18/09/2021 16:05
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Shoutbox
You must login to post a message.

No messages have been posted.
Navigacija
· Namai
· Straipsniai
· Siuntimai
· DUK
· Forumas
· Web nuorodos
· Nauja kategorija
· Kontaktai
· Pateikti nuorodą
· Pateikti naujienas
· Pateikti straipsnį
· Rekomenduokit mus
· Mūsų darbai
· Su Nomeda
· Dainius
· Foto galerija
· Šį vakarą tv rodys
· TV programos
· MP-3
· TV eteris
Forumo temos
Naujausios temos
· Kokios muzikos norė...
· Juokai
· Norit moderuoti koki...
· TV pagalba.
Populiariausios temos
Temų nėra
Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 4

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 101
· Naujausias narys: test
Skaitliukas Nr.1
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Pričiuožė finalą
TV Eteris Šou „Ledo žvaigždės“ (19 val. 5 min.) iš TV3 ekrano traukiasi kartu su tirpstančiu sniegu. Šį vakarą televizijos žiūrovai sužinos, kuri iš penkių finalo porų sės į naują automobilį „Ford Focus“.

Poros iš „Ledo žvaigždžių“ nekrito jau kelios savaitės, komisijos ir žiūrovų balsai buvo „taupomi“ finalui. Tad nugalėtojui išsiaiškinti reikės patikimesnių priemonių nei naudojasi Eurovizijos rengėjai.

Dvi poros — Ramūno Rudoko ir Ramunės Satkauskaitės bei Rūtos Lukoševičiūtės ir Milano finalą pasiekė neturėdamos didelių vilčių dėl pergalės. Rengėjai neslėpė, kad, žiūrovų vertinimu, šios dvi poros yra autsaiderės.

Pagrindinė kova finale vyks tarp Viktorijos Perminaitės ir Andriaus Butkaus, Irmos Jurgelevičiūtės—Sėlenienės ir Aleksandro Pirogovo bei Viktorijos Juchnevičiūtės ir Gedimino Nadtočio—Nato.

Televizijos žiūrovai nuo pirmosios laidos žavėjosi Vika ir Natu — balų jiems neabejotinai pridėjo faktas, kad tai — simpatinga pora ir gyvenime. Bet šią porą greitai meistriškumu pradėjo lenkti V.Perminaitė ir A.Butkus.

O visam šiam ketvertui ant kulnų lipa I.Jurgelevičiūtė—Sėlenienė su A.Pirogovu. Kartais jie varžosi meistriškumu, o kartais komisijos balus lemia Irmos ašaros.

TV „gelbėtojui“ - Plungės mero kėdė
TV Eteris „Lietuvos ryto“ televizijoje (TV3) šįvakar 20 val. 45 min. - reportažas apie TV „gelbėtoją“ Gediminą Jaunių, pretenduojantį tapti Plungės meru.

Penktuoju numeriu konservatorių partijos rinkimų sąraše įrašytas 29 metų TV3 laidos „TV pagalba“ dalyvis Gediminas nesitikėjo, kad žmonės jį išrinks į pirmąją reitingų sąrašo vietą.

„Mano gyvenime tai ne pirmas iššūkis, kai reikia veikti drąsiai - pasiryžti ir daryti. Jeigu koalicija pritars, nesitrauksiu“, - tikino TV „gelbėtojas“. Pasikalbėti apie jo gyvenime buvusius iššūkius ir laukiančias permainas Gediminas laidos kūrėjus pakvietė į gimtąją Plungę.

Žurnalistės Skirmantės Palčinskaitės nuomone, jaunas vyras supranta, kad meras - tai ne visagalis laidos supermenas, kuris gali akimirksniu išspręsti problemas. Jis pasiryžęs keisti savo, lengvabūdžio plevėsos, įvaizdį.

Spalvinga biografija

Ši laida primins spalvingą G.Jauniaus biografiją. Baigęs muzikos mokykloje saksofono klasę, vaikinas nusprendė tapti muzikos žvaigžde.

Vėliau, susidraugavęs su religinių judėjimų jaunimu, jis nutarė tapti vienuoliu ir ėmė studijuoti teologiją.

