21/06/2021 12:57
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Shoutbox
You must login to post a message.

No messages have been posted.
Navigacija
· Namai
· Straipsniai
· Siuntimai
· DUK
· Forumas
· Web nuorodos
· Nauja kategorija
· Kontaktai
· Pateikti nuorodą
· Pateikti naujienas
· Pateikti straipsnį
· Rekomenduokit mus
· Mūsų darbai
· Su Nomeda
· Dainius
· Foto galerija
· Šį vakarą tv rodys
· TV programos
· MP-3
· TV eteris
Forumo temos
Naujausios temos
· Kokios muzikos norė...
· Juokai
· Norit moderuoti koki...
· TV pagalba.
Populiariausios temos
Temų nėra
Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 101
· Naujausias narys: test
Skaitliukas Nr.1
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
„TV pagalbos“ gelbėtojai parodė savo mažas kopijas: panašumas – stulbinantis
„TV pagalbos“ gelbėtojai parodė savo mažas kopijas: panašumas – stulbinantisAr kada nors susimąstėte, kaip galėtų atrodyti jūsų mažoji kopija? Ar ji turėtų panašias jūsų akis, tokius pačius plaukus, o galbūt vos tik pažvelgus į ją, būtų aišku, kad ji tikrai turi jūsų charakterio savybių? Visai neseniai TV3 laidos „TV pagalba“ gelbėtojams apie tai susimąstyti net neprireikė, nes tikrų tikriausias savo gyvas mažąsias kopijas jie išvydo priešais save.

Šią savaitę „TV pagalbos“ gelbėtojams teko patirti iš tiesų gausybę emocijų. Mat kiekvienas iš jų susipažino su savo „mažąja kopija“. Būtent tokia idėja kilo laidos prodiuseriams, filmuojant naujojo „TV pagalbos“ sezono anonsą – parinkti kiekvienam gelbėtojui miniatiūrinę jo kopiją.

Rūta Filejeva ir jos antrininkė Noelė

Šį kartą žiūrovų numylėtos gelbėtojos Rūtos Filejevos antrininke patapo septynmetė ilgaplaukė Noelė. Pati Rūta prasitaria, kad asmeniškai ji išvaizdos panašumų su mergaite įžvelgė ganėtinai mažai, tačiau judviejų charakterio panašumas Rūtą ganėtinai nustebino:

„Ji savo charakteriu ir drąsa tikrai labai panaši į mane. Aš irgi buvau visur dalyvaujanti, drąsi mergaitė. Su ja filmavimo metu susibendravome iš karto, mergytė noriai fotografavosi ir bendravo, o atsisveikindama dar ilgai mojo rankute“, – džiugesio neslepia gelbėtoja.

Rūta juokaudama sako, kad jeigu „TV pagalbos“ klipo filmavimas būtų trukęs ilgiau, jos su Noele būtų susibendravusios tik dar stipriau.

„Vos spėjome susibendrauti, o jau teko ir atsisveikinti... Parsivežiau labai šiltus įspūdžius iš klipo filmavimo. Ne kasdien gali pamatyti save kaip mažąją gelbėtoją. Ji tokia miniatiūrinė, tokia graži... Tai bus išskirtinai šiltas anonsas“, – įsitikinusi R. Filejeva.

Renata Šakalytė-Jakovleva ir jos antrininkė Viltė

„TV pagalbos“ laidos vedėjos R. Šakalytės-Jakovlevos antrininke tapo šešerių metų sulaukusi Viltė. Pati R. Šakalytė-Jakovleva prasitaria, kad iš pradžių Viltė jos šiek tiek gėdijosi, bet vėliau mergaitę iš tiesų pavyko prisijaukinti.

„Iš tiesų bent jau man, fiziškai mes su Vilte esame labai panašios ir ji mane tikrai primena vaikystėje. Tik tokio amžiaus aš buvau gal truputį stambesnė ir neturėjau tokių ilgų kasų kaip ji. Bet tos rudos akys, tamsūs plaukai, plati šypsena... Panašumų yra tikrai daug“, – šypsenos neslepia Renata.

Renata juokiasi, kad parinkta mažoji jos antrininkė yra daug panašesnė į ją nei jos pačios dukros. Mat vyresnioji Renatos dukra yra šviesių plaukų ir mėlynų akių, o jaunesnioji Sofija, nors ir paveldėjo rudas mamos akis, verčiau juodų plaukų pasirinko šviesiai lietuviškus.

„Kai buvau jaunesnė ir neturėjau vaikų, įsivaizduodavau savo dukrą, tai tikrai galvodavau, kad ji bus panaši kaip Viltė. Bet senelių genai vis dėlto kartais pramuša tėvų genus.

Na, o Viltė iš tiesų yra gerokai drovesnė už mane, nėra tokia drąsi. Aš vaikystėje buvau aktyvesnė, drąsesnė, visą laiką pati prieidavau prie suaugusiųjų. Gal toks ir didesnis mūsų skirtumas būtų“, – sako laidos vedėja.

Vis dėlto, R. Šakalytę-Jakovlevą ypač sužavėjo mažosios Viltės paprastumas, nuoširdumas ir meilus bendravimas su tėvais, o pačią anonso idėją Renata dar ilgai nešiosis savo širdyje:

„Namo grįžau puikiomis nuotaikomis ir pilna gerų įspūdžių. Labai buvo smagu susirinkti su visa komanda vienoje vietoje, o tai būna reta. Tokie filmavimai yra galimybė pabūti kartu ir pasidalinti vasaros įspūdžiais. Man asmeniškai tai yra vienas gražiausių „TV pagalbos“ anonsų, kokius esame filmavę.“

Paulius Morkūnas ir jo antrininkas Matas

„TV pagalbos“ veterinaro Pauliaus Morkūno antrininku tapo keturmetis Matas. Vyras juokiasi, kad berniukas – tikrų tikriausia jo kopija, o nuotrauką pamatę gerbėjai galvojo, kad Matas yra Morkūnų šeimos atžala.

„Kas keisčiausia, jis tikrai panašus į mane. Išvaizda tokia panaši, kad net nustebino mane. Pamačius buvo vau, tikrai pagalvojau, kad jis yra mažas aš. Labiausiai nustebino, kad filmavimo metu darėme ėjimą, tai jis – grynas aš, negalėjo nustovėti vietoje, toks makalas. Visi vaikai kaip vaikai – gražiai stovėjo vietoje, o jis duodasi su tuo ant kaklo pakabintu fonendoskopu.

