27/10/2021 04:15
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Shoutbox
You must login to post a message.

No messages have been posted.
Navigacija
· Namai
· Straipsniai
· Siuntimai
· DUK
· Forumas
· Web nuorodos
· Nauja kategorija
· Kontaktai
· Pateikti nuorodą
· Pateikti naujienas
· Pateikti straipsnį
· Rekomenduokit mus
· Mūsų darbai
· Su Nomeda
· Dainius
· Foto galerija
· Šį vakarą tv rodys
· TV programos
· MP-3
· TV eteris
Forumo temos
Naujausios temos
· Kokios muzikos norė...
· Juokai
· Norit moderuoti koki...
· TV pagalba.
Populiariausios temos
Temų nėra
Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 101
· Naujausias narys: test
Skaitliukas Nr.1
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kai tėvai išsiskiria...
TV Eteris „Paliko tėtis - kalta mama?“ Taip pagrindinę sekmadienio temą pristato laidos „Su Nomeda“ (TV3, 17 val. 40 min.) kūrėjai.

Psichologiniai sunkumai, kuriuos po tėvų išsiskyrimo patiria vaikai, gali juos paveikti ilgam. Tuo įsitikinęs laidoje dalyvaujantis žinomas psichologas Gediminas Navaitis, sakantis, kad kaltųjų paieškos šiuo atveju nepadeda - reikia laiko, kad nuoskauda praeitų.

Laidos vedėjos Nomedos Marčėnaitės pašnekovas, populiarioje laidoje „TV pagalba“ dirbantis Gediminas Jaunius savo tėvą paskutinį sykį matė būdamas 16 metų.

Laidai Gediminas atvirai pasakojo savo tėvų dramą. G.Jauniaus tėvas, kaip ir daugelis Lietuvos žmonių, praėjusiame dešimtmetyje metėsi į verslą. Tačiau, kaip sako pats Gediminas, „sudegė“ ir liko slegiamas didelių skolų, nuo kurių buvo priverstas slapstytis užsienyje.

Aplankyti šeimos nuo to laiko G.Jauniaus tėvas buvo sugrįžęs tik porą sykių. Gediminas tiksliai net nežino, ar jo tėvas dar gyvas, girdėjo tik tiek, kad jis šiuo metu galbūt yra Rusijoje.

Sunkių išgyvenimų patyręs Gediminas savo tėvo nekaltino - sako, kad „tiesiog taip susiklostė aplinkybės“.

Kiti laidos dalyviai, sutuoktinių pora Jurgita ir Virgis, pasakojo kitokią istoriją. Jie abu vedę po antrą sykį, pora gyvena su Jurgitos sūnumi iš pirmosios santuokos. Tačiau sūnus kaltina motiną už tai, kad ši išsiskyrė su jo tėvu, o su dabartiniu motinos mylimuoju nenori bendrauti, konfliktuoja. Pora dėl to išgyvena ir abu nežino, ką daryti.

Kaip elgtis su vaikais, subyrėjus santuokai? Kaip gydyti emocines žaizdas? Klausimas pernelyg sudėtingas ir opus, kad į jį būtų galima atsakyti per valandą, tačiau laida pamėgins tai padaryti.
„Dangus II“: paskutinė kova
TV Eteris Keletą mėnesių trukusi muzikalių jaunuolių kova dėl pripažinimo artėja prie pabaigos. Realybės šou „Dangus II“ superfinale („Tango TV“, 20 val. 30 min.) šį vakarą kažkas verks iš džiaugsmo, o kažkas - iš liūdesio.

Septyni superfinalo dalyviai Vilniaus „Utenos“ pramogų arenoje susikaus dėl prizų, kurių pagrindinis - milijono litų vertės reklama nugalėtojo muzikinei veiklai „Tango TV“ ir TV3 eteryje.

„Puikus prizas, kokio galėtų pavydėti ir jau populiarūs atlikėjai“, - įsitikinęs laidos prodiuseris Saulius Urbonavičius. Šou nugalėtojas taip pat laimės kompiuterį, profesionaliems muzikantams skiriamą gitaros komplektą ir prabangią poilsinę kelionę.

Antrosios ir trečiosios vietos laimėtojai bus apdovanoti muzikos instrumentais ir medicinos centro paslaugų kuponais. Visi trys prizininkai „Danguje II“ uždirbtus taškus daugins iš dešimties - jie virs eurais, kuriuos dainininkai galės išleisti muzikos mokslams ar kitiems su muzikine karjera susijusiais tikslams.

