28/11/2021 16:19
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Shoutbox
You must login to post a message.

No messages have been posted.
Navigacija
· Namai
· Straipsniai
· Siuntimai
· DUK
· Forumas
· Web nuorodos
· Nauja kategorija
· Kontaktai
· Pateikti nuorodą
· Pateikti naujienas
· Pateikti straipsnį
· Rekomenduokit mus
· Mūsų darbai
· Su Nomeda
· Dainius
· Foto galerija
· Šį vakarą tv rodys
· TV programos
· MP-3
· TV eteris
Forumo temos
Naujausios temos
· Kokios muzikos norė...
· Juokai
· Norit moderuoti koki...
· TV pagalba.
Populiariausios temos
Temų nėra
Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 101
· Naujausias narys: test
Skaitliukas Nr.1
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Sunkiai sergančių vaikučių istorijų liudininkė A. Kudabienė: „Tikiu stebuklais“
Sunkiai sergančių vaikučių istorijų liudininkė A. Kudabienė: „Tikiu stebuklais“Socialiai atsakingiausia televizija TV3 ir bankas SEB šiandien, spalio 28 dieną, pristatys „Išsipildymo akcijos“ dokumentinį filmą „Ačiū“. Šį, antradienio, vakarą žiūrimiausiu laiku 19.30 val. TV3 eteryje bus dėkojama visiems Lietuvos žmonėms, kurie didžiausio televizijos paramos projekto „Išsipildymo akcija“ suburti per vienuolika metų padėjo vaikams.

Šiemet artėjant jau dvyliktajai gerumo sinonimu tapusiai „Išsipildymo akcijai“, jos kūrėjai ir rengėjai nori garsiai ir nuoširdžiai pasidžiaugti kiekvienu, kuris, pamatęs vaikų gyvenimo tikrovę, išgirdęs jų svajones, jų skausmus, atsiliepė aukodamas du, penkis ar dešimt litų.

„Rengdama šį filmą, klausiau savęs „Kokią galią turi du litai?“ Ir įsitikinau – didelę, stebuklingą, kai jie susijungia su daugybės kitų net ir dviem litais. Per vienuolika metų žmonių paaukoti pinigai nuveikė tokius didžius darbus, kuriuos tiesiog privalu parodyti“, – teigia viena iš filmo „Ačiū“ kūrėjų, žurnalistė, TV3 laidos „Prieš srovę“ vedėja, nuolat prisidedanti prie „Išsipildymo akcijos“, Audrė Kudabienė.

Viena iš „Išsipildymo akcijos“ herojukių – Gabija. Jei šiandien biržietės mamos Rasos Žadeikienės kas nors paklaustų, ar ji tiki stebuklais, moteris nė akimirkos nedelsusi atsakytų „Taip“. „Kasdien dėkoju Lietuvos žmonėms už tai, kad mano dukra gyva“, – nesuvaldydama džiaugsmo ašarų sako šiandien jau penkiolikmetės Gabijos mama.

Mergaitės ligos istorija prasidėjo, kai jai suėjo penkeri. Darželio auklėtojos ėmė stebėtis, kodėl Gabija mažesnė nei kiti jos amžiaus vaikai, tarsi sustojusi augti. Gabijos mama Rasa iš pradžių į nusistebėjimus nekreipė dėmesio. „Praeis pusmetis kitas, ir ji pasivys bendraamžius“, – raminosi ji. Deja, Gabija neaugo, jos organizmas silpnėjo, o kai mergaitė pabandė lankyti mokyklą, padėtis tapo tiesiog katastrofiška – ji nebegalėjo nulaikyti pieštuko...

Baisiausias dalykas, kokį galėjo išgirsti mergaitės mama, – negailestinga diagnozė. Dukrelė mirs. Išgelbėti buvo galima tam tikrais vaistais, tačiau jie – nekompensuojami ir tokie brangūs, kad mama per du gyvenimus tiek neuždirbtų.

Viltis įsižiebė po pusmečio, kai Gabijos gydytojas pranešė Rasai: jos dukters istorija atrinkta „Išsipildymo akcijai“. „Per akimirką apsivertė pasaulis, grįžo viltis, kad Gabija gyvens – ją išgelbės Lietuvos žmonės“, – prisimena Rasa.

Džiaugsmo ašaromis aplaistytoji istorija – viena iš daugybės, su „Išsipildymo akcija“ įgijusių laimingą pabaigą. „Kai kurias iš tų istorijų turėjau garbės filmuoti. Jas matysite dokumentinio filmo „Ačiū“ premjeroje. Ir, žinote, jei dabar manęs paklaustų, ar aš tikiu stebuklais, nedvejodama pasakyčiau „Taip“. Kaip Rasa, kaip daugelis kitų akcijos herojukų, jų mamų ir tėvų. Gal tai – labai skambūs žodžiai, bet turime sau juos kartoti. Aukodami kelis litus mes darome stebuklą konkretaus vaiko gyvenime“, – sako A. Kudabienė.

Premjeroje „Ačiū“ jau šįvakar 19.30 val. TV3 žiūrovai išvys kiek kasmet „Išsipildymo akcijai“ buvo suaukojama pinigų ir kaip surinktos gyvybiškai svarbios lėšos buvo paskirstomos vaikams.

Socialiai atsakingiausios įmonės TV3 ir SEB paramos projektas „Išsipildymo akcija“ gyvuoja jau 12-us metus. Akcija jau yra padėjusi dešimtims tūkstančių sergančių ir likimo nuskriaustų vaikų.
Šie geri darbai įmanomi tik visų geros valios žmonių dėka. Apie tai, kiek „Išsipildymo akcijai“ per visą gyvavimo laikotarpį pavyko išgelbėti vaikų gyvybių, padėti jiems tapti sveikesniems ir laimingesniems, TV3 žiūrovai pamatys jau šį, spalio 28 d., vakarą 19.30 val. specialiai sukurtame padėkos filme „Ačiū“.


Šiemet projektas netrukus ir vėl kvies susiburti geriems darbams, kad mūsų vaikai būtų laimingesni.

TV3 - gera kartu padėti vaikams!
Komentarai
Komentarų dar neparašyta.
Rašyti komentarą
Turite prisijungti, norėdami parašyti komentarą.
Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungti, jeigu norite balsuoti.

Nėra reitingų.
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Tapk mūsų draugu
Žaliukas Feisbuke
Narių apklausa
TV3 ar LNK ?

TV3
TV3
100% [1 Balsas]

LNK
LNK
0% [0 Balsai]

Balsai: 1
Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.
Pradėta: 13/09/2017 16:17

Apklausų archyvas
6,788,380 unikalūs lankytojai