08/12/2021 05:14
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Shoutbox
You must login to post a message.

No messages have been posted.
Navigacija
· Namai
· Straipsniai
· Siuntimai
· DUK
· Forumas
· Web nuorodos
· Nauja kategorija
· Kontaktai
· Pateikti nuorodą
· Pateikti naujienas
· Pateikti straipsnį
· Rekomenduokit mus
· Mūsų darbai
· Su Nomeda
· Dainius
· Foto galerija
· Šį vakarą tv rodys
· TV programos
· MP-3
· TV eteris
Forumo temos
Naujausios temos
· Kokios muzikos norė...
· Juokai
· Norit moderuoti koki...
· TV pagalba.
Populiariausios temos
Temų nėra
Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 101
· Naujausias narys: test
Skaitliukas Nr.1
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Karina Stungytė: esu tokia „katytė“, kurios nelinkėčiau nė vienam vyrui
Karina Stungytė: esu tokia „katytė“, kurios nelinkėčiau nė vienam vyruiProstitutė, vaikų namų auklėtoja, šaltakraujė žudikė, vedusio vyro meilužė, geraširdė draugė, išlepinta turtuolio dukrelė – aktorė Karina Stungytė kuria labai prieštaringus, įvairių charakterių vaidmenis. Aktorė nepabūgo filmuotis erotinėje scenoje, teigdama, kad tai irgi aktoriaus darbo dalis.

Šiuo metu K. Stungytė su buvusiu kurso draugu Martynu Vaidotu filmuojasi naujame seriale „Juodos katės”, kurį netrukus pradės rodyti LNK. Jai tenka įsijausti į naivokos, turtingo tėvo dukrelės vaidmenį. „Mano herojė šiame seriale nė trupučio nepanaši į mane, tiesą pasakius, tai toks moters tipažas, kuris mane pačią gyvenime erzintų, – šypsosi aktorė. – Tai tokia „katytė“, kurios nelinkėčiau nei vienam vyrui.“

Pati Karina sako mėgstanti kates ir vieną augina. Jos manymu, katė – tai pats moteriškiausias gyvūnas: nenuspėjama, paslaptinga ir nepriklausoma.

Kino ir televizijos serialų kūrėjų bei žiūrovų pamėgta Karina Stungytė nelinkusi pripažinti, kad dėl populiarumo ir dėmesio ji turėtų būti dėkinga ne tik talentui ir darbštumui, bet ir išraiškingiems genams. „Pati nemėgstu etikečių, nepriskiriu savęs prie gražuolių. Esu žmogus, o žmonės visi yra įdomūs vidumi. Grožis – labai abstrakti sąvoka. Yra labai daug aktorių, kurių fiziniai duomenys neatitinka kino ekranų standartų, bet jie – puikūs, žiūri į juos ekrane ir žaviesi“, – sako K. Stungytė. Gal todėl aktorė sako ir senatvės visai nebijanti. Jos manymu, svarbiausia jaustis laimingam. „Juk būna, kad žmogui tik 18-a, o jis jau senukas, nes jam ir tas negerai ir anas negerai. Svarbu džiaugtis ir branginti kiekvieną dieną, juk gyvename tik kartą“, – žavingai šypsosi aktorė.

Aktorė pasakoja, kad darbas seriale tikrai nėra lengvas, tempas labai didelis, filmavimai užtrunka visą dieną. Tačiau labiausiai, anot Karinos, jai sekasi, kad tenka dirbti su puikiais režisieriais, aktoriais, iš kurių ji vis kažko naujo išmoksta. Karina savo vaidmenis kuria labai atsakingai. Visuomet randa laiko pasiruošti scenos filmavimui, apsitarti su režisiere, prodiuseriais, stilistais, nes nori, kad rezultatas būtų maksimaliai geras. „Labai džiaugiuosi, kad gaunu galimybių dirbti su scenaristu Edvinu Kalėda, kuris mane puikiai pažįsta kaip aktorę ir visada pasiūlo įdomių vaidmenų. Kurdama naują charakterį visada tariuosi su juo”, – pasakoja aktorė.

Karinai įdomūs visi vaidmenys, tačiau ji neslepia, kad ne visi prie širdies. Būna personažų, kurie yra kardinaliai kitokie nei ji pati, bet juos priima kaip iššūkį sau ir pasineria į jų psichologiją. „Pripranti prie savo herojaus, serialas baigiasi, o po mėnesio pasiilgsti savo „blogiukės“, – šypsosi aktorė.

Vaidmenys televizijos serialuose „Moterys meluoja geriau“, „Pasmerkti“, „Be namų“, kino filmuose „Valentinas už 2rų“, „Redirected/Už Lietuvą“, „Moterys meluoja geriau. Kristina“, darbas naujame seriale „Juodos katės“, TV laidos vedėja – tokiu sąrašu darbų jau gali didžiuotis jauna 26-erių metų kino ir televizijos aktorė Karina Stungytė. Dabar ji mielai priimtų pasiūlymą dirbti teatre, nes to padaryti nespėjo baigusi mokslus, vienas po kito pasipylė pasiūlymai filmuotis.

„Baigus akademiją, pradedi nebebijoti nieko. Kelis kartus norėjau nutraukti studijas, buvo daug įtampos, bet įveikiau viską. Dabar galiu tik padėkoti savo mokytojui režisieriui J. Vaitkui už puikias gyvenimo pamokas“, – sako teatro vaidybos specialybę LMTA įgijusi Karina Stungytė. Gyvenimo paradoksas – nors ir baigusi teatro vaidybą, Karina nesuspėjo pradėti dirbti teatre. Gabią ir išvaizdžią aktorę netruko pastebėti kino filmų ir televizijos serialų kūrėjai.
Komentarai
Komentarų dar neparašyta.
Rašyti komentarą
Turite prisijungti, norėdami parašyti komentarą.
Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungti, jeigu norite balsuoti.

Nėra reitingų.
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Tapk mūsų draugu
Žaliukas Feisbuke
Narių apklausa
TV3 ar LNK ?

TV3
TV3
100% [1 Balsas]

LNK
LNK
0% [0 Balsai]

Balsai: 1
Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.
Pradėta: 13/09/2017 16:17

Apklausų archyvas
6,824,612 unikalūs lankytojai