04/12/2021 03:31
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Shoutbox
You must login to post a message.

No messages have been posted.
Navigacija
· Namai
· Straipsniai
· Siuntimai
· DUK
· Forumas
· Web nuorodos
· Nauja kategorija
· Kontaktai
· Pateikti nuorodą
· Pateikti naujienas
· Pateikti straipsnį
· Rekomenduokit mus
· Mūsų darbai
· Su Nomeda
· Dainius
· Foto galerija
· Šį vakarą tv rodys
· TV programos
· MP-3
· TV eteris
Forumo temos
Naujausios temos
· Kokios muzikos norė...
· Juokai
· Norit moderuoti koki...
· TV pagalba.
Populiariausios temos
Temų nėra
Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 101
· Naujausias narys: test
Skaitliukas Nr.1
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Žinomų šeimų buitis – kaip ant delno: kurioms moterims tenka pačioms surinkinėti baldus?
Žinomų šeimų buitis – kaip ant delno: kurioms moterims tenka pačioms surinkinėti baldus?Žvaigždės statuso nevengiantis renginių vedėjas, projekte „Šok su manimi“ išgarsėjęs Remigijus Žiogas, muzikos grupės „Patruliai“ lyderis Algis Radzevičius ir vyriausiu Lietuvoje tėvu bei mafijos tėvu tituluojamas Vidas Antonovas išgyveno tai, ko net nesvajojo patirti. Žinomi vyrai savaitę laiko praleido be savo mylimų gyvenimo moterų tam, kad įrodytų, jog buities darbai ir rūpinimasis namų ūkiu – vieni niekai.

Tačiau, ar tikrai viskas taip paprasta? Vieni namuose tik su savo atžalomis likę vyrai nė nenutuokė, kad jų pasitikėjimas savo jėgomis ištirps akimirksniu. Pasirodo, iki šiol visi namų kampai buvo užgulę tik jų mylimųjų pečius. Kaip jiems sekėsi, TV3 žiūrovai sužinos jau nuo lapkričio 9 dienos, pirmadieniais 20.00 val. eterio premjeroje – realybės šou „Tėtis namuose“.

„Jeigu reikia įsukti lemputę ar sutaisyti kokią rozetę tuo rūpinuosi aš. Imu į rankas atsuktuvą ir keliauju. Surinkti baldus – taip pat mano darbas. Remigijui tai baisiausias darbas, koks tik gali būti. Jis to labai nemėgsta ir visaip stengiasi išvengti. Jis sako: „Geriau sumokėsiu kažkam, kad surinktų baldus, o pats suorganizuosiu papildomą renginį“. Kartą net paprašiau kaimyno, kad padėtų susukti baldų dalis. Kaimynas atėjo man padėti, o Remigijus nė nestebėjo darbo proceso – jam įdomiau buvo televizorius“, – apie rūpinimąsi namais atvirai pasakoja R. Žiogo žmona Rovena Žiogė.

Prieš iškeliaudama užtarnautų atostogų ir savaitei namų buitį palikdama vyrui, moteris jaudinosi ne dėl tvarkos: „Labiausiai neramu ar mano mažieji jorkšyro terjerai bus pamaitinti ir pagirdyti. Žiogas dažniausiai nepastebi nei jų maisto, nei namuose atliktų gamtinių reikalų! Džiaugiuosi, kad mūsų dukra Riana pagal savo amžių yra labai protinga ir greičiausiai šeimos galva bus ji.“

Kita realybės šou „Tėtis namuose“ dalyvių šeima – Vido ir Rimos Antonovų. Poros namuose – net aštuoni vaikai, iš kurių jauniausiai – Dominykai Europai – vos aštuoni mėnesiai. Antonovai garsėja savo atvirais pasakojimais apie asmeninius santykius, neblėstančią aistrą ir buvusius Vido nuklydimus. Tačiau iki šiol šeimos buities iš taip arti nematė niekas.

