30/11/2021 22:51
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Shoutbox
You must login to post a message.

No messages have been posted.
Navigacija
· Namai
· Straipsniai
· Siuntimai
· DUK
· Forumas
· Web nuorodos
· Nauja kategorija
· Kontaktai
· Pateikti nuorodą
· Pateikti naujienas
· Pateikti straipsnį
· Rekomenduokit mus
· Mūsų darbai
· Su Nomeda
· Dainius
· Foto galerija
· Šį vakarą tv rodys
· TV programos
· MP-3
· TV eteris
Forumo temos
Naujausios temos
· Kokios muzikos norė...
· Juokai
· Norit moderuoti koki...
· TV pagalba.
Populiariausios temos
Temų nėra
Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 101
· Naujausias narys: test
Skaitliukas Nr.1
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Baltijos šalių rekordininkas N. Kin: „Po 6 valandų stovėjimo palūžau, po 8 prasidėjo panika“
Baltijos šalių rekordininkas N. Kin: „Po 6 valandų stovėjimo palūžau, po 8 prasidėjo panika“Šeštadienį TV3 projekto „Didysis magijos šou“ dalyvis Nicholas Kin atliko rekordinį eksperimentą Baltijos šalyse. Magas 12 metrų aukštyje ant pavojingos konstrukcijos išstovėjo net 12 valandų. „Didžiojo magijos šou“ tiesioginio eterio metu eksperimento pabaigoje žemėn įspūdingai nusileidęs magas buvo iškart nugabentas į ligoninę, kurioje praleido visą naktį. Jėgas atgavęs mentalistas pripažįsta: „Ne kartą atrodė, kad tikrai nualpsiu“.

„Po visko aš buvau šoko būsenoje. Su kiekviena sekunde kūnas atrodė vis sunkesnis ir sunkesnis, todėl kai nusileidau, paliečiau žemę, iškart sulinko keliai. Nebeturėjau jėgų atsikelti. Iš pažiūros viskas atrodė ne taip jau blogai, tačiau skausmas buvo nežmoniškas“, – po paros, praleistos medikų rankose, pasakojo N. Kin.

Neeilinį eksperimentą „Sustingęs laike“ atlikęs magijos meistras pasiekė Baltijos šalių rekordą. Jis įrodė, kad žmogaus fizinės galimybės yra neribotos. „Pirmos keturios valandos praėjo pakankamai greitai, tačiau po šešių valandų stovėjimo aš palūžau, o ties aštunta valanda prasidėjo panika. Paskutines keturias valandas sekundė ėjo kaip minutė, minutė – kaip valanda, o valanda – kaip amžinybė“, – prisiminimais dalijosi mentalistas.

Laikrodžiui, kuris skaičiavo eksperimento laiką, vos tik parodžius, kad Baltijos šalių rekordas pasiektas, Nicholas atsipalaidavo ir laikomas specialaus lyno pasileido žemyn. Vienoje vietoje net dvylika valandų išstovėjęs mentalistas iš karto buvo paguldytas ant neštuvų ir nugabentas į ligoninę.

Greitosios pagalbos automobilyje mentalisto sužadėtinė Raimonda visą kelią jam masažavo kojas. „Medikai liepė jas ištiesti ir pakelti aukščiau, kad susitvarkytų kraujotaka. Atvykęs į ligoninę bandžiau eiti pats, tačiau tai daryti sekėsi sunkiai. Nors man atrodė, kad einu tiesiai, kojos nešė į šonus“, – prisimena Nicholas.

„Mane apžiūrėję medikai sakė, kad aš jaučiu tokį skausmą, kokį žmogus jaučia, kai plyšta kojų raumenys. Juk visas krūvis buvo perėjęs ant sąnarių ir pėdų“, – sako Baltijos šalių rekordininkas.

Eksperimento skaidrumą užtikrino nenutrūkstanti tiesioginė 12 valandų transliacija internetu naujienų ir pramogų portale tv3.lt, o nuo 19.30 val. – ir „Didžiojo magijos šou“ metu. Tačiau magas sulaukė ir skeptiškų komentarų. Kai kuriuos piktino faktas, kad Nicholas buvo pritvirtintas specialiais lynais, kurie neplanuoto kritimo atveju būtų neleidę magui atsitrenkti į grindis. Žmonės svarstė: gal lynai gelbsti magui išstovėti?

„Skeptikams, kurie sakė, kad man stovėjimą lengvino trosai, atsakau, kad jie buvo laisvi, neįtempti ir visai nelengvino stovėjimo, o buvo reikalingi tik blogiausiam atvejui – jei aš nualpčiau ir krisčiau. Tik taip neužsimuščiau. Na, bet visiems neįtiksi“, – po eksperimento kalbėjo magas.

Nicholas prisipažįsta, kad ilgą laiką stovėti vienoje vietoje nieko neveikiant – nelengva: „Mintyse skaičiavau praeinančius žmones. Žiūrėdavau į tarpusavyje besišnekančius ir galvodavau, apie ką jie šneka. Man labai padėjo Raimonda, nes ji visą laiką buvo šalia. Akimis dažnai ją stebėjau“.

Magas džiaugiasi, kad pasiekti rekordą padėjo viso eksperimento metu nenuilstamai dirbusi gausi komanda: TV3 projekto „Didysis magijos šou“ kūrybinė grupė, „Baltijos cirko“ direktorius Petras Variakojis, Kauno „Uno Parks“ vadovas Martynas Žemaitis su komanda, „Ortopedijos technika“ specialistai. Mentalistui ypač svarbu, kad šalia buvo jo mylimoji, sužadėtinė.

Ką eksperimento metu jautė Raimonda? „Jaučiausi blogai. Jaučiau tokią didelę įtampą, kad teko į pagalbą pasitelkti raminamuosius. Kuo mažiau laiko liko iki eksperimento pabaigos, tuo man kilo didesnė panika. Atrodė, kad jis nebeištvers. Bet šiandien jau esame namie ir dėkoju Dievui, kad viskas baigėsi gerai“, – dabar jau su palengvėjimu pasakoja mago sužadėtinė.

„Didžiojo magijos šou“ dalyvis N. Kin nežada sustoti – jis ir toliau stebins TV3 žiūrovus. Jau šeštadienį 19.30 val. Nicholą vėl bus galima pamatyti prie „Megos“ akvariumo, kur jis pademonstruos dar vieną neeilinį pasirodymą. Artėjant projekto finalui, šį šeštadienį „Didžiajame magijos šou“ – ir kitų penkių dalyvių skirtingų žanro magijos pasirodymai.

„Didysis magijos šou“ – šeštadieniais 19.30 val. per TV3!
Komentarai
Komentarų dar neparašyta.
Rašyti komentarą
Turite prisijungti, norėdami parašyti komentarą.
Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungti, jeigu norite balsuoti.

Nėra reitingų.
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Tapk mūsų draugu
Žaliukas Feisbuke
Narių apklausa
TV3 ar LNK ?

TV3
TV3
100% [1 Balsas]

LNK
LNK
0% [0 Balsai]

Balsai: 1
Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.
Pradėta: 13/09/2017 16:17

Apklausų archyvas
6,793,049 unikalūs lankytojai