Iš šono žiūrint ėmė juokas, nes toks pats ir aš vaikystėje buvau, negalėjau nustovėti vietoje ir turėjau nuolat kažką krapštyti, judinti“, – juokiasi veterinaras.

Pasak Pauliaus, po fotosesijos liko tik pačios geriausios emocijos. Labai patiko ir pati idėja atkurti jų mažąsias kopijas, todėl su nekantrumu laukia galutinio rezultato.

„Įsivaizduoju, kad buvo labai didelis darbas surasti vaikus, kurie būtų panašūs į mus. Matas tikrai buvo labai panašus į mane. Mes susiderinome drabužius, šukuosenas ir jis tikrai atrodė, kaip mažasis aš.

Buvo labai juokinga, kai įdėjome pirmąsias nuotraukas į „Facebook“, žmonės pradėjo rašyti, kad tikra tėvelio kopija, auga sūnelis. Žmonės net nesuprato, kad Matas iš tikrųjų nėra mano sūnus. Su draugais juokėmės, kad išėjus nufilmuotam anonsui, prasidės kalbos, iš kur pas mane dar vienas vaikas“, – juokiasi Paulius.

Veterinaras pasakoja, kad iš pradžių Matas pasirodė labai nedrąsus ir nežinojo, kaip seksis filmuoti, tačiau berniukas labai greitai įsidrąsino ir pradėjo šypsotis.

„Iš tikrųjų visi vaikai buvo labai drąsūs. Aš atsimenu ir pirmąjį savo anonso filmavimą – buvo jaudulys, kaip nusišypsoti, kaip eiti, kur sustoti, kur pasisukti. Visų vaikų disciplina buvo tiesiog fantastiška – jie klausėsi kada paeiti, kada sustoti, kada nusišypsoti. Atrodo, kad jie būtent tam ir sukurti“, – pagyrų negaili „TV pagalbos“ žvaigždė.

Gerda Žemaitė ir jos antrininkė Klaudija

Gelbėtoja G. Žemaitė sako, kad po filmavimo iki pat dabar jai yra išlikusios pačios geriausios emocijos, prie kurių bene labiausiai prisidėjo tai, kad laiką leido kartu su vaikais.

„Kaip aš sakau – ten, kur yra vaikai, visada būna geriausios ir smagiausios emocijos, begalinis džiugesys. Filmavimasis su vaikais tikrai padarė didžiulį įspūdį. Aš žinojau, kad jame dalyvaus vaikai, bet iš anksčiau jų nemačiau, nenumaniau, kokia gi mergaitė būsiu aš.

Dėl to buvo labai įdomu pamatyti, palyginti, kiek yra panašumų. Tikrai ši patirtis buvo pati geriausia, man labai patiko“, – šypsosi G. Žemaitė.

Gelbėtojos antrininke tapo neįtikėtinai į ją panaši mergaitė Klaudija. Gerda neslepia, kad kai kuriems net iškilo klausimų, ar tai nėra jos dukra.

„Klaudija mane tikrai labai primena, ypač tada, kai aš buvau dar tokiais ilgesniais plaukais. Ji į mane panaši ir vizualiai, ir savo judesiais, jei aš pasižiūrėčiau savo vaikystės nuotraukas, tai panašumas būtų akivaizdus.

Vakar iš savo sekėjų „Instagrame“ net sulaukiau klausimų, ar čia mano dukra? Vadinasi, dar yra nežinančių, kad turiu du sūnus. Parašiau, kad labai gaila, mergytės visą laiką labai norėjau, bet čia ne mano dukra“, – juokiasi gelbėtoja.

Nors jųdviejų išvaizdos panašumas tikrai stebina, Gerda atskleidžia, kad charakteriai vis tik gerokai skiriasi.

„Ji labai miela, truputėlį nedrąsi, bet tai labai natūralu, juk ne kasdien būna prie kamerų. Galiu pasakyti, kad charakteriu Klaudija manęs neprimena, nes aš jau vaikystėje buvau drąsi, manęs visur buvo pilna, man viskas buvo įdomu, o ji tikrai daug kuklesnė. Bet šis charakterio bruožas yra labai gražus“, – šiltai kalba G. Žemaitė.

Ji pasakoja, kad nors filmavime dalyvavę vaikai iš pradžių jautėsi kiek nepatogiai, netrukus tai pasikeitė – visi pakankamai įsidrąsino ir jautėsi gerai. Moteris sako, kad jos antrininkė buvo viena iš kukliausių ir klausimų apie gelbėtojų darbą neuždavė, tačiau prisipažino, kad Gerdą yra mačiusi per televizorių.

„Daugiausiai mes bendravome apie tai, ko klausinėjau aš, pavyzdžiui, ar jai patinka „TV Pagalba“? Klaudija sakė, kad mėgsta žiūrėti šią laidą ir kad aš jai labai patinku. Nors ji ir buvo kiek nedrąsi, tikrai labai maloniai pabendravome, be galo faina mergaitė“, – gražių žodžių savo antrininkei negaili gelbėtoja Gerda.

Gelbėtoja Sandra Žutautienė ir jos antrininkė Adrija

Šiltų žodžių šiai patirčiai negaili ir kita gelbėtoja S. Žutautienė. Ji sako, kad filmavimo įspūdžiais dalijosi su artimais žmonėmis ir prasitaria, kad tai jai buvo vienas iš geriausių laidos anonso filmavimas.

„Kai po filmavimo važiavau iš Vilniaus į Klaipėdą, visą kelią šypsojausi, paskambinusi pasakojau ir sesei, ir draugei, kad turėjau nerealią patirtį. Pernai anonso filmavimas taip pat buvo labai įsimintinas, toks šiltas, nes buvome su savo šeimomis, artimiausiais žmonėmis.

Šiais metais taip pat buvo labai daug gerų emocijų, net pati nekantrauju pamatyti galutinį rezultatą, nes man tai vienas gražiausių anonsų“, – dalijasi gelbėtoja.

Sandra sako, kad bene įsimintiniausias buvo pats pirmasis įspūdis, kai ji tik pamatė susirinkusius antrininkus, pasipuošusius gelbėtojų kostiumais.

„Aš tiksliai nežinojau, nei ką, nei kaip darysiu, nei kas bus. Tik iš vakaro sužinojau, kad būsim tarsi su savo sumažintomis versijomis, tai buvo labai smalsu pamatyti, kas gi bus manoji.

Kai atvažiavau į filmavimą, pirmiausia pamačiau daktariuką, mažą Knispeliuką ir kitus vaikus, kurie buvo aprengti mūsų kostiumais, tai iš karto atsirado nuotaika“, – pasakoja S. Žutautienė.

