01/12/2021 17:08
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Shoutbox
You must login to post a message.

No messages have been posted.
Navigacija
· Namai
· Straipsniai
· Siuntimai
· DUK
· Forumas
· Web nuorodos
· Nauja kategorija
· Kontaktai
· Pateikti nuorodą
· Pateikti naujienas
· Pateikti straipsnį
· Rekomenduokit mus
· Mūsų darbai
· Su Nomeda
· Dainius
· Foto galerija
· Šį vakarą tv rodys
· TV programos
· MP-3
· TV eteris
Forumo temos
Naujausios temos
· Kokios muzikos norė...
· Juokai
· Norit moderuoti koki...
· TV pagalba.
Populiariausios temos
Temų nėra
Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 101
· Naujausias narys: test
Skaitliukas Nr.1
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
A. Lasytė įspūdingai perdainavo legendinę Cher dainą „Bang Bang“
A. Lasytė įspūdingai perdainavo legendinę Cher dainą „Bang Bang“Aktorė ir dainininkė, grupės „Liūdni slibinai“ narė Aistė Lasytė visada užsiėmusi: nuolatinės repeticijos, įrašai, pasirodymai, o dabar – ir darbas filmavimo aikštelėje. Jauna moteris vaidina naujame 12 dalių TV3 televizijos filme „Puolusių angelų miestas“, kur atlieka vieną pagrindinių – į didžiąją sceną bandančios patekti Brigitos – vaidmenį. Televizijos filme Aistei tenka ne tik vaidinti, bet ir dainuoti – specialiai „Puolusių angelų miestui“ ji jau perdainavo tris pasaulyje puikiai žinomas dainas.

Viena iš dainų – legendinis dainininkės Cher kūrinys „Bang Bang“ (My Baby Shot Me Down). Jį parimusi ant pianino dainavo ir Nancy Sinatra. Daina daugeliui asocijuojasi ir su Quentino Tarantino filmu „Nužudyti Bilą“.

„Puolusių angelų mieste“ ši daina skamba iš Aistės lūpų. Ji „Bang Bang“ dainuoja ilgesio ir liūdesio pilnomis akimis, su melancholijos gaida balse. Aistė, pati kurianti dainas ir muziką, nemano, kad kitų kurtas dainas reikėtų „išjausti“ kaip savas. „Net ir savų dainų nereikėtų „išjautinėti“ taip pat kaip kitų savo kūrybos dainų, – sako Aistė. – Kokia daina, taip ir jauti, tik savaip.“Aistė yra sukūrusi ne vieną dainą. Pasak jos, kai kurios dainos tiesiog pačios jai ateina į galvą, dėl kai kurių tenka pasėdėti užsidarius vienai. „Kartais įkvėpimas neateina, o reikia, kad ateitų – tada darbuojiesi viena, be „mūzos“. Ir negali pasakyti, kad išėjo prasčiau. Aišku, ne visada geriau, bet kažkas išeina. O „kažkas“ geriau negu „bet kas“, – sako šypsodamasi aktorė, dainininkė ir dainų kūrėja.

Nors A. Lasytė pripažįsta, kad savos kūrybos dainos yra artimesnės, kitų sukurtos taip pat gali būti mielos. „Nelygu kurią dainą kokią dieną dainuoji. Kartais daina būna tokia graži, kad net gailiesi, jog ne tu ją sukūrei, o kartais ta pati daina tiesiog netinka tai dienai“, – sako ji.

„Puolusių angelų mieste“ įtakingas šešėlinio pasaulio bosas (akt. Kęstutis Jakštas) pameta galvą dėl balsingosios A. Lasytės, vaidinamosios Brigitos. Bosas – už Brigitą gerokai vyresnis, į tėvus tinkantis vyras – galiausiai užkariauja jos širdį. Tokie porų santykiai šiuolaikinėje visuomenėje dažni, tačiau sukelia daug kalbų. Ką apie tai mano Aistė?

„Manau, kad kiekvieno gyvenimas yra kiekvieno gyvenimas, kiekvieno santykiai yra kiekvieno santykiai, o kiekvieno meilė yra kiekvieno meilė, todėl ne kiekvieno reikalas, koks kieno reikalas. Žmonės patys renkasi kaip jiems teisingiau“, – mano Aistė.

Televizijos filme atsiskleis įvairių, skirtingiems socialiniams sluoksniams priklausančių, žmonių istorijos. Miesto meras, valdinga jo žmona, stambus verslininkas, svajoklė padavėja, nusikalstamo pasaulio šulas, įtakinga žiniasklaidos redaktorė – tai keli pagrindiniai „Puolusių angelų miesto“ herojai, kurių gyvenimai netikėtai susipins.

Pagrindinius vaidmenis ketvirtoje filmo dalyje kuria profesionali marga aktorių komanda: Monika Vaičiulytė, Natalija Janičkina, Larisa Kalpokaitė, Alvydas Šlepikas, Šarūnas Banevičius, Kęstutis Jakštas ir kiti.

Ketvirtoji televizijos filmo „Puolusių angelų miestas“ dalis – jau pirmadienį, 19.30 val., per TV3. Pirmąsias tris serijas galima pamatyti televizijoje internete TV3 Play.

„Puolusių angelų miestas“ – pirmadieniais 19.30 val. per TV3!
Komentarai
Komentarų dar neparašyta.
Rašyti komentarą
Turite prisijungti, norėdami parašyti komentarą.
Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungti, jeigu norite balsuoti.

Nėra reitingų.
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Tapk mūsų draugu
Žaliukas Feisbuke
Narių apklausa
TV3 ar LNK ?

TV3
TV3
100% [1 Balsas]

LNK
LNK
0% [0 Balsai]

Balsai: 1
Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.
Pradėta: 13/09/2017 16:17

Apklausų archyvas
6,794,919 unikalūs lankytojai