08/08/2022 04:02
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Shoutbox
You must login to post a message.

No messages have been posted.
Navigacija
· Namai
· Straipsniai
· Siuntimai
· DUK
· Forumas
· Web nuorodos
· Nauja kategorija
· Kontaktai
· Pateikti nuorodą
· Pateikti naujienas
· Pateikti straipsnį
· Rekomenduokit mus
· Mūsų darbai
· Su Nomeda
· Dainius
· Foto galerija
· Šį vakarą tv rodys
· TV programos
· MP-3
· TV eteris
Forumo temos
Naujausios temos
· Kokios muzikos norė...
· Juokai
· Norit moderuoti koki...
· TV pagalba.
Populiariausios temos
Temų nėra
Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 101
· Naujausias narys: test
Skaitliukas Nr.1
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Skyrybos - bilietas į sėkmę?
TV Eteris Skiriasi žvaigždės, verslininkai, politikai ir paprasti žmonės. Dažniausiai skyrybos palieka ilgai negyjančias žaizdas ir nuoskaudas. Tačiau LNK pokalbių šou „Dainius“ svečiams skyrybos buvo naujo, geresnio ir įdomesnio gyvenimo pradžia. Apie tai šiandien 17 val. 50 min.

Žymaus dirigento Gintaro Rinkevičiaus žmona Tatjana dabar jaučiasi daug laimingesnė nei gyvendama santuokoje ir džiaugiasi, kad neliko vyro šešėlyje. Ji atrado savyje naujų talentų, apie kuriuos net neįtarė.

Dainininkė Rosita Čivilytė, išgyvenusi ne vienas skyrybas, įsitikinusi, kad jeigu vyras nemoka moters nešioti kaip gintaro ant delno, tai geriau gyventi be jokio vyro.

Darnia santuoka galinti pasidžiaugti Agnė Zuokienė teigia, kad jeigu šeimos pagrindas yra meilė, tuomet tarpusavio nesutarimus galima išspręsti kitokiais būdais, o ne skyrybomis.

„Jeigu dviem žmonėms kartu gyventi nebegera, tuomet nereikia bijoti skyrybų“, - sakė kitas laidos vedėjo Dainiaus Ožalo pašnekovas aktorius Gintaras Mikalauskas.

Visas įžymybių paslaptis žinanti kirpėja Loreta apgailestavo pati per vėlai išsiskyrusi, nes netikėjo, kad po skyrybų galima taip gerai gyventi.

Meilė — kviesta ir nekviesta
TV Eteris „Ko gero, kiekvienas iš mūsų žino, ką reiškia iš meilės pamesti galvą. Meilė — akla. O jos objektu netikėtai gali tapti jau vedęs žmogus, nuoga mergina nuo žurnalo viršelio ar iki gyvo kaulo įgrisęs kolega.

Tarp žymių Lietuvos žmonių tokių meilės istorijų yra daug“, — apie savo būsimą laidą „Dainius“ (LNK) sakė jos vedėjas D.Ožalas.

Aktorių Saulių Siparį netikėta meilė trenkė kaip žaibas iš giedro dangaus. Jis įsimylėjo draugo dukterį ir ją vedė. Aktoriaus pirmoji žmona įsimylėjo jo draugą ir už jo ištekėjo.

Nijolei iš grupės „69 danguje“ pamilti prodiuserį Egmontą Bžeską nesutrukdė net ir tai, kad jis tuo metu draugavo su kita grupės nare — Karina.

Nijolės ir Egmonto meilė truko metus. Bet tai, kaip teigia pati Nijolė, pramogų pasaulyje — nemažas laiko tarpas.

Meilės romanų autorės Ugnės Barauskaitės gyvenime taip pat netrūko netikėtų meilės istorijų, kurias ji vos spėja aprašinėti savo knygose.

Atlikėja ir renginių vedėja Donalda pati paprašė ją pristatyti kaip meilės reikalų ekspertę. Ji sakė, kad šiuo metu vedęs vyras jai yra tabu, tačiau audringoje praeityje buvo ir tokia meilės istorija.

Grupės „4Fun“ narių Julijos ir Laimono geriausias draugas — buvęs Julijos vyras. Su juo pora draugauja.

