06/12/2021 07:43
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Shoutbox
You must login to post a message.

No messages have been posted.
Navigacija
· Namai
· Straipsniai
· Siuntimai
· DUK
· Forumas
· Web nuorodos
· Nauja kategorija
· Kontaktai
· Pateikti nuorodą
· Pateikti naujienas
· Pateikti straipsnį
· Rekomenduokit mus
· Mūsų darbai
· Su Nomeda
· Dainius
· Foto galerija
· Šį vakarą tv rodys
· TV programos
· MP-3
· TV eteris
Forumo temos
Naujausios temos
· Kokios muzikos norė...
· Juokai
· Norit moderuoti koki...
· TV pagalba.
Populiariausios temos
Temų nėra
Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 101
· Naujausias narys: test
Skaitliukas Nr.1
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
K. Kazlauskaitė atskleidė, kokių reakcijų yra sulaukusi dėl savo parodijų
K. Kazlauskaitė atskleidė, kokių reakcijų yra sulaukusi dėl savo parodijųŽiūrimiausios televizijos TV3 eteryje šį, trečiadienio, vakarą 19.30 val. – iki ašarų pralinksminsiančio parodijų šou „Pakartok!“ premjera. Kokybišką pramogą visai šeimai garantuos šeši garsūs šalies aktoriai, besirungsiantys dėl geriausio parodijuotojo vardo. Gerą nuotaiką dovanos „Pakartok!“ vedėjas Justinas Jankevičius, o aktorių gabumus vertins kompetentinga komisija, kurios pirmininke tapo talentingoji aktorė Kristina Kazlauskaitė.

Šįvakar TV3 žiūrovai išvys, kaip Rasa Marazaitė įkūnys dainininką Deivį, o Kirilas Glušajevas įsijaus į interneto sensacija tapusios dainos „Gangnam Style“ atlikėjo PSY vaidmenį. Aušra Štukytė taps vienos televizijos laidos vedėja, Ramūnas Rudokas naujam gyvenimui prikels legendinio filmo „Kaukė“ pagrindinį herojų. Žalios spalvos nestokos Vitalijui Cololo tekęs Šreko vaidmuo, o Ramūno Šimukausko lauks iššūkis parodijuoti kandųjį baletmeisterį Jurijų Smoriginą.

Su kolega aktoriumi Robertu Aleksaičiu ir kviestiniu komisijos nariu aktoriumi Dainiumi Kazlausku dalyvius vertinsianti K. Kazlauskaitė tikrai galės pateikti profesionalių pastabų dalyviams, nes ją pačią ne vienus metus lydi parodijos žanras.

„Mūsų laidos studentai buvo bene pirmieji Lietuvoj, kuriems dėstytoja, šviesaus atminimo Dalia Tamulevičiūtė, parodė „kopūstniku“ vadinamą parodijų žanrą. Konservatorijoj, kai bijojai visus tuos Dostojevskius, Čechovus judinti, visokias ištraukas rimtas vaidinti iš lietuvių klasikos, staiga tu gauni užduotį kažką padaryti linksmai ir net savaip paimprovizuoti – tada ima ir pagauna šioj profesijoj tokia atgaiva. Bekvailiodamas pailsi, atsiranda naujų personažų, naujų pojūčių. Pagaliau tai yra smagu, tame nėra kančios“, – apie parodijos žanrą pasakoja žinoma aktorė.

Pasak K. Kazlauskaitės, svarbiausia parodijuojant yra neperžengti įžeidinėjimo ribos: „Jeigu tą darai gražiai, su meile, tai čia ir yra ne įžeidinėjimas, o menas. Tai labai skiriasi.“

Atsiliepimų dėl aktorės sukurtų parodijų buvo pačių įvairiausių. „Vieni sako, kad labai taikliai perteikiau, kiti prieina ir klausia „Iš kur jūs žinot?“ Man buvo labai smagu sužinoti, kad egzistuoja tikra „Zita iš Mažeikių“. Iš pradžių buvo nejauku, neįsivaizdavau, kad toks žmogus egzistuoja, bijojau, gal skaudžiai reaguos. Bet aš ne iš konkrečių žmonių, o iš socialinio reiškinio šaipausi – iš tų mergaičių, kurios įsigudrina gyventi iš svetimų kišenyčių, susisukti blondinės kuodą ir dar maivytis išoriškai, demonstruotis – man atrodė, kad aš tai dariau absoliučiai sąmoningai apibendrindama“, – pasakoja Kristina.

Žinoma moteris prisipažįsta – tekę išklausyti ir nepažįstamųjų atsiliepimų gatvėje: „Buvo, kad bomžai sustabdo gatvėje, komentuoja. Aš tik stebiuosi, kada jie televizorių žiūri. Ir Jadzyte pavadina, visaip ten būna. Per filmavimą turguje atėjo žmogus ar tai su akmeniu, ar tai su plyta rankoj ir sako: „Jinai dar čia tyčiosis iš vargšų? Gerai jiems čia maivytis.“ Yra visaip buvę.“

K. Kazlauskaitei ne kartą teko parodijuoti ir mokytojas. „Daug sutikau mokytojų. Gal kai kurioms atrodo, kad aš persistengiu, bet aš tikrai su pagarba tą mokytoją vaidinu. O yra tokių, kur sako: „Jėzau, pas mus tokia auklėtoja buvo.“ Atpažįsta tipažą. Juk ne iš dangaus žvaigždes rankioju – imi iš gyvenimo, iš žmonių, semiesi, mokaisi, žiūri“, – sako šypsodamasi aktorė.

O kaip seksis „Pakartok!“ šešetukui parodijuoti žymius žmones, pasaulio ir mūsų šalies muzikos žvaigždes, aktorius, sportininkus, politikus, laidų vedėjus ir įvairius herojus, TV3 žiūrovai pamatys šįvakar 19.30 val.

„Pakartok!“ – trečiadieniais 19.30 val. per TV3!
Komentarai
Komentarų dar neparašyta.
Rašyti komentarą
Turite prisijungti, norėdami parašyti komentarą.
Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungti, jeigu norite balsuoti.

Nėra reitingų.
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Tapk mūsų draugu
Žaliukas Feisbuke
Narių apklausa
TV3 ar LNK ?

TV3
TV3
100% [1 Balsas]

LNK
LNK
0% [0 Balsai]

Balsai: 1
Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.
Pradėta: 13/09/2017 16:17

Apklausų archyvas
6,818,211 unikalūs lankytojai