„Aš laiminga, nes augau ir brendau be galo mylinčioje aplinkoje, turėjau daugybę įvairių galimybių siekti savo svajonių. Deja, yra daugybė vaikų, kurie auga kitokiomis sąlygomis. Tikiu, kad savo idėjomis ir iniciatyvomis mes galime jiems padėti užaugti atsakingais ir brandžiais mūsų visuomenės nariais. Norime visus paskatinti, kad atsirastų kuo daugiau socialiai atsakingų iniciatyvų, prisidedančių prie vaikų ir jaunuolių ugdymo, padėtų jiems tobulėti ar tiesiog spręstų jų problemas“, − sako Laura Blaževičiūtė, UAB „TELE-3“ generalinė direktorė.

Žurnalistė, TV3 sporto žinių vedėja ir laidos „Sportuok su mumis“ kūrėja bei dviejų vaikų mama Vlada Musvydaitė teigia, kad kurdama laidas apie sportą džiaugiasi galėdama propaguoti aktyvų gyvenimo būdą, paskatindama sportuoti ir vaikus. „Smagu, kai prieina šešiametė ir pasako, kad jai patiko laida su kanojininku Jevgenijum Šuklinu. Daugeliui suaugusiųjų jis tiesiog irkluotojas, o vaikam – įkvėpėjas. Sportas vaikams teikia didelį džiaugsmą, leidžia patirti pasitenkinimą savimi ir pasididžiavimą. Kartais vienas pasakymas vaikui „Pirmyn!“ gali padaryti labai daug.“

Žinomas teatro ir kino aktorius, TV3 didžiojo projekto „Lietuvos talentai“ vedėjas Marius Repšys mano, kad itin svarbu atskleisti vaikams visą galimos veiklos įvairovę ir paskatinti veikti. „Lietuvoje labai populiarus sportas, ypač krepšinis, tačiau vaikams reikia parodyti, kad yra ir muzika, dailė, teatras. Taip pat labai svarbu, kad būtų sudarytos sąlygos imtis kokios nors veiklos ne tik mažamečiams, bet ir paaugliams. Aš pats būdamas paauglys norėjau pradėti žaisti šachmatais, tačiau man pasakė, kad jau per vėlu pradėti, kad tam rengiama nuo mažens. Tai kur man eiti išgirdus tokį atsakymą? Į barą? – retoriškai klausia aktorius. − Manau, reikia šią sistemą pakeisti – sudaryti tokias sąlygas, kad imtis norimos veiklos būtų galima ir paaugliams. Gal, pavyzdžiui, vaiką tėvai visą vaikystę spaudė groti, o jis iš tiesų nori meninės gimnastikos.“

Videožinių portale zinios.lt uždavus klausimą kurioje srityje kuriant gražesnį vaikų pasaulį pokyčių reiktų labiausiai, portalo lankytojai daugiausia minėjo saugios aplinkos (38 proc.) ir saviraiškos, laisvalaikio bei užimtumo (30 proc.) srityse. Švietimo srityje daugiau pokyčių norėtų penktadalis (22 proc.), o sveikatos srityje – mažuma (7 proc.)

Daugiau informacijos apie konkursą „Talentas keisti“ galima rasti www.tv3.lt/talentaskeisti.
Komentarai
Komentarų dar neparašyta.
Rašyti komentarą
Turite prisijungti, norėdami parašyti komentarą.
Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungti, jeigu norite balsuoti.

Nėra reitingų.
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Tapk mūsų draugu
Žaliukas Feisbuke
Narių apklausa
TV3 ar LNK ?

TV3
TV3
100% [1 Balsas]

LNK
LNK
0% [0 Balsai]

Balsai: 1
Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.
Pradėta: 13/09/2017 16:17

Apklausų archyvas
6,826,713 unikalūs lankytojai