07/12/2021 05:12
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Shoutbox
You must login to post a message.

No messages have been posted.
Navigacija
· Namai
· Straipsniai
· Siuntimai
· DUK
· Forumas
· Web nuorodos
· Nauja kategorija
· Kontaktai
· Pateikti nuorodą
· Pateikti naujienas
· Pateikti straipsnį
· Rekomenduokit mus
· Mūsų darbai
· Su Nomeda
· Dainius
· Foto galerija
· Šį vakarą tv rodys
· TV programos
· MP-3
· TV eteris
Forumo temos
Naujausios temos
· Kokios muzikos norė...
· Juokai
· Norit moderuoti koki...
· TV pagalba.
Populiariausios temos
Temų nėra
Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 101
· Naujausias narys: test
Skaitliukas Nr.1
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
B. Nicholson apie savo anytą: „Mūsų santykiai yra puikūs!“
B. Nicholson apie savo anytą: „Mūsų santykiai yra puikūs!“„Mano uošvienė tikras lobis! O lobį reikia giliai užkasti...“ Tokie ir panašūs juokai nuo senų dienų keliauja iš lūpų į lūpas. Laikai, kai anytos lyg tarnaites šokdindavo sūnų žmonas, o vyrams net oda pašiurpdavo išgirdus apie žmonos mamos apsilankymą, jau eina į užmarštį. O jei ir ne, viskas išmintingai glaistoma plačiomis, nors ir nelabai nuoširdžiomis šypsenomis. Žinoma, motinos savo vaikams visuomet nori visko geriausio, tačiau riba tarp gerų norų ir kontrolės dažnai gali būti peržengiama.

Visai neseniai TV3 filmo „Puolusių angelų miestas“ gerbėjai šypsojosi, o gal atpažino savo gyvenimą scenoje, kurioje legendinė aktorė Janina Matekonytė vaidino mero Dapkaus (akt. Alvydas Šlepikas) mamą, besisvečiuojančią pas sūnų ir bandančią gelbėti jį nuo žmonos (akt. Natalija Janičkina), o jos akimis – blogiausios marčios pasaulyje. Pati J. Matekonytė, kalbėdama apie situaciją seriale, juokėsi: „Kaip ir tikrame gyvenime, tokios pastangos atrodo tiesiog juokingos ir bergždžios...“.

TV laidų vedėja, žurnalistė, kulinarinių knygų autorė Beata Nicholson, aktoriaus Mariaus Jampolskio žmona Renata Jampolskė ir žurnalistas, keliautojas Vytaras Radzevičius, kalbėdami apie savo antrų pusių mamas, tik šypsosi – visų jų santykiai puikūs! Apie savo anytas – atvirai iš žinomų žmonių lūpų.

„Apie uošvienes tauta prigalvojusi būtų ir nebūtų dalykų, - pasakoja V. Radzevičius. - Dažniausiai tai tie patys seni juokeliai, kuriuos vyrai vartoja, kai susiburia nepažįstama kompanija ar tiesiog nėra apie ką kalbėti. Nuobodybė. Man ir netinka tie bajeriukai, nes mano uošvienė man kaip antra mama“.

V. Radzevičius sako per ketvirtį šimtmečio trunkančią jo ir jo mylimosios Laisvės santuoką nepamenantis nieko, ko nenorėtų prisiminti – jo ir uošvės santykiai visada buvo šilti, atviri ir pagarbūs. „Kitaip ir neįsivaizduoju – juk tai mano žmonos mama ir mano vaikų močiutė. Ir mane į savo šeimą priėmė gerai – žmonai Laisvei piršausi senoviškai, prieš nešant pareiškimus. O po to, kai tik į uošviją atvažiuodavom, tai vis kokiais mėgstamais patiekalais lepino. Taip ir gyvenom – gražiai ir draugiškai“, - pasakoja V. Radzevičius.

Lietuvos kino ir teatro aktoriaus, televizijos laidų vedėjo Mariaus Jampolskio žmona Renata džiaugiasi, kad per visą laiką, kol jie kartu, nesutarimų nekilo nė su vienu iš Mariaus šeimos narių.

„Iškart labai šiltai mane sutiko… Mariaus mama skambina turbūt dažniau man, vis bijo jam ne laiku paskambinti. O kiekvieną kartą kalbant paklausia, ar Marius klauso manęs“, - juokiasi Renata. Ji džiaugiasi – iš vyro kalbų atrodo, kad gyvenime atsiradus Renatai, jis pats su mama pradėjo bendrauti šilčiau. „Juk kaip nepabučiuosi mamos, kai aš ir pasisveikinant, ir atsisveikinant išbučiuoju!“, - juokiasi R. Jampolskė.

Beata Nicholson savo anytą giria – ji yra labai savarankiška ir moderni moteris, niekuomet nebando kištis su savo nuomone, reguliuoti ar ką nors nurodinėti. „Mūsų santykiai yra puikūs. Abi mėgstam gerą maistą ir gerą vyną, pasikalbėti apie gyvenimą, taigi viskas mums puikiai sekasi“, - pasakoja Beata.
Už brito Tomo ištekėjusi lietuvė Beata prisimena pasiruošimą judviejų vestuvėms: „Anyta niekada nebuvo buvusi Lietuvoje, tai atsargiai paklausė – galbūt yra kažkas, ko nėra Lietuvoje ir reikia atsivežti iš Anglijos? Tačiau atvykusi suprato, kad nieko pas mus netrūksta“.

Kol tikrame gyvenime giminės sugyvena gražiai, dramų ir intrigų pilna TV3 televizijos filme „Puolusių angelų miestas“.

„Puolusių angelų miestas“ yra intriguojančio siužeto drama, kurioje atsiskleidžia kova dėl įtakos ne tik šeimoje, bet ir valdžios struktūrose. TV filme plėtojasi įvairiems vieno miesto sluoksniams priklausančių žmonių istorijos. Miesto meras, valdinga jo žmona, svarbus verslininkas, apie dainininkės karjerą svajojanti valytoja, nusikalstamo pasaulio šulas, įtakinga portalo redaktorė – tai keli pagrindiniai „Puolusių angelų miesto“ herojai, kurių gyvenimai netikėtai susipins.

„Puolusių angelų miestas“ – pirmadieniais 19.30 val. per TV3!
Komentarai
Komentarų dar neparašyta.
Rašyti komentarą
Turite prisijungti, norėdami parašyti komentarą.
Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungti, jeigu norite balsuoti.

Nėra reitingų.
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Tapk mūsų draugu
Žaliukas Feisbuke
Narių apklausa
TV3 ar LNK ?

TV3
TV3
100% [1 Balsas]

LNK
LNK
0% [0 Balsai]

Balsai: 1
Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.
Pradėta: 13/09/2017 16:17

Apklausų archyvas
6,820,621 unikalūs lankytojai