30/11/2021 09:04
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Shoutbox
You must login to post a message.

No messages have been posted.
Navigacija
· Namai
· Straipsniai
· Siuntimai
· DUK
· Forumas
· Web nuorodos
· Nauja kategorija
· Kontaktai
· Pateikti nuorodą
· Pateikti naujienas
· Pateikti straipsnį
· Rekomenduokit mus
· Mūsų darbai
· Su Nomeda
· Dainius
· Foto galerija
· Šį vakarą tv rodys
· TV programos
· MP-3
· TV eteris
Forumo temos
Naujausios temos
· Kokios muzikos norė...
· Juokai
· Norit moderuoti koki...
· TV pagalba.
Populiariausios temos
Temų nėra
Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 3

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 101
· Naujausias narys: test
Skaitliukas Nr.1
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Ekrane ir gyvenime – du skirtingi E. Latėnaitės veidai
Ekrane ir gyvenime – du skirtingi E. Latėnaitės veidaiGarsios aktorių Latėnų giminės atstovė Emilija Latėnaitė dienomis repetuoja teatre ir dirba filmavimo aikštelėje, o vakarais skuba į kitus darbus: ne tik veda teatro ir dramos būrelius raidos sutrikimų turintiems vaikams, bet ir Vilniaus universitete studijuoja psichologiją. Komiškame TV3 seriale „Nuovada“ debiutuojanti aktorė prisipažįsta, kad herojės, kurias tenka kurti televizijoje, yra labai toli nuo jos tikrojo „aš“.

E. Latėnaitė kilusi iš įspūdingos kūrėjų dinastijos. Jos tėvai Algirdas ir Elvyra Latėnai – žinomi aktoriai, dėdė – žinomas kompozitorius Faustas Latėnas, o brolis Balys ir pusseserė Elžbieta taip pat ėmėsi vaidybos. Iki dvyliktos klasės apie aktorystę nesvajojusi Emilija sako, dabar savo gyvenimo be vaidybos nebeįsivaizduojanti.

„Nustoti vaidinti galėčiau tik tada, jei būtų karas ir reikėtų gelbėtis. Man patinka būti aktore, todėl nenorėčiau būti niekuo kitu. Aktorystėje mane labiausiai žavi vaidmenų įvairovė. Visada įdomu kurti naują personažą“, – prisipažino kažkada apie vaidybos studijas negalvojusi moteris.

Jau rytoj TV3 eteryje žiūrovai galės išvysti E. Latėnaitės debiutą komiškame seriale „Nuovada“. Pasakojime apie policijos gyvenimą Emilijai patikėtas visiškai į ją pačią nepanašus aštrialiežuvės Samantos vaidmuo. Jos herojė – visuomet raudonai lūpas pasidažiusi ir meilės ištroškusi policijos ekspertė.

„Tas socialinis moters vaidmuo, ant kurio yra pastatytas mano personažas šiame seriale, man yra labai svetimas. Tai labai toli nuo tikrosios manęs. Tai, ką aš vaidinu televizijoje, ir tai, kokia aš esu – yra du visiškai skirtingi gyvenimai. Gyvenime aš absoliučiai nesidažau, tačiau kartais ir man smalsu pabūti kitokiame vaidmenyje ir pasidažyti tas lūpas raudonai“, – juokiasi aktorė.

Be filmavimosi „Nuovadoje“ ir vaidmenų teatre bei kino filmuose, vis didesnę E. Latėnaitės gyvenimo dalį užima darbas su raidos sutrikimų turinčiais vaikais, psichodrama – grupinės psichoterapijos studijos ir psichologijos studijos Vilniaus universitete.

„Aš visą laiką vaidybą derinau su neformaliu ugdymu – vedu teatro ir dramos būrelius vaikams. Iš tikrųjų, aktorystė mane ir atvedė į tuos šalutinius kelius: psichodramą ir psichologijos studijas. Psichologija man padeda atrasti kažką savyje, ką po to galiu sudėti į savo vaidmenis“, – pasakojo aktorė.

Ilgą laiką televizijos ekranuose nematyta E. Latėnaitė sako, kad nesvarbu kur vaidini – ar teatre, ar televizijoje, darbo įdėti reikia tiek pat daug. Pasak jos, komedijinis televizinis personažas kartais reikalauja daugiau jėgų, nei dramatiškas vaidmuo: „Komišką personažą reikia atrasti, sukurti profesionaliai ir skoningai. Kartais tai reikalauja dar daugiau jėgų, nei kai kurie labai dramatiški vaidmenys. Vaidinti man patinka ir aš džiaugiuosi, kad mano kuriami personažai skiriasi vienas nuo kito. O svajonių vaidmens televizijoje, kuris atskleistų visas mano aktorines galimybes, padėtų man augti kaip žmogui, aš tikrai dar laukiu“.

E. Latėnaitė seriale „Nuovada“ vaidina kartu su Žemyna Ašmontaitė, Ineta Stasiulytė, Karina Stungytė, Vitalija Mockevičiūtė, Povilu Laurinkumi, Arūnu Storpirščiu, Dariumi Auželiu ir kitais profesionalais.

„Nuovada“ – serialas apie tris kriminalistus, kurie yra ne tik kolegos, bet ir tikri draugai. Pareigūnai neretai susimauna, o nesėkmės skaudžiai atsiliepia ne tik santykiuose su kolegomis, bet ir bendraujant su artimaisiais. Televizijos ekrane žiūrovai išvys ne vien komiškas istorijas, nusikaltėlių gaudynes, įkaitų vadavimo scenas, šūvius, bet ir gyvenimiškus santykius.

„Nuovada“ – pirmadieniais-ketvirtadieniais 21.00 val. per TV3!
Komentarai
Komentarų dar neparašyta.
Rašyti komentarą
Turite prisijungti, norėdami parašyti komentarą.
Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungti, jeigu norite balsuoti.

Nėra reitingų.
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Tapk mūsų draugu
Žaliukas Feisbuke
Narių apklausa
TV3 ar LNK ?

TV3
TV3
100% [1 Balsas]

LNK
LNK
0% [0 Balsai]

Balsai: 1
Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.
Pradėta: 13/09/2017 16:17

Apklausų archyvas
6,791,847 unikalūs lankytojai