08/08/2022 04:26
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Shoutbox
You must login to post a message.

No messages have been posted.
Navigacija
· Namai
· Straipsniai
· Siuntimai
· DUK
· Forumas
· Web nuorodos
· Nauja kategorija
· Kontaktai
· Pateikti nuorodą
· Pateikti naujienas
· Pateikti straipsnį
· Rekomenduokit mus
· Mūsų darbai
· Su Nomeda
· Dainius
· Foto galerija
· Šį vakarą tv rodys
· TV programos
· MP-3
· TV eteris
Forumo temos
Naujausios temos
· Kokios muzikos norė...
· Juokai
· Norit moderuoti koki...
· TV pagalba.
Populiariausios temos
Temų nėra
Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 3

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 101
· Naujausias narys: test
Skaitliukas Nr.1
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Žinomi žmonės — apie savo mylimuosius
TV Eteris Realybės šou „Kelias į žvaigždes“ (LNK) dalyvė Vilija Matačiūnaitė šiuo metu vieniša. Tačiau kodėl iširo jos draugystė su Marijanu?

Atsakyti į šį klausimą bus bandoma šį vakarą 17 val. 50 min. LNK laidoje „Dainius“, kurią veda Dainius Ožalas. Studijoje Vilija netikėtai išvys savo buvusį vaikiną.

Laidos tema: „Jei klausia žiniasklaida — mylimojo aš neturiu“.

Kai kurie žinomi žmonės nevengia kalbėti net ir apie intymius santykius su mylimaisiais. Tačiau yra tokių, kurie mylimus žmones stengiasi apsaugoti nuo pašalinių akių.

Dainininkas Stano tikina, jog nė viena jo mergina nesidžiaugė tuo, kad jis yra populiarus. Šiuo metu atlikėjas taip pat turi draugę, tačiau net jos vardą slepia.

Irma Jurgelevičiūtė—Sėlenienė visuomet pabrėžia, kad yra laimingai ištekėjusi. Tačiau jos vyras žiniasklaidos dėmesio vengia. Todėl pora viešai kartu pasirodo retai.

Alanas Chošnau nuo pašalinių akių taip ilgai slėpė savo merginą, kad net buvo imta abejoti, ar atlikėjas tikrai yra tradicinės seksualinės orientacijos.

Tuo tarpu dainininkė Eva atvirai pasakoja apie savo buvusį vyrą, jų skyrybas ir vaikus. O neseniai ji viešai pristatė naują mylimąjį.

Ką pilnametystė reiškia muzikos grupei?
TV Eteris TV3 laidoje „Puikusis šou“ (19 val. 30 min.) viešėjo legendinė Lietuvos estrados dainininkė Ona Valiukevičiūtė.

Viešnia papasakojo ne tik apie Vilniaus universitete įgytą vokiečių kalbos ir literatūros dėstytojos diplomą, bet ir apie tai, kaip tapo Filharmonijos soliste ir pradėjo profesionalią artistės karjerą.

Įdomiausia pasakojimo dalis - apie tuomečio muzikos pasaulio užkulisius: kaip vykdavo koncertai, kokiomis madomis sekė atlikėjai ir kur siūdindavosi koncertinius drabužius.

Į „Puikųjį šou“ atvyko ir šiemet 18-ąjį gimtadienį švenčiančių roko muzikos pramuštgalvių - grupės „Išjunk šviesą“ lyderis Valdas Burnys.

Viliojamas tortu su žvakutėmis, jis papasakojo daug linksmų istorijų, nutikusių jam ir kitiems grupės nariams. Žiūrovams bus parodytas slaptai nufilmuotas siužetas, kuriame V.Burnys su akordeonu uždarbiauja Vilniaus gatvėse.

Laidos vedėjai aktoriai Vytautas Šapranauskas ir Arūnas Sakalauskas paprašė V.Burnio savo gatvės koncertą perkelti į studiją ir kaulyti pinigų iš žiūrovų.

„Puikusis šou“ nepamiršo ir tarptautinės Žemės dienos. Šia proga Etnokosmologijos muziejaus direktorius astronomas Gunaras Kakaras į studiją atsinešė svečią iš kosmoso.

