18/09/2021 16:30
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Shoutbox
You must login to post a message.

No messages have been posted.
Navigacija
· Namai
· Straipsniai
· Siuntimai
· DUK
· Forumas
· Web nuorodos
· Nauja kategorija
· Kontaktai
· Pateikti nuorodą
· Pateikti naujienas
· Pateikti straipsnį
· Rekomenduokit mus
· Mūsų darbai
· Su Nomeda
· Dainius
· Foto galerija
· Šį vakarą tv rodys
· TV programos
· MP-3
· TV eteris
Forumo temos
Naujausios temos
· Kokios muzikos norė...
· Juokai
· Norit moderuoti koki...
· TV pagalba.
Populiariausios temos
Temų nėra
Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 101
· Naujausias narys: test
Skaitliukas Nr.1
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Neglobojami nei tėvų, nei įtėvių
TV Eteris TV3 laidoje „Su Nomeda“ (17 val. 40 min.) — pokalbis apie tai, kaip nutinka, kad į globos namus patekusio vaiko dešimt metų nelankę gimdytojai nepraranda tėvystės teisių ir taip atima galimybę jį įvaikinti.

18—metė Inga globos namuose gyvena jau 14 metų. Tiek laiko ji nematė ir savo motinos. Ši ją palikusi išvyko į Rusiją. Ingą paaugino močiutė, bet po kiek laiko mergaitė papildė globos namų auklėtinių skaičių.

Formaliai Inga turi motiną. Nors ir nežinia kur esančią. Todėl protinga ir graži mergaitė niekada neturėjo galimybės būti įvaikinta.

„Jei vaiko teisių apsaugos tarnybai būtų rūpėję Ingai padėti, teismas turbūt būtų galėjęs priimti sprendimą dėl motinos, kurios gyvenamosios vietos nustatyti neįmanoma?“ — klausė laidos vedėja N.Marčėnaitė.

Vaiko teisių apsaugos kontrolierė Rimantė Šalaševičiūtė Socialinės apsaugos ir darbo ministerijai bei Vyriausybei yra teikusi įstatymo pataisą, kuri vaiko teisių apsaugos tarnybas įpareigotų į globos namus patekusio vaiko statusą nustatyti ne ilgiau nei per pusmetį.

Tada turėtų būtų nuspręsta, ar socialiniai darbuotojai mato prasmę dirbti su tėvais, tikėdamiesi vaiką sugrąžinti į šeimą, ar tėvai po to pusmečio netenka teisių, o vaikas gauna galimybę susirasti naują šeimą.

„R.Šalaševičiūtei buvo atsakyta, kad Lietuvoje ir taip apstu vaikų teises ginančių įstatymų, tad naujų nebereikia, o atitinkamos tarnybos ir nesusaistytos terminų uoliai dirba“, — pasakojo N.Marčėnaitė.

Laidos žiūrovai pamatys interviu su motina, kurios vaikai nelankomi auga vaikų globos namuose. Girta moteris pasišniurkščiodama kalbėjo apie meilę vaikams.

„Niekada jų neatsisakysiu, negaliu — aš juk taip juos myliu“, — žurnalistui užsiminus, ar nevertėtų vaikams suteikti galimybę patekti į naują šeimą, aiškino ji.

O globos namų auklėtinė Inga norėtų sužinoti, kas atsakingas dėl to, kad ji neturėjo teisės augti įtėvių ar globėjų šeimoje. Mergina yra net svarsčiusi galimybę kreiptis į teismą dėl pažeistų savo teisių.

Žmogaus teisių stebėjimo instituto valdybos pirmininkas advokatas Kęstutis Čilinskas laidoje sakė neabejojantis, kad tokių valstybės neapgintų vaikų bylos rastų atgarsį Europos žmogaus teisių teisme.

N.Marčėnaitės vedama laida bus rodoma ne tik sekmadieniais, bet ir šeštadieniais 17 val. 40 min.
„Dainius“ – nauja pokalbių laida per LNK
TV Eteris Besibaigiant žiemai, vasario pabaigoje, LNK savo žiūrovams pristatys dar vieną naujieną - valandos trukmės pokalbių laidą „Dainius“. „Naujoji laida – tai aktualūs pokalbiai be verkšlenimų ir graudulio, orientuoti į įvairesnę, jaunatviškesnę ir išsilavinusią auditoriją nei įprasta Lietuvos televizijų pokalbių laidose“, - sako laidos kūrėjai.