Ji atskleidžia, kad savo antrininkę žinojo ir jos nuotraukas socialiniuose tinkluose matė iš anksčiau, mat mergaitės mama yra atlikėja Gabrielė Grigolaitytė-Vasha.

„Aš Adriją žinojau, nes socialiniuose tinkluose seku jos mamą Gabrielę, tai matydavau ir ją, tik nebuvau sutikusi gyvai, nebuvome susipažinusios. Tai pirmiausia susipažinome ir aš jos paklausiau – Adrija, ar tu žinai, kad šiandien būsi mini Sandrutė, ar gerai bus? O ji atsakė – gerai!

Tada suplojom rankomis, kartu pasigarbanavome plaukus, kad būtumėm panašesnės, ji man net ir ant rankų pabuvo. Dar pasijuokėme, kad Adrijai reikėtų truputį daugiau pavalgyti, kad būtų į mane panašesnė. Nors mes to laiko ir nedaug kartu praleidom, tikrai buvo labai smagu“, – pažintimi su savo antrininke džiaugiasi gelbėtoja.

Sandra pasakoja, kad ji su beveik ketverių metukų Adrija turi tikrai nemažai panašumų, ypač kalbant apie jų temperamentą.

„Tas vaikas yra energijos užtaisas. Pavyzdžiui, lyginant visus ten buvusius vaikučius, Adrija buvo pati energingiausia. Ji ėjo tokiais plačiais žingsniais ir yra iš tų vaikų, kurie nesukaustyti, atsipalaidavę.

Aš pati irgi tokia buvau vaikystėje – kaimietukė, vaikščiojanti plačiais žingsniais, energingai. Tai ji ta savo energija visiškai mane primena.

Jei kalbant apie išvaizdą, tai jos plaukučiai tokie rusvesni, o mano išbalinti, ji – kūdutė, o aš burbuliukė, bet ne tame esmė buvo, nes pačiu charakteriu ir savo energija ji labai panaši į mane“, – vardija Sandra.
Žemaitė pasiryžo netikėtam iššūkiui: nori įkvėpti ir kitas moteris
Žemaitė pasiryžo netikėtam iššūkiui: nori įkvėpti ir kitas moterisRytoj lenktynių trasoje karaliaus moterys – vyks ryškiausias ir puošniausias „Aurum 1006 km lenktynių“ renginys – „108 kilometrų moterų iššūkis su Sonax“. Organizatoriai dalyvėms žada daug naujų iššūkių ir užduočių.

Tarp kelių dešimčių komandų savo jėgas išbandys ir du TV3 žiniasklaidos grupės ekipažai – „Magic 3“ir „TV Pagalba“, rašoma pranešime spaudai.

„Šiemet merginų laukia naujos kryptys ir naujas maršrutas, nusidrieksiantis per Drevernos mažųjų laivų uostą ir Ventės ragą, bei daug naujų, įdomių užduočių. Pavyzdžiui, komandos Klaipėdos areodrome turės įveikti slalomo ir važiavimo ant šlapios dangos užduotis, taip pat bus girtumą imituojanti užduotis ir dar daug kitų dalykų“, – „108 kilometrų moterų iššūkio“ detales atskleidė renginio koordinatorė Jolanta Iselionienė.

Kasmet renginyje dalyvauja kelios dešimtys komandų – pernai jų buvo 80, užpernai apie 60, nemažas būrys susirinks ir šiemet. Tarp kelių dešimčių komandų savo jėgas išbandys ir dvi TV3 žiniasklaidos grupės komandos „Magic 3“ir „TV Pagalba“.

„Pavadinimas „Magic 3” yra apie tai, kad TV3 – daugiau nei televizija, kad su įvairiais šou, filmais, žaidimais kuriame gerų emocijų magiją žiūrovams, apie tai, kad vasaros turi būti kupinos smagių pramogų, įspūdžių, potyrių – tiesiog magiškos“, – pavadinimą pristatė komandos narės Nijolė, Giedrė ir Sigita.

Merginos neslepia, kad dalyvauti renginyje jas įkvėpė pernai metų „tv3.lt – greitos skyrybos“ komandos pavyzdys. „Prisiklausėme tiek gerų įspūdžių, prisižiūrėjo įspūdingų nuotraukų ir nutarėme šiemet joms nenusileisti. Juolab, kad pavasarį sulėtėjus gyvenimo tempui, dabar norisi atsigriebti, norisi pramogų, gerų emocijų ir tiesiog pasimėgauti vasara, kuri pas mus nors ir permaininga, bet vis tiek nuostabi – kaip tikra moteris“, – džiugiai nusiteikusios kalbėjo „Magic 3” narės. Jos važiuos su KIA XCeed automobiliu.

„108 kilometrų moterų iššūkyje“ dalyvaus ir ralio senbuvės – „TV Pagalba“ ekipažas. „Kasmet dalyvaudamos ralyje, pusę dienos bendraujame tik tarpusavyje ir pasisemiame tiek gerų emocijų, taip smagiai praleidžiame laiką su kolegėmis, pailsime nuo šeimų, kad tai jau tapo mūsų moteriška tradicija. O ir turime progą įvairius automobilius išbandyti – pernai važiavome su greita, žvitria Kia Ceed, o šiemet rungtyniausime su nauju Volkswagen Passat. Jis į lenktynių trasą išriedės tiesiai iš „Avis“ automobilio salono, tai bus pirma jo kelionė. Tuoj kaip tikros auto ekspertės, galėsime automobilių apžvalgas daryti“, – juokavo „TV Pagalba“ komandos narė Gerda Žemaitė.

Pasak jos, „TV Pagalba“ jau daugelį metų yra itin žiūrima laida, jos nariai jau yra gerai atpažįstami kasdieniame gyvenime, tai savotiškai įpareigoja elgtis apgalvotai, atsakingai. „Tampam pavyzdžiu kitiems, taigi ir dalyvaudamos šiame renginyje norime įkvėpti Lietuvos moteris – išdrįsti išbandyti kažką naujo, tiesiog atsipalaiduoti, papramogauti, juk pasikrovus gerų emocijų ir kasdienybė taps gražesnė“, – kalbėjo Gerda.

Orientacinio ralio metu moterų ekipažams reikės pademonstruoti ne tik vairavimo įgūdžius, bet ir greitą orientaciją – jos turės naudotis žemėlapiu bei kelio ir užduočių knyga, kad atliktų organizatorių paruoštas užduotis.