Dar viena laidos staigmena - muzikos žvaigždžių kvartetų šou. Konkurse dalyvavo „Naujieji lietuviai“, Nelly ir Milano bei Karina ir Sniegė, o prie jų dainomis ir šokiais prisidėjo V.Šapranausko ir A.Sakalausko duetas.

Laimė būti (ne)turtingam
TV Eteris TV3 laida „Su Nomeda“ (17 val. 40 min.) bandys atsakyti į daugelį dominantį klausimą - kaip tapti milijonieriumi? Savo patirtimi dalysis patyrę verslininkai.

O konsultantas aiškins, kaip įveikti vidinius barjerus bei baimes ir pasakyti sau bei kitiems: „Aš galiu!“

Ryšių su visuomene agentūros įkūrėja ir vadovė Jolanta Urbanavičienė pripažįsta esanti milijonierė. Tačiau atkreipia dėmesį, kad ne kiekvienas gali būti milijonierius, t.y. drįsta rizikuoti saugesniu samdomo darbuotojo statusu tam, kad pasiektų daugiau.

O pati J.Urbanavičienė pripažįsta, kad nors dideli pinigai leidžia jai jaustis ramiau, jie neužtikrina vidinio pasitenkinimo.

Žurnalistė Vytautė Šmaižytė yra akivaizdus įrodymas to, kad pelningą verslą galima pradėti ir neturint didelio pradinio kapitalo.

Pusantrų metų Vytautė ir trys jos draugai rinkdavosi draugėn ir kūrė tikslią, schematišką naujo verslo strategiją. Jie norėjo išleisti nemokamą dienraštį, kokie yra populiarūs daugelyje pasaulio šalių.

Kai rinkoje pasirodė laikraštis „15 min.“, pirmieji norintys jį perpirkti klientai pradėjo į duris belstis jau po mėnesio. Jaunų žmonių kompanija savo „kūdikį“ pardavė, suprasdami, kad neturi plėtrai reikalingų lėšų.

O vienuoliui Marijui Elijui prieš daug metų uždirbti milijonai gyvenimo džiaugsmo nesuteikė. Prieš dešimt metų brolis Marijas Elijas buvo gerai žinomas žmogus Lietuvos verslo pasaulyje. Jis įkūrė ir daug metų vadovavo Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijai, buvo Klaipėdos laisvosios ekonominės zonos valdybos pirmininkas.

Vyrams nepasiseka net ir seksualus verslas
TV Eteris Šį vakarą 22 val. 40 min. LNK žurnalas vyrams „Ragai“ pasakos apie tolesnius Broniaus (Algis Ramanauskas) ir Česlovo (Rimas Šapauskas) vargus ir nesėkmes. Garaže nuobodžiaujančius vyrus aplankanti moteris (Vitalija Mockevičiūtė) jiems pasiūlys naują verslą – įsirengti internetinę pornografinę kabiną.

Čia Bronius ir Česlovas nusirenginėtų ir už didelius pinigus gundytų viso pasaulio gėjus. Vyrai imasi šio verslo, tačiau, kaip ir visi kiti geri jų sumanymai, jis greitai žlunga. Mat į garažą su meiluže „trumpam reikalui“ užsuka jo savininkas Volosas (Haroldas Mackevičius). Besilinksminantį sutuoktinį pro internetinės kabinos langą pamato jo žmona. Bronius su Česlovu, kaip visada, nuo Voloso gauna į kailį.

Tuomet vyrai patraukia į darbo biržą. Jie gauna vietas greitojo maisto restorane. Greitojo ne ta prasme, kad čia greitai gaminamas ir patiekiamas maistas. Greitas jis todėl, kad čia Bronius ir Česlovas turi lankytojus raginti greitai kramtyti bei ryti. Maksimalus viešnagės laikas – pusantros minutės. Bronius su Česlovu persistengia ir greitai netenka šio darbo.

Šį vakarą su žiūrovais atsisveikins du pogrindžio veikėjai – Rezokas (Laisvūnas Raudonis) ir Taukelis (Tomas Kizelis). Rezokas žūva už Lietuvos laisvę. Šį skyrelį jau kitą savaitę pakeis naujas – „Kultūros ragai“.

Pričiuožė finalą
TV Eteris Šou „Ledo žvaigždės“ (19 val. 5 min.) iš TV3 ekrano traukiasi kartu su tirpstančiu sniegu. Šį vakarą televizijos žiūrovai sužinos, kuