27/10/2021 02:25
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Shoutbox
You must login to post a message.

No messages have been posted.
Navigacija
· Namai
· Straipsniai
· Siuntimai
· DUK
· Forumas
· Web nuorodos
· Nauja kategorija
· Kontaktai
· Pateikti nuorodą
· Pateikti naujienas
· Pateikti straipsnį
· Rekomenduokit mus
· Mūsų darbai
· Su Nomeda
· Dainius
· Foto galerija
· Šį vakarą tv rodys
· TV programos
· MP-3
· TV eteris
Forumo temos
Naujausios temos
· Kokios muzikos norė...
· Juokai
· Norit moderuoti koki...
· TV pagalba.
Populiariausios temos
Temų nėra
Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 101
· Naujausias narys: test
Skaitliukas Nr.1
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Trys tėvai neišdavė, ką vakarais veikia sūnūs
TV Eteris Balandžio 3 d. TV3 laidos „Pagal mamą“ kūrėjai nusprendė savo laidą pervadinti naujai - „Pagal tėtį“ ir tris mamas pakeisti džentelmeniškais tėčiais. Jie pasirodys šį vakarą 19 val. 10 min.

Tėvai ne iš kelmo spirti. Jų atžalos - trys dainingi „Tango TV“ projekto „Dangus II“ dalyviai - Liudas, Soliaris ir Dainius.

Pirmasis tėvas Linas susitikti su potencialia marčia Brigita vyko net į Marijampolę, kur juodu žaidė krepšinį. Su antruoju tėvu Artūru Brigita mokėsi vairuoti troleibusą, o su trečiuoju - Juliumi mergina po Vilnių važinėjo ekologišku elektriniu dviračiu - riedžiu.

Brigita nė nenutuokė, kad savo būsimuosius vaikinus ji beveik kas vakarą galėjo matyti realybės šou „Dangus II“.

Mergina kiek sutriko, kai kiekvienas tėvas, paklaustas, ką veikia jo sūnus, atsakydavo, kad dirba vakarais, o pastaruoju metu ir išvis negrįžta namo.

„Gal jie šoka striptizą?“ - spėliojo „marti“, bet nė vienas tėvas neišdavė, ką gi iš tikrųjų veikia jo sūnus.

Vienas iš jų, išsisukdamas nuo atsakymo, merginą patikino: jei jausmai tikri, nesvarbu, ką veikia mylimas žmogus, net jei jis ir striptizo šokėjas.
„Strese“ - rizika užsikrėsti paukščių gripu
TV Eteris Pavasaris - poravimosi metas, tad šio vakaro TV3 laidoje „Stresas“ (20 val. 45 min.) - vestuvinės užduotys. Be to, vienoje televizijos laidoje sau poros neradęs Ramūnas bandys čia ieškoti meilės.

Dėl prizų su dviem vaikinais - Ramūnu ir Andriumi šįkart kovos blondinė Aušra, kuri pareiškė mėgstanti laikyti vyrus po padu ir tikinti, kad jos vis dar ieško turtingas jaunikis.

Ramūnas yra ortopedas protezuotojas. Laidos rengėjams jis prisipažino labiausiai bijąs... slibinų. Andrius pareiškė norįs prisivalgyti kosmetikos, kad taptų gražus iš vidaus. Bet šmaikštieji dalyviai žaidime nebuvo tokie sumanūs. Pirmajame etape, kur jie pūtė ir sprogdino balionus, nė vienas nežinojo, kad žinomiausias Generalinės prokuratūros prokuroras yra ne „trimitas“, o Mindaugas Dūda.

Antrajame etape dalyviai rizikavo užsikrėsti paukščių gripu, mat stengėsi nupešti kuo daugiau vištų. Matyt, pešdami šiuos paukščius žaidėjai apkvaito, nes nusprendė, kad geriausias vaistas nuo galvos skausmo yra ne aspirinas, o... kirvis.

