08/12/2021 06:34
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Shoutbox
You must login to post a message.

No messages have been posted.
Navigacija
· Namai
· Straipsniai
· Siuntimai
· DUK
· Forumas
· Web nuorodos
· Nauja kategorija
· Kontaktai
· Pateikti nuorodą
· Pateikti naujienas
· Pateikti straipsnį
· Rekomenduokit mus
· Mūsų darbai
· Su Nomeda
· Dainius
· Foto galerija
· Šį vakarą tv rodys
· TV programos
· MP-3
· TV eteris
Forumo temos
Naujausios temos
· Kokios muzikos norė...
· Juokai
· Norit moderuoti koki...
· TV pagalba.
Populiariausios temos
Temų nėra
Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 101
· Naujausias narys: test
Skaitliukas Nr.1
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Už projekto „Pasaulis priklauso vaikams“ vairo – televizijos žiūrovų išsiilgta Gražina Sviderskytė
Už projekto „Pasaulis priklauso vaikams“ vairo – televizijos žiūrovų išsiilgta Gražina SviderskytėGražina Sviderskytė neapsiriboja viena veikla: ilgametė televizijos žinių vedėja, žurnalistė, dokumentinių filmų, knygų ir tinklalapio autorė, mokytoja ir lektorė, pastaruoju metu – mokslinių tyrimų iniciatorė ir autorė. Šįkart ji į televizijos eterį sugrįžta tam, kad prisidėtų prie projekto, kuriuo siekiama padėti SOS vaikų kaimų globotiniams bei jų šeimoms, solidariai palaikyti sunkų ir kilnų darbą dirbančius socialinius darbuotojus ir plačiau pagarsinti svetur jau įprastas, o Lietuvoje dar tik diegiamas globos formas.

Gražinos ilgokai nebuvo matyti ne tik televizijoje, bet ir renginiuose, kuriuose buvo galima sutikti ją anksčiau. Pernai ji dar vedė edukacinę televizijos laidą vaikams, o nuo sausio visą dėmesį skyrė vien rašomai disertacijai. 2011 m. ji kaip žurnalistė pradėjo tirti S. Dariaus ir S. Girėno skrydžio per Atlantą epopėją ir jau kitąmet išplėtojo mokslinį tyrimą, tapo Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto doktorante. Artėja svarbaus etapo pabaiga: rugsėjo gale ji gins savo darbą humanitarinių mokslų daktaro laipsniui gauti. Tad „pabaigtuvių“ proga ir atsirado galimybė trumpam susitikti su televizijos kūrėjais ir žiūrovais.

„Tebėra įtemptas metas: tyrimas buvo sudėtingas, finišuojant tenka stengtis iš visų jėgų – kaip ir daugeliui kolegų doktorantų. Tiesa, kai kurie profesoriai įspėjo nebepersidirbti, net liepte liepė man ilsėtis. Tad šia prasme pasiūlymas vesti laidą buvo tarsi savalaikis. Akademinė veikla šiuo metu man yra svarbiausia. Bet štai susidūriau su SOS vaikų kaimo Vilniuje darbuotojomis ir, kai iš jų išgirdau ne skundus ir verkšlenimus, o užsidegimą ieškoti sprendimų, prisiimti atsakomybę ir drąsiau diegti naujoves – negalėjau nesutikti pabūti kartu ir pamėginti padėti.“

Projektas „Pasaulis priklauso vaikams“ vyks jau šį šeštadienį 19.30 val. tiesiogiai per BTV. Jo tikslas – sutelkti kuo platesnę paramą SOS. vaikų kaimų globotiniams. Projektas supažindins su aštuoniais herojais, kurių istorijos – ir sukrečiančios, ir įkvepiančios. Vieniems iš aštuonetuko skubiai reikia pagalbos, o kiti iš jų patys teikia pagalbą nukentėjusiems ir savo pavyzdžiu įrodo, kad nėra padėties be išeities.

„Atrodo racionali ir palaikymo verta pagrindinė idėja, kuria savo veiklą grindžia SOS vaikų kaimai Lietuvoje ir visas šis tarptautinis labdaros fondas: identifikuoti problemą, ieškoti sprendimų čia ir dabar, siekti pagalbos šeimoms ir ginti vaiką, kaip sakoma, nuo pradžių iki galo – rūpintis juo tol, kol jis sugebės savimi pasirūpinti. Man patinka žmonės, kurie ne šiaip laukia naujovių, bet jų ieško ar jas kuria. Jei aš neklystu ir jei tikrai tokie bendraminčiai buriasi SOS vaikų kaimuose – tuomet galiu tik džiaugtis, kad šiek tiek prisidėsiu ne tik prie darbuotojų siekių, bet ir prie „nematomo“ palaikančiųjų būrio –įtėvių, vadinamų profesionalių globėjų, o taip pat ir nuolatinių rėmėjų, kurie padeda pinigais ar idėjomis. Labai svarbu ieškoti išeičių, veržtis iš krizių ir judėti priekin.“

Projektas visus kviečia dalyvauti: prieš transliaciją, jos metu ir po jos, iki spalio mėnesio galima skambinti trumpuoju numeriu 1471 ir skirti 2 eurus; taip pat galima aukoti kai kuriose parduotuvėse, kur įrengtos specialios aukų dėžutės su SOS vaikų kaimų logotipu. Projekto metu už bendraamžių teises ir svajones dainuodami kovos jaunieji Lietuvos talentai kartu su ryškiausiomis muzikos žvaigždėmis. Netikėtais pasirodymais jie socialinei iniciatyvai suteiks žaismės, šviesių spalvų, gerų emocijų ir šypsenų.
Komentarai
Komentarų dar neparašyta.
Rašyti komentarą
Turite prisijungti, norėdami parašyti komentarą.
Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungti, jeigu norite balsuoti.

Nėra reitingų.
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Tapk mūsų draugu
Žaliukas Feisbuke
Narių apklausa
TV3 ar LNK ?

TV3
TV3
100% [1 Balsas]

LNK
LNK
0% [0 Balsai]

Balsai: 1
Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.
Pradėta: 13/09/2017 16:17

Apklausų archyvas
6,824,869 unikalūs lankytojai