Laidos „Dainius“ autoriai mano, kad įdomūs ne tik graudūs pokalbiai, o apie ką paplepėti turi ne tik namų šeimininkės, bet ir aktyvūs bei neretai velnių priėdę jaunesni žmonės. Laida „Dainius“ bus skirta būtent tokiam žiūrovui.

Pokalbių laidos „Dainius“ tematiką lems ir jaunas bei naujas televizijos veidas – vedėjas Dainius Ožalas, laidos premjeros dieną švęsiantis savo trisdešimties metų jubiliejų. Dainius ne naujokas televizijoje, jis turi pokalbių laidos vedėjo patirties.

„Atviras ir nuoširdus pokalbis man yra didžiausias gyvenimo malonumas. Didžiausia nelaimė būtų, jei kas nors atimtų kalbos dovaną“, - sako Dainius, naujos pokalbių laidos vedėjas.

Dainius yra aistringas krepšinio žaidėjas. Jeigu vaikystėje nebūtų pabūgęs vidurinę mokyklą iškeisti į sporto, Lietuva galbūt būtų turėjusi dar vieną krepšinio žvaigždę. Dainiui patinka ekstremalūs pojūčiai. Jis yra lenktyniavęs kartingų trasoje, dabar su savo tėvu yra įkūręs kartingų klubą. Dainius atvirai prisipažįsta, jog bijo aukščio, tačiau yra įsitikinęs, kad tai galima nugalėti ir netolimoje ateityje imsis lėktuvo pilotavimo ir šuolių parašiutu.

Be laikraščių, žinių ir interneto Dainius neįsivaizduotų savo gyvenimo. O labiausiai mėgsta fantastinę literatūra, kuri anot jo, lavina vaizduotę ir sukelia kūrybinių idėjų antplūdį. Dainiaus galvoje jau kuris laikas sukasi idėja rimtam romanui.

Naujosios pokalbių laidos „Dainius“ prodiuseris – Justinas Milušauskas ir UAB „Just.TV“.

Pokalbių laida „Dainius“ – šeštadieniais per LNK nuo vasario 24-osios.
Įdomybės: vienas žmogus dviejose vietose
TV Eteris TV3 laidos „Juokovizija“ (20 val. 45 min.) gerbėjų laukia antrasis Lietuvos humoro čempionato pusfinalis. Žinomas liaudiško humoro kolektyvas „Dzyvų dzyvai“ kausis su televizijos vilkų duetu „Senis ir Jūra“. Senis - Raimondas Bingelis buvo gerokai susirūpinęs, kad juoko frontą prieš „Dzyvų dzyvus“ jam teks atlaikyti vienam, nes Jūra - Džiugas Siaurusaitis tą vakarą turi vaidinti Lietuvos akademiniame dramos teatre.

„Tačiau išradingasis Džiugas ir šįkart rado išeitį. Jis apskaičiavo, kad spektaklyje „Elitas“ jo personažas scenoje pasirodo maždaug su pusvalandžio pertrauka. Tad suvaidinęs vieną epizodą Džiugas šoks į automobilį ir lėks į „Pramogų banką“, tiesioginę „Juokovizijos“ transliaciją“, - pranešė laidos vedėjas Mindaugas Sėjūnas.

„Turėčiau kaip tik pataikyti į trečiąjį pusfinalio turą, - skaičiavo Dž.Siaurusaitis. - Elvio šukuosena pasidabinęs kroatų advokatas Fabricijus Puba, kurį vaidinu teatre, - tinkamas personažas „Juokovizijai“. Po trumpo pasirodymo TV3 eteryje Džiugas tikisi spėti dar grįžti į sceną.

O tarpu „Senio ir Jūros“ varžovai „Dzyvų dzyvai“ tokių sudėtingų planų nerezga. Bet apie superfinalą dzūkai svajoja - Lazdijų spaudoje jie jau užsakė straipsnius, raginančius palaikyti kraštiečius SMS žinutėmis ir skambučiais.
Kas apsaugos nuo patyčių?
TV Eteris TV3 laidoje „Su Nomeda“ (17 val. 40 min.) bus aptariama opi pastarųjų metų problema - patyčios mokyklose.

Pasaulio sveikatos organizacijos atliekamų tarptautinių tyrimų duomenimis, Lietuvos mokyklose patyčios yra ypač paplitusios. Jas patiria maždaug du trečdaliai moksleivių. Būtent tiek jų pripažįsta, kad mokykloje juos skriaudžia, užgaulioja, muša, reketuoja, pravardžiuoja.

