27/11/2021 11:17
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Shoutbox
You must login to post a message.

No messages have been posted.
Navigacija
· Namai
· Straipsniai
· Siuntimai
· DUK
· Forumas
· Web nuorodos
· Nauja kategorija
· Kontaktai
· Pateikti nuorodą
· Pateikti naujienas
· Pateikti straipsnį
· Rekomenduokit mus
· Mūsų darbai
· Su Nomeda
· Dainius
· Foto galerija
· Šį vakarą tv rodys
· TV programos
· MP-3
· TV eteris
Forumo temos
Naujausios temos
· Kokios muzikos norė...
· Juokai
· Norit moderuoti koki...
· TV pagalba.
Populiariausios temos
Temų nėra
Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 101
· Naujausias narys: test
Skaitliukas Nr.1
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
J. Budraitis vaidins istoriniame seriale „Laisvės kaina. Partizanai“
J. Budraitis vaidins istoriniame seriale „Laisvės kaina. Partizanai“Vienas garsiausių Lietuvos aktorių, „Sidabrine gerve“ už geriausią pagrindinį vaidmenį ir ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Komandoro kryžiumi apdovanotas Juozas Budraitis – neabejotinas kino ir teatro korifėjus. Naujajame LRT televizijos sezone žiūrovai jį išvys televizijos filmo „Laisvės kaina. Savanoriai“ tęsinyje – „Laisvės kaina. Partizanai“.

Prodiuserių kompanijos „Videometra“ sukurtas daugiaserijinis filmas primins apie praėjusio amžiaus viduryje vykusias tris okupacijas ir masinius trėmimus, holokaustą, terorą, bandymą fiziškai ir dvasiškai sugniuždyti Lietuvą. Kartu – ir apie šioje tamsybėje sužydusias gėles: žmones, kurie, nebijodami mirties, vieną ranką ištiesė žydams, o į kitą paėmė ginklą, kad apgintų Lietuvos laisvę.

Žinomų aktorių būrį antrame dvylikos dalių televizijos filmo sezone papildys ne vienas savo srities profesionalas. Tai Larisa Kalpokaitė, Mindaugas Papinigis, Andrius Paulavičius, dainininkė Justė Arlauskaitė-Jazzu, Juozas Budraitis ir kiti. Pastarojo prisijungimu ypač džiaugiasi kūrybinė komanda.

Per daugiau nei 50 kūrybinės veiklos metų J. Budraitis sukūrė apie 100 vaidmenų teatre, kine ir televizijoje, režisavo kelis filmus. Aktorius yra dirbęs kone su visais žymiausiais Lietuvos kino ir teatro režisieriais: Arūnu Žebriūnu, Vytautu Žalakevičiumi, Algimantu Puipa, Jonu Vaitkumi ir kitais.

Prie „Laisvės kaina. Partizanai“ kūrybinės komandos prisijungęs aktorius prisipažino, kad imtis vaidmens jį paskatino kelios priežastys: „Pirmą, su Sauliumi Balandžiu (projekto režisierius – red. past.) mes esame seniai pažįstami, kai jis buvo studentas, mes kartu dirbome, kažkada buvome kolegos. Tos kartos jaunimas užaugo mano akyse. Kai Saulius mane pakvietė, man nebuvo nė kaip atsisakyti, jo darbai man įdomus. Antrą, man įdomu dėl paties kūrinio, personažo.“

J. Budraitis televizijoje įkūnys prezidento Antano Smetonos padėjėją. Aktoriaus personažo prototipas – karo lakūnas, aviacijos pulkininkas, vėliau prezidento adjutantu dirbęs Tadas Šakmanas. J. Budraičio personažas visais būdais bandys išsaugoti Vasario 16-osios Lietuvos Nepriklausomybės Aktą.

„Man patinka tas mano personažo savotiškas sutapimas su Liudu Mažyliu. Jis šiomis dienomis tą aktą atrado, o mano personažas jį bandys išsaugoti. Gavosi toks savotiškas susižaidimas“, – savo personažu džiaugėsi legendinis aktorius.

J. Budraitis tiki, kad šiuolaikinėje televizijos ir kino produkcijoje svarbu prisiminti savo šalies istoriją. „Manau, kad tų žmonių, kurie kuria tokius projektus, entuziazmas itin ryškus. Kiek ir kaip sugebama, taip ir daroma. Bet manau, kad tikroji istorija, kurią bet kokiu pavidalu pateiksime žiūrovui, visada naudinga augančiai kartai. Apie istoriją reikia kalbėti“, – įsitikinęs aktorius J. Budraitis.

Dvylikos dalių filme „Laisvės kaina. Partizanai“ laukia ne tik žiūrovų jau pamėgtų Marcelės Kubiliūtės (akt. Toma Vaškevičiūtė), Prano Kuktos (akt. Marius Repšys), bet ir naujų herojų nuotykiai ir žygdarbiai. Istorinis dokumentinis filmas „Laisvės kaina. Partizanai“, režisuojamas Sauliaus Balandžio, pasirodys naujame LRT televizijos sezone.
Komentarai
Komentarų dar neparašyta.
Rašyti komentarą
Turite prisijungti, norėdami parašyti komentarą.
Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungti, jeigu norite balsuoti.

Nėra reitingų.
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Tapk mūsų draugu
Žaliukas Feisbuke
Narių apklausa
TV3 ar LNK ?

TV3
TV3
100% [1 Balsas]

LNK
LNK
0% [0 Balsai]

Balsai: 1
Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.
Pradėta: 13/09/2017 16:17

Apklausų archyvas
6,784,931 unikalūs lankytojai