02/12/2021 06:25
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Shoutbox
You must login to post a message.

No messages have been posted.
Navigacija
· Namai
· Straipsniai
· Siuntimai
· DUK
· Forumas
· Web nuorodos
· Nauja kategorija
· Kontaktai
· Pateikti nuorodą
· Pateikti naujienas
· Pateikti straipsnį
· Rekomenduokit mus
· Mūsų darbai
· Su Nomeda
· Dainius
· Foto galerija
· Šį vakarą tv rodys
· TV programos
· MP-3
· TV eteris
Forumo temos
Naujausios temos
· Kokios muzikos norė...
· Juokai
· Norit moderuoti koki...
· TV pagalba.
Populiariausios temos
Temų nėra
Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 101
· Naujausias narys: test
Skaitliukas Nr.1
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
N. Marčėnaitė grįžta į televiziją
N. Marčėnaitė grįžta į televizijąLapkričio 28-osios vakarą LNK ir „Maisto bankas“ tiesioginiame eteryje surengs didįjį koncertą, kuris vainikuos labdaros akciją „Pasidalink“. Renginyje pasirodys visų mėgiamos ir išsiilgtos žvaigždės, populiariausius kūrinius dainuos neįprasti duetai. Toks pat netikėtas ir intriguojantis vedėjų duetas – į televiziją grįžtanti Nomeda Marčėnaitė ir ilgametis LNK veidas Rolandas Vilkončius.

„Aš jau treti metai jungiuosi prie akcijos, vedu labdaros telemaratoną „Pasidalink". Visiškai pasitikiu tuo, ką daro „Maisto bankas". Šiuo metu Lietuvoje tebėra tokia situacija, kai „Maisto banko" pagalbos žmonėms reikia iš tikrųjų, daug ir dažnai“, - sako R.Vilkončius.

Televizijos profesionalas sutinka, kad Lietuvoje vyksta išties nemažai įvairiausių labdaringų akcijų, žmonės nuolat ir vis daugiau raginami aukoti. „Bet aš noriu pabrėžti, kad „Maisto banko" situacija yra kitokia - šios organizacijos pagalba reikalinga daugeliui. Jau vien tai, kad skurstantieji yra šalia mūsų, skatina susivokti, įpareigoja padėti”, - kalba R.Vilkončius.

Pirmą kartą LNK ir „Maisto banko” telemaratone pasirodys ir žinoma menininkė bei televizijos laidų vedėja N.Marčėnaitė, kurios asmeninis atsidavimas labdaros ir paramos projektuose yra ypač ryškus ir įkvepiantis. Nomeda savo nuoširdžiu užsidegimu daugelį skatina ne tik pastebėti problemą, bet ir ieškoti jos sprendimo būdų, paramą suvokiant kaip būtinybę.

„Labai nemėgstu pakylėto tono - man atrodo, kad tai turėtų būti darbinis, kasdieninis, pareigos tonas. Mūsų pagalba - ne žygdarbiai. Tai darbai, kuriuo mes privalome atlikti. Todėl ir pati įsijungiu į tokius projektus, nes dirbu darbą, kurio, žinau, reikia. Aš viduje jaučiu prievolę, - teigia N.Marčėnaitė. – Be to, manau, kad tokie projektai, akcijos, pagalba yra tiesiog kultūringo žmogaus požymis, nes išsilavinusio žmogaus bruožas yra suprasti, kad ne visi žmonės vienodai sėkmingi. Ir todėl pagalba kitiems, kuriemes šiuo metu ne taip gerai sekasi, yra tiesiog pareiga.“

Prie akcijos „Pasidalink” prisidėjusi N.Marčėnaitė, o taip pat - atlikėjai Katažina Zvonkuvienė ir Radži, LNK laidų vedėja Asta Stašaitytė-Masalskienė ir kiti žinomi žmonės aplankė „Maisto banko” remiamas šeimas, išklausė jų gyvenimo istorijas ir savo kailiu patyrė tai, ką šie patiria kasdien.

Daugelis jų per dieną maistui tegali skirti vos 5 litus ar dar mažiau. Sudaužyti šeimų likimai, po avarijų ar sunkių ligų be darbo ir be pinigų likę maitintojai, kartu - ir jų beviltiškoje padėtyje atsidūrę mažamečiai vaikai. Bedarbystės prie sienos priremti paprasti provincijos žmonės, vienišos mamos, skaudžią senatvę išgyvenantys senoliai… Visa tai yra „Maisto banko” kasdienybė.

Šiuo metu organizacijos rėmėjų dėka parama maistu dalijama jau daugiau nei 70-yje Lietuvos miestų ir rajonų. Per pastaruosius trejus metus „Maisto bankas“ surinko ir išdalino 10,177 tonas paramos maistu už 48,3 mln. litų. Pernai telemaratono „Pasidalink" metu nepasiturinčių maitinimui buvo surinkta didžiulė suma – net 582 tūkst. litų.
Komentarai
Komentarų dar neparašyta.
Rašyti komentarą
Turite prisijungti, norėdami parašyti komentarą.
Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungti, jeigu norite balsuoti.

Nėra reitingų.
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Tapk mūsų draugu
Žaliukas Feisbuke
Narių apklausa
TV3 ar LNK ?

TV3
TV3
100% [1 Balsas]

LNK
LNK
0% [0 Balsai]

Balsai: 1
Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.
Pradėta: 13/09/2017 16:17

Apklausų archyvas
6,796,073 unikalūs lankytojai