27/10/2021 03:51
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Shoutbox
You must login to post a message.

No messages have been posted.
Navigacija
· Namai
· Straipsniai
· Siuntimai
· DUK
· Forumas
· Web nuorodos
· Nauja kategorija
· Kontaktai
· Pateikti nuorodą
· Pateikti naujienas
· Pateikti straipsnį
· Rekomenduokit mus
· Mūsų darbai
· Su Nomeda
· Dainius
· Foto galerija
· Šį vakarą tv rodys
· TV programos
· MP-3
· TV eteris
Forumo temos
Naujausios temos
· Kokios muzikos norė...
· Juokai
· Norit moderuoti koki...
· TV pagalba.
Populiariausios temos
Temų nėra
Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 3

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 101
· Naujausias narys: test
Skaitliukas Nr.1
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Prie „Išsipildymo akcijos“ prisijungė jau 74 Lietuvos kūdikių ir vaikų globos namai
TV Eteris Šiandien, lapkričio 2-ąją, prasidėjo jau ketvirtasis tradicinis ir didžiausias Lietuvoje paramos projektas globos namuose augantiems vaikams „Išsipildymo akcija“, kurią organizuoja TV3 televizija ir SEB Vilniaus bankas.
„Išsipildymo akcijos“ organizatoriai jau sulaukė laiškų iš 74 Lietuvos kūdikių ir vaikų globos namų, kuriuose auga 4184 vaikai. Šie pirmieji dalyvio paraiškas atsiuntę 74 globos namai iš Alytaus, Anykščių, Elektrėnų, Jonavos, Jurbarko, Kaišiadorių, Kalvarijos, Kauno, Kazlų Rūdos, Kėdainių, Kelmės, Klaipėdos, Kretingos, Marijampolės, Mažeikių, Naujosios Akmenės, Pagėgių, Pakruojo, Panevėžio, Pasvalio, Plungės, Prienų, Radviliškio, Rokiškio, Šiaulių, Šilutės, Švenčionių, Telšių, Trakų, Ukmergės, Utenos, Varėnos, Vilniaus ir Zarasų miestų, miestelių ir rajonų jau pareiškė norą dalyvauti šiųmetėje akcijoje, skirtoje padėti silpniausiems globos namų auklėtiniams – ligoniukams: valstybės nekompensuojamiems arba tik iš dalies kompensuojamiems vaistams pirkti, operacijoms atlikti, jų reabilitacijai, medicininei įrangai ir kitoms reikmėms.
Šiuose 74 Lietuvos kūdikių ir vaikų globos namuose iš 4184 vaikų net 1147 vaikams reikalinga medicinos pagalba ir priežiūra. Pagal preliminarius šių pirmųjų globos namų paskaičiavimus, būtiniausios pagalbos vien šiems vaikučiams reikėtų už daugiau nei pusę milijono litų – maždaug už 603 273 litus. Paraiškas dalyvauti šiųmetėje akcijoje globos namų vadovai gali rasti TV3 interneto svetainėje www.tv3.lt ir registruotis akcijai iki lapkričio 10 dienos. Pernai akcijoje dalyvavo rekordinis skaičius - 118 globos namų ir 6727 juose augantys vaikai, šiemet laukiama prisijungiant dar daugiau globos namų.
Be ligonių, pagalbos, meilės ir paramos reikėtų ir 826 šiuose globos namuose augantiems vaikams, kurių dokumentai ruošiami ir jau paruošti įvaikinimui.
„Jokiu būdu neskatiname aklo įvaikinimo, tik informuojame, kad yra ir tokia galimybė padėti šiems vaikams, kad tų vaikų, laukiančių tėčių ir mamų, laukiančių šeimos, yra daug, – sako akcijos globėja Nomeda Marčėnaitė. – Nufilmavome jau vieną graudų atvejį, kai mergaitę globoti paėmusi šeima atsisakė jos po savaitės, nes ji nuolat reikalavo dėmesio ir labai verkė… Kad taip neatsitiktų, itin svarbiais globos ir įsivaikinimo klausimais – problemomis, biurokratija ir džiaugsmais – visuomenę informuosime specialiose „Išsipildymo akcijos“ laidelėse, kasdienėse TV3 žiniose.“
Ši mažos mergaitės istorija bus rodoma sekmadienį, lapkričio 5 dieną, „Išsipildymo akcijos“ laidelėje 19.05 val.
Aukoti globos namų ligoniukams šiemet geros valios žmonės gali telefonu – skambindami arba siųsdami SMS su žodžiu VAIKAMS trumpaisiais numeriais 1890 (auka 2 Lt) ir 1891 (auka 5 Lt), pirkdami oranžines akcijos paramos apyrankes, kurios „Maxima“ prekybos centruose pasirodys lapkričio pradžioje, pervedant pinigus į specialią sąskaitą banke (sąskaitos numeris SEB Vilniaus banke LT89 7044 0600 0385 2791, banko kodas 70440) ir aplankant vaikučius globos namuose atvirų durų dieną – gruodžio 9-ąją.
Visi ryšio operatoriai – Omnitel, Tele2, Bitė GSM, Teo ir Mediafonas – ir šiemet atsisakė administravimo mokesčio už akcijos žinutes ir skambučius, tad visi suaukoti pinigai atiteks vaikams iš globos namų.
„Išsipildymo akcijos“ lėšas šiemet, kaip trejus metus iki šiol, administruos labdaros fondas „Vienybė“, stebės audito kompanija „KPMG Lietuva“.
Lapkričio 4 dieną TV3 televizija rodys specialų 4 val. trukmės – 13.40 val. – 17.40 val. – praėjusių „Išsipildymo akcijos“ paramos koncertų maratoną „Išsipildymo akcija". Praėjusius metus prisimenant...“. Tai bus puiki proga prisiminti, kiek daug geros valios žmonės jau nuveikė per trejus akcijos metus, įžanga į ketvirtąją „Išsipildymo akciją“ ir viena pirmųjų galimybių paaukoti šiųmetei akcijai.
Komentarai
Komentarų dar neparašyta.
Rašyti komentarą
Turite prisijungti, norėdami parašyti komentarą.
Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungti, jeigu norite balsuoti.

Nėra reitingų.
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Tapk mūsų draugu
Žaliukas Feisbuke
Narių apklausa
TV3 ar LNK ?

TV3
TV3
100% [1 Balsas]

LNK
LNK
0% [0 Balsai]

Balsai: 1
Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.
Pradėta: 13/09/2017 16:17

Apklausų archyvas
6,722,482 unikalūs lankytojai