05/12/2021 09:20
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Shoutbox
You must login to post a message.

No messages have been posted.
Navigacija
· Namai
· Straipsniai
· Siuntimai
· DUK
· Forumas
· Web nuorodos
· Nauja kategorija
· Kontaktai
· Pateikti nuorodą
· Pateikti naujienas
· Pateikti straipsnį
· Rekomenduokit mus
· Mūsų darbai
· Su Nomeda
· Dainius
· Foto galerija
· Šį vakarą tv rodys
· TV programos
· MP-3
· TV eteris
Forumo temos
Naujausios temos
· Kokios muzikos norė...
· Juokai
· Norit moderuoti koki...
· TV pagalba.
Populiariausios temos
Temų nėra
Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 101
· Naujausias narys: test
Skaitliukas Nr.1
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Aktorė Asta Baukutė trokšta pasisavinti sutuoktinio pinigus?
Aktorė Asta Baukutė trokšta pasisavinti sutuoktinio pinigus?Aktorė Asta Baukutė ryžosi pasisavinti sutuoktinio pinigus? Tikra tiesa! Tik sutuoktinis – ne visai teisėtas, greičiau – tariamas. Jis – talentingasis aktorius Vaidotas Martinaitis. Sutuoktinių porą per savo aktorystės karjerą Asta ir Vaidotas vaidina jau ne pirmą kartą. Naujajame TV3 seriale „Bruto ir Neto“ jie tapo Jane ir Pranu – kaime gyvenančiais ir vienas su kitu kovojančiais sutuoktiniais.

A. Baukutė, pasakodama apie šį duetą, juokiasi: „Čia sutuoktiniai iš tų laikų, kai žmonės tuokdavosi visai ne dėl meilės. Natūralu, kad tokiu atveju pinigai tampa vieninteliu dalyku, suteikiančiu žmogui laimę, šilumą ir stabilumą. Todėl Janė ir ryžtasi pasisavinti bei teisingai panaudoti savo vyro Pranelio pinigus“.

V. Martinaičio personažas – kaimo žmogus Pranas, pardavęs žemę ir netikėtai gavęs didelę sumą pinigų. „Pranas retai kada nepakelia taurelės, – juokiasi aktorius. – O kai kaimo alchašas praturtėja, tai kelia nerimą visiems. Ir kiekvienas kaime, pradedant Prano žmona ir baigiant klebonu, turi idėją, kaip tuos pinigus panaudoti ir išgelbėti nuo alkoholiko“.

Aktoriai V. Martinaitis ir A. Baukutė sunkiai galėtų suskaičiuoti, kiek kartų yra dirbę kartu. Prieš porą metų jiedu, kaip sutuoktinių pora, pasirodė ir viename lietuviškame filme. Tik tąsyk bandė išgelbėti gęstančią romantiką, o ne perkąsti vienas kitam gerklę dėl įspūdingos pinigų sumos, kaip šįkart – rudenį TV3 eterį pasieksiančioje premjeroje „Bruto ir Neto“. Duetas televizijos žiūrovus privers juoktis balsu, kiek hiperbolizuotai atskleisdamas Lietuvos kaimo realijas ir ilgai kartu gyvenančių sutuoktinių santykius.

Vaidotas ir Asta giria vienas kito darbą ir profesionalumą. „Asta yra puiki partnerė – jai netrūksta temperamento, ji talentinga, jautri pastaboms, bet svarbiausia, kad girdi ir jaučia parnerį, – sako V. Martinaitis. – Abu turim daug patirties ir džiugu, kad Asta yra žmogus, su kuriuo gera dalintis, derinti ir dauginti mūsų patirtį“.

A. Baukutė antrina kolegai: „Vis suveda mus likimas su Vaidotu. Su juo dirbti yra vienas malonumas...“ Abu aktoriai – muzikantai, prieš daug metų susipažinę Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijoje, kur Asta grojo smuiku, o Vaidotas triūba.

„Konservatorijoje žinojome vienas kitą iš matymo. Nežinau, kaip Asta, bet aš apie aktorystę net minties galvoje neturėjau. O ji man visuomet atrodė tarsi visada lekiantis, degantis ryžas kamuolys, – juokiasi V. Martinaitis. – Be to, abu esame labai temperamentingi žemaičiai, todėl ir dirbti mums paprasta“.

Iki ašarų juokingą sutuoktinių duetą žiūrovai pamatys kriminalinėje komedijoje „Bruto ir Neto“ jau šį rugsėjį naujajame TV3 televizijos sezone. Premjera pritrauks ne tik geru humoru, bet ir suktu, nenuspėjamu siužetu. Serialas bus greitas, aktyvus, kupinas subtilios saviironijos.

Pasakojimas prasidės nuo vieno skambučio, dviejų draugų gyvenimą apversiančio aukštyn kojomis. Padavėju dirbantis Neto, norėdamas klientui sugrąžinti bare paliktą telefoną, tampa avarijos liudininku. Nepavykus grąžinti telefono, Neto jį parsineša atgal į barą ir parodo savo geriausiam draugui – indų plovėjui Bruto. Šis naivus, kartais be reikalo bebaimis ir nutrūktgalvis herojus, suskambėjus svetimam telefonui – atsiliepia. Užtenka šio vieno skambučio, kad dueto gyvenimas staiga taptų komišku, tačiau pavojingu kriminalu.
TV3 žiūrovus pavergs aktorių Jono Griciaus ir Šarūno Banevičiaus įkūnijamų herojų Bruto ir Neto naivumas, nuoširdumas ir žmogiškas paprastumas. Tai istorija ne apie kietumą, žiaurumą, blogį ar gėrį, pinigus ir valdžią, meilę ar neapykantą. Ji – apie paprastus pagundoms neatsilaikančius žmones, pilnus žemiškų dvejonių, abejonių ir jausmų, tokius panašius į kiekvieną iš mūsų. Apie tuos, kurie gyvenime daro klaidas, tačiau priėmę tvirtus bei teisingus sprendimus gali jas ištaisyti.

„Bruto ir Neto“ – jau rudenį naujajame TV3 sezone!
Komentarai
Komentarų dar neparašyta.
Rašyti komentarą
Turite prisijungti, norėdami parašyti komentarą.
Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungti, jeigu norite balsuoti.

Nėra reitingų.
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Tapk mūsų draugu
Žaliukas Feisbuke
Narių apklausa
TV3 ar LNK ?

TV3
TV3
100% [1 Balsas]

LNK
LNK
0% [0 Balsai]

Balsai: 1
Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.
Pradėta: 13/09/2017 16:17

Apklausų archyvas
6,811,641 unikalūs lankytojai