30/11/2021 07:36
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Shoutbox
You must login to post a message.

No messages have been posted.
Navigacija
· Namai
· Straipsniai
· Siuntimai
· DUK
· Forumas
· Web nuorodos
· Nauja kategorija
· Kontaktai
· Pateikti nuorodą
· Pateikti naujienas
· Pateikti straipsnį
· Rekomenduokit mus
· Mūsų darbai
· Su Nomeda
· Dainius
· Foto galerija
· Šį vakarą tv rodys
· TV programos
· MP-3
· TV eteris
Forumo temos
Naujausios temos
· Kokios muzikos norė...
· Juokai
· Norit moderuoti koki...
· TV pagalba.
Populiariausios temos
Temų nėra
Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 3

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 101
· Naujausias narys: test
Skaitliukas Nr.1
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Egzotiškos išvaizdos aktorė O. Kunsunga: „Kovą su patyčiomis reikia pradėti nuo savęs“
Egzotiškos išvaizdos aktorė O. Kunsunga: „Kovą su patyčiomis reikia pradėti nuo savęs“Į egzotiškos išvaizdos Lietuvos teatro ir kino aktorę turinčią dar ir puikius vokalinius sugebėjimus, gatvėje atsisuka daugelis. Pati, sako to nebepastebinti. „Kartais vaikščiodama su kuo nors sakau: „Ei, ar klausaisi?“. Šalia manęs einantys vis dar skaičiuoja kas ir kiek kartų į mane atsisuka. Aš nebeskaičiuoju – einu ir šypsausi visiems. Ir galvoju, kad man šypsosi atgal!“ – sako afrikietiško kraujo turinti Oneida Kunsunga, kurią TV3 žiūrovai kasdien matys nuo birželio 1 dienos, pirmadieniais-ketvirtadieniais 19.30 val. serialo „Moterų laimė“ tęsinio serijose.

Mažame Lietuvos kaimelyje užaugusi aktorė prisipažįsta visuomet turėjusi kovotojos kodą savo kraujyje: „Augti kaime buvo lengva – mane visi žinojo ir buvo pripratę. Galbūt vaikai ir klausdavo tėvų, kodėl Oneida yra kitokia, tačiau aš pati to visai nepajutau“.

Oneida taip pat nepatyrė ir patyčių – buvo kitoje barikadų pusėje. Ji pripažįsta kadaise turėjusi daug pykčio ir užsidėjusi šarvus: „Visuomet galvodavau dviem žingsniais į priekį, nes bijojau pati būti užgauliojama“.

Aktorė įsitikinusi – kovą su patyčiomis reikia pradėti nuo savęs ir kalbėti apie tai garsiai – kad išgirstų visi. Pasak jos, kalbėti reikia ne tik apie patyčių aukas, bet ir besityčiojančius vaikus, kurie taip elgiasi ne iš smagumo. „Nesididžiuoju savo elgesiu vaikystėje, man skaudėjo taip elgtis. Buvau kompleksuota ir aš… atsiprašau“, – kalba Oneida.

Baigusi mokyklą ji įstojo į Lietuvos muzikos ir teatro akademiją, persikėlė gyventi į Vilnių. Aktorystė O. Kunsungos gyvenime neatsirado šiaip sau. Ji apskritai nemano, kad kažkas gyvenime atsiranda tiesiog. „Viskas klojosi labai natūraliai ir organiškai. Po mokyklos stojimo dokumentuose įrašiau dvejus aktorinio meistriškumo kursus. Vienus Vilniuje, kitus Klaipėdoje“, – prisimena talentinga moteris.

Aktorė pasakoja nedėliojanti savo gyvenimo į stalčiukus. Ji naudojasi atsiradusiomis progomis. Taip pat ir su dainavimu – ji nevadina savęs dainuojančia aktore ar vaidinančia dainininke. „Esu tas kas esu! Mėgstu dainuoti ir tai darau pasitaikius galimybei. Artistas turėtų išmanyti kuo daugiau dalykų, susijusių su jo profesija. Jeigu mokėčiau, aš dar ir šokčiau“, – juokiasi O. Kunsunga.

Visai netrukus tamsiomis žavingos aktorės garbanomis galės žavėtis ir televizijos serialų žiūrovai. Nuo birželio 1 dienos pirmadieniais-ketvirtadieniais 19.30 val. TV3 seriale „Moterų laimė“ Oneida vaidins gyvenimo užgrūdintą merginą Rimą. Ji – kovotoja dėl neteisybės, galvojanti, kad visas bėdas ir jų sprendimus žino geriausiai. Ar Oneida atpažino save šiame personaže? „Esu emocionali, temperamentas daro savo, – šypsosi. – Būna, padarau ką nors visai neapgalvoto ir pagalvoju tik po to, arba prieš darant ką nors galvoju taip ilgai, kad galiausiai išvis nepadarau!“

Lietuviško serialo „Moterų laimė“ tęsinys – jau nuo birželio 1d. pirmadieniais-ketvirtadieniais 19.30val. per TV3!
Komentarai
Komentarų dar neparašyta.
Rašyti komentarą
Turite prisijungti, norėdami parašyti komentarą.
Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungti, jeigu norite balsuoti.

Nėra reitingų.
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Tapk mūsų draugu
Žaliukas Feisbuke
Narių apklausa
TV3 ar LNK ?

TV3
TV3
100% [1 Balsas]

LNK
LNK
0% [0 Balsai]

Balsai: 1
Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.
Pradėta: 13/09/2017 16:17

Apklausų archyvas
6,791,592 unikalūs lankytojai