Remonto įkarštis, kalnas orkaitėje garuojančių kotletų ir skambus R. Antonovienės balsas iš virtuvės – šeimai įprasta kasdienybė. Saldainių į eilę išsirikiavusiems penkiems vaikams, o už jų – ir ant rankų mažiausią dukrą laikančiam V. Antonovui – klausimų, kas namuose šeimos galva, nė nekyla. O ir pati R. Antonovienė konkreti: „Vidas žino, kad jam saldainių daug negalima, juose daug cukraus, tad aš riboju juos. Namuose viskam vadovauju aš, be to nebūtų tvarkos. Sėdžiu savo kėdėje ir pasakau, kas ką turi padaryti.“

Moteris sunkiai įsivaizdavo, kaip namai liks be kontrolės: kas keps kotletus, kas išleis vaikus į mokyklą ir, ar jai sugrįžus, vyras nebus nutiesęs kilimo iš saldainių popieriukų. „Žinokit, man baisu. Viena laimė, kad mūsų namuose yra Rimukas. Mes jį priglaudėme po nelaimingos meilės. Jis padeda tvarkytis namuose, padeda gaminti, skalbti. Yra tarsi ūkvedys, tačiau jam taip pat reikia viską parodyti ir nukreipti. Nežinau, kaip čia viskas bus“, – rūpesčio neslėpė R. Antonovienė.

Trečioji premjeros „Tėtis namuose“ šeima – Algis ir Milisandra Radzevičiai. Vos įžengus į jų namus priemiestyje kyla klausimas: kur slepiasi namų tvarkytojos? Namuose – nė dulkelės, sūnaus Roko kambaryje kiekviena mašinėlė turi savo vietą, o virtuvėje – nė vieno neplauto puodelio.

„Aš tiesiog esu įvaldžiusi sistemą – namus susitvarkau vos per kelias valandas. O gal tos betvarkės niekada nebūna, nes aš tvarkausi visada, vos tik atsiranda ką tvarkyti? Man net draugai sako pailsėti, o man tai net ne darbas. Namuose esame pasiskirstę, kad gaminu ir tvarkausi aš, o Algelis rūpinasi eksterjeru“, – atskleidžia pedantės etiketės nevengianti buvusi muzikos grupės „Blogos mergaitės“ narė, „patrulio“ žmona M. Radzevičienė.

Ar Milisandra nebijo palikti namų vyrui, rizikuojant harmoninga namų tvarka? Moteris šypteli: „Neabejoju, kad namuose apsilankys mano mama. Algis ją vadina uošvienyte – ji ir valgyt pagamins, ir stalą pavalys. Tiesa, nežinau kaip bus, kai Algį aplankys mūsų draugai... Dažnai rengiame pasisėdėjimus, kurie užsitęsia iki vėlumos, o išlydėjus svečius iškart imu tvarkytis, kad ryte atsibusčiau švariuose, tvarkinguose namuose. Labai norėčiau, kad Algelis išlaikytų šią tradiciją. Kol manęs nebus, namuose jie gali daryti ką tik nori, tačiau, kai grįšiu – namai privalo būti tokie patys, kokius palikau.“

Ar iš tiesų po A. Radzevičiaus vakarėlių namai bus tokie patys, kokius paliks žmona? O kaip seksis V. Antonovui perimti namų kontrolės vadeles? Kas nutiks R. Žiogės augintiniams ir ar prisivers R. Žiogas susidraugauti su atsuktuvu ir keptuve? Ar supratę, su kokia gausybe darbų ir pareigų geba susitvarkyti jų moterys, vyrai patys užsidegs dalį namų rūpesčių perimti ant savų pečių? Realybės šou „Tėtis namuose“ kūrėjai sako, kad ši premjera atskleis šeimos vertybes ir net imsis suvienyti šeimas. Ar tai, ko psichologai siekia metus, projekte pavyks pasiekti vos per savaitę? Atsakymai – nuo lapkričio 9 dienos pirmadieniais 20.00 val. per TV3.

„Tėtis namuose“ – pirmadieniais 20.00 val. per TV3!
Komentarai
Komentarų dar neparašyta.
Rašyti komentarą
Turite prisijungti, norėdami parašyti komentarą.
Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungti, jeigu norite balsuoti.

Nėra reitingų.
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Tapk mūsų draugu
Žaliukas Feisbuke
Narių apklausa
TV3 ar LNK ?

TV3
TV3
100% [1 Balsas]

LNK
LNK
0% [0 Balsai]

Balsai: 1
Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.
Pradėta: 13/09/2017 16:17

Apklausų archyvas
6,802,413 unikalūs lankytojai