Šeši superfinalo dalyviai buvo aiškūs jau prieš savaitę - tai Eglė, Justinas, Skirmantė, Liudas, Živilė, Marius. Septintąjį dalyvį SMS žinutėmis iki vėlyvo penktadienio vakaro rinko „Tango TV“ žiūrovai.

Svarbiausiame „Dangaus II“ koncerte su gyvai grojančių muzikantų grupe pasirodys ir kai kurie šou dalyviai, kurie nepateko į superfinalą, bet, laidos kūrėjų nuomone, vis tiek yra verti pasirodyti publikai. Padainuoti atvyks ir „Dangaus II“ dalyvius konsultavusi bei šį šou pamėgusi Izraelio dainininkė Limor Shapira - ji atliks duetą su Mariumi.
Ar vyras, kuris daro manikiūrą, yra gėjus?
TV Eteris LNK laida „Dainius“ (17 val. 50 min.) šį kartą pateiks ne vieną šokiruojantį klausimą. Pasak laidos vedėjo Dainiaus Ožalo, naujoji vyrų karta nemano, kad leisti pinigus grožiui yra kvaila.

„Grožio produktus vyrams gaminančios kompanijos skaičiuoja pelną ir ruošiasi kovoti dėl kiekvieno kliento. Tačiau kaip tokius vyrus vertina visuomenė? Ar teisinga nuomonė, kad daug dėmesio sau skiriantis vyras darosi panašus į moterį?“ - klausia laidos vedėjas.

Laidoje dalyvavęs Gintaras Kuculis, kuris atstovavo Lietuvai „Mister World“ konkurse, tvirtino neskiriantis savo išvaizdai daug dėmesio, bet prisipažino, kad pešioja antakius. Dainininkas Milano sakė, kad dabar vyrui negėdinga darytis manikiūrą, naudoti kosmetiką, dažyti plaukus.

Prodiuseris Egmontas Bžeskas tvirtino, kad vyrui būti gražiam ir stilingam - ne nuodėmė, o privalumas. Dainininkas Igoris Kofas prisipažino, kad jei nebūtų dainininkas, sau tiek daug dėmesio neskirtų, nors išvaizda rūpinasi kur kas daugiau nei kiti ir nevengia naudoti kosmetikos.

Visuomenės veikėjas Linas Karalius naudojasi grožio procedūromis, daug dėmesio skiria aprangai, rekomenduoja visiems vyrams darytis pedikiūrą.

Dainiaus į laidą pakviesta Mama Rock'n'Roll sakė, kad Dievas ne veltui sukūrė moterį ir vyrą, o kai vyras labai rūpinasi savimi, jis tampa panašus į moterį. Vyriausiąja Lietuvos ragana vadinama Vilija Lobačiuvienė yra dar griežtesnė. Ji tvirtino, kad moteriškėjantis vyras eina prieš gamtos dėsnius.
Ar grožis kenkia sveikatai?
TV Eteris Lietuvės nori būti gražios ir stilingos. Todėl jos geria svorį mažinančius maisto papildus, ryžtasi brangioms skrandžio mažinimo operacijoms, riebalų nusiurbimui, bado dietoms, kelis kartus per savaitę bėga į soliarumus.

Tačiau ar visa tai neatsisuks kita puse?

Apie tai — šį vakarą 17 val. 40 min. TV3 pokalbių šou „Su Nomeda“.

Dainininkė Vitalija Katunskytė drąsiai prisipažįsta gerianti Lietuvoje oficialiai neregistruotą maisto papildą „LiDa“. Ji neteko apetito ir sėkmingai meta kilogramus.

Tuo tarpu dietologė Edita Gavelienė sakė, kad ištyrus „LiDa“ paaiškėjo, jog stebuklingosios tabletės nėra tokios jau nekaltos.

Marija kažkada svėrė 145 kilogramus. Moteris sugebėjo numesti net 80 kilogramų ir dabar antsvorio padeda atsikratyti kitiems.

Kita laidos dalyvė Vida nedrįsta eiti net į savo klasės susitikimus — ji jaučia kompleksą dėl antsvorio. Moteris svajoja pasidaryti skrandžio mažinimo operaciją.

Tokias operacijas Lietuvoje atliekantis gydytojas Gintautas Brimas sakė, kad šias operacijas darytųsi nemažai žmonių, tačiau ne visiems tai patartina.

Ilgus mėnesius saulės Lietuvoje nesulaukiančios moterys mėgsta pasimėgauti ir soliariumo malonumais.

Tatjanai gražu įdegęs kūnas, o kalbos apie ultravioletinių spindulių žalą esančios išpūstos. Ji drąsiai deginasi ir nebijo pasekmių.