Tačiau netrukus jis pradėjo bendradarbiauti televizijoje ir prieš penkerius metus pateko į „TV pagalbos“ komandą.

G.Jaunius įstojo studijuoti žurnalistiką, kurios, kaip ir teologijos, taip pat nebaigė.

„Gediminas sutinka, kad meras turi turėti aukštąjį išsilavinimą, ir greičiausiai dabar rinksis politologiją“, - sakė S.Palčinskaitė.

Plungėje gyvenanti Gedimino mama Zita Jaunienė pripažįsta, kad turėti tokį sūnų nėra lengva. Dėl netikėtų jo sprendimų moteris ne kartą liejo ašaras.

Ką apie „gelbėtoją“ merą galvoja Plungės gyventojai? Vieni sako, kad jis gražus artistas, geraširdiškas ir nekvailas žmogus. Kiti mano, kad Gediminui trūksta patirties.

Šokiai stiprina meilę

Žurnalistės Editos Klaunauskaitės siužeto herojai - tituluotos Lietuvos šokėjų poros Dalia ir Vidas Kamaičiai bei Eglė ir Andrius Kandeliai.

Ir viena, ir kita pora pasakojo apie repeticijų metu įsiplieskusius jausmus. Meilės euforija vienu metu Eglei ir Andriui padėjo patekti į Europos čempionato finalą, tačiau nuo tada vienas kitam reiklūs artimi žmonės pradėjo pyktis, pavyduliauti, net buvo išsiskyrę.

Supratę, kad gyvenime ir karjeroje aukštumų pasieks tik kartu, įsitikinę savo jausmų tikrumu Eglė bei Andrius susituokė.

Dabar jie - daugkartiniai šalies Lotynų Amerikos šokių čempionai, Europos ir pasaulio taurių bei tarptautinių varžybų laimėtojai.

Dalia Kamaitienė pasakojo, kad artimesnę draugystę su Vidu Kamaičiu pradėjo ne dėl to, kad jis - puikus šokėjas. Tuo metu Dalia norėjo atkeršyti kitam gerbėjui. Netrukus pora susituokė, ėmė dalyvauti varžybose bei čempionatuose.
Ar verta sudaryti vedybų sutartį?
TV Eteris Kaunietei Ingai po skyrybų su pirmuoju vyru atiteko tik skalbimo mašina ir vaiko lova. Tekėdama antrą kartą, moteris nusprendė apsidrausti ir pasirašyti vedybų sutartį. Tačiau paaiškėjo, kad skyrybų atveju jai atitektų toli gražu ne tiek, kiek ji tikėjosi...

Inga su savo sutuoktiniu Dariumi šį vakarą 17 val. 50 min. dalyvaus LNK laidoje „Dainius“, kurią veda D.Ožalas. Laidos tema - „Vedybų sutartis - civilizuotos santuokos požymis“.

Studijoje viešės ir kita pora - Lina ir Egidijus. Kai vaikinas pasipiršo merginai, ji iškėlė sąlygą - turės būti pasirašyta vedybų sutartis. Ar tokiu būdu mergina parodo, jog nepasitiki vaikinu? Ką apie tai mano Egidijus? Atsakymai - laidoje.

Antroji laidos tema - „Kai tu gimei, aš jau buvau vedęs“. „Dainiaus“ studijoje viešės sutuoktiniai Vaida ir Stasys. Stasiui tai - penktoji santuoka. Be to, Vaida už jį jaunesnė net 36 metais.

D.Ožalas kalbins ir kitą sutuoktinių porą - Jūratę ir Leopoldą. Jis už žmoną vyresnis 22 metais.

Ar tokios šeimos gali būti patvarios? Apie tai - pokalbis su psichologu Gediminu Navaičiu.

Esi žinomas - skirsiesi viešai
TV Eteris TV3 pokalbių laidos „Su Nomeda“ (17 val. 40 min.) pašnekovai Seimo narys Antanas Bosas ir jo draugė Daina Randers, žurnalistė Margarita Starkienė, šokėja Izabelė Romanovaitė ir dainininkas Mantas Jankavičius žino iš savo patirties - visuomenės dėmesys gali karčiai atsiliepti asmeniniam gyvenimui.

