28/11/2021 19:44
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Shoutbox
You must login to post a message.

No messages have been posted.
Navigacija
· Namai
· Straipsniai
· Siuntimai
· DUK
· Forumas
· Web nuorodos
· Nauja kategorija
· Kontaktai
· Pateikti nuorodą
· Pateikti naujienas
· Pateikti straipsnį
· Rekomenduokit mus
· Mūsų darbai
· Su Nomeda
· Dainius
· Foto galerija
· Šį vakarą tv rodys
· TV programos
· MP-3
· TV eteris
Forumo temos
Naujausios temos
· Kokios muzikos norė...
· Juokai
· Norit moderuoti koki...
· TV pagalba.
Populiariausios temos
Temų nėra
Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 101
· Naujausias narys: test
Skaitliukas Nr.1
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Televizijos ekranus ruošiasi užkariauti žavi policijos pareigūnė
Televizijos ekranus ruošiasi užkariauti žavi policijos pareigūnėLina Lukoševičiūtė – 27-erių dainuojanti policijos pareigūnė iš Panevėžio. Tyrėja dirbanti moteris pasiryžo kuriam laikui policininkės uniformą iškeisti į botus ir tapti naujo TV3 realybės šou „IššŪKIS kaime“ dalyve. Jau netrukus Lina kartu su dar devyniais konkurentais apsigyvens lietuviškame ūkyje. Sudėtingas bylas tirianti moteris tikina: į šį šou ji eina nugalėti.
Nuo aštuntos klasės policininke svajojusi tapti L. Lukoševičiūtė prisipažino, kad tokį jos pasirinkimą tėvai iš pradžių vertino skeptiškai. Mat, jie bijojo, kad neva vyriška specialybė bus netinkama jų dukrai: „Tai buvo mano svajonių darbas. Iš pradžių niekas manimi netikėjo. Kai jau pildžiau stojimo dokumentus, mano tėvai nenorėjo, kad tapčiau policininke. Gal manęs neįsivaizdavo šiame darbe. Bet dabar labai džiaugiasi.“
Apiplėšimų, turto prievartavimo, vagysčių ir kitas sunkias bylas tirianti smulkutė, vietoje nenustygstanti L. Lukoševičiūtė tikina esanti stipri moteris. Tačiau ji neneigia, kad karjeros pradžioje buvo ir ašarų.

„Buvo visko. Kai tik pradėjau dirbti, buvo ir daug ašarų. Policininko darbas tikrai nelengvas. Čia negalioja, kad kuo daugiau dirbi, tuo greičiau išmoksti, nes kiekvieną kartą tu gauni skirtingas bylas. Vyksta nuolatinis mokymosi procesas“, – darbo užkulisius praskleidė pareigūnė.

Konkuruoti mėgstanti Lina įsitikinusi, kad projekte „IššŪKIS kaime“ sėkmė bus jos pusėje: „Atėjau nugalėti. Aš manau, kad kiekvienas mes atėjome nugalėti. Projekte būsiu tokia, kokia esu: bendraujanti, linksma, nelaikanti nieko savyje. Mėgstu būti kolektyve. Nors mano darbe reikia santūrumo, griežtumo, susikaupimo, bet aš realiam gyvenime kitokia.“

Tiesą į akis visada sakanti Lina tikina nemėgstanti veidmainių, o ją erzinančią personą pati lengvai gali išvesti iš pusiausvyros: „Jei man žmogus nepatinka, tada mėgstu jį paerzinti. Juokinga, kad žmogus gali įsižeisti. Man patinka šiek tiek įkasti.“
Projekto dalyvė atskleidė ir savo talentą. Dainuoti mėgstanti mergina yra dalyvavusi TV3 televizijos projekte „Chorų karai“, kur atstovavo pareigūnų chorą. „Man patinka scena. Aš jos nebijau. Kai pamačiau, kad „Chorų karuose“ renkamas policijos choras, iš karto norėjau dalyvauti. Tikiu, kad ir šis projektas paliks labai didelį įspūdį. Noriu ne tai, kad dėmesio, bet įdomios veiklos“, – linksmai kalbėjo L. Lukoševičiūtė.

Šviesiaplaukė tikina, kad ūkio darbai jai nėra svetimi ir realybės šou prodiuserių paruoštų užduočių ji nebijo: „Turiu kaimą, todėl šiokius tokius ūkio darbus esu dirbusi – ir karvę melžusi, bet pavyzdžiui, niekada to nebandžiau daryti su aparatais, kuriuos dabar naudoja ūkininkai.“

Jau netrukus Lina ir devyni jos konkurentai apsigyvens lietuviško kaimo ūkyje, kur jų lauks fiziniai ir psichologiniai išbandymai, įvairios užduotys ir įprasti kaimo darbai. Kai kuriems iš jų ūkio darbai bus ne naujiena, tačiau daugumai gyvenimas tikrame kaime taps nelengvu išbandymu. Kiekvieną projekto dalyvių žingsnį seks filmavimo kameros.

Realybės šou vairas patikėtas televizijos laidų vedėjui ir humoristui Vitalijui Cololo. Jam talkins ūkio, kuriame įsikurs projekto dalyviai, šeimininkas. Dalyviai patys turės rūpintis maisto ruoša, namų ir aplinkos švara, o už gerai nudirbtus darbus jų lauks pramogos bei dovanos. Dešimt nuotykių ištroškusių dalyvių kovos dėl vertingo pagrindinio prizo.

„IššŪKIS kaime“ – jau nuo spalio 8 d. šeštadieniais per TV3!
Komentarai
Komentarų dar neparašyta.
Rašyti komentarą
Turite prisijungti, norėdami parašyti komentarą.
Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungti, jeigu norite balsuoti.

Nėra reitingų.
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Tapk mūsų draugu
Žaliukas Feisbuke
Narių apklausa
TV3 ar LNK ?

TV3
TV3
100% [1 Balsas]

LNK
LNK
0% [0 Balsai]

Balsai: 1
Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.
Pradėta: 13/09/2017 16:17

Apklausų archyvas
6,788,869 unikalūs lankytojai