Jau antroje iš eilės „Streso“ laidoje nebedūžta nė vienas automobilis. Laimėtojas praturtėjo penkiais prizais, iš kurių vienas - prabangus klozetas.
Humoro dozė su gintarinėmis šypsenomis
TV Eteris Šį vakarą TV3 nusiteikusi juokauti - nuo 19 valandos vakaro beveik tris valandas truks humoro maratonas „Gintarinė šypsena 2007“. Humoro šventę ves laidos „Dzin“ vedėja Asta Baukutė ir buvusios „Juokovizijos 2006“ vedėjas Mindaugas Sėjūnas.

Juodu taps liaudiško restorano savininkais, pas kuriuos sugarmės visa Lietuvos humoro ir muzikos pasaulio grietinėlė: Raimondas Bingelis, Juozas Zavaliauskas, humoro grupė „Ambrozija“, pusbroliai Aliukai ir sesutė Silvija, Daina Bilevičiūtė su „Meilės deivėmis“, generoliškasis muzikos duetas „Patruliai“, Apolonija Zizirskienė ir jos mergautinis sūnelis Kavaliauskų Juozukas, verslininkas iš klestinčių Druskininkų Vitalijus Cololo, humoro grupės „Dzyvų dzyvai“ ir „Sprandžyna“, Vytautas Šapranauskas, Klarkas ir grupė „Vairas“, Parodijų teatras ir dar daugybė svečių.

„Jo didenybė anekdotų karalius Raimondas Šilanskas į šventę vėluos, nes užtruks... gimdymo namuose, - intriguoja restorano savininkė A.Baukutė. - Su dviem žaviom mamytėm jis laukiasi dvynukų. Tad kai tik įsitikins, kad kūdikiai ir mamos jaučiasi gerai, anekdotų karalius kaip vėjas motoroleriu įskries į šventės šurmulį“.

Jam „Gintarinės šypsenos 2007“ vedėjai ruošia staigmeną - už humoristinę kovą su žalingais įpročiais R.Šilanskas bus apdovanotas... kovinio peilio makštimi.

J.Zavaliauskas šventei ruošia ypatingą humoro dozę. Jo didžiausias tikslas - įrodyti, kad prajuokinti iki ašarų gali ir tie, kurie paprastai niekada nejuokauja.

Lagaminas su puse milijono
TV Eteris Pusė milijono litų vos už vieną atsakymą - taip arba ne - ir jokios apgaulės! Tokį žaidimą kovo 31 dieną 19 val. 5 min. pamatys TV3 žiūrovai.

Pasaulyje populiarų šou „TAIP arba NE“ Lietuvoje ves žinomas žurnalistas bei dainininkas, šiuo metu „Tango TV“ realybės šou „Dangus II“ besidarbuojantis Marijus Mikutavičius, kuriam talkins dvi asistentės - blondinė Aistė ir brunetė Sandra.

Šį šeštadienį žiūrovai pamatys specialią laidą, kurioje žais Lietuvos muzikos ir pramogų pasaulio garsenybės. Laida bus skirta žaidimo taisyklėms išaiškinti, o joje laimėti pinigai bus atiduoti labdarai.

„Žaidimo „TAIP arba NE“ taisyklės ir paprastos, ir sudėtingos: čia nereikia atsakyti į sudėtingus klausimus, demonstruoti išsilavinimo ar baimintis, kad susimausi. Reikia tik sėkmės ir pamatuotos rizikos“, - aiškino M.Mikutavičius.

Kiekviename lagamine yra konkreti suma - nuo trijų litų iki pusės milijono. Žaidėjas, kaip ir žiūrovai, ekrane mato galimas sumas, tačiau nežino, kuriame lagamine jos slepiasi. Žaidimo tikslas - atspėti kuo mažesnes sumas ir taip laimėti kuo didesnę sumą.

Žaidimą akylai stebės bankininkas, kas kartą žaidėjui pasiruošęs pasiūlyti tiek, kad šis baigtų žaidimą ir daugiau nebeloštų. Vedėjas M.Mikutavičius stengsis žaidėjui padėti apsispręsti - tęsti žaidimą ar ne.

