17/01/2022 19:20
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Shoutbox
You must login to post a message.

No messages have been posted.
Navigacija
· Namai
· Straipsniai
· Siuntimai
· DUK
· Forumas
· Web nuorodos
· Nauja kategorija
· Kontaktai
· Pateikti nuorodą
· Pateikti naujienas
· Pateikti straipsnį
· Rekomenduokit mus
· Mūsų darbai
· Su Nomeda
· Dainius
· Foto galerija
· Šį vakarą tv rodys
· TV programos
· MP-3
· TV eteris
Forumo temos
Naujausios temos
· Kokios muzikos norė...
· Juokai
· Norit moderuoti koki...
· TV pagalba.
Populiariausios temos
Temų nėra
Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 101
· Naujausias narys: test
Skaitliukas Nr.1
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Socialinis eksperimentas „Skirtingai nuostabūs“: ar skirtingi žmonės gali susivienyti ir pabėgti iš nuomonių kalėjimo?
Socialinis eksperimentas „Skirtingai nuostabūs“: ar skirtingi žmonės gali susivienyti ir pabėgti iš nuomonių kalėjimo?Kalėjimas – niūri vieta, kurioje žmonės atsiduria tik tada, kai stipriai nusikalsta ar elgiasi kitaip, nei reikalauja įprastos visuomenės normos. Retai kada apie tai susimąstome, tačiau vis dažniau atsiduriame čia ir patys. Tiesa, greičiau moraliniuose, nuomonių kalėjimuose, kurių dėka kiekvieną dieną tik dar stipriau vieni nuo kitų tolstame. Tačiau ar gali būti, kad iš tokių nuomonių kalėjimų ištrūkti yra dar sunkiau?

TV3 pristato naujieną – unikalų socialinį eksperimentą „Skirtingai nuostabūs“, kuriame susitiks kardinaliai skirtingi, tačiau vienintelio tikslo – ištrūkti iš kalėjimo – vienijami žmonės.

„Gyvename laikais, kai visi turime savo nuomonę, bet neretai pamirštame išgirsti svetimą – dėl to dažnai tampame savo pačių įkaitais, užsidarome nuomonių kalėjimuose. Naująjį sezoną TV3 televizija pradėjo šūkiu „skirtingai nuostabūs“, tačiau tai nėra tik skambi frazė. Tai yra misija – inicijavę šį socialinį eksperimentą, atkreipiame dėmesį į ryškiausias problemas šių dienų visuomenėje. Socialinis eksperimentas „Skirtingai nuostabūs“ parodys, kad net būdami įvairūs ir turėdami visiškai skirtingas nuomones, galime sugebėti vienas kitam nebeprieštarauti, įsiklausyti ir bent pabandyti kartu sugyventi“, – sako TV3 generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė.

Mūsų nuomonės šiais laikais išsiskiria nuolat. Tai – normalu, nes kiekvienas esame skirtingas. Ir nebūtų nieko blogo, jei aršiausioms diskusijoms kilti neprireiktų, atrodo, tik vieno netinkamo žodžio. Visi turime ryškias ir aiškias asmenybes – tikrai žinome, ką palaikome, ir prieš ką esame aršiai nusiteikę prieš. Kardinaliai skirtingai galvojame apie viską – skiriasi mūsų nuomonės apie skiepus, šeimos sąvoką, kuo maitintis, o kartais į savaites trunkančius ginčus įsitraukiame net tada, kai renkame gražiausią kalėdinę eglutę Lietuvoje. Išgirsti kitą, užsidarius savuose socialiniuose burbuluose, mums tampa vis sudėtingiau. Vietoje to, renkamės nesiklausyti išvis. Bet prieš nieką neužsimerkiame – tiems, kurie mums prieštarauja, atsakome taip, kad vėliau, net jei ir norėtume, į akis pažiūrėti jau nebedrįstume.

„Į socialinio TV3 eksperimento „Skirtingai nuostabūs“ kalėjimą kas savaitę pateks keturios visiškai skirtingos asmenybės. Jas visas vienys bendras tikslas – savaitės pabaigoje sugebėti iš šios vietos ištrūkti. Tačiau, kad pavyktų tai pasiekti, eksperimento dalyviai kartu turės įveikti alinančias ir daugybės ištvermės – tiek fizinės, tiek psichologinės – reikalaujančias užduotis. Pabėgti iš kalėjimo – ganėtinai sudėtinga ir taip, tačiau ką daryti sužinojus, jog likę eksperimento dalyviai, su kuriais reikia sutarti vardan bendro siekio, iš tiesų yra radikaliai skirtingi, o gal net ir didžiausios priešingybės?

Tiesa, pirmą kartą gyvenime vienas kitą išvydę dalyviai nežinos, kad eksperimente dalyvauja su aršiausiais savo priešininkais – tais, kurių nuomonei ne tik, kad nepritaria, bet net ir nebando jos išgirsti galvodami, kad jie tikrai yra neteisūs. Ir vis dėlto ištrūkti iš kalėjimo vienam nepavyks – užduotys įveikiamos tik tada, kai dalyviai veiks kartu“, – apie socialinį eksperimentą pasakoja TV3 Kūrybos direktorius Arvydas Rimas.

Aštriausius kampus paliesiantis, ir tiek fizinės, tiek psichologinės žmonių ištvermės limitus atskleisiantis socialinis eksperimentas „Skirtingai nuostabūs“, parodys juodžiausias ir šviesiausias žmonijos puses. Tačiau kurią iš jų pasirinks dalyviai?

Socialinis eksperimentas „Skirtingai nuostabūs“ – nuo gruodžio 27 d., pirmadieniais-ketvirtadieniais 20.30 val. per TV3!
Komentarai
Komentarų dar neparašyta.
Rašyti komentarą
Turite prisijungti, norėdami parašyti komentarą.
Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungti, jeigu norite balsuoti.

Nėra reitingų.
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Tapk mūsų draugu
Žaliukas Feisbuke
Narių apklausa
TV3 ar LNK ?

TV3
TV3
100% [1 Balsas]

LNK
LNK
0% [0 Balsai]

Balsai: 1
Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.
Pradėta: 13/09/2017 16:17

Apklausų archyvas
6,913,661 unikalūs lankytojai