09/12/2021 12:54
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Shoutbox
You must login to post a message.

No messages have been posted.
Navigacija
· Namai
· Straipsniai
· Siuntimai
· DUK
· Forumas
· Web nuorodos
· Nauja kategorija
· Kontaktai
· Pateikti nuorodą
· Pateikti naujienas
· Pateikti straipsnį
· Rekomenduokit mus
· Mūsų darbai
· Su Nomeda
· Dainius
· Foto galerija
· Šį vakarą tv rodys
· TV programos
· MP-3
· TV eteris
Forumo temos
Naujausios temos
· Kokios muzikos norė...
· Juokai
· Norit moderuoti koki...
· TV pagalba.
Populiariausios temos
Temų nėra
Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 101
· Naujausias narys: test
Skaitliukas Nr.1
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
TV3 serialo „Širdys paklydėlės“ aktorius Andrius Kaniava – tolerantiškas tėtušis
TV Eteris Aktorius Andrius Kaniava šiuo metu filmuojasi naujame TV3 seriale „Širdys paklydėlės“, kurį dramos istorijų mėgėjai pamatys jau nuo rugpjūčio 30 dienos 18.00 val. Jo herojaus – verslininko Rimo istorija dramatiška: gimdydama miršta žmona, lieka maža dukrelė, jį patį sumuša gatvėje iki atminties netekimo... Ilgainiui vyras sukuria kitą šeimą ir susilaukia antros dukters. Ši svajoja tapti modeliu, tačiau pinigų troškimas nuveda amoraliais klystkeliais. Kaip aktorius susigyveno su savo herojaus likimo scenarijumi? Ir kurie serialo epizodai ypač džiugino jo akis „Širdžių paklydėlių“ pristatymo vakarą?

Žiniasklaidos atstovai ir aktoriai jau turėjo progą pamatyti naujojo TV3 serialo ištraukas. A. Kaniava į „Širdžių paklydėlių“ pristatymo vakarėlį atvyko tiesiai iš žirgyno, šauniai pajodinėjęs, todėl spinduliavo gerą nuotaiką. Tačiau pakviestas prisėsti ir su kolegomis pasižiūrėti specialiai sumontuotą filmuką iš įvairių serialo epizodų, akimirksniu surimtėjo. Akmeninė veido išraiška bylojo: šiuokart Andrius bus ne aktorius, o kritikas, pirmiausia negailestingas sau.

Ir vis dėlto, filmukui pasibaigus A. Kaniava šypsojosi. Jam labai patiko serialo kolegų Ferdinando Jakšio ir Vytauto Tomkaus dialogai senelių namuose. „Jie nuostabūs! Scenarijaus autoriams primygtinai rekomenduočiau rašyti daugiau scenų senelių namams“, – komentuoja naujo TV3 serialo „Širdys paklydėlės“ aktorius.

Tarp susirinkusiųjų nestigo ir jo paties gerbėjų, įvertinusių puikią aktoriaus vaidybą „Širdyse paklydėlėse“. Tiesa, pasigirdo linksmų komentarų, esą Andrius pateko į meksikietišką serialą, kadangi jo herojus netenka atminties, pameta savo šeimą, o tai įprasta Lotynų Amerikos „muilams“.

„Nelygu kaip žiūrėsi į tą dalyką, – susimąsto A. Kaniava. – Jei iš aukštų materijų – gali atrodyti vienaip, tačiau jei įvertinsi patį žanrą, suprasi, kad jis turi savo taisykles. Be to, man atrodo, kad ir realiame pasaulyje ne toks jau retas atvejis, kai po traumų prarandama atmintis. Tik ar ją praradęs gali toliau funkcionuoti kaip normalus žmogus – štai čia klausimas“.

Seriale jam teko ir tėvo vaidmuo. A. Kaniavos veikėjas – modernus, tolerantiškas tėtušis, norintis suteikti dukrai laisvę, ir čia pat nuoširdžiai besirūpinantis jos ateitimi. Gyvenime aktorius save priskirtų prie tokių pačių tėčių. Jis mano, kad modernus auklėjimas pasiteisina, bet, žinoma, visi tėvai turi savų problemų. „Labai daug žmonių sulindę į darbus – retai dalyvauja vaikų gyvenime, nors buvimas geru tėčiu netrukdo profesijai. Yra ir kitokie – „tikri“ tėčiai, kurie nesirūpina savimi, užtat dusina atžalas, neva linkėdami joms geriausio. Bet reikėtų paklausti pačių atžalų, kai joms bus 40–50 metų, ar vaikystė buvo labai laiminga“, – ironizuoja A. Kaniava.

Aktorius turi tris vaikus: 19-metį Andrių, 16-metę Indrę ir 7-erių Motiejų. Kaip pačiam sekasi sutarti su paaugle dukterimi? „Man atrodo, mes esame draugai, kažkaip sutariame, sugyvename. Jeigu ji pareikštų, kad važiuoja gyventi į užsienį? Reikėtų žiūrėti pagal situaciją, bet viliuosi, kad man tai negresia – vaikų prioritetai kiti“, – samprotauja aktorius.

„Širdyse paklydėlėse“ jo herojaus dukra ne kartą prabils apie modelio karjerą užsienyje. Koks aktoriaus požiūris į tai? „Neturiu supratimo, koks tas modelių gyvenimas, bet manau, kad ten nėra labai lengvi pinigai. Juk modelio darbas žiauriai sunkus, tiesa?“ – retoriškai klausia Andrius.

Šiuolaikinio jauno žmogaus troškimas kuo greičiau užsidirbti pinigų jo nestebina. „Jaunimas, kaip ir suaugusieji, būna skirtingų kategorijų: kai kuriems dzin tie pinigai – užsiima savo dalykais, padebesiais skraido, virš žemės gyvena, o kiti nuo10 metų rūpinasi, kaip užsidirbti pinigų. Ir čia nėra nieko smerktino“, – sako aktorius.

Naujas lietuviškas serialas „Širdys paklydėlės“ nuo rugpjūčio 30 dienos 18.00 val. tik per TV3!
Komentarai
Komentarų dar neparašyta.
Rašyti komentarą
Turite prisijungti, norėdami parašyti komentarą.
Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungti, jeigu norite balsuoti.

Nėra reitingų.
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Tapk mūsų draugu
Žaliukas Feisbuke
Narių apklausa
TV3 ar LNK ?

TV3
TV3
100% [1 Balsas]

LNK
LNK
0% [0 Balsai]

Balsai: 1
Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.
Pradėta: 13/09/2017 16:17

Apklausų archyvas
6,828,194 unikalūs lankytojai