Irena prisipažino, kad degindamasi soliariume susigadino odą, tačiau noras būti gražiai tada nugalėjo proto balsą.

Gydytoja dermatologė Matilda Bylaitė įsitikinusi, kad soliariumo malonumais besimėgaujančios moterys turės ne pagal metus pasenusią odą, o gal net ir rimtesnių problemų.
Meilės per atstumą iššūkiai
TV Eteris Pamilus žmogų, norisi kuo daugiau laiko praleisti su juo. Tačiau kartais gyvenimas susiklosto taip, kad įsimylėjėlius skiria šimtai ar net tūkstančiai kilometrų. Kaip tokiu atveju elgtis?

Ar karšti jausmai nesiliauja liepsnoję? To šį šeštadienį pašnekovų klaus laidos „Dainius“ (LNK, 17 val. 5O min.) vedėjas Dainius Ožalas.

Klaipėdietės aktorės Eglės Jackaitės draugas gyvena Amerikoje, tad pora bendrauja tik per atostogas. Tiesa, Eglė dėl to per daug neliūdi ir, kalbėdama apie savo jausmus, yra stebėtinai atvira: „Nealpstu iš meilės, kad pulčiau pas jį, todėl ir atstumas nėra didelė problema“.

Populiarios vilniečių grupės „Funky“ vokalistė Beata yra įsitikinusi, kad pora būtinai turi gyventi kartu. Neseniai išsiskyrusi su vyru Rolandu Judicku, jauna moteris nemano, kad skambučiai, laiškai ir reti susitikimai yra tinkama artimų santykių palaikymo forma. Todėl jos mylimasis brazilų futbolininkas Gleytonas Barbosa neprieštaravo dainininkės reikalavimui kartu su ja gyventi Lietuvoje.

Japonas Fumito Tomoi ilgą laiką su savo mergina bendravo tik internetu, mat jis gyveno Lietuvoje, o ji — Japonijoje. Tačiau toks bendravimas abiem buvo per sunkus išbandymas. Laidoje šį vakarą Fumito atsisveikins su Lietuva.

Pikantiškų fotosesijų modelis Jurgita Tvarijonaitė mano, kad atstumas kartais išeina į naudą. Užsienyje daug laiko praleidžianti moteris mano, kad jei su širdies draugu nuolat laiką būtų leidę kartu, šis bendravimas jau būtų nutrūkęs.

Išrinktas į Seimą ir persikėlęs į Vilnių klaipėdietis Eligijus Masiulis su žmona penkerius metus gyveno atskirai ir susitikdavo tik savaitgaliais. Ar tokie reti susitikimai nepaveikė Masiulių šeimos santykių?

Ar varžomos gėjų teisės?
TV Eteris Gėjų Lietuvoje patiriami suvaržymai - tikra ar išpūsta problema? Atsakymo į šį klausimą 17 val. 40 min. ieškos TV3 pokalbių šou „Su Nomeda“.

Pirmasis laidos vedėjos Nomedos Marčėnaitės pašnekovas - 35 metų Vytauto Didžiojo universiteto docentas Arnas Zdanevičius, norintis Kaune įsteigti lesbiečių ir gėjų studijų centrą.

Homoseksualios orientacijos neslepiantis vyras sakė dėl savo atvirumo patiriąs psichologinį spaudimą, o kartais ir smurtą. Arnas teigė, kad Lietuvoje kuriamas klaidingas gėjų stereotipas, mat savo homoseksualią orientaciją dažniausiai atskleidžia žemesnio socialinio sluoksnio ar mažiau išsilavinę žmonės.

Kitas laidos dalyvis - 21 metų kaunietis Marius Kurilenokas. Vienoje Kauno mokyklų studijuojantis gėjus tvirtina, kad nuolat sulaukia bendramokslių patyčių, bet į tai nekreipia dėmesio nei mokyklos vadovai, nei policijos pareigūnai. O štai į laidą taip pat pakviestas mokyklos direktorius Alvydas Grevas neigė auklėtinio kaltinimus.

Seimo narė Aušrinė Marija Pavilionienė sakė, kad lietuviai yra per daug atsilikę informacijos prasme, kad suvoktų homoseksualumą kaip reiškinį. Jos nuomone, jei žmogus gimė homoseksualus, jis niekada netaps kitoks. Gydytojas Viktoras Šapūrovas mano, kad Lietuvoje niekada nebus pripažinta homoseksualaus žmogaus laisvė - egzistuoja per daug baimių ir neteisingos informacijos apie seksualinių mažumų gyvenimą.

Bažnyčios atstovas, psichologijos profesorius Gintautas Vaitoška, analizavęs homoseksualių žmonių santykius, tvirtino, kad Bažnyčia jų netoleruoja. Mat tokie santykiai iškreipia suvokimą apie santuoką.