Už žinomo žurnalisto Martyno Starkaus ištekėjusi Margarita iš anksto žinojo, kad išvengti viešumo nepavyks. Ir buvo su tuo susitaikiusi. Kaip ir su tuo, kad anaiptol ne visada apie jų šeimą buvo pasakojami tik gražūs dalykai.

Bet ypač jaunąją moterį slėgė buvimas vyro šešėlyje.

„Nenorėjau būti tik žmona“, - aiškino Margarita. Todėl netrukus po sudėtingų, taip pat viešai aptarinėtų skyrybų moteris susigrąžino mergautinę pavardę. Ir tiki, kad dabar jau niekas neprikaišios, jog karjeros ji siekia naudodamasi vyro pavarde ar ryšiais.

A.Bosas nenorėjo laidos vedėjai N.Marčėnaitei aiškinti, kodėl sugalvojo vaidinti darnią šeimą su buvusia sutuoktine tada, kai šeimos nebebuvo - per savo jubiliejaus šventę.

Bet ir A.Bosas, ir D.Randers mielai pasakojo apie savo puikius santykius. D.Randers tikino suradusi idealų vyrą, kuris ją patraukė humoro jausmu, intelektu ir stiprybe.

Pora pripažino, kad viešumas juos saisto, ir juokavo, kad žmonėms, taip akylai stebimiems kaip juodu, nėra jokių galimybių nusidėti.

Dainininkas Mantas vos prasidėjus „Lietuvos šokių dešimtukui“ ne šiaip sau žadėjo susidoroti su šio projekto vedėjais, jeigu jie nenustos jo vadinti geidžiamiausiu, seksualiausiu ir panašiai.

Toks įvaizdis nepatiko nei jam, nei jo nėščiai žmonai. Dabar Mantas nebeneigia - namuose iš pradžių būta audrų. Malšinti draugo nepasitenkinimą teko ir Manto partnerei Izabelei.

Humoro laidos veikėjai rengiasi fotosesijai
TV Eteris TV3 humoro laidoje „Dzin“ (20 val. 45 min.) šį kartą bus ypač svarbi spalvingosios pagrindinių veikėjų poros – kirpėjos Felicijos (Asta Baukutė) bei taksisto Zenono (Laisvūnas Raudonis) išvyka į prekybos centrą.

Sutuoktinių planas – nušluoti madingiausių parduotuvių lentynas ir pasiruošti ilgai lauktai ir išsvajotai žurnalo fotosesijai. Felicija ir Zenonas ketina išsirinkti visą garderobą: nuo apatinių iki kailinių.

Smagūs poros nuotykiai prašmatniame prekybos centre, kultūros tokioje madingoje vietoje pamokos, pagaliau parduotuvėje kylantys ginčai kels juoką.

Šį kartą laidoje pamatysime ir svečią – neseniai iš projekto „Ledo žvaigždės“ iškritusį dainininką Rolandą Janavičių, kuris pateks kelių policininkui į rankas. Netikėtai policininkas ims priekabiauti prie R.Janavičiaus. Ar dainininkui pavyks išsisukti ir išnešti sveiką kailį?

Prieš savaitę įvykęs laidos „Dzin“ debiutas sulaukė ypatingo dėmesio – viešosios nuomonės tyrimų agentūros „TNS Gallup Media“ duomenimis, ją žiūrėjo 1,1 mln. žiūrovų.

Kodėl sostinėje dega namai?
TV Eteris LNK eteryje šeštadienį 17 val. 50 min. — nauja pokalbių laida „Dainius“. Šįkart jos tema — „Mano namus padegė“.

„Gyvenantys kai kuriose sostinės vietose žmonės rizikuoja, kad jų kuklus būstas gali būti padegtas. Vertingų sklypų šeimininkai yra nuolat terorizuojami nekilnojamojo turto agentų. Jų politika paprasta: jei neparduodi, lauk gaisro“, — sakė naujos laidos vedėjas Dainius Ožalas.