Į žaidimą galima patekti perkant „TAIP arba NE“ loterijos bilietus. Iš atvykusių į studiją žaidėjų burtais bus atrenkami 26, o iš jų - vienas laimingasis, kuris sieks laimėti net pusę milijono litų. Bet piniginius prizus galės laimėti ir visi likę 25 žaidimo dalyviai.

Penkios mažiausios žaidimo sumos yra 3, 10, 15, 25 ir 50 litų, penkios didžiausios - 100 000, 200 000, 300 000, 400 000 ir 500 000 litų.
Apkūnumas - ne kliūtis
TV Eteris Dainininkė Daina Bilevičiūtė pati sau metė dar vieną iššūkį. Šį pavasarį kartu su Aušriu Kriščiūnu-Tynta ji atstovaus Lietuvai Osle vyksiančiame modernaus šokio festivalyje.

Apie pasirengimą šiam festivaliui jie pasakos šiandien 17 val. 50 min. LNK laidoje „Dainius“, kurią veda Dainius Ožalas. D.Bilevičiūtė ketina paaiškinti, kodėl jos apkūnumas - ne kliūtis čiuožti ir šokti.

Kiti „Dainiaus“ pašnekovai - Goda iš grupės „69 danguje“ ir atlikėjas Milano pagaliau prisipažins, kad jie jau du mėnesius yra pora. Juodu tikina, kad ir toliau būtų slėpę savo santykius, jeigu viena artima draugė apie juos nebūtų išplepėjusi.

Laidoje taip pat svečiuosis ir Agnė su Radži iš realybės šou „Kelias į žvaigždes II“.

„Dainius“ bandys išsiaiškinti, ar jų pykčio protrūkiai kilę ne iš meilės. Atsakyti į šį klausimą padės į studiją atvykęs Merūnas.

Dar vieni svečiai - dainininkė Vitalija Katunskytė ir kirpėjas Ramūnas, jau dalyvavę laidoje prieš kelias savaites. Tuomet jų susitikimas buvo lemtingas. Juodu įsimylėjo vienas kitą ir nutarė nebesiskirti.

Bet, kaip turbūt suprantate, viskuo pernelyg tikėti neverta. Juk - balandžio 1-oji.

Jei myli, sutarčių nereikia?
TV Eteris Magės Dianos Gaičiūnaitės ir verslininko Virginijaus Dirmos draugystė trunka jau dešimt metų. Pora jau pasistatė namą, planuoja vestuves, o vienas kitu pasitiki taip, kad net nekalba apie galimybę sudaryti vedybų sutartį.

Kita TV3 laidos „Su Nomeda“ (17 val. 40 min.) pašnekovų pora — verslininkai Henrita ir Vaclovas Kontrauskai savo bendru gyvenimu, trunkančiu jau 25 metus, irgi nesiskundžia.

V.Kontrauskas pripažino, kad moterų, viliojančių jo amžiaus vyrus, apstu, bet užtikrino, kad niekada negriautų šeimos laimės dėl trumpalaikio malonumo.

Bet taip galvoja toli gražu ne visi šio verslininko pažįstami. Ir tada dažniausiai kenčia moterys, kažkada maniusios, kad vedybų sutartis — tai tik švento meilės jausmo suteršimas.

Aibes tokių dramatiškų istorijų apie neseniai buvusias turtingas, o dabar skurstančias paliktas moteris galėtų pasakoti ir būrėja Vaiva Budraitytė.

V.Budraitytė sudarė astrologinę prognozę Dianos ir Virginijaus porai. Druskininkiečiai stebėjosi tiksliomis būrėjos pastabomis apie jų bendrą gyvenimą ir atidžiai klausėsi jos patarimų — kada jiems tuoktis, o kada gimdyti vaikus.

Pirmasis šios poros nesutarimas, kuris taip pat galėtų būti aptartas vedybų sutartyje, įvyko čia pat, studijoje. Paaiškėjo, kad Diana ir Virginijus svajoja apie skirtingą skaičių vaikų. Dianai užtektų vienos, o Virginijus nori trijų atžalų.

