04/12/2021 03:10
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Shoutbox
You must login to post a message.

No messages have been posted.
Navigacija
· Namai
· Straipsniai
· Siuntimai
· DUK
· Forumas
· Web nuorodos
· Nauja kategorija
· Kontaktai
· Pateikti nuorodą
· Pateikti naujienas
· Pateikti straipsnį
· Rekomenduokit mus
· Mūsų darbai
· Su Nomeda
· Dainius
· Foto galerija
· Šį vakarą tv rodys
· TV programos
· MP-3
· TV eteris
Forumo temos
Naujausios temos
· Kokios muzikos norė...
· Juokai
· Norit moderuoti koki...
· TV pagalba.
Populiariausios temos
Temų nėra
Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 4

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 101
· Naujausias narys: test
Skaitliukas Nr.1
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
M. Starkus: „Kelionė į Australiją – vienas teisingiausių poelgių mano gyvenime“
M. Starkus: „Kelionė į Australiją – vienas teisingiausių poelgių mano gyvenime“„Mūsų projektuose taip būna, kad keliauji po vieną šalį, rašai knygą apie kitą, o montuoji laidą apie trečią tuo pat metu. Kartais imi paskęsti žemynuose, šalyse, bet dabar mes visa galva panirę į Australiją“, – pasakoja keliautojas žurnalistas, televizijos prodiuseris Martynas Starkus, šį pavasarį ištisą mėnesį praleidęs Australijoje su bičiuliu žurnalistu ir sporto komentatoriumi Vytaru Radzevičiumi. Keliautojų dueto pasakojimas apie nepaprastą žemyną „Visos Australijos dulkės“ – jau nuo liepos 31 dienos ketvirtadieniais 20.00 val.

Paklaustas, kodėl šįkart kelias nuvedė į Australiją, Martynas sako, kad kiekvieną žmogų kuri nors šalis traukia labiau, kita mažiau, o realių priežasčių tam surasti sunku: „Su Australija tas pats. Australija daugeliui atrodo kaip kokia Amerika. Toks nežinojimas visada verčia abejot arba bijot – šiuo atveju mes abejojom stereotipu. Net padarėm apklausą savo paskyroje socialiniame tinkle – kur mums vykti, ir 80 procentų mūsų sekėjų nubalsavo už Australiją. Dabar galiu pasakyti, kad šis sprendimas buvo vienas teisingiausių mano gyvenime.“

Ar ir šįkart M. Starkus su V. Radzevičiumi keliavo senu automobiliu? „Stereotipas, kad mes keliaujam seniena. Taip mes važinėjom prieš 7–8 metus, o dabar taip keliauti mums vis nelabai išeina. Norėtume, tačiau kitaip susiklosto aplinkybės, ir tu nieko negali padaryti. Šįkart turėjom gauti seną Land Roverį, bet atskridom į Brisbaną ir automobilio nebuvo, o kai 2000 kilometrų įveikę lauktąjį automobilį pagaliau pamatėm, supratom, kad nė metro su juo nepavažiuotum. Teko nuomotis ratus su palapine ant stogo“, – pasakoja Martynas. Beje, Visų dueto kelionių automobiliai turėdavo vardus. Šįkart mašina buvo pavadinta Matilda, pagal seną australietišką dainą.

Išbandymu tapo ne tik automobilis, o ir nauja patirtis vairuoti kaire puse. „Buvo sudėtinga. Kaire kelio puse teko vairuoti pirmą kartą. Net grįžus po mėnesio yra sunku prisitaikyti vėl važiuoti dešine“, – prisimena M. Starkus. Australijoje keliautojai vairavo pakaitomis, tačiau Martynas juokauja, kad Vytarui vis labiau pasisekdavo. „Mes keitėmės, buvom susidarę grafiką, ir Vytarui vis išpuldavo sėkmingiau. Pavyzdžiui, jei iš vakaro turėjom kokį balių, – ryte vairuoju aš, nes esu jaunesnis“, – sako juokdamasis M. Starkus.

Žinomi vyrai Australijoje ne tik aplankė įdomiausias vietas, bet ir sulaukė ten gyvenančių lietuvių dėmesio: „Sidnėjuje susirinko daugiau nei 50 žmonių, patys mus pasikvietė, suorganizavo susitikimą, išlydėjo į tolimesnį kelią. Jie tarpusavyje net nebuvo pažįstami – keitėsi adresais, kontaktais. Tai malonus siurprizas, taip misija įgauna prasmę. O su vienos lietuvės šeima suvedė atsitiktinumas – ieškojom kur pažiūrėt futbolo rungtynes, o patekom į vestuvių sutvirtinimo puotą.“

Pasak M. Starkaus, Australija – didžiulė: „Važiuoji daug ir ilgai, žiūri į žemėlapį ir supranti, kokia tai didelė šalis. Atrodo, kad ten tu tiesiog negali būti nelaimingas. Pakrantė – apie 30 000 kilometrų – ištisi paplūdimiai. Net keturmečiai čiuožia su banglentėmis – tarsi būtų su jomis gimę.“

Vietoj suplanuotų 8000 kilometrų keliautojai įveikė 12 000. Kaip nutiko? „Nes užsukome į rodeo“ – aiškina juokdamasis Martynas. O kaip nutiko iš tikrųjų, TV3 žiūrovai matys jau nuo liepos 31 dienos ketvirtadieniais 20.00 val.

Ne tik šiuos, bet ir kitus M. Starkaus įspūdžius galima išgirsti specialiame „Power Hit Radio“ rubrikos „9:11“ įraše internete, adresu http://goo.gl/lGNGFK.

„Visos Australijos dulkės“ – jau liepos 31 dieną 20.00 val. tik per TV3!
Komentarai
Komentarų dar neparašyta.
Rašyti komentarą
Turite prisijungti, norėdami parašyti komentarą.
Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungti, jeigu norite balsuoti.

Nėra reitingų.
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Tapk mūsų draugu
Žaliukas Feisbuke
Narių apklausa
TV3 ar LNK ?

TV3
TV3
100% [1 Balsas]

LNK
LNK
0% [0 Balsai]

Balsai: 1
Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.
Pradėta: 13/09/2017 16:17

Apklausų archyvas
6,802,158 unikalūs lankytojai