Kad mokyklose patyčios tarp moksleivių jau tapo norma, pripažįsta ir mokytojai. Vaikų skundai skaudina ir tėvų širdis. Kai kuriems moksleiviams tai atsiliepia taip stipriai, kad jie būna priversti kreiptis į psichologines tarnybas, kartais net keisti mokyklą.

Apie mokykloje patirtą moralinę ir psichologinę skriaudą pasakos vienuoliktokas Tomas. Kelerius metus kentęs užgauliojimus ir grasinimus berniukas pakeitė mokyklą, tačiau situacija beveik nepagerėjo.

„Kalbėjausi ir su mokytojais, ir su mokyklos vadovais, bet niekas nepadeda“, - N.Marčėnaitei prisipažino Tomo mama Laima.

Kita laidos dalyvė, dvyliktokė Auksė, patyčias mokykloje kenčia vien todėl, kad gyvena vaikų globos namuose. Bendraamžiai ją dėl to laiko prastesne.

„Mokykloje nemėgo ir manęs. Berniukams buvau ilgaplaukis atsiskyrėlis, o mergaitėms šiaip nepatikau“, - laidos pasakojo ir „dangietis“ Jonas.
Kuris kris pirmas?
TV Eteris Į pirmąjį finalą „Tango TV“ muzikinio realybės šou „Dangus II“ (20 val. 30 min.) dalyviai keliaus susikaupę lyg pirmokai į rugsėjo 1-osios šventę. Susiimti juos privertė prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas.

Patrakusius, lyg pirmą kartą gimdytojų namus palikusius dalyvius didžiojo savaitės finalo išvakarėse Samas auklėjo kaip tikras tėvas. Jo paskaita apie kalbos kultūrą ir rūkymo žalą truko kone pusantros valandos.

Po to bent pusė dalyvių pasižadėjo neberūkyti ir maždaug tiek pat skambino į namus tėvams - atsiprašyti, kad pirmąsias dienas prie televizoriaus ekrano jiems teko rausti klausantis nenutrūkstamo savo atžalų keiksmažodžių srauto.

Kovoti dėl išlikimo šiandien teks Fantomu tapusiam Vaidui Dzežulskiui. Ir kažkam iš penkių laimingųjų, po pirmosios dalyvių perklausos gavusių teisę dalyvauti savaitės finale. Daugumą jų dabar kamuoja dvilypiai jausmai - džiaugsmas, kad galės pasirodyti žiūrovams, ir baimė, kad dėl to rizikuoja iškristi.

Pagal realybės šou taisykles buvo išrinkti net trys Fantomai. Kartu su Vaidu į juodąjį sąrašą kolegų sprendimu pateko Dalia Rimkutė ir Eglė Račkauskaitė.

Mažosios Fantomų perklausos metu „Dangaus II“ šeimininkas Vytautas Šapranauskas paaiškino, kad dangus be blondinės - E.Račkauskaitės jau būtų nebe dangus. Eglė lengviau atsipūtė - jai atrodė nepaprastai gėdinga apvilti artimuosius.

Dar vieną savaitę, kad turėtų laiko įrodyti, jog gali tobulėti, iš Šapro gavo ir D.Rimkutė. Viską suskaičiavus liko aišku, kad Fantomu lemta tapti panevėžiečiui Vaidui, kuris dar per pirmąjį kolegų balsavimą būti Fantomu pasisiūlė pats.
Seksualumo nenumarino net motinystė
TV Eteris TV3 laida „Top 10“ (19 val. 10 min.) nepristinga temų rinkimams. Šįkart žiūrovams buvo pasiūlyta balsuoti už vieną iš dešimties laidos rengėjų parinktų seksualiausių Lietuvos mamų.

Dešimtuke – du vaikus auginančios dainininkės Asta Pilypaitė, Eva ir grupės „Funky“ vokalistė Beata Judickienė, kurios karjerai netrukdė nei nėštumas, nei motinystė.

LNK laidos „Lalaila“ vedėjo asistentė Genutė Žalienė filmavosi iki paskutinių nėštumo mėnesių, o dabar motinystę vadina didžiausiu atpildu už nėštumo metu patirtus vargus.

Ingrida Martinkėnaitė grupės „69 danguje“ ilgai nepaliko laukdamasi dukrelės, o ją pagimdžiusi vėl pasirodė scenoje, didžiuodamasi, kad motinystė nepakenkė jos grožiui.