Žinomi žmonės — apie savo mylimuosius
TV Eteris Realybės šou „Kelias į žvaigždes“ (LNK) dalyvė Vilija Matačiūnaitė šiuo metu vieniša. Tačiau kodėl iširo jos draugystė su Marijanu?

Atsakyti į šį klausimą bus bandoma šį vakarą 17 val. 50 min. LNK laidoje „Dainius“, kurią veda Dainius Ožalas. Studijoje Vilija netikėtai išvys savo buvusį vaikiną.

Laidos tema: „Jei klausia žiniasklaida — mylimojo aš neturiu“.

Kai kurie žinomi žmonės nevengia kalbėti net ir apie intymius santykius su mylimaisiais. Tačiau yra tokių, kurie mylimus žmones stengiasi apsaugoti nuo pašalinių akių.

Dainininkas Stano tikina, jog nė viena jo mergina nesidžiaugė tuo, kad jis yra populiarus. Šiuo metu atlikėjas taip pat turi draugę, tačiau net jos vardą slepia.

Irma Jurgelevičiūtė—Sėlenienė visuomet pabrėžia, kad yra laimingai ištekėjusi. Tačiau jos vyras žiniasklaidos dėmesio vengia. Todėl pora viešai kartu pasirodo retai.

Alanas Chošnau nuo pašalinių akių taip ilgai slėpė savo merginą, kad net buvo imta abejoti, ar atlikėjas tikrai yra tradicinės seksualinės orientacijos.

Tuo tarpu dainininkė Eva atvirai pasakoja apie savo buvusį vyrą, jų skyrybas ir vaikus. O neseniai ji viešai pristatė naują mylimąjį.

Ką pilnametystė reiškia muzikos grupei?
TV Eteris TV3 laidoje „Puikusis šou“ (19 val. 30 min.) viešėjo legendinė Lietuvos estrados dainininkė Ona Valiukevičiūtė.

Viešnia papasakojo ne tik apie Vilniaus universitete įgytą vokiečių kalbos ir literatūros dėstytojos diplomą, bet ir apie tai, kaip tapo Filharmonijos soliste ir pradėjo profesionalią artistės karjerą.

Įdomiausia pasakojimo dalis - apie tuomečio muzikos pasaulio užkulisius: kaip vykdavo koncertai, kokiomis madomis sekė atlikėjai ir kur siūdindavosi koncertinius drabužius.

Į „Puikųjį šou“ atvyko ir šiemet 18-ąjį gimtadienį švenčiančių roko muzikos pramuštgalvių - grupės „Išjunk šviesą“ lyderis Valdas Burnys.

Viliojamas tortu su žvakutėmis, jis papasakojo daug linksmų istorijų, nutikusių jam ir kitiems grupės nariams. Žiūrovams bus parodytas slaptai nufilmuotas siužetas, kuriame V.Burnys su akordeonu uždarbiauja Vilniaus gatvėse.

Laidos vedėjai aktoriai Vytautas Šapranauskas ir Arūnas Sakalauskas paprašė V.Burnio savo gatvės koncertą perkelti į studiją ir kaulyti pinigų iš žiūrovų.

„Puikusis šou“ nepamiršo ir tarptautinės Žemės dienos. Šia proga Etnokosmologijos muziejaus direktorius astronomas Gunaras Kakaras į studiją atsinešė svečią iš kosmoso.

Dar viena laidos staigmena - muzikos žvaigždžių kvartetų šou. Konkurse dalyvavo „Naujieji lietuviai“, Nelly ir Milano bei Karina ir Sniegė, o prie jų dainomis ir šokiais prisidėjo V.Šapranausko ir A.Sakalausko duetas.

Laimė būti (ne)turtingam
TV Eteris TV3 laida „Su Nomeda“ (17 val. 40 min.) bandys atsakyti į daugelį dominantį klausimą - kaip tapti milijonieriumi? Savo patirtimi dalysis patyrę verslininkai.