Apie visa tai atvirai — šį vakarą 17 val. 50 min.
Žirmūnų tragedijos aidai
TV Eteris Po tragiško kovo 11—osios gaisro Vilniaus Žirmūnų daugiabutyje praėjo daugiau nei mėnuo, tačiau namo viduje ir išorėje dar matyti šiurpūs ženklai, bylojantis apie neseniai čia įvykusią tragediją.

Tada, ankstyvą sekmadienio rytą užsidegus keliems butams, tragiškai žuvo šeši žmonės, daugybė šeimų liko be pastogės.

Lemtingą rytą iš miego pažadinti žmonės puolė gelbėtis kas kaip gali. Viršutinių aukštų gyventojams išsigelbėti buvo sudėtingiau — avarinė namo laiptinė buvo užgrūsta šiukšlėmis ir nereikalingais rakandais.

Kiek tokių laiptinių, butų ir pagalbinių patalpų yra aplink mus — niekas nežino. Tačiau tokios patalpos tarsi delstinės bombos kelia grėsmę mūsų visų saugumui.

Apie tai šį vakarą 17 val. 40 min. TV3 pokalbių šou „Su Nomeda“ kalbės sudegusio Žirmūnų namo gyventojai ir valdininkai, kurie turėtų rūpintis gyventojų saugumu.

Jeronimas taip pat gyvena viename iš Žirmūnų daugiabučių. Tame pačiame name gyvena ir vyras su motina. Kaimynai žino, kad jie, išgriovę bute sienas, tempia į namus visokį šlamštą.

Užgriozdintas balkonas gali nugriūti.

Žmonės skundžiasi, tačiau jiems niekas negali padėti — tokie įstatymai!

Vilniaus savivaldybės energetikos ir būsto skyriaus vedėjas Kęstutis Karosas prieš tokį įstatymą tik skėsteli rankomis — kaimynų santykiai turi būti geranoriški.

Tuo tarpu apdegusio Žirmūnų daugiabučio namo gyventoja Rūta, kurią iš degančio namo gaisrininkai išgelbėjo su vyru, 17—mečiu sūnumi ir septynių mėnesių kūdikiu ant rankų, šiuo metu glaudžiasi pas draugus. Gaisras sunaikino ir butą, ir turtą.

Tame pačiame gaisre vos nežuvęs 21 metų Vladas su motina gyveno 9—ajame aukšte. Šiuo metu valstybės skirtame bute besiglaudžiantis vaikinas prisimena šiurpius išgyvenimus, kai išsigelbėti padėjo tik lemtingas atsitiktinumas.

Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Alvydas Balčytis prisipažino, kad tokio masto gaisras — pirmasis per 12 jo darbo metų. Pareigūnas patvirtino, kad dauguma tokių pražūtingų situacijų sukelia netvarkingi kaimynai.
„Meilės trikampis“ šią vasarą iš TV3 persikels į „Tango TV“ televiziją
TV Eteris Žvaigždžių ir muzikos realybės šou „Dangus 2“ superfinalo nuotaikomis gyvenanti „Tango TV“ televizija jau ruošiasi kitam realybės šou – į „Tango TV“ iš TV3 televizijos persikelia net tris vasaras iš eilės populiariausias realybės šou Lietuvoje „Meilės trikampis“.

„Meilės trikampis“ – jau nebeatsiejamas nuo vasaros, tradicija, kurios kasmet laukia žiūrovai, nuotykių išsiilgę dalyviai, visa mūsų komanda, – sako „Meilės trikampio“, kuris „Tango TV“ eteryje prasidės birželį, prodiuseris Saulius Bartkus. – Mūsų komandai tai jau ketvirta vasara, ketvirtasis sezonas. Jaučiamės subrendę, tad ir iš šiųmečių dalyvių tikimės brandos.“

Romantiškojo realybės šou rengėjai šiemet dalyviams ruošia daug naujų romantiškų pramogų ir smagių pasiūlymų „Tango TV“ žiūrovams, kaip nustebinti savo mylimą žmogų.

