07/12/2021 05:44
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Shoutbox
You must login to post a message.

No messages have been posted.
Navigacija
· Namai
· Straipsniai
· Siuntimai
· DUK
· Forumas
· Web nuorodos
· Nauja kategorija
· Kontaktai
· Pateikti nuorodą
· Pateikti naujienas
· Pateikti straipsnį
· Rekomenduokit mus
· Mūsų darbai
· Su Nomeda
· Dainius
· Foto galerija
· Šį vakarą tv rodys
· TV programos
· MP-3
· TV eteris
Forumo temos
Naujausios temos
· Kokios muzikos norė...
· Juokai
· Norit moderuoti koki...
· TV pagalba.
Populiariausios temos
Temų nėra
Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 101
· Naujausias narys: test
Skaitliukas Nr.1
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
„Auksinio scenos kryžiaus“ laureatė A. Šataitė ant laurų užmigti nežada
„Auksinio scenos kryžiaus“ laureatė A. Šataitė ant laurų užmigti nežadaCharizmatiškoji Vilniaus mažojo teatro aktorė Agnė Šataitė šiuo metu jaučiasi pakylėta – puikiai sukurti vaidmenys teatre buvo įvertinti prestižiniu šalyje apdovanojimu – „Auksiniu scenos kryžiumi“. Aktorės gerbėjai džiaugiasi turėdami galimybę ją matyti ne tik teatro scenoje, o ir televizijos ekrane. Pirmadieniais 19.30 val. rodomame TV3 televizijos filme „Puolusių angelų miestas“ ji atlieka apsukrios, įtakingos ir valdingos naujienų portalo redaktorės vaidmenį. Agnė džiaugiasi ne tik šiuo vaidmeniu, o ir filmavimo aikštelėje sutiktais seniai matytais kolegomis.

Žiūrovų pamėgtame televizijos filmo „Puolusių angelų miestas“ filmavimo aikštelėje dirba televizijos žiūrovams atpažįstami aktoriai ir daug kolegų iš teatro. „Lietuvoje nėra tokios rinkos, kad būtų galima atskirai ruošti kino ir teatro aktorius“, – sako A. Šataitė.

Ji džiaugiasi turinti galimybę filmavimo aikštelėje susitikti su daugeliu kolegų: „Visi dirba skirtinguose teatruose, skirtinguose projektuose. Su Monika Vaičiulyte juokavome, kad vienintelis kartas metuose, kai susitinkame visi, yra teatro diena. Prodiuserių kompanija „Videometra“ moka suburti aktorius iš įvairių teatro mokyklų, skirtingo amžiaus ir skirtingos patirties. Kurti visiems kartu yra labai malonu ir įdomu“, – džiaugiasi Agnė.

Televizijos filmas „Puolusių angelų miestas“ – aštraus siužeto drama, kurioje atsiskleidžia kova dėl įtakos ne tik šeimoje, bet ir valdžioje. Čia plėtojamos įvairiems vieno miesto sluoksniams priklausančių žmonių istorijos. Kovoje dėl valdžios, garbės ir pinigų lygiaverte amunicija apsiginkluoja ir vyrai, ir moterys.

„Puolusių angelų mieste“ A. Šataitė tampa įtakinga, savimi pasitikinčia portalo vyriausiąja redaktore Lidija. „Mano personažas turi labai spalvingą asmeninį gyvenimą – ji susitikinėja ir su moterimis, ir su vyrais. Įdomiausia, kad meilė tarp moterų ir vyrų yra lygiai tokia pati. Lidija išgyvena įvairius jausmus dėl savo santykių su Vika (akt. M. Vaičiulytė), kaip ir visos poros. Tačiau nėra įsibaiminusi, kad renkasi tokią – moterų – meilę, tiesiog paklūsta partnerės prašymui jų romano neviešinti“, – apie savo vaidmenį pasakoja aktorė.

A. Šataitė kovo 27-ąją, tarptautinę teatro dieną, užlipusi ant scenos atsiėmė prestižiškiausią Lietuvoje teatro apdovanojimą – „Auksinį scenos kryžių“. Ji buvo pripažinta geriausia aktore pagrindinio moters vaidmens nominacijoje už Severiūtės vaidmenį spektaklyje „Dėdės ir dėdienės“ ir Serafimos Iljiničnos vaidmenį spektaklyje „Savižudis“.

„Šis apdovanojimas įprasmina visą laiką, kurį atidavei teatrui, ir įpareigoja toliau eiti šiuo keliu ir siekti savo tikslų“, – sako A. Šataitė ir prideda, kad kiekvienas įvertintas aktorius patiria pasitenkinimą.

Kaip neužmigti ant laurų? „Laurai gali labai greitai pasibaigti. Lietuvoje daug jaunų, labai gabių ir daug dirbančių aktorių, nėra kada miegoti!“ – įsitikinusi talentinga moteris.

Šeštoji televizijos filmo „Puolusių angelų miestas“ dalis – jau šį pirmadienį 19.30 val. per TV3. Pirmąsias dalis galima pažiūrėti televizijoje internete TV3 Play.

„Puolusių angelų miestas“ – pirmadieniais 19.30 val. per TV3!
Komentarai
Komentarų dar neparašyta.
Rašyti komentarą
Turite prisijungti, norėdami parašyti komentarą.
Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungti, jeigu norite balsuoti.

Nėra reitingų.
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Tapk mūsų draugu
Žaliukas Feisbuke
Narių apklausa
TV3 ar LNK ?

TV3
TV3
100% [1 Balsas]

LNK
LNK
0% [0 Balsai]

Balsai: 1
Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.
Pradėta: 13/09/2017 16:17

Apklausų archyvas
6,820,709 unikalūs lankytojai