Prodiuserio Kristupo Krivicko žmona ir dukrelės Atėnės mama Jurgita, atrodo, jau irgi įrodė, kad tekėjo ne iš išskaičiavimo. Buvo nominuota ir „gelbėtoja“ Justė Milušauskienė, po skandalingų skyrybų ramiai auginanti du vaikus. LNK laidos „Dviračio šou“ vedėja Kristina Savickytė-Damanskienė irgi nesiskundžia, kad judrios dvynukės dukterys kenkia jos karjerai ar trukdo puoselėti grožį.

Žurnalo vyrams sekso reikalų ekspertė Milda Bartašiūnaitė taip pat rado laiko motinystei.
Sukčiams gyventi lengva
TV Eteris TV3 laidoje „Su Nomeda“ (17 val. 40 min.) — diskusija apie jokiais įspėjimais ir pamokančiomis istorijomis „neišmušamą“ žmonių patiklumą. Žiniasklaidai kone kasdien pasakojant apgavysčių istorijas, sukčiai vis vien nepritrūksta naujų aukų.

„Mama, gelbėk! Pakliuvau į bėdą, padariau avariją, važiuoju į reanimaciją. Reikia dviejų tūkstančių litų“, — tokius sūnaus balsu tariamus žodžius išgirdo Birutė, naktį sulaukusi skambučio. Ji pasiėmė pinigus, sėdo į taksi ir tik prieš paduodama juos svetimiems žmonėms į rankas sudvejojo.

„Mama, pasitikėk šiais žmonėmis“, — dar kartą ištarė sūnaus balsas telefono ragelyje. Birutė atidavė pinigus, grįžo namo ir paskambino marčiai.

„Jis čia, miega šalia manęs“, — nustebo marti.

Birutė tapo statistine sukčių auka ir net nesikreipė į policiją, nes jai buvo gėda. Dauguma tokių aukų patiria giminaičių ir artimųjų panieką, kad nesuprato sukčių klastos, ir didžiulį gėdos jausmą. O sukčiai puikiai išmano psichologinius manipuliavimo būdus ir tuo naudojasi.

„2000 litų per dvi valandas“ — taip būtų galima pavadinti dar vieną laidos „Su Nomeda“ provokaciją. Dainininkas Antonijus ir laidos redaktorė per skelbimus siūlė svetimą butą prestižinėje vietoje už ypač gerą kainą. Visi, išskyrus vieną moterį, susižavėję butu paliko užstatus nepasirašę jokių sutarčių ir nematę „sukčių“ asmens dokumentų.

Laidoje „sukčius“ Antonijus, atiduodamas apgautiesiems pinigus, atsiprašė ir prisipažino iki eksperimento netikėjęs, kad žmonės taip lengvai patiki sukčiais.

„Net ir nežinodamas gali tapti sukčiaus pagalbininku, kaip tai nutiko man, — pasakojo kitas laidos „Su Nomeda“ pašnekovas Aušrys Kriščiūnas—Tynta. — Reklamavau sukčiaus verslą, kuriuo prisidengęs jis išviliodavo iš žmonių didžiulius pinigus. Nukentėjau ir aš — negavau pinigų už darbą, bet į policiją nesikreipiau“.
Dėl pergalės teko išbandyti net elektros kėdę
TV Eteris TV3 laidoje „Stresas“ (20 val. 45 min.) - keturios intriguojančios asmenybės.

Daivaras dabar yra vienos firmos direktorius. Jis pasakojo kažkada padegęs vieną didžiausių Lietuvos lentpjūvių. Ugniagesys Žydrūnas irgi pralinksmino laidos vedėją Andrių Rožicką savo istorija apie traumą, kurią gavo norėdamas pabėgti nuo žmonos „paūžti“. Šokdamas per langą jis susilaužė ranką.

Sigita tikino, kad tikrai būtų tapusi policininke, jei nebūtų pramiegojusi stojamojo egzamino. Ana pasakojo, kad labai mėgsta šaudyti ir vieną kartą, ginklu susitrenkusi akį, įsitaisė didžiulę mėlynę.

Pirmajame etape dalyviai į veidą turėjo susisegti kuo daugiau medinių segtukų. Vienas pasiekė šios rungties rekordą, tačiau jo veidą po to dar ilgai ženklino mėlynės.

Antrajame etape dalyviai su burnos įtvarais bandė dainuoti populiarias Lietuvos ir užsienio atlikėjų dainas. Ugniagesys Žydrūnas ypač ilgai dvejojo prieš pademonstruodamas savo ausį rėžiančius vokalinius sugebėjimus.