„Netrukus pasirodys dalyvių anketos, o gegužę Vilniuje laukia didžioji dalyvių atranka, – praneša prodiuseris S. Bartkus, kuris TV3 televizijoje kuria laidas „Puikusis šou“, „Dzin“ ir „TOP 10“. – Kviečiu šiemet nepabijoti dalyvauti tuos, kurie subrendo tikrai meilei. Nepažadame, kad ją būtinai surasite čia, „Meilės trikampyje“… O gal? Bet jei nerasite, tikrai pažadame, kad „Meilės trikampyje“ praleisite vienas įdomiausių ir romantiškiausių dienų savo gyvenime.“

Per trejus šio realybės šou metus „Meilės trikampį“ susikibę už rankų paliko 44 dalyviai: 2004-aisiais – šešios poros, 2005 – net dešimt porų ir 2006-aisiais dar šešios poros.

„Meilės trikampio 4“ dalyvių anketos netrukus pasirodys spaudoje ir „Tango TV“ interneto svetainėje adresu www.tangotv.lt.
Trys tėvai neišdavė, ką vakarais veikia sūnūs
TV Eteris Balandžio 3 d. TV3 laidos „Pagal mamą“ kūrėjai nusprendė savo laidą pervadinti naujai - „Pagal tėtį“ ir tris mamas pakeisti džentelmeniškais tėčiais. Jie pasirodys šį vakarą 19 val. 10 min.

Tėvai ne iš kelmo spirti. Jų atžalos - trys dainingi „Tango TV“ projekto „Dangus II“ dalyviai - Liudas, Soliaris ir Dainius.

Pirmasis tėvas Linas susitikti su potencialia marčia Brigita vyko net į Marijampolę, kur juodu žaidė krepšinį. Su antruoju tėvu Artūru Brigita mokėsi vairuoti troleibusą, o su trečiuoju - Juliumi mergina po Vilnių važinėjo ekologišku elektriniu dviračiu - riedžiu.

Brigita nė nenutuokė, kad savo būsimuosius vaikinus ji beveik kas vakarą galėjo matyti realybės šou „Dangus II“.

Mergina kiek sutriko, kai kiekvienas tėvas, paklaustas, ką veikia jo sūnus, atsakydavo, kad dirba vakarais, o pastaruoju metu ir išvis negrįžta namo.

„Gal jie šoka striptizą?“ - spėliojo „marti“, bet nė vienas tėvas neišdavė, ką gi iš tikrųjų veikia jo sūnus.

Vienas iš jų, išsisukdamas nuo atsakymo, merginą patikino: jei jausmai tikri, nesvarbu, ką veikia mylimas žmogus, net jei jis ir striptizo šokėjas.
„Strese“ - rizika užsikrėsti paukščių gripu
TV Eteris Pavasaris - poravimosi metas, tad šio vakaro TV3 laidoje „Stresas“ (20 val. 45 min.) - vestuvinės užduotys. Be to, vienoje televizijos laidoje sau poros neradęs Ramūnas bandys čia ieškoti meilės.

Dėl prizų su dviem vaikinais - Ramūnu ir Andriumi šįkart kovos blondinė Aušra, kuri pareiškė mėgstanti laikyti vyrus po padu ir tikinti, kad jos vis dar ieško turtingas jaunikis.

Ramūnas yra ortopedas protezuotojas. Laidos rengėjams jis prisipažino labiausiai bijąs... slibinų. Andrius pareiškė norįs prisivalgyti kosmetikos, kad taptų gražus iš vidaus. Bet šmaikštieji dalyviai žaidime nebuvo tokie sumanūs. Pirmajame etape, kur jie pūtė ir sprogdino balionus, nė vienas nežinojo, kad žinomiausias Generalinės prokuratūros prokuroras yra ne „trimitas“, o Mindaugas Dūda.

Antrajame etape dalyviai rizikavo užsikrėsti paukščių gripu, mat stengėsi nupešti kuo daugiau vištų. Matyt, pešdami šiuos paukščius žaidėjai apkvaito, nes nusprendė, kad geriausias vaistas nuo galvos skausmo yra ne aspirinas, o... kirvis.