Laidoje mintimis taip pat dalijosi Lygių galimybių kontrolierius Valdas Dambrava, gavęs M.Kurilenoko skundą dėl diskriminacijos bei psichologinio smurto, ir Ramūnas Kregždė - gėjus, kuris tvirtino, kad dėl savo orientacijos nepatyrė problemų darbe.

Skyrybos - bilietas į sėkmę?
TV Eteris Skiriasi žvaigždės, verslininkai, politikai ir paprasti žmonės. Dažniausiai skyrybos palieka ilgai negyjančias žaizdas ir nuoskaudas. Tačiau LNK pokalbių šou „Dainius“ svečiams skyrybos buvo naujo, geresnio ir įdomesnio gyvenimo pradžia. Apie tai šiandien 17 val. 50 min.

Žymaus dirigento Gintaro Rinkevičiaus žmona Tatjana dabar jaučiasi daug laimingesnė nei gyvendama santuokoje ir džiaugiasi, kad neliko vyro šešėlyje. Ji atrado savyje naujų talentų, apie kuriuos net neįtarė.

Dainininkė Rosita Čivilytė, išgyvenusi ne vienas skyrybas, įsitikinusi, kad jeigu vyras nemoka moters nešioti kaip gintaro ant delno, tai geriau gyventi be jokio vyro.

Darnia santuoka galinti pasidžiaugti Agnė Zuokienė teigia, kad jeigu šeimos pagrindas yra meilė, tuomet tarpusavio nesutarimus galima išspręsti kitokiais būdais, o ne skyrybomis.

„Jeigu dviem žmonėms kartu gyventi nebegera, tuomet nereikia bijoti skyrybų“, - sakė kitas laidos vedėjo Dainiaus Ožalo pašnekovas aktorius Gintaras Mikalauskas.

Visas įžymybių paslaptis žinanti kirpėja Loreta apgailestavo pati per vėlai išsiskyrusi, nes netikėjo, kad po skyrybų galima taip gerai gyventi.

Meilė — kviesta ir nekviesta
TV Eteris „Ko gero, kiekvienas iš mūsų žino, ką reiškia iš meilės pamesti galvą. Meilė — akla. O jos objektu netikėtai gali tapti jau vedęs žmogus, nuoga mergina nuo žurnalo viršelio ar iki gyvo kaulo įgrisęs kolega.

Tarp žymių Lietuvos žmonių tokių meilės istorijų yra daug“, — apie savo būsimą laidą „Dainius“ (LNK) sakė jos vedėjas D.Ožalas.

Aktorių Saulių Siparį netikėta meilė trenkė kaip žaibas iš giedro dangaus. Jis įsimylėjo draugo dukterį ir ją vedė. Aktoriaus pirmoji žmona įsimylėjo jo draugą ir už jo ištekėjo.

Nijolei iš grupės „69 danguje“ pamilti prodiuserį Egmontą Bžeską nesutrukdė net ir tai, kad jis tuo metu draugavo su kita grupės nare — Karina.

Nijolės ir Egmonto meilė truko metus. Bet tai, kaip teigia pati Nijolė, pramogų pasaulyje — nemažas laiko tarpas.

Meilės romanų autorės Ugnės Barauskaitės gyvenime taip pat netrūko netikėtų meilės istorijų, kurias ji vos spėja aprašinėti savo knygose.

Atlikėja ir renginių vedėja Donalda pati paprašė ją pristatyti kaip meilės reikalų ekspertę. Ji sakė, kad šiuo metu vedęs vyras jai yra tabu, tačiau audringoje praeityje buvo ir tokia meilės istorija.

Grupės „4Fun“ narių Julijos ir Laimono geriausias draugas — buvęs Julijos vyras. Su juo pora draugauja.

Apie visa tai atvirai — šį vakarą 17 val. 50 min.
Žirmūnų tragedijos aidai
TV Eteris Po tragiško kovo 11—osios gaisro Vilniaus Žirmūnų daugiabutyje praėjo daugiau nei mėnuo, tačiau namo viduje ir išorėje dar matyti šiurpūs ženklai, bylojantis apie neseniai čia įvykusią tragediją.

Tada, ankstyvą sekmadienio rytą užsidegus keliems butams, tragiškai žuvo šeši žmonės, daugybė šeimų liko be pastogės.

Lemtingą rytą iš miego pažadinti žmonės puolė gelbėtis kas kaip gali. Viršutinių aukštų gyventojams išsigelbėti buvo sudėtingiau — avarinė namo laiptinė buvo užgrūsta šiukšlėmis ir nereikalingais rakandais.

