09/12/2021 12:50
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Shoutbox
You must login to post a message.

No messages have been posted.
Navigacija
· Namai
· Straipsniai
· Siuntimai
· DUK
· Forumas
· Web nuorodos
· Nauja kategorija
· Kontaktai
· Pateikti nuorodą
· Pateikti naujienas
· Pateikti straipsnį
· Rekomenduokit mus
· Mūsų darbai
· Su Nomeda
· Dainius
· Foto galerija
· Šį vakarą tv rodys
· TV programos
· MP-3
· TV eteris
Forumo temos
Naujausios temos
· Kokios muzikos norė...
· Juokai
· Norit moderuoti koki...
· TV pagalba.
Populiariausios temos
Temų nėra
Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 101
· Naujausias narys: test
Skaitliukas Nr.1
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
E. Sipavičiaus žodžiai apie S. Povilaitį papiktino jo draugus
E. Sipavičiaus žodžiai apie S. Povilaitį papiktino jo draugusŠį antradienį 19.55 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją – speciali „Ginčo“ laida Stasiui Povilaičiui atminti. Laidą pradėję tylos minute, vedėjai Kristupas Krivickas ir Aušra Kilkuvienė pridūrė, kad šiandien ginčų nebus.

Prisiminti dainininko susirinko kolegos bei ilgamečiai bendražygiai: grupė „Rondo“, estrados ansamblio „Nerija“ gitaristas ir vokalistas Antanas Čapas, dainininkas Valdemaras Frankonis, buvęs Seimo narys Antanas Nedzinskas, režisierė Laima Lingytė, grupės „Antis“ lyderis Algirdas Kaušpėdas, dainininkai Nijolė Tallat-Kelpšaitė, Egidijus Sipavičius, Liepa Mondeikaitė.

E.Sipavičius pasakė tai, kas buvo vieša paslaptis, o po maestro mirties tapo tabu: „Nebuvome dideli draugai, tačiau nebuvome ir konkurentai, tuo labiau priešai. Su Stasiu konkuruoti negali niekas. Aš esu kitos kartos dainininkas. Jo šlovės metais aš klausiausi roko, turėjau labai ilgus plaukus, todėl Stasio muzika manęs nežavėjo. Tačiau jo nežinoti niekas negalėjo, jis buvo visur. Dirbdamas filharmonijoje girdėjau labai daug gandų, kaip žmonės veržiasi į Stasio koncertus, kaip per koncertą jis sugeba nugriūti į orkestrinę, kaip neišeina į sceną. Tuo metu Stasys turėjo didelių problemų. Tačiau šita informacija klaidžiojo iš lūpų į lūpas, tai buvo paslaptis, apie kurią niekas nerašė ir nežinojo. Kiek žinau, filharmonijoje jį svarstydavo dėl šitų nuotykių. Bet niekas nieko negalėjo padaryti, nes pas jį žmonės tiesiog veržėsi.

Metams bėgant, viskas ėjo tik blogyn. Stasys gėrė, o muzikiniame pasaulyje iš to išlįsti nepaprastai sunku. Paslysti buvo labai lengva, nes aplinkui visi siūlė išgerti. Todėl tai, kad Stasys sugebėjo tapti abstinentu tuo metu, kai gėrė beveik visi, parodo, kad jis buvo nepaprasta asmenybė, stipri ir originali. Kai metė gerti, jo karjera vėl sparčiai šoko į viršų.“

Tai papiktino S.Povilaičio kolegą ir draugą A.Čapą: „Mane labai įžeidė Egidijaus žodžiai. Jie nuskambėjo taip, lyg mes buvome valkatų kompanija. Aš su Stasiu išdirbau tiek metų, padarėme per 3 tūkstančius koncertų ir nė karto nemačiau, kad jis griuvinėtų. Egidijus kalba lyg turgaus bobučių prisiklausęs. Mes visi ne sterilūs, ne operacinėje dirbam. Turėjome jaunystės griekų, bet tegul jo siela gražiai skrajoja, ilsisi ramybėje.“

Darbą su maestro prisiminė ir ne vieną jo vaizdo klipą režisavusi Laima Lingytė: „Tuometinis Kauno televizijos vadovas Petras Garnys manęs paprašė surežisuoti vaizdo klipą dainai „Senojo Kauno sakmė“. Jis man pasakė: „Aš kaunietis, Stasys kaunietis, Laima kaunietė, tai padarom Kaunui šventę. Tai aš pagalvojau, kodėl nepažiūrėti į Kauną gražiai, todėl nusprendėme filmuoti iš malūnsparnio.

Stasys buvo mano pats mylimiausias dainininkas. Jo dainos man visuomet buvo labai gražios. Jis dainavo žiūrovui ir taip buvo iki pat pabaigos. Didžiausia mano laimė buvo tai, kad mes vienas kitu labai pasitikėjom. Aš jį pakankindavau, bet jis tikėjo tuo, ką darė. Ir apie jokius kaprizus net kalbos nebuvo“.

Pokalbių šou „Ginčas“ – antradieniais 19.55 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją.
Komentarai
Komentarų dar neparašyta.
Rašyti komentarą
Turite prisijungti, norėdami parašyti komentarą.
Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungti, jeigu norite balsuoti.

Nėra reitingų.
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Tapk mūsų draugu
Žaliukas Feisbuke
Narių apklausa
TV3 ar LNK ?

TV3
TV3
100% [1 Balsas]

LNK
LNK
0% [0 Balsai]

Balsai: 1
Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.
Pradėta: 13/09/2017 16:17

Apklausų archyvas
6,828,185 unikalūs lankytojai