Jau antroje iš eilės „Streso“ laidoje nebedūžta nė vienas automobilis. Laimėtojas praturtėjo penkiais prizais, iš kurių vienas - prabangus klozetas.
Humoro dozė su gintarinėmis šypsenomis
TV Eteris Šį vakarą TV3 nusiteikusi juokauti - nuo 19 valandos vakaro beveik tris valandas truks humoro maratonas „Gintarinė šypsena 2007“. Humoro šventę ves laidos „Dzin“ vedėja Asta Baukutė ir buvusios „Juokovizijos 2006“ vedėjas Mindaugas Sėjūnas.

Juodu taps liaudiško restorano savininkais, pas kuriuos sugarmės visa Lietuvos humoro ir muzikos pasaulio grietinėlė: Raimondas Bingelis, Juozas Zavaliauskas, humoro grupė „Ambrozija“, pusbroliai Aliukai ir sesutė Silvija, Daina Bilevičiūtė su „Meilės deivėmis“, generoliškasis muzikos duetas „Patruliai“, Apolonija Zizirskienė ir jos mergautinis sūnelis Kavaliauskų Juozukas, verslininkas iš klestinčių Druskininkų Vitalijus Cololo, humoro grupės „Dzyvų dzyvai“ ir „Sprandžyna“, Vytautas Šapranauskas, Klarkas ir grupė „Vairas“, Parodijų teatras ir dar daugybė svečių.

„Jo didenybė anekdotų karalius Raimondas Šilanskas į šventę vėluos, nes užtruks... gimdymo namuose, - intriguoja restorano savininkė A.Baukutė. - Su dviem žaviom mamytėm jis laukiasi dvynukų. Tad kai tik įsitikins, kad kūdikiai ir mamos jaučiasi gerai, anekdotų karalius kaip vėjas motoroleriu įskries į šventės šurmulį“.

Jam „Gintarinės šypsenos 2007“ vedėjai ruošia staigmeną - už humoristinę kovą su žalingais įpročiais R.Šilanskas bus apdovanotas... kovinio peilio makštimi.

J.Zavaliauskas šventei ruošia ypatingą humoro dozę. Jo didžiausias tikslas - įrodyti, kad prajuokinti iki ašarų gali ir tie, kurie paprastai niekada nejuokauja.

Lagaminas su puse milijono
TV Eteris Pusė milijono litų vos už vieną atsakymą - taip arba ne - ir jokios apgaulės! Tokį žaidimą kovo 31 dieną 19 val. 5 min. pamatys TV3 žiūrovai.

Pasaulyje populiarų šou „TAIP arba NE“ Lietuvoje ves žinomas žurnalistas bei dainininkas, šiuo metu „Tango TV“ realybės šou „Dangus II“ besidarbuojantis Marijus Mikutavičius, kuriam talkins dvi asistentės - blondinė Aistė ir brunetė Sandra.

Šį šeštadienį žiūrovai pamatys specialią laidą, kurioje žais Lietuvos muzikos ir pramogų pasaulio garsenybės. Laida bus skirta žaidimo taisyklėms išaiškinti, o joje laimėti pinigai bus atiduoti labdarai.

„Žaidimo „TAIP arba NE“ taisyklės ir paprastos, ir sudėtingos: čia nereikia atsakyti į sudėtingus klausimus, demonstruoti išsilavinimo ar baimintis, kad susimausi. Reikia tik sėkmės ir pamatuotos rizikos“, - aiškino M.Mikutavičius.

Kiekviename lagamine yra konkreti suma - nuo trijų litų iki pusės milijono. Žaidėjas, kaip ir žiūrovai, ekrane mato galimas sumas, tačiau nežino, kuriame lagamine jos slepiasi. Žaidimo tikslas - atspėti kuo mažesnes sumas ir taip laimėti kuo didesnę sumą.

Žaidimą akylai stebės bankininkas, kas kartą žaidėjui pasiruošęs pasiūlyti tiek, kad šis baigtų žaidimą ir daugiau nebeloštų. Vedėjas M.Mikutavičius stengsis žaidėjui padėti apsispręsti - tęsti žaidimą ar ne.

Į žaidimą galima patekti perkant „TAIP arba NE“ loterijos bilietus. Iš atvykusių į studiją žaidėjų burtais bus atrenkami 26, o iš jų - vienas laimingasis, kuris sieks laimėti net pusę milijono litų. Bet piniginius prizus galės laimėti ir visi likę 25 žaidimo dalyviai.