„108 kilometrų moterų iššūkį su Sonax“ bei visos „1006 km lenktynių“ festivalio naujienos ir įdomybės – naujienų portale tv3.lt: www.tv3.lt/lenktynes.

Tiesiogiai per TV6 transliuojama:

Liepos 17 d. DRIFTO lenktynės 22:00 – 24:00 val.

Liepos 18 d. pagrindinės „Aurum 1006 km lenktynės“ 11:00 – 21:00 val.
Labiausiai įslaptinto naujojo televizijos sezono projekto vedėjas Giedrius Savickas: „Kai pakvietė, išsigandau“
Labiausiai įslaptinto naujojo televizijos sezono projekto vedėjas Giedrius Savickas: „Kai pakvietė, išsigandau“LNK televizija naują sezoną pradės labiausiai įslaptintu muzikiniu šou šalyje. Įsigijusi licenciją kurti pasaulinį televizijos hitą „The Masked Singer”, LNK ruošiasi žiūrovus nustebinti laidos dalyviais, kurie dainuos slėpdamiesi po kaukėmis. Iš visos filmavimo komandos visus dalyvius žinos vos keli žmonės, kurie laikyti paslaptį įsipareigos pasirašydami konfidencialumo sutartį.

Už naujo projekto, kuris Lietuvoje vadinsis „Kaukės”, vairo stos teatro ir kino aktorius Giedrius Savickas.

„Kai mane pakvietė vesti šio šou, truputį išsigandau, pasvarsčiau, bet sutikau. Pagalvojau, kad jau labai seniai esu vedęs kokį nors projektą vienas. Dažniausiai šalia turiu partnerę ar partnerį. Dviese dirbti lengviau, jei tą dieną būna prasta nuotaika, šalia esantis žmogus gali pridengti, o ir žiūrovui gal smagiau. Bet šį kartą būsiu vienas ir tai man labai įdomu”, – pasakoja Giedrius Savickas.

Šiame projekte dalyviai slėpsis po ryškiomis, specialiai jiems kurtomis kaukėmis, o kas žmonės, dainuojantys pasislėpę po įspūdingais kostiumais, nežinos niekas – nei komisijos nariai, nei žiūrovai, nei pats vedėjas.

„Man pačiam labai įdomu, kad nežinosiu, kas slepiasi po kaukėmis. Čia svarbus tas momentas, kad kuo mažiau žinai, tuo įdomiau. Kaip Kalėdos, juk neįdomu, kai žinai, kokia dovana slepiasi po spalvotu įpakavimu, svarbiausia – pats netikėtumas. Todėl nesistengsiu sužinoti anksčiau, nei ateis laikas”, – sako naujo muzikinio šou „Kaukės” vedėjas Giedrius Savickas.

Pagal formatą, laidoje pasirodžius visiems dalyviams su kaukėmis, komisija nuspręs,

kuris iš jų tą vakarą turėtų nusiimti kaukę ir atskleisti savo tapatybę. Ir tik tuomet paaiškės, kas slėpėsi po kostiumu.

„Man labiausiai įsiminė mano kaukė, kurią nešiojau karantino metu, – juokauja Giedrius, paklaustas, kuris kostiumas, stebint užsienyje jau parodytas laidas, įsiminė.

„Žinau, kad bus ir su mūsų nacionaliniais motyvais susijusių kostiumų, pavyzdžiui, šakotis. Labai įdomu ir turėtų linksmai atrodyti. Dar galėtų būti ir koks spirgučių kostiumas ar vėdarų, manau, labai juokingai atrodytų”, – šiek tiek paslapčių atskleidžia Giedrius Savickas.

Pietų Korėjoje sukurtas formatas „King Of Mask Singer” nukeliavo į JAV, kurioje tapo “The Masked Singer”. Didžiulio populiarumo sulaukęs projektas jau parodytas tokiose šalyse kaip Didžioji Britanija, Rusija, Estija, Australija, Vokietija, Suomija, Kinija, Prancūzija, Graikija ir kitose. Rudenį įspūdingas įslaptintas šou nustebins ir Lietuvos žiūrovus.
TV3 eteryje – naujas lietuviškas serialas apie meilės intrigas: tą išgyvenę esame visi
TV3 eteryje – naujas lietuviškas serialas apie meilės intrigas: tą išgyvenę esame visiTurbūt niekas taip nenuspalvina gyvenimo kaip meilė. Ir visos jos spalvos – pavydas, intrigos, aistra ir išdavystės... Visa tai žiūrovai išvys naujame lietuviškame humoristiniame seriale „Blogoms merginoms viskas“.

Serialas TV3 eteryje pasirodys birželio 29 d. ir visą vasarą džiugins žiūrovus spalvingais personažais, komiškomis situacijomis ir įmantriais siužeto vingiais.

„Lietuviški TV serialai yra labai mėgiami žiūrovų. „Prakeikti“, „Moterys meluoja geriau“ – seniai yra tarp mylimiausių, o šių metų naujovės – „Gaujų karai“, „Mano meilė karantinas“ – yra šiuo metu labiausiai žiūrimas ir piratų medžiojamas turinys Go3 platformoje. Taigi, galiu drąsiai teigti, kad lietuviški serialai su įdomia, šiuolaikiška, aktualiai tematika pritraukia vis daugiau auditorijos. TV3 žiūrovams vasarai paruošėme spalvingą dovanėlę – naują, smagų, lengvą serialą apie tai, ką daugelis mūsų esame patyrę ir išgyvenę – jausmai, dramos, meilės intrigos. Tikroviški charakteriai, gyvenimiškos situacijos, nuspalvintos humoru garantuos smagius vakarus prie TV ekranų“, – kalbėjo Arvydas Rimas, TV3 kūrybos direktorius.

Serialas „Blogoms merginoms viskas“ pasakoja apie trijų moterų – Danguolės, Svajonės ir Vitos draugystę bei jų nuotykius. Kažkada jos prisiekė, kad padės viena kitai išspręsti visas problemas. O problemų jų gyvenime netrūksta – kiekviena moteris trokšta mylėti ir būti mylima, bet jų išrinktieji – toli gražu ne idealūs… Taigi, prisiekusi feministė Danguolė bando atverti savo draugėms akis ir parodyti jų vyrų trūkumus. Tai tampa netikėtų įvykių, kurie pakeis ir pačios Danguolės gyvenimą, pradžia. Kartais atrodo, kad iš susidariusios padėties neįmanoma rasti išeities, bet moteriškas solidarumas gali nuversti kalnus. Ypač, jei iškilusios bėdos sprendžiamos su humoru ir išradingai.

