08/12/2021 23:45
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Shoutbox
You must login to post a message.

No messages have been posted.
Navigacija
· Namai
· Straipsniai
· Siuntimai
· DUK
· Forumas
· Web nuorodos
· Nauja kategorija
· Kontaktai
· Pateikti nuorodą
· Pateikti naujienas
· Pateikti straipsnį
· Rekomenduokit mus
· Mūsų darbai
· Su Nomeda
· Dainius
· Foto galerija
· Šį vakarą tv rodys
· TV programos
· MP-3
· TV eteris
Forumo temos
Naujausios temos
· Kokios muzikos norė...
· Juokai
· Norit moderuoti koki...
· TV pagalba.
Populiariausios temos
Temų nėra
Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 101
· Naujausias narys: test
Skaitliukas Nr.1
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Naujo serialo apie šeimos santykius žvaigždė A. Baukutė: „Man gyvenime su uošvienėmis nepasisekė“
Naujo serialo apie šeimos santykius žvaigždė A. Baukutė: „Man gyvenime su uošvienėmis nepasisekė“Jau visai netrukus TV3 televizijos eterį užkariaus naujas, romantika ir linksmomis istorijomis intriguosiantis lietuvių serialas „Kam ta meilė?“. Serialo kūrėjai žiūrovams žada ne tik neblėstančią šypseną, nuoširdų juoką ir meilės kupinus vakarus, bet ir praneša, kad seriale pasirodys publikos numylėti aktoriai. Viena jų – Asta Baukutė, kuri seriale įkūnys vieną pagrindinių vaidmenų.

Jau greitai pasirodysiantis komiškų situacijų ir romantikos nestokosiantis serialas „Kam ta meilė?“ pasakos apie dvi visiškai skirtingas seseris, jų meilės paieškas ir kovą su perdėtu mamos noru sutvarkyti jų gyvenimą. Dukrų mamą Jūratę įkūnys visiems puikiai žinoma aktorė Asta Baukutė, kuriai mamos vaidmuo nesvetimas ir gyvenime. Apie tai, ar aktorės įkūnijama motina yra panaši į ją, A. Baukutė kalba dviprasmiškai. „Visos mamos yra vienodos. Tai yra motiniška meilė, tai – rūpestis. Kai kur sutinku su personažu, kai kur nelabai. Bet čia pasirodo personažo charakteris. Visos mes norim savo vaikams gero, bet tokiomis priemonėmis, kurių imsiuosi seriale, tai aš tokių gyvenime netaikiau“, – pasakojo aktorė. Seriale aktorė įkyriai kišasi į dukrų gyvenimus, planuoja vestuves ir jų ateitį. Gyvenime A. Baukutė su tokiu elgesiu kategoriškai nesutinka.

„Manau, kad svarbiausia investicija yra iki dešimties metų, o jei neturėjai laiko, kišai auklėms mažiuką, tai ir neišmokei, ko reikia. Aš, augindama keturis vaikus, suprantu tik tai, kad vaikai nėra mano nuosavybė, tuo su Jūrate ir skiriamės, jos ramybės garantas yra sutvarkyti vaikams ateitį“, – mintimis dalinosi aktorė. Skeptiškai žiūrėdama į tėvus, kurie vis primena savo jau suaugusiems vaikams, kad laikas vestuvėms ir atžaloms, aktorė teigė, kad jos šeimoje panašių dalykų tikrai nebus. „Ne, šito neprikišinėsiu.

Tuo labiau, kad mano abu vyresnėliai turi antras puses. Man gyvenime nepasisekė su uošvienėmis, tai aš bandau džiaugtis jų pasirinkimu ir tai vertinti“, – šypsodamasi kalbėjo aktorė. Paradoksalu tai, kad aktorės įkūnijama Jūratė sunkiai tvarkosi su dviem suaugusiomis dukterimis, kai tuo tarpu pati A. Baukutė gyvenime džiaugiasi motinyste ir puikiai susitvarko su keturiais vaikais. „Reikia labai klausyti širdies, ką ji pataria. Nesivaikyti madingų auklėjimo sistemų. Šeimoje, auklėjime yra reikalingas pastovumas.

Nesu žiniuonė, pati kasdien mokausi būti mama. Mano vaikai – visiškai skirtingi, jie skleidžiasi patys kaip asmenybės ir man labai gražu, kad aš galiu prisidėti“, – kalbėjo A. Baukutė. Naujame seriale intensyviai vyks meilės paieškos, personažai mėgins išsiaiškinti, kas tai yra, kam gi ta meilė? Tačiau iš pažiūros lengvas klausimas, sudėtingas atrodo ir patiems serialo aktoriams. „Negaliu atsakyti, tik žinau, kad be meilės šitam gyvenime nėra ką veikti. Ji žmogų daro geresnį, atlaidesnį kitiems. Mano personažas rodo didžiulę meilę – egoizmą – tik sau.

Dėl to santykiai su dukra, su vyru yra nevykę. Džiaugiuosi, kad šito personažo dėka man kyla daugiau klausimų, noriu padaryti jį kuo artimesnį žiūrovui, kad jis žiūrėtų serialą ir jaustų malonumą. Nekantraudama, kada televizijos eteryje pasirodys serialas „Kam ta meilė?“ aktorė teigė, kad jis, be abejonės, žiūrovus privers nekantriai laukti vis naujos serijos.

„Žiūrovus užkabins tai, kad jie seriale atpažins patys save. Savo santykius, savo klaidas. O jas juk darome visi, svarbiausia jas paversti privalumais“, – šypsodamasi kalbėjo aktorė. Naujas lietuvių serialas „Kam ta meilė?“ pasirodys visai netrukus, birželio mėnesį. Intrigų, komiškų situacijų ir romantikos kupiname seriale persipins tėvų ir vaikų santykiai, draugystė bei meilės paieškos. Serialo centre – dvi visiškai skirtingos seserys, kurių gyvenimus desperatiškai stengsis sutvarkyti mama.

Pagrindinius serialo herojus įkūnys televizijos žiūrovų pamilti aktoriai bei kylančios, jaunos ir talentingos žvaigždės – Ramūnas Rudokas, Asta Baukutė, Andrius Paulavičius, Skaistė Anusevičiūtė, Žiedūnė Mardosaitė.

Serialas „Kam ta meilė?“ – jau greitai per TV3!
Komentarai
Komentarų dar neparašyta.
Rašyti komentarą
Turite prisijungti, norėdami parašyti komentarą.
Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungti, jeigu norite balsuoti.

Nėra reitingų.
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Tapk mūsų draugu
Žaliukas Feisbuke
Narių apklausa
TV3 ar LNK ?

TV3
TV3
100% [1 Balsas]

LNK
LNK
0% [0 Balsai]

Balsai: 1
Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.
Pradėta: 13/09/2017 16:17

Apklausų archyvas
6,826,655 unikalūs lankytojai