Penkios mažiausios žaidimo sumos yra 3, 10, 15, 25 ir 50 litų, penkios didžiausios - 100 000, 200 000, 300 000, 400 000 ir 500 000 litų.
Apkūnumas - ne kliūtis
TV Eteris Dainininkė Daina Bilevičiūtė pati sau metė dar vieną iššūkį. Šį pavasarį kartu su Aušriu Kriščiūnu-Tynta ji atstovaus Lietuvai Osle vyksiančiame modernaus šokio festivalyje.

Apie pasirengimą šiam festivaliui jie pasakos šiandien 17 val. 50 min. LNK laidoje „Dainius“, kurią veda Dainius Ožalas. D.Bilevičiūtė ketina paaiškinti, kodėl jos apkūnumas - ne kliūtis čiuožti ir šokti.

Kiti „Dainiaus“ pašnekovai - Goda iš grupės „69 danguje“ ir atlikėjas Milano pagaliau prisipažins, kad jie jau du mėnesius yra pora. Juodu tikina, kad ir toliau būtų slėpę savo santykius, jeigu viena artima draugė apie juos nebūtų išplepėjusi.

Laidoje taip pat svečiuosis ir Agnė su Radži iš realybės šou „Kelias į žvaigždes II“.

„Dainius“ bandys išsiaiškinti, ar jų pykčio protrūkiai kilę ne iš meilės. Atsakyti į šį klausimą padės į studiją atvykęs Merūnas.

Dar vieni svečiai - dainininkė Vitalija Katunskytė ir kirpėjas Ramūnas, jau dalyvavę laidoje prieš kelias savaites. Tuomet jų susitikimas buvo lemtingas. Juodu įsimylėjo vienas kitą ir nutarė nebesiskirti.

Bet, kaip turbūt suprantate, viskuo pernelyg tikėti neverta. Juk - balandžio 1-oji.

Jei myli, sutarčių nereikia?
TV Eteris Magės Dianos Gaičiūnaitės ir verslininko Virginijaus Dirmos draugystė trunka jau dešimt metų. Pora jau pasistatė namą, planuoja vestuves, o vienas kitu pasitiki taip, kad net nekalba apie galimybę sudaryti vedybų sutartį.

Kita TV3 laidos „Su Nomeda“ (17 val. 40 min.) pašnekovų pora — verslininkai Henrita ir Vaclovas Kontrauskai savo bendru gyvenimu, trunkančiu jau 25 metus, irgi nesiskundžia.

V.Kontrauskas pripažino, kad moterų, viliojančių jo amžiaus vyrus, apstu, bet užtikrino, kad niekada negriautų šeimos laimės dėl trumpalaikio malonumo.

Bet taip galvoja toli gražu ne visi šio verslininko pažįstami. Ir tada dažniausiai kenčia moterys, kažkada maniusios, kad vedybų sutartis — tai tik švento meilės jausmo suteršimas.

Aibes tokių dramatiškų istorijų apie neseniai buvusias turtingas, o dabar skurstančias paliktas moteris galėtų pasakoti ir būrėja Vaiva Budraitytė.

V.Budraitytė sudarė astrologinę prognozę Dianos ir Virginijaus porai. Druskininkiečiai stebėjosi tiksliomis būrėjos pastabomis apie jų bendrą gyvenimą ir atidžiai klausėsi jos patarimų — kada jiems tuoktis, o kada gimdyti vaikus.

Pirmasis šios poros nesutarimas, kuris taip pat galėtų būti aptartas vedybų sutartyje, įvyko čia pat, studijoje. Paaiškėjo, kad Diana ir Virginijus svajoja apie skirtingą skaičių vaikų. Dianai užtektų vienos, o Virginijus nori trijų atžalų.

Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Tapk mūsų draugu
Žaliukas Feisbuke
Narių apklausa
TV3 ar LNK ?

TV3
TV3
100% [1 Balsas]

LNK
LNK
0% [0 Balsai]

Balsai: 1
Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.
Pradėta: 13/09/2017 16:17

Apklausų archyvas
7,381,954 unikalūs lankytojai