Seriale vaidina visa puokštė įdomių aktorių. Pagrindinius vaidmenis atlieka Akvilė Vitkūnaitė, Ingrida Voverytė ir Agnė Šiaulytė. Taip pat – Mykolas Vildžiūnas, Mindaugas Capas, Emilis Pavilionis, Gytis Pintulis, Giedrius Arlauskas. Pasirodys ir kviestinės žvaigždės: Žilvinas Tratas, Ineta Stasiulytė, Andrius Bialobžeskis, Gintarė Latvėnaitė ir kiti.

Pasidomėjus, ką pagrindines herojes įkūnijusios Akvilė Vitkūnaitė, Ingrida Voverytė ir Agnė Šiaulytė mano apie teiginį „Blogoms merginoms viskas“, aktorės juokėsi, kad pavadinimas kelia daug asociacijų ir su romanu, ir su dainomis. Tačiau gyvenime jos nelinkusios moterų skirstyti į geras ar blogas. Jų nuomone moterys yra įvairiapusiškos ir nėra „vienplanės“. Moterys kasdien gali nustebinti savo skirtingomis pusėmis, bet juk tai ir daro moteris žaviomis ir nepakartojamomis.

„Blogoms merginoms viskas“ – nuo birželio 29 d. pirmadieniais – ketvirtadieniais 20.30 val. per TV3.
„Lietuvos talentai. Supervaikai“ nugalėtojo emocijos – laimėjo 10 tūkst. eurų
„Lietuvos talentai. Supervaikai“ nugalėtojo emocijos – laimėjo 10 tūkst. eurų2020 m. „Lietuvos talentai. Supervaikai“ nugalėtoju tapo mygtukiniu akordeonu grojantis mažeikiškis Jonas Vozbutas! Net 10 tūkstančių eurų piniginį prizą laimėjęs kuklus vaikinas paskelbus nugalėtoją griebėsi už galvos, o akyse buvo matyti džiaugsmo ašaros. Netrukus keturiolikmetis vėl turėjo lipti į sceną ir atlikti nugalėtojo pasirodymą.

„Tikrai, esu labai laimingas. Nesitikėjau, ačiū jums visiems labai“, – paklaustas Mindaugo Stasiulio, kaip jaučiasi, susijaudinęs kalbėjo jaunasis akordeonistas.

II vieta atiteko oro akrobatei Kristinai Bujanauskaitei, III vietą užėmė šokėjos „Smaragdo miesto žonglierės“.

Mygtukinio akordeono paslapčių Jonas mokosi daugiau nei pusę savo gyvenimo, aštuonerius metus.

Šiandien vaikinas savo akordeono įgudžius tobulina Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijoje. Visgi Jonas nemėgsta, kai jam lipdoma žinomiausio Lietuvos akordeonisto Martyno Levickio etiketė.

„Noriu daryti kažką savo, kurti savaip ir nekartoti kitų. Man patinka išsiskirti iš kitų“, – tv3.lt tikino perspektyvus akordeonistas.

Jis yra pasakojęs, kad pasirinkimą groti akordeonu priėmė pats, nors jo tėvai turėjo ir kitokių planų.

„Mano tėvai norėjo, kad aš gročiau kitu instrumentu. Mama labai norėjo, kad aš gročiau saksofonu, tačiau tėtis svajojo, kad aš gročiau gitara. Žinojome, kad fortepijonu groja labai daug žmonių, o akordeonas yra toks nepopuliarus instrumentas, todėl norėjau jį išbandyti“, – atskleidė jis.

Nugalėtojo pasirodymą ir pergalės akimirkas žiūrėkite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

VISĄ FINALINĘ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE:

Naujoje „Delfi TV“ laidoje „Aš ikona“ – žavios vedėjos ir išskirtiniai svečiai
Naujoje „Delfi TV“ laidoje „Aš ikona“ – žavios vedėjos ir išskirtiniai svečiaiDėl pasaulinės pandemijos ir karantino šalyje susiduriama su įvairiais gyvenimo pokyčiais. Keičiasi ir žurnalo „Aš ikona“ formatas – vasarą jis persikelia į televiziją. Nuo birželio 9 dienos, kiekvieną antradienį 20.30 val. per „Delfi TV“ žiūrovai galės stebėti naują laidą „Aš ikona“. Naujojoje laidoje, kurią ves net trys žavios ir drąsios TV laidų vedėjos – Erika Vitulskienė, Simona Nainė bei Asta Stašaitytė-Masalskienė, svečiuosis ir psichologai, kurie sieks padėti išspręsti daugeliui rūpimas aktualias problemas, gyvenimiškas situacijas.

TV laidos „Aš ikona“ vedėjos – žinomos, žavios, ambicijomis degančios, žodžio kišenėje neieškančios, nebijančios užduoti nepatogių klausimų bei tiesiog vietoje nenustygstančios Lietuvos moterys su skirtingomis patirtimis, išgyvenusios ir skaudžių, ir smagių akimirkų, apie viską kalbės nuoširdžiai, atvirai: kartais – linksmai, kartais – su nuryta ašara, rašoma pranešime spaudai.

Šimtatūkstantinę sumą dėl karantino praradęs Merūnas Vitulskis: gyvename iš santaupų (195)
Naglis Bierancas mokė plius dydžio modelius eiti avint aukštakulniais ir papasakojo apie savo patirtis ant podiumo (1)
Šios naujosios laidos tikslas – rimtai, tačiau kartu – įdomiai išnagrinėti daugeliui rūpimas problemas, gyvenimiškas situacijas, bėdas, apie kurias turbūt dažnas nedrįsta kalbėti: kaip žinoti, ar vyras jums neištikimas; kaip išgyventi po skyrybų; ar su vyru verta dirbti viename darbe; kokias moteris myli vyrai; kokius vyrus myli moterys; kaip per nėštumą neišeiti iš proto; kaip su buvusiu vyru išlikti gerais draugais; kaip išsirinkti geriausią auklę; kokį vaikų darželį pasirinkti; ar nuo amžiaus priklauso seksualinis gyvenimas ir begalę kitų aktualių temų.

„Aš ikona“ – ne paprasta pokalbių, o naudingų patarimų laida. Kiekvienoje dalyvaus ne tik laidos viešnios arba svečiai, bet ir psichologė ar psichologas, profesionaliai atsakinėsiantis į klausimus ir pateiksiantis naudingų patarimų arba konkrečių atsakymų, problemų sprendimų būdų.

