09/12/2021 11:25
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Shoutbox
You must login to post a message.

No messages have been posted.
Navigacija
· Namai
· Straipsniai
· Siuntimai
· DUK
· Forumas
· Web nuorodos
· Nauja kategorija
· Kontaktai
· Pateikti nuorodą
· Pateikti naujienas
· Pateikti straipsnį
· Rekomenduokit mus
· Mūsų darbai
· Su Nomeda
· Dainius
· Foto galerija
· Šį vakarą tv rodys
· TV programos
· MP-3
· TV eteris
Forumo temos
Naujausios temos
· Kokios muzikos norė...
· Juokai
· Norit moderuoti koki...
· TV pagalba.
Populiariausios temos
Temų nėra
Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 101
· Naujausias narys: test
Skaitliukas Nr.1
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Aktorius E. Kvoščiauskas: „Visi norime, kad šeimos būtų idealios, kaip iš atviruko“
Aktorius E. Kvoščiauskas: „Visi norime, kad šeimos būtų idealios, kaip iš atviruko“Žiūrovų širdis užkariavęs kultinis TV3 serialas apie du nutrūktgalvius draugus „Bruto ir Neto 3“ ir toliau stebina vis naujais herojų nuotykiais. Šį sezoną serialo aktorių komandą papildė ir prie senbuvių prisijungė žymus Lietuvos teatro aktorius Eimutis Kvoščiauskas, kuris papasakojo, kaip sekėsi kurti pirmą tokį didelį televizinį vaidmenį.

E. Kvoščiauskas džiaugėsi gavęs vaidmenį, kurį kūrė viso serialo metu. „Kaip aktoriui tai labai smalsu – jaučiuosi kaip pirmokas, nes nežinau, kaip reikia daryti tiksliai, kaip pataikyti į žanrą, kaip išlaikyti nuotaiką, ar gali personažas keistis, kiekvienoje serijoje būti skirtingas, ar ne. Tai prilygsta labai naujai patirčiai“, – apie naujas galimybes vaidinti televizijoje kalbėjo aktorius.

E. Kvoščiauskas ir Karina Stungytė seriale „Bruto ir Neto 3“ įkūnija šiuolaikišką ir modernią hipsterių sutuoktinių porą. „Labai smagu ir džiaugiuosi, kad scenaristai nebijo įsileisti gyvenimo į serialą. Aš labai apsidžiaugiau, kai man pasiūlė tokio hipsterio vaidmenį, ir kad jų pora tokia kreizova – nuo apsirengimo būdų iki sprendimų priėmimo. Ir nors jo partnerė yra valdingesnė, jis nepasiduoda, nėra iš tų, kur ant pakabos pakabina kaip striukę. Jam nėra lengva būti po padu, todėl kartais parodo ir savo ragus“, – apie savo personažą pasakojo aktorius.

E. Kvoščiausko ir K. Stungytės kuriamų personažų santykiai bei bendravimas – labai modernūs ir netradiciniai. „Atrodo visada nori, kad tavo šeima būtų ideali, tiesiog atvirukas, kaip pavyzdys visiems. O tos šeimos yra visokios: pirmieji metai nuostabūs ir gražūs, o paskui stipresnis charakteris laimi, šeimose išryškėja bosai, išryškėja, kas yra po padu. Čia kaip gyvenimas jau susiklosto“, – filosofiškai kalbėjo E. Kvoščiauskas.

Užsimindamas apie bendradarbiavimą su K. Stungyte, aktorius atskleidė, kad judviejų draugystė sustiprėjo kelyje į filmavimo aikštelę. „Abu gyvenam Vilniuje, o filmavimai vykdavo už Kauno, todėl kelionės kartu labai mus suartino. Visą kelią važiuodami kalbamės apie teatrą, bendrus dėstytojus, aktorių situaciją Lietuvoje, apie serialus, jų būtį, reikšmę“, – džiaugėsi E. Kvoščiauskas.

„Bruto ir Neto 3“ serialo siužetas sukasi kaime, tačiau didmiestyje gyvenančiam E. Kvoščiauskui nebuvo sunku apsiprasti tokioje aplinkoje. „Aš visai drąsiai ir su pasididžiavimu sakau, kad esu pats beveik kaimietis. Nors augęs mažame miestelyje, bet to tikrojo kaimo esu tikrai pajautęs, todėl apsiprasti nebuvo sunku. Net kolegoms – Vaidotui Martinaičiui ir Astai Baukutei – truputį pavydžiu, nes irgi norėčiau tokį tikrą kaimietį pavaidinti, tai labai linksmas daržas, kuriame galėčiau dar labiau save atskleisti“, – sakė aktorius.
Tiek teatre, tiek televizijoje, E. Kvoščiauską dažniausiai galima išvysti komedijos žanre. „Kai aplinkui tiek daug pesimizmo, niūrumo, piktumo, liūdnumo ir baisių dalykų pasaulyje, nors atrodo esu jaunas žmogus, tačiau komedijos žanras mane tonizuoja. Aš televizijoje gal dar nemoku tos komedijos suvaidinti, bet teatre jau įkandau ją, nes čia gauni tiesioginį atsaką iš žiūrovo – juoką, reakciją. Šituo man kol kas smagiau dalintis“, – pripažino aktorius.

„Bruto ir Neto 3“ žiūrovus vėl nukelia į įprastą lietuvišką kaimą, kuriame dedasi visai neįprasti dalykai. Keršto vedamas aktoriaus Vaidoto Martinaičio vaidinamas Pranas mintimis grįžta į laikus, kai bandydamas atsisakyti alkoholio apsigyveno arabų kraštuose.
Naujajame serialo sezone – ne tik įspūdinga Prano priešistorė ir netikėta sėkmė. Serialo ašimi tampa linksmieji Bruto bei Neto, kuriuos negailestingos gyvenimo aplinkybės ir vėl nubloškia į nuošaliausią Lietuvos vietą. Nutrūktgalviai draugai vis atsiduria iki ašarų juoktis verčiančiose situacijose, iš kurių išsisukti – beveik neįmanoma.

Seriale „Bruto ir Neto 3“ pagrindinius vaidmenis ir toliau kuria aktoriai Šarūnas Banevičius ir Jonas Gricius, Vaidotas Martinaitis, Asta Baukutė ir kiti. Šiame sezone taip pat bus galima išvysti ir kitus žymiausius aktorius bei garsenybes – Inetą Stasiulytę, Vaidą Baumilą, Valdą Burnį, Rafailą Karpį, Viktoriją Šaulytę ir kitus.

„Bruto ir Neto 3“ pirmadieniais–ketvirtadieniais 19.30 val. per TV3!
Komentarai
Komentarų dar neparašyta.
Rašyti komentarą
Turite prisijungti, norėdami parašyti komentarą.
Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungti, jeigu norite balsuoti.

Nėra reitingų.
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Tapk mūsų draugu
Žaliukas Feisbuke
Narių apklausa
TV3 ar LNK ?

TV3
TV3
100% [1 Balsas]

LNK
LNK
0% [0 Balsai]

Balsai: 1
Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.
Pradėta: 13/09/2017 16:17

Apklausų archyvas
6,827,969 unikalūs lankytojai