Trečiajame etape dalyvių laukė kol kas ekstremaliausias išbandymas „Streso“ istorijoje - nors ir netikra, bet vis vien nepatogi elektros kėdė. Mažiausiai „apsvilęs“ dalyvis ir laimėjo automobilį.

Keistuolio įvaizdis - kelias į sėkmę?
TV Eteris TV3 laidoje „Su Nomeda“ (17 val. 40 min.) - didžiulio, bet kontroversiškai vertinamo populiarumo sulaukę keistuoliai Minedas ir Antanas iš realybės šou „Dangus“.

Minedo ir Antano išpopuliarėjimo priežastis aptarinės „Dangaus“ prodiuseris ir Eurovizijos nacionalinės atrankos komisijos narys Saulius Urbonavičius-Samas, daugybę keistuolių savo vaidmenyse įamžinęs aktorius ir TV3 laidos „Puikusis šou“ vedėjas Vytautas Šapranauskas bei savireklamos specialistas Kristinas Taukačikas.

Gyvoje diskusijoje laidos dalyviai sprendė klausimą - ar iš tiesų Minedas ir Antanas yra tikri, nesuvaidinti personažai. „Dangaus“ keistuoliui Antanui nepatiko jo gretinimas su Minedu. Laidoje jis prisipažino, kad kartais jo elgesys realybės šou būdavo netikras.

„Scenoje visi būna ne visai natūralūs. Kartais toks būdavau ir aš“, - aiškino Antanas.

Intriguojanti buvo ir V.Šapranausko bei Antano akistata. Pirmojo „Dangaus“ šeimininkas tikino, kad atviri pasityčiojimai iš keistuolio Antano tebuvo jo personažo pasakytos frazės.

Tuo tarpu Minedas pasakojo, kad jau nuo vaikystės jis garsėjo savo originaliomis idėjomis ir sprendimais. Be to, jis aiškino niekada nevaidinantis.

„Užteks tyčiotis. Tai tas pat, kas versti šokti žmogų be kojų“, - tokia fraze Eurovizijos atrankoje Minedo pasirodymą įvertinęs Samas laidoje taip pat buvo kategoriškas: „Šitas žmogus neturi balso. Kodėl mes iš jo juokiamės? Jam negalima dainuoti!“.

Ruošdami šią laidą jos kūrėjai susidūrė su problema - keistuolių elgesio viešai įvertinti nesutiko nė vienas psichologas.
Kelionė — nors prie televizoriaus
TV Eteris TV3 laidoje „Puikusis šou“ (19 val. 30 min.) šįkart — ypatinga staigmena: kelionė po Indiją, Meksiką, Ekvadorą, Kubą ir kitas egzotiškas šalis.

Speciali programa — „Tropicana“ šou skirta tiems žiūrovams, kurie per dvi valandas norėtų apkeliauti pusę pasaulio.

Laidoje svečiuosis nuo 2002—ųjų Afrikoje gyvenanti 1000 hektarų laukinės gamtos fermos savininkė aktorė Eglė Aukštakalnytė—Hansen.

Naudingos informacijos žiūrovai išgirs ne tik iš meksikietiškų patiekalų žinovo dono Edmundo, bet ir aktoriaus Kęstučio Jakšto, Ekvadore nepabijojusio paragauti egzotiškiausių patiekalų.

Dainininkas Jurgis Didžiulis žada išduoti, kuo Lotynų Amerikos vyrai vilioja merginas.

„Tropicana“ šou pasirodys egzotiškiausiais apdarais pasipuošusios „Rokados“, „Moonlightexpress“ šokėjos.

Argentinietiško tango meistras Eduardo Gimenezas bandys atskleisti šio šokio esmę, o žiūrovai pamatys dar ir indiškų bei afrikietiškų šokių.

Laidos vedėjai ragaus raganosio rago miltelių, konservuotų šilkverpių kokonų, tekilos su vikšrais, rūkys kubietiškus cigarus ir šoks su havajietiškais kostiumais pasipuošusiomis gražuolėmis.
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Tapk mūsų draugu
Žaliukas Feisbuke
Narių apklausa
TV3 ar LNK ?

TV3
TV3
100% [1 Balsas]

LNK
LNK
0% [0 Balsai]

Balsai: 1
Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.
Pradėta: 13/09/2017 16:17

Apklausų archyvas
6,583,844 unikalūs lankytojai