Kiekvieną vasaros antradienį laidą ves viena iš trijų vedėjų: Simona Nainė, Erika Vitulskienė ir Asta Stašaitytė-Masalskienė. Pirmojoje laidoje Simona Nainė atskleis savo sėkmingos santuokos paslaptis – jaunystės svajas ir lūkesčius, išsiskyrimo peripetijas, susitaikymo saldumą, kasdienio gyvenimo akimirkas. Laidoje svečiuosis ir sėkminga santuoka besidžiaugianti Erika Vitulskienė bei dar viena netikėta viešnia – dainininkė Mia, su kuria Simona ir Erika kalbės apie santuokos sėkmes ir nesėkmes.

Visą vasarą įdomius pokalbius žiūrėkite kiekvieną antradienį nuo 20.30 val. per televizijos kanalą „Delfi TV“.
Mirė aktorius Gediminas Girdvainis
Mirė aktorius Gediminas GirdvainisMirė 76-erių metų aktorius Gediminas Girdvainis. Žinią Delfi patvirtino aktoriaus žmona, aktorė Kristina Andrejauskaitė.

Moteris vos rinkdama žodžius sakė, kad vyro gyvybė užgeso antradienį.

„Atsitiko taip, kad sustojo širdis. Anksčiau buvo problemų su širdimi... O dabar sustojo. Jį dabar išvežė... aš negaliu kalbėti, supraskite mane“, – kalbėjo žinoma aktorė.

BNS šią informaciją patvirtino ir Vilniaus mažojo teatro vadovė Daiva Baltūsytė-Len.

„Ką tik kalbėjau su dukra, šita liūdna žinia pasitvirtino. Artimiausiu metu, matyt, rytoj pranešime dėl laidotuvių detalių“, – teigė teatro vadovė.

G. Girdvainis gimė 1944 metais Kretingoje, baigė Lietuvos konservatoriją, nuo 1994 metų jis vaidino Vilniaus mažajame teatre, anksčiau yra dirbęs Šiaulių bei Jaunimo teatruose.

Aktorius teatro spektakliuose yra atlikęs eilę žinomų vaidmenų, taip pat nuo 1968 metų vaidino kine, o vienas žymiausių jo vaidmenų – televizijos seriale „Giminės“ atliktas geležinkeliečio Jogailos vaidmuo.

G. Girdvainio vaidyba buvo temperamentinga, improvizacinė, ypač raiškūs komiški, tragikomiški vaidmenys.

Aktorius 2004 metais apdovanotas Vytauto Didžiojo ordino Karininko kryžiumi, 2007 metais – Vyriausybės kultūros ir meno premija.

Aktorių Gediminą Girdvainį žinojo kiekvienas mylintis teatrą ar kiną žiūrovas. Beveik 50 metų pašvęstų darbo scenoje negrimzta į užmarštį, žmonių prisiminimuose išliko daugybė aktoriaus suvaidintų personažų.

Gediminas Girdvainis save vadino vienišiumi, uždaru žmogumi. Interviu duoti jis nemėgo, nedaug jų ir tėra. Aktorius buvo taupus žodžiui, tačiau išraiškingos jo akys ne retai pasakė daugiau ir tiksliau nei išbaigti sakiniai.

„Patyriau labai daug neteisybės, o kovoti – aš nekovoju. Todėl, kad yra beprasmiška. Būdavo be galo skaudu... <...> tas tęsiasi, žinote, visą gyvenimą... Na ir dabar“, – interviu metu sakė teatro mohikanas.

Gediminas Girdvainis buvo profesinės meistrystės etalonas, nuo pat jaunystės daug ir sunkiai dirbęs vardan savo pašaukimo. Norisi tikėti, kad šiandienos jaunų aktorių karta, kuri ir nevadina teatro namais, suvokia savo profesijos perspektyvas. Aktoriaus brandai reikia laiko, sugebėjimo išlaukti savo vaidmens, valios ir nepertraukiamo darbo.

Dalinamės išskirtiniu videointerviu su aktoriumi G. Girdvainiu.

Videointerviu
„Lietuvos balsas“ išrinko nugalėtoją – septintąjį projekto sezoną laimėjo Justino Jaručio komandos dalyvė Evita Cololo
„Lietuvos balsas“ išrinko nugalėtoją – septintąjį projekto sezoną laimėjo Justino Jaručio komandos dalyvė Evita CololoSekmadienio vakarą LNK televizijos eteryje įvyko didysis „Lietuvos balso“ septintojo sezono finalas, kuriame paaiškėjo, kas tapo viso projekto nugalėtoju. Šou metu scenoje pasirodė ir kūrinius atliko dvylika finalistų: Simona, Jokūbas, Edgars, Simonas, Evita, Elizaveta, Miglė, Elizabeth, Karolina, Katerina, Juozas ir Justina.

Karantino metu pasirodymai buvo nufilmuoti iš anksto dar praėjusią savaitę, tačiau šį vakarą visi dvylika finalistų, projekto mokytojai ir kiti projekto gerbėjai šį šou savo automobiliuose gyvai stebėjo didžiuliame ekrane ant Ozo prekybos centro stogo. Čia tiesiogiai vyko ir keturių superfinalistų bei nugalėtojo paskelbimas. Vakaro metu susirinkusieji transliaciją stebėti didžiuliame ekrane turėjo unikalią galimybę išvysti ir gyvus „Lietuvos balso“ žvaigždžių pasirodymus. Scenoje šou sukūrė pirmojo „Lietuvos balsas. Vaikai“ sezono nugalėtoja Milėja, antrojo „Lietuvos balsas. Vaikai“ sezono nugalėtojas Matas bei penktojo „Lietuvos balso“ sezono žvaigždės Paulina ir KaYra.

Finalo metu žiūrovai balsavo dviem etapais. Pirmojo balsavimo metu iš viso buvo surinkta 20 299 balsų. Žiūrovai už finalistus balsavo taip: 3933 - už Evitą, 3126 - už Simoną Jakubėnaitę, 2476 - už Jokūbą, 2408 - už Karoliną, 1953 - už Elizabeth, 1936 - už Miglę, 1929 - už Simoną, 934 - už Kateriną, 624 - už Juozą, 531 - už Justiną, 322 - už Edgars, 127 - už Elizavetą.

