28/11/2021 20:10
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Shoutbox
You must login to post a message.

No messages have been posted.
Navigacija
· Namai
· Straipsniai
· Siuntimai
· DUK
· Forumas
· Web nuorodos
· Nauja kategorija
· Kontaktai
· Pateikti nuorodą
· Pateikti naujienas
· Pateikti straipsnį
· Rekomenduokit mus
· Mūsų darbai
· Su Nomeda
· Dainius
· Foto galerija
· Šį vakarą tv rodys
· TV programos
· MP-3
· TV eteris
Forumo temos
Naujausios temos
· Kokios muzikos norė...
· Juokai
· Norit moderuoti koki...
· TV pagalba.
Populiariausios temos
Temų nėra
Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 3

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 101
· Naujausias narys: test
Skaitliukas Nr.1
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
TV antena J. Gaižauskas gražins tuos, kurie nėra buvę grožio salone
TV antena J. Gaižauskas gražins tuos, kurie nėra buvę grožio saloneRugsėjo 21 dieną su trenksmu startuos naujas „Lietuvos ryto“ TV sezonas „Čia ir dabar“. Tarp gausybės naujų intriguojančių laidų – ir likimo nuskriaustų žmonių išvaizdos pokyčių realybės drama „Užmirštas grožis“, prie kurios vairo kiekvieną šeštadienį, 17.30 val., stos žinomas teatro ir kino aktorius Juozas Gaižauskas.

„Šių žmonių namuose ne tik džiaugsmas retas svečias. Šie žmonės niekuomet gyvenime nėra sėdėję stilisto kėdėje ir nežino, ką reiškia būti gražiu. Jie savo namuose net veidrodžio neturi – pavargę nuo gyvenimo naštos, jie tiesiog vengia savo atvaizdo,“ – sakė laidos vedėjas J.Gaižauskas, kuriam herojai nuoširdžiai patiki savo išgyvenimus ir dalinasi savo skausmu.

Pasak laidos kūrėjų, televizijos istorijoje buvo nemažai laidų apie grožio metamorfozes, įvaizdžio keitimus, gyvavo ne viena patarimų laida, kaip po plastikos chirurgų ir stiliaus žinovų gali atrodyti ir stulbinamai pasikeisti žinomi šalies politikai, aktoriai ar kiti garsūs visuomenės veikėjai. Tačiau nebuvo laidos, kurios kūrėjai pravertų dramatiškus įvykius išgyvenusių, palūžusių ir depresijos kankinamų žmonių namų duris, kurie seniai nežino, kas yra stilinga išvaizda ir grožis.

„Tai žmonės, kurie siekia savojo kelio horizonte pamatyti bent mažą vilties kibirkštėlę, tikėdami, kad rytdiena gali būti geresnė ir gražesnė. Kažkada įnikę į alkoholio liūną, jie pasuka blaivybės keliu, kažkada išgyvenę skaudžias artimųjų netektis, santuokos griūtį, jie nenuleidžia rankų ir atkakaliai kabinasi į gyvenimą. Ir nors jų namuose nėra prabangos, o skurdas pastovus gyvenimo palydovas, tie žmonės, kaip ir kiekvienas iš mūsų nori būti išvaizdūs ir patrauklūs,“ – sakė laidos „Užmirštas grožis“ kūrėjai, kurie kiekvieną kartą, apsilankę pas vargingai gyvenančias šeimas, mato, kaip ne tik moteris, bet ir vyrai po profesionalių grožio kūrėjų prisilietimo, išgyvena nepaprastus įspūdžius.

Specialiai „Užmirštas grožis“ laidai buvo suburta geriausių tos srities profesionalų komanda, kurios priešaky – profesionali grimo specialistė, stiliaus ir visažo virtuozė Jolanta Sargautytė, kurios tikslas naujoje laidoje prieš televizijos kameras įrodyti, kad būti nepriekaištingai gražiu ir stilingu gali kiekvienas ir tam nereikia didelių pinigų.

„Vienos dienos grožio nepamirštama džiugesio akimirka, socialinio gyvenimo užribyje atsidūrusiems žmonėms, kurie niekuomet nėra buvę grožio salone ir niekuomet neįsivaizdavo, kad jų akys gali kitaip spindėti ir jie gali atrodyti pribloškiamai iš tiesų jaudina ir graudina laidos kūrėjus“, – po pirmųjų laidos filmavimų savo įspūdžiais dalinosi grožio misijos lyderė J.Sargautytė.

Naujos „Lietuvos ryto“ TV laidos „Užmirštas grožis“ kūrybinė grupė nuo rugsėjo 21 dienos, kiekvieną šeštadienį 17.30 val. ne tik išklausys savo herojų skaudžias gyvenimo istorijas, bet ir leis jiems įsitikinti, kaip grožis gali užauginti naujus sparnus, suteikti nepaprastus naujus potyrius, pasitikėjimo ir tikrų džiaugsmo akimirkų.
Komentarai
Komentarų dar neparašyta.
Rašyti komentarą
Turite prisijungti, norėdami parašyti komentarą.
Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungti, jeigu norite balsuoti.

Nėra reitingų.
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Tapk mūsų draugu
Žaliukas Feisbuke
Narių apklausa
TV3 ar LNK ?

TV3
TV3
100% [1 Balsas]

LNK
LNK
0% [0 Balsai]

Balsai: 1
Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.
Pradėta: 13/09/2017 16:17

Apklausų archyvas
6,788,941 unikalūs lankytojai