Laidoje savo istoriją pasakos Irenos ir Stanislavo šeima, kurios namas sudegė. Nekilnojamojo turto agentai jiems nuolat siūlė parduoti namus ir sklypą, bet jų netenkino agentų siūloma pardavimo kaina. Dabar visas šeimos turtas virto pelenais.

Kitas laidos herojus Algirdas taip pat patyrė gaisrą. Nors buvo surasta padegėja ir aptiktas jos ryšys su nekilnojamojo turto agentūra, bylos baigtis juokinga: įtarimai agentūrai dingo, o padegėja sulaukė tik minimalios bausmės.

„Į laidą mums pavyko pasikviesti nekilnojamojo turto agentūros atstovą, kuris atvirai papasakos apie tai, kokius darbo metodus naudoja agentūrų darbuotojai, norėdami priversti turto savininkus parduoti jiems priklausantį namą ar sklypą“, — sakė D.Ožalas.

Bet gal nekilnojamojo turto bendrovėms nupirkus sklypus ir vietoj senų medinių namukų pastačius naujus, modernius pastatus pagražėtų mūsų sostinės veidas? Atsakymai į šiuos klausimus — „Dainiaus“ laidoje.

Ar lietuvių tauta išsigimsta?
TV Eteris Keturiasdešimtmetė Irena po mėnesio turėtų gimdyti dvyliktą kartą. Nė vienas jos vaikas negyvena su motina.

Vieni glaudžiasi vaikų globos namuose, kiti gyvena su globėjais. Motina jų nelanko. Kai kurių savo vaikų ji yra nemačiusi daugybę metų.

Tačiau niekur nedirbanti ir išgerianti moteris tikino, jog gimdo todėl, kad vaikus myli.

Viešvilės vaikų globos namų darbuotojai sakė, kad Irena — ne išimtis. Daugiavaikių motinų, kurios visiškai nesirūpina savo vaikais, daugėja. Apie tai bus kalbama šį vakarą 17 val. 40 min. TV3 laidoje „Su Nomeda“, kurią veda Nomeda Marčėnaitė.

Kai kurie studijos svečiai tikino, kad vienintelis galimas šios problemos sprendimas — priverstinė sterilizacija.

Šiuo metu vaikų globos namai perpildyti. Socialiniai darbuotojai nespėja kontroliuoti šeimų, gimdančių vaikus tik dėl pašalpų, kurios būna prageriamos.

Tuo tarpu laidoje dalyvavęs dominikonų vienuolis Pijus tikino, jog negalima dirbtinai trukdyti žmogaus atėjimui į šį pasaulį. „Seksas turi būti atviras gyvybės prasidėjimui“, — sakė vienuolis.
Ketvirtadienio vakaro nuotaika nuo šiol „dzin“!
TV Eteris Šį vakarą 20 val. 45 min. TV3 pristato naują humoro programą „Dzin!“ Jos vedėjai - žinoma aktorė Asta Baukutė ir eterio naujokas aktorius Laisvūnas Raudonis.

Felicija (A.Baukutė) ir Zenonas (L.Raudonis) susituokę jau 13 metų. Ji prieš 10 metų atvyko iš provincijos į sostinę ir dirba grožio salone. Felicija kerpa ponias ir žino visas aukštuomenės paskalas. Aukštaitis Zenonas - taksistas ir žino visas vyrams rūpimas naujienas. Didžiausia Felicijos svajonė - patekti į moterų žurnalo viršelį. Labiausiai moterį skaudina tai, kad vyrui visa tai - „dzin“. Bendraudami su klientais, Felicija ir Zenonas išgirsta daugybę istorijų. Jie jas pristatys ir komentuos, o siužetuose vaidins Vitalijus Cololo ir „Ambrozijos“ kompanija - Kęstutis Matelis, Violeta Mičiulienė, Jonas Budziliauskas, Giedrius Viduolis ir kiti.

Kai kuriuos personažus vaidins ir A.Baukutė su L.Raudoniu. Felicija ir Zenonas laidą ves ne studijoje, tačiau ir kirpykloje, automobilyje, namuose, gatvėje, parduotuvėje, svečiuose. Šį vakarą pora prakaituos sporto klube. Mat per fotosesiją išlindo jų figūros trūkumai.