Po pirmojo balsavimo etapo tiesiogiai ant Ozo prekybos centro stogo Rolandas Mackevičius paskelbė keturis daugiausiai žiūrovų balsų surinkusius superfinalistus – Evitą, Simoną Jakubėnaitę, Jokūbą ir Karoliną. Už juos žiūrovų balsavimas buvo paskelbtas dar kartą ir visi balsai buvo skaičiuojami iš naujo. Žiūrovai turėjo vos kelias minutes nuspręsti, kas taps viso sezono nugalėtoju.

Po antro balsavimo etapo žiūrovai nusprendė – septintojo sezono nugalėtoju tapo Justino Jaručio komandos dalyvė Evita Cololo. Už keturis superfinalistus iš viso balsavo 4896 kartus. Evita surinko 2139 balsus, Simona - 1462 balsus, Jokūbas - 718 balsus, o Karolina - 577 balsus.

Nugalėtojo paskelbimas įvyko tiesiogiai ant Ozo prekybos centro stogo. Jam atiteko LNK įsteigtas piniginis prizas – 15 tūkst. eurų ir kontraktas su ELITAZ Music.

Evita neslėpė džiaugsmo: „Dar nejaučiu, kad laimėjau. Man tuoj turėtų ateiti tas jausmas. Balsai labai keitėsi viso finalo metu. Manau, kad didžiausią įtaką jiems padarė mano pasirodymas, kuris buvo paskutinis. Bet aš dabar nesuvokiu, kad laimėjau“, - scenoje kalbėjo Evita.

Nugalėtoja džiaugėsi ir kūrybos namų ELITAZ, prodiusuojančių „Lietuvos balso“ projektus vyriausiasis prodiuseris Gediminas Jaunius: „Viso projekto metu Evita stabiliai lyderiavo atsižvelgiant į žiūrovų simpatijas ir jai skiriamą dėmesį socialiniuose tinkluose. Jos pergalė nėra netikėta, tačiau labai pelnyta. Džiaugiuosi, kad tokia talentinga ir graži mergina reprezentuos „Lietuvos balsą“. Labai linkiu jai drąsos scenoje ir jau nekantriai laukiu susitikimo, kuomet aptarsime jos tolimesnius muzikinius planus su ELITAZ Music.“

„Lietuvos balsas“, „Lietuvos balsas. Senjorai“ ir „Lietuvos balsas. Vaikai“ projektai jau pradėjo dalyvių registraciją į naują sezoną. Projektai į LNK televizijos eterį sugrįš jau netrukus. Pildyti anketas galima www.lnk.lt
„Lietuvos balsas. Vaikai“ išrinko nugalėtoją – dešimt tūkstančių eurų atiteko Monikos Marijos mokiniui Matui
„Lietuvos balsas. Vaikai“ išrinko nugalėtoją – dešimt tūkstančių eurų atiteko Monikos Marijos mokiniui MatuiŠį vakarą „Lietuvos balsas. Vaikai“ LNK televizijos eteryje įvyko didysis projekto finalas. Karantino metu filmuotas šou sulaukė didžiulio žiūrovo dėmesio - už savo favoritus žiūrovai balsavo tiesiogiai viso šou metu ir pirmame balsavimo etape išrinko tris superfinalistus, kurie eterio metu pasirodė ir dar kartą ir atliko kūrinius, su kuriais pateko į projektą.

Po pirmojo žiūrovų balsavimo iš šešių finalistų: Grėtės, Kotrynos, Mato, Dovydo, Barboros ir Nikoletos į superfinalą pateko Donato Montvydo komandos dalyvė Grėtė, Monikos Marijos komandos dalyvis Matas ir Manto komandos dalyvė Barbora. Finalo metu iš viso buvo surinkta 18 107 balsų. Žiūrovai už finalistus balsavo taip: 3444 balsų buvo už Barborą, 3730 - už Matą, 1905 - už Nikoletą, 4389 - už Grėtę, 1565 - už Dovydą ir 3074 - už Kotryną.

Po tiesioginio superfinalistų paskelbimo LNK televizijos eteryje, vaikai neslėpė džiaugsmo ir dėkingumo juos palaikiusiems žiūrovams. Vaikai pripažino, kad gavo labai daug palaikymo tiek iš draugų, tiek iš visiškai nepažįstamų, tačiau projektą stebėjusių žmonių. Po trijų superfinalistų paskelbimo balsavimas buvo paskelbtas iš naujo ir trys vaikai scenoje pasirodė dar kartą.

Visų šešių dalyvių superfinalo pasirodymai buvo nufilmuoti iš anksto, o eteryje buvo parodyti tik trys, kuriuos patys žiūrovai tiesioginio balsavimo metu išrinko geriausiais. Super finalo metu naują premjerą pristatė ir pirmojo „Lietuvos balsas. Vaikai“ sezono nugalėtoja Milėja, kuri negailėjo patarimų, kaip nugalėtojui elgtis laimėjus projektą bei kur išleisti didžiulį piniginį prizą, kurį įsteigė LNK televizija – dešimt tūkstančių eurų.

Po antro balsavimo etapo, žiūrovai nusprendė – antrojo sezono nugalėtoju tapo Monikos Marijos komandos dalyvis Matas. Už superfinalistus iš viso balsavo 10138 kartus. Barbora surinko 3287 balsus, Grėtė surinko 2821 balsų, Matas surinko 4030 balsų.

Pagyrų nugalėtojui negailėjo ir kūrybos namų ELITAZ, prodiusuojančių „Lietuvos balso“ projektus vyriausiasis prodiuseris Gediminas Jaunius. „Sveikinu Matą, tapus antrojo sezono nugalėtoju, linkiu kad surinkta žiūrovų meilė virstų ištikimu ryšiu, su nekantrumu lauksime nugalėtojo pirmojo singlo. Matas žiūrovus pakerėjo nuo primojo pasirodymo ir buvo vienas iš argumentų įsijungti „Lietuvos balsas. Vaikai” laidą kiekvieną sekmadienį. Didžiuojamės, kad Mato žvaigždė suspindo būtent Lietuvos balse. Neabejoju, kad Mato laukia didelė ir įspūdinga ateitis scenoje.”

Po paskelbimo Matas, kartu buvusi jo mama bei Mato mokytoja Monika Marija neslėpė emocijų ir laimės ašarų, o pats nugalėtojas galėjo tik pridurti: „Labai laimingas esu. Tai buvo mano svajonė. Dėkoju visiems mane palaikiusiems. Man tai labai svarbu“.

Projekto nugalėtojui trofėjus ir piniginis prizas bus įteiktas pirmadienį nuotoliniu būdu. O jau kitą sekmadienį, LNK televizijos eteryje įvyks ilgai lauktas „Lietuvos balso“ septintojo sezono finalas, kuriame paaiškės, kas iš dvylikos stipriausių šio sezono balsų taps projekto nugalėtoju ir penkiolikos tūkstančių eurų laimėtoju.