Kiek tokių laiptinių, butų ir pagalbinių patalpų yra aplink mus — niekas nežino. Tačiau tokios patalpos tarsi delstinės bombos kelia grėsmę mūsų visų saugumui.

Apie tai šį vakarą 17 val. 40 min. TV3 pokalbių šou „Su Nomeda“ kalbės sudegusio Žirmūnų namo gyventojai ir valdininkai, kurie turėtų rūpintis gyventojų saugumu.

Jeronimas taip pat gyvena viename iš Žirmūnų daugiabučių. Tame pačiame name gyvena ir vyras su motina. Kaimynai žino, kad jie, išgriovę bute sienas, tempia į namus visokį šlamštą.

Užgriozdintas balkonas gali nugriūti.

Žmonės skundžiasi, tačiau jiems niekas negali padėti — tokie įstatymai!

Vilniaus savivaldybės energetikos ir būsto skyriaus vedėjas Kęstutis Karosas prieš tokį įstatymą tik skėsteli rankomis — kaimynų santykiai turi būti geranoriški.

Tuo tarpu apdegusio Žirmūnų daugiabučio namo gyventoja Rūta, kurią iš degančio namo gaisrininkai išgelbėjo su vyru, 17—mečiu sūnumi ir septynių mėnesių kūdikiu ant rankų, šiuo metu glaudžiasi pas draugus. Gaisras sunaikino ir butą, ir turtą.

Tame pačiame gaisre vos nežuvęs 21 metų Vladas su motina gyveno 9—ajame aukšte. Šiuo metu valstybės skirtame bute besiglaudžiantis vaikinas prisimena šiurpius išgyvenimus, kai išsigelbėti padėjo tik lemtingas atsitiktinumas.

Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Alvydas Balčytis prisipažino, kad tokio masto gaisras — pirmasis per 12 jo darbo metų. Pareigūnas patvirtino, kad dauguma tokių pražūtingų situacijų sukelia netvarkingi kaimynai.
„Meilės trikampis“ šią vasarą iš TV3 persikels į „Tango TV“ televiziją
TV Eteris Žvaigždžių ir muzikos realybės šou „Dangus 2“ superfinalo nuotaikomis gyvenanti „Tango TV“ televizija jau ruošiasi kitam realybės šou – į „Tango TV“ iš TV3 televizijos persikelia net tris vasaras iš eilės populiariausias realybės šou Lietuvoje „Meilės trikampis“.

„Meilės trikampis“ – jau nebeatsiejamas nuo vasaros, tradicija, kurios kasmet laukia žiūrovai, nuotykių išsiilgę dalyviai, visa mūsų komanda, – sako „Meilės trikampio“, kuris „Tango TV“ eteryje prasidės birželį, prodiuseris Saulius Bartkus. – Mūsų komandai tai jau ketvirta vasara, ketvirtasis sezonas. Jaučiamės subrendę, tad ir iš šiųmečių dalyvių tikimės brandos.“

Romantiškojo realybės šou rengėjai šiemet dalyviams ruošia daug naujų romantiškų pramogų ir smagių pasiūlymų „Tango TV“ žiūrovams, kaip nustebinti savo mylimą žmogų.

„Netrukus pasirodys dalyvių anketos, o gegužę Vilniuje laukia didžioji dalyvių atranka, – praneša prodiuseris S. Bartkus, kuris TV3 televizijoje kuria laidas „Puikusis šou“, „Dzin“ ir „TOP 10“. – Kviečiu šiemet nepabijoti dalyvauti tuos, kurie subrendo tikrai meilei. Nepažadame, kad ją būtinai surasite čia, „Meilės trikampyje“… O gal? Bet jei nerasite, tikrai pažadame, kad „Meilės trikampyje“ praleisite vienas įdomiausių ir romantiškiausių dienų savo gyvenime.“

Per trejus šio realybės šou metus „Meilės trikampį“ susikibę už rankų paliko 44 dalyviai: 2004-aisiais – šešios poros, 2005 – net dešimt porų ir 2006-aisiais dar šešios poros.

„Meilės trikampio 4“ dalyvių anketos netrukus pasirodys spaudoje ir „Tango TV“ interneto svetainėje adresu www.tangotv.lt.
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Tapk mūsų draugu
Žaliukas Feisbuke
Narių apklausa
TV3 ar LNK ?

TV3
TV3
100% [1 Balsas]

LNK
LNK
0% [0 Balsai]

Balsai: 1
Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.
Pradėta: 13/09/2017 16:17

Apklausų archyvas
6,722,506 unikalūs lankytojai