08/12/2021 23:10
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Shoutbox
You must login to post a message.

No messages have been posted.
Navigacija
· Namai
· Straipsniai
· Siuntimai
· DUK
· Forumas
· Web nuorodos
· Nauja kategorija
· Kontaktai
· Pateikti nuorodą
· Pateikti naujienas
· Pateikti straipsnį
· Rekomenduokit mus
· Mūsų darbai
· Su Nomeda
· Dainius
· Foto galerija
· Šį vakarą tv rodys
· TV programos
· MP-3
· TV eteris
Forumo temos
Naujausios temos
· Kokios muzikos norė...
· Juokai
· Norit moderuoti koki...
· TV pagalba.
Populiariausios temos
Temų nėra
Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 101
· Naujausias narys: test
Skaitliukas Nr.1
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
TV3 eteryje – dviejų dalių dokumentinis filmas apie įvykius Ukrainoje „Brolių kraujas“
TV3 eteryje – dviejų dalių dokumentinis filmas apie įvykius Ukrainoje „Brolių kraujas“Žiūrimiausios televizijos TV3 eteryje – speciali premjera: dviejų dalių dokumentinis filmas tiesiai iš karščiausių fronto taškų Ukrainoje. Tikroji realybė – karių išgyvenimai, likusių gyvų vaikų – našlaičių ašaros, politikų abejingumas ir žiauri karo kasdienybė – bus atskleista du trečiadienius iš eilės: šį, spalio 1 dieną, 19.30 val. ir tuo pačiu laiku spalio 8 dieną.

Dokumentinių filmų ciklas atskleis, kaip vos per kelias dienas gali sugriūti gyvenimas šimtams tūkstančių žmonių. Šį trečiadienį pirmoje „Brolių kraujas“ dokumentinio filmo dalyje laukia pasakojimai tiesiai iš Ukrainos savanorių armijos karių lūpų. Apie karo žiaurumus – separatistų telefonais daromas asmenukes su nukautais kariais, žudomus draugus, žvalgybos pasalas – pasakos Ukrainos savanorių armijos iš „Aidar“ kariai.

TV3 specialaus dokumentinio filmo „Brolių kraujas“ pirmoje dalyje – ir likusių gyvų vaikų skaudūs išgyvenimai, karo ligoninės Kijeve gydytojo ir ten gulinčių sužeistųjų pasakojimai bei karių gyvenimo fronte realybė: be šiltų drabužių, ginklų, naktinio matymo žiūronų, neperšaunamų liemenių ir šalmų jie stoja prieš separatistus ir samdinių armiją, turinčią naujausią techniką, sunkiąją artileriją.

Grupės „Taruta“ nariai, kurie kas savaitę su savanorių surinkta parama vyksta į frontą koncertuoti ir kelti kariams dvasią, pasakos, kaip savanoriai iš pradžių kovojo dėl savo tėvynės, tiesiog pašaukti nacionalizmo, dabar eina kautis iš pykčio ir keršto dėl žuvusių draugų ir artimųjų. „Taruta“ atskleis faktus apie šiuo metu vykstančias tariamas paliaubas, kai separatistai šaudo, o ukrainiečiai negali paleisti nė vienos kulkos. Dėl to ukrainiečiai žūsta šimtais.

Ukrainiečiai aiškina, kad Rusija yra išardžiusi Ukrainos kariuomenę ir jau seniai Ukrainos nebūtų žemėlapyje, jei ne tie savanoriai, kurie kaunasi, ir tie savanoriai, kurie renka jiems maistą, aprangą.

„Brolių kraujas“ atskleis ir koks gyvenimas verda Ukrainos sostinėje Kijeve. Ar sostinės kasdienybė pasikeitė, kai buvo paskelbtas karas? Kokį Rusijos prezidento V. Putino portretą piešia paprasti Ukrainos žmonės? Čia laukia ir rusų pasakojimai apie tai, kas šiuo metu vyksta Rusijoje: propaganda, smegenų plovimas ir t.t.

Lietuvoje nufilmuotieji ukrainiečiai, kurie gydomi šalies ligoninėse, ir lietuvių kariuomenės vadų pasisakymai apie tai, jog su šiandienos pasiruošimu Lietuvos likimas gali būti panašus į Ukrainos, – visa tai jau šį trečiadienį, spalio 1 dieną, 19.30 val. TV3 premjeroje „Brolių kraujas“.

„Brolių kraujas“ – trečiadieniais 19.30 val. tik per TV3!
Komentarai
Komentarų dar neparašyta.
Rašyti komentarą
Turite prisijungti, norėdami parašyti komentarą.
Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungti, jeigu norite balsuoti.

Nėra reitingų.
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Tapk mūsų draugu
Žaliukas Feisbuke
Narių apklausa
TV3 ar LNK ?

TV3
TV3
100% [1 Balsas]

LNK
LNK
0% [0 Balsai]

Balsai: 1
Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.
Pradėta: 13/09/2017 16:17

Apklausų archyvas
6,826,582 unikalūs lankytojai