„Moterys meluoja geriau“ žvaigždžių ryšys nedingsta ir išjungus kamerą: atskleidė įdomių detalių
„Moterys meluoja geriau“ žvaigždžių ryšys nedingsta ir išjungus kamerą: atskleidė įdomių detaliųDidžiulio populiarumo susilaukusios komedijos „Moterys meluoja geriau. Robertėlis“ kūrėjai turi džiugių naujienų – spalį gerbėjus pasieks kurioziškų nuotykių kupinas filmo tęsinys, rašoma pranešime spaudai.

Pagrindinis komedijos herojus, Robertėlis su žmona jau ruošiasi grįžti iš povestuvinės kelionės, kai jų romantišką nuotaiką oro uoste sudrumsčia gero nežadanti žinia – dėl karantino į gimtinę parskristi taip lengvai nepavyks.

Koronaviruso pandemija sužlugdo poros planus ir herojai, kurių vaidmenis atliks aktoriai Nerijus Gadliauskas ir Justina Žiogaitė, pakliūva į nepavydėtinų situacijų virtinę.

Filme pasirodysiantys išsiilgti aktoriai jau nekantrauja grįžti prie darbų. Karantino laikotarpiu sukauptas mintis ir patirtis filmavimo aikštelėje komedijos herojai pradės realizuoti, tikimasi, vasarą.

„Filmavimų laukiu su nekantrumu. Be to, smagu, kad vėl susitiksiu su savo miela kolege Justina Žiogaite“, – su šypsena kalba Nerijus Gadliauskas.

Komplimentų aktoriui negaili ir jo filmavimo aikštelės žmona. „Labai įdomu iš šito žmogaus mokytis, klausyti jo pastebėjimų. Aš net gi esu linkusi visada paklausti jo nuomonės, nes jo patirtis yra visai kitokia nei mano“, – patikino Justina Žiogaitė.

Nepaisant karantino laikotarpiu įvestų draudimų ir profesinės veiklos nebuvimo, aktorius N. Gadliauskas stengiasi neprarasti optimizmo. „Pagaliau atsirado labai daug laiko sau, knygai ir gamtai“, – pasidžiaugė jis.

Savo dėmesio aktorius negaili ir artimiesiems, na, o artėjančios Mamos dienos proga ruošiasi paskambinti ir savo mamai iš ekrano – aktorei Kristinai Andrejauskaitei. „Gyvenime ji man tokia pat brangi, kaip ir filmavimo aikštelėje. – sakė jis, o, paklaustas, kurios mamos Irenos savybės jam pačios svarbiausios, negalėjo išskirti nė vienos. – Mane džiugina visos jos savybės, nes ką ji bedarytų – ar pyktų, ar džiaugtųsi – viską daro iš meilės sūnui“.


K. Andrejauskaitė taip pat su nekantrumu laukia prasidėsiančių filmavimų. „Su Robertu pasisveikindami visuomet vienas kitą vadiname „mama“ ir „sūneliu“. Nerijus yra labai šiltas žmogus. Nepaisant to, kad nesu tikra jo mama, man jis – labai dėmesingas“, – džiaugiasi aktorė.

Už ryškų ir nepakeičiamą savo vaidmenį seriale „Moterys meluoja geriau“ ir filme „Moterys meluoja geriau. Robertėlis“ K. Andrijauskaitė šalyje yra užsitarnavusi bene reikliausios mamos titulą. Vis dėlto aktorė sako, kad gyvenime jos auklėjimo įgūdžiai toli gražu neatitinka Robertėlio mamos Irenos įsitikinimų.

„Esu tikrai dėmesinga visiems gyvenimo momentams, visada stengiuosi padėti, pasidalyti patarimais. Tačiau taip įkyriai, kaip seriale, į šeimos reikalus tikrai nelendu. Man tai atrodo negražu. Šis personažas – visiškai ne aš. Bet kūrėme būtent tokią mamą, nes tokių, kaip Irena, tikrai daug. Šeimoje taikau tik vieną prievolę. Aš tik visada prašau vaikų, kad, kai kur nors išvažiuoja, man praneštų, kur yra ir grįžę paskambintų. Tuomet aš būnu rami“, – prisipažino Kristina.

Deja, dėl koronaviruso pandemijos šiemet Kristina pirmą kartą negalės apsikabinti su savo artimaisiais – dėl Santariškių klinikose dirbančios dukters Jurgos užimamų pareigų su jos šeima bendrauja tik telefonu.

„Kadangi ji dirba, galima sakyti, pačiame židinyje, iš pradžių buvo labai neramu, net kankino nemigo naktys... Dabar jau esu šiek tiek apsiraminusi. O kadangi dėl visų saugumo stengiamės nesusitikti, šiemet artimieji neatvyks ir per Mamos dieną. Dukra, kaip ir aš – mama. Tad mums ši diena labai svarbi. Įprastai ir dukra su žentu, ir anūkas pirmąjį gegužės sekmadienį atvažiuoja į svečius. Tai – rami, jauki šventė tarp savų“, – pasakojo K. Andrejauskaitė.

Tuo tarpu J. Žiogaitė prasitarė, kad šį sekmadienį savo mamą aplankyti žada. „Kadangi mano ir vyro tėvai puikiai sutaria, šią dieną įprastai sutinkame visi kartu. Dažniausiai stalą dengiame griliaus patiekalais. Tą planuojame veikti ir šįkart“, – pasakojo aktorė.

J. Žiogaitė, kuri 2018 m. rugsėjį pati tapo mama, patikino, kad ši šventė dabar yra įgijusi visai kitą atspalvį. „Aš dar labiau įvertinau savo mamą ir kokį didžiulį darbą ji turėjo nudirbti, kad užaugintų savo vaiką. Jai dabar jaučiu dar didesnę meilę ir pagarbą. Na, o mano vaikas savo naujais gebėjimais ir meile mane džiugina ne tik pirmąjį gegužės sekmadienį, bet ir kiekvieną dieną “, – kalbėjo J. Žiogaitė.
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Tapk mūsų draugu
Žaliukas Feisbuke
Narių apklausa
TV3 ar LNK ?

TV3
TV3
100% [1 Balsas]

LNK
LNK
0% [0 Balsai]

Balsai: 1
Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.
Pradėta: 13/09/2017 16:17

Apklausų archyvas
6,397,786 unikalūs lankytojai