O konsultantas aiškins, kaip įveikti vidinius barjerus bei baimes ir pasakyti sau bei kitiems: „Aš galiu!“

Ryšių su visuomene agentūros įkūrėja ir vadovė Jolanta Urbanavičienė pripažįsta esanti milijonierė. Tačiau atkreipia dėmesį, kad ne kiekvienas gali būti milijonierius, t.y. drįsta rizikuoti saugesniu samdomo darbuotojo statusu tam, kad pasiektų daugiau.

O pati J.Urbanavičienė pripažįsta, kad nors dideli pinigai leidžia jai jaustis ramiau, jie neužtikrina vidinio pasitenkinimo.

Žurnalistė Vytautė Šmaižytė yra akivaizdus įrodymas to, kad pelningą verslą galima pradėti ir neturint didelio pradinio kapitalo.

Pusantrų metų Vytautė ir trys jos draugai rinkdavosi draugėn ir kūrė tikslią, schematišką naujo verslo strategiją. Jie norėjo išleisti nemokamą dienraštį, kokie yra populiarūs daugelyje pasaulio šalių.

Kai rinkoje pasirodė laikraštis „15 min.“, pirmieji norintys jį perpirkti klientai pradėjo į duris belstis jau po mėnesio. Jaunų žmonių kompanija savo „kūdikį“ pardavė, suprasdami, kad neturi plėtrai reikalingų lėšų.

O vienuoliui Marijui Elijui prieš daug metų uždirbti milijonai gyvenimo džiaugsmo nesuteikė. Prieš dešimt metų brolis Marijas Elijas buvo gerai žinomas žmogus Lietuvos verslo pasaulyje. Jis įkūrė ir daug metų vadovavo Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijai, buvo Klaipėdos laisvosios ekonominės zonos valdybos pirmininkas.

Vyrams nepasiseka net ir seksualus verslas
TV Eteris Šį vakarą 22 val. 40 min. LNK žurnalas vyrams „Ragai“ pasakos apie tolesnius Broniaus (Algis Ramanauskas) ir Česlovo (Rimas Šapauskas) vargus ir nesėkmes. Garaže nuobodžiaujančius vyrus aplankanti moteris (Vitalija Mockevičiūtė) jiems pasiūlys naują verslą – įsirengti internetinę pornografinę kabiną.

Čia Bronius ir Česlovas nusirenginėtų ir už didelius pinigus gundytų viso pasaulio gėjus. Vyrai imasi šio verslo, tačiau, kaip ir visi kiti geri jų sumanymai, jis greitai žlunga. Mat į garažą su meiluže „trumpam reikalui“ užsuka jo savininkas Volosas (Haroldas Mackevičius). Besilinksminantį sutuoktinį pro internetinės kabinos langą pamato jo žmona. Bronius su Česlovu, kaip visada, nuo Voloso gauna į kailį.

Tuomet vyrai patraukia į darbo biržą. Jie gauna vietas greitojo maisto restorane. Greitojo ne ta prasme, kad čia greitai gaminamas ir patiekiamas maistas. Greitas jis todėl, kad čia Bronius ir Česlovas turi lankytojus raginti greitai kramtyti bei ryti. Maksimalus viešnagės laikas – pusantros minutės. Bronius su Česlovu persistengia ir greitai netenka šio darbo.

Šį vakarą su žiūrovais atsisveikins du pogrindžio veikėjai – Rezokas (Laisvūnas Raudonis) ir Taukelis (Tomas Kizelis). Rezokas žūva už Lietuvos laisvę. Šį skyrelį jau kitą savaitę pakeis naujas – „Kultūros ragai“.

Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Tapk mūsų draugu
Žaliukas Feisbuke
Narių apklausa
TV3 ar LNK ?

TV3
TV3
100% [1 Balsas]

LNK
LNK
0% [0 Balsai]

Balsai: 1
Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.
Pradėta: 13/09/2017 16:17

Apklausų archyvas
6,722,357 unikalūs lankytojai