04/12/2021 03:27
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Shoutbox
You must login to post a message.

No messages have been posted.
Navigacija
· Namai
· Straipsniai
· Siuntimai
· DUK
· Forumas
· Web nuorodos
· Nauja kategorija
· Kontaktai
· Pateikti nuorodą
· Pateikti naujienas
· Pateikti straipsnį
· Rekomenduokit mus
· Mūsų darbai
· Su Nomeda
· Dainius
· Foto galerija
· Šį vakarą tv rodys
· TV programos
· MP-3
· TV eteris
Forumo temos
Naujausios temos
· Kokios muzikos norė...
· Juokai
· Norit moderuoti koki...
· TV pagalba.
Populiariausios temos
Temų nėra
Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 101
· Naujausias narys: test
Skaitliukas Nr.1
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
M. Kavaliauskas – TV šokių projekte: šokis reikalauja labai daug fizinės jėgos
M. Kavaliauskas – TV šokių projekte: šokis reikalauja labai daug fizinės jėgos22 metų dainininkas, būsimas medikas, TV3 projekte „X Faktorius“ išgarsėjęs ir visų merginų širdis pavergęs Martynas Kavaliauskas priėmė naują iššūkį. Talentingas vaikinas jau greitai pasirodys ant TV3 didžiojo projekto „Šok su manimi“ parketo.

Martyno patirtis šokių sferoje – minimali. Mokykloje vaikinas užsiėmė lengvąja atletika, plaukimu: „Esu lankęs šokius kokį mėnesį, būdamas 7 ar 8 metų. Nepamenu, kokią vietą laimėjau konkurse, bet visi šokėjai buvo apdovanoti medaliais“, – prisimena Martynas.

„Iki šiol televizijos projektuose, kuriuose dalyvavau, nelabai turėjau kur atskleisti savo choreografinius sugebėjimus. Tiesa, projekte „Romeo ir Džuljeta“ kartą kažkas buvo panašaus į šokį – didelei mano nuostabai tai netgi patiko Kostui Smoriginui ir Sigutei Stonytei“, – pasakoja M. Kavaliauskas.

Martyno partnerė „Šok su manimi“ projekte – jo bendraamžė, 22 metų, Renata Gramauskaitė. Ji – Lietuvos čempionatų prizininkė, varžybų „Rising Star“ grupės nugalėtoja, iš daugelio tarptautinių varžybų parvežanti nugalėtojos taurę. Renata – ne tik profesionali šokėja: ji treniruoja vaikus ir studijuoja KTU ekonomikos fakultete, ketvirtame finansų kurse.

„Mes su Renata į pasiruošimą projektui žiūrime kaip į rimtą ir atsakingą darbą. Abu esame maksimalistai – tai daugiau pliusas nei minusas. Visapusiškai džiaugiuosi galėdamas dalyvauti projekte, kuris reikalauja ne tik techniškumo, bet ir kūrybinio potencialo išlaisvinimo. Manau, su partnere vienas kitą papildome. Ji puiki šokių meistrė, o aš labiau gal kūrybinis mūsų variklis“, – atskleidžia Martynas.

Dažniausiai „Šok su manimi“ projekto kūrėjai dalyviams patys siūlo, suranda partnerius, tačiau Martynas, gavęs pasiūlymą dalyvauti projekte, pats puolė ieškotis šokėjos, su kuria norėtų šokti.

„Klausinėjau visų pažįstamų, kurie susiję su šokiais, kuri šokėja būtų geriausia Kaune. Ir visi vienbalsiai paminėjo Renatos vardą. Kai atėjau į šokių studiją, kuriai vadovauja žinomas šokėjas Gintaras Svistunavičius ir kur šoka pati Renata, jis man paplekšnojo per petį ir pasakė: „Geras pasirinkimas, bus tikrai gerai.“ Džiaugiuosi, kad Renata sutiko. Nuo pat pirmo susitikimo ji atrodė energinga, linksma. Tai man atrodo labai svarbu – juk daug treniruosimės kartu, todėl labai svarbu gera nuotaika“, – sako M. Kavaliauskas.

Pora pradėjo treniruotis daugiau nei prieš mėnesį. Pati pradžia vyko šokių stovykloje Elektrėnuose. Čia vykusioje šokių stovykloje, kur dalyvavo daug mažų vaikų, Martynas mokėsi visų šokių pagrindų.

„Iš pradžių buvo šiek tiek juokinga, kad važiuoju į stovyklą – tarsi prisiminiau vaikystę, treniruotėse atrodžiau linksmai: vienas toks didelis ir nerangus tarp vaikų. Treniruodavomės po tris kartus per dieną po kelias valandas. Esu išbandęs daug sporto šakų, bet galiu pasakyti, kad šokis reikalauja labai daug fizinės jėgos. Gal dėl to, kad laikysenos ir visi kūno judesiai yra labai specifiniai. Su Renata repetuojame daug ir grįžę iš stovyklos. Kai kada treniruotės užsitęsia net iki 6 valandų“, – atskleidžia „Šok su manimi“ dalyvis.
Komentarai
Komentarų dar neparašyta.
Rašyti komentarą
Turite prisijungti, norėdami parašyti komentarą.
Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungti, jeigu norite balsuoti.

Nėra reitingų.
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Tapk mūsų draugu
Žaliukas Feisbuke
Narių apklausa
TV3 ar LNK ?

TV3
TV3
100% [1 Balsas]

LNK
LNK
0% [0 Balsai]

Balsai: 1
Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.
Pradėta: 13/09/2017 16:17

Apklausų archyvas
6,802,368 unikalūs lankytojai