Laidoje save vaidins ir žinomi žmonės. Šį vakarą sužinosime, kokia ištikima ir atsidavusi Liveta Kazlauskienė liko net tuomet, kai jos vyras išgarsėjo labiau nei ji. Kitas siužetas - apie seksualias slauges, kurios savo apvalumais kels pacientus kone iš mirusiųjų.
Lietuviškos vertybės: nuo lašinių iki gražuolių
TV Eteris TV3 laida „Puikusis šou“ (19 val. 30 min.) skelbia nacionalinių vertybių dieną.

Laidoje bus renkamos ir skelbiamos tikros tautinės vertybės - didžkukuliai, lašiniai, grupė „Yva“, naminė, varžybų medaus ringe „Gintarinė ledi“ dalyvės, vėdarai, gintaras ir kiti Lietuvos piliečių širdis, akis ir skrandžius glostantys dalykai.

„Puikiojo šou“ viešnia - žemės ūkio ministrė, profesorė Kazimiera Prunskienė žiūrovams papasakos, ką žino ir ką galvoja apie Labanoro girioje varomą naminę.

„Puikiajame šou“ bus ne tik kalbama apie kulinarinį paveldą, bet ir pjaustomi lašiniai bei ragaujami vėdarai.

Apie gintarinius papuošalus savo nuomonę išsakys atlikėjas Amberlife'as. Natalija Zvonkė su grupe „Yva“ ne tik dainuos, bet papasakos apie dar niekam negirdėtą savo laisvalaikio pomėgį.

Be to, laidoje dainuos ne tik Vytautas Šapranauskas, bet ir grupės „Barbeque“, „Tabasco“ ir dainininkė Oksana. Tiesiai į studiją „Puikiojo šou“ vedėjams buvo atneštas įspūdingo dydžio paslaptingas siuntinys. Kas jame, išaiškės tik antroje laidos dalyje.

Finale – humoristų varžytuvės dėl automobilio
TV Eteris TV3 laidos „Juokovizija 2006“ finale (20 val. 45 min.) dėl šalies humoro čempionų titulo ir prizo – antikvarinio amerikietiško sportinio automobilio „AMC Javelin“ – kausis grupė „Ambrozija“ ir specialiai šiam projektui susikūręs duetas „Senis ir jūra“.

Duetas „Senis ir jūra“ – Raimondas Bingelis ir Džiugas Siaurusaitis praėjusią savaitę vykusiame pusfinalyje po atkaklios kovos nugalėjo vienus „Juokovizijos“ favoritų – linksmų dzūkų kompaniją „Dzyvų dzyvai“. Žiūrovai duetui atleido net tai, kad didesnę dalį laidos R.Bingelis pokštus pasakojo vienas – jo kolega aktorius tuo metu vaidino teatro scenoje.

Paskutinė „Juokovizijos 2006“ laida bus visu pusvalandžiu ilgesnė nei įprasta.

Žiūrovai pamatys ir scenoje vaidinamas humoristų intermedijas, ir iš anksto nufilmuotus komiškus siužetus.

Tiesioginę finalo laidą vyriausiasis varžytuvių komisaras Mindaugas Sėjūnas ves su dainininke Liveta Kazlauskiene. M.Sėjūnui ji ne tik padės valdyti superfinalo aistras, bet jie rengiasi ir drauge padainuoti. Muzikinę superfinalo programą ketina praturtinti ir anksčiau iškritusi „Juokovizijos 2006“ dalyvė – stotingoji Mama Rock'n'Roll.

Nuo kitos savaitės „Juokoviziją“ TV3 kanale pakeis nauja laida „Dzin“.
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Tapk mūsų draugu
Žaliukas Feisbuke
Narių apklausa
TV3 ar LNK ?

TV3
TV3
100% [1 Balsas]

LNK
LNK
0% [0 Balsai]

Balsai: 1
Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.
Pradėta: 13/09/2017 16:17

Apklausų archyvas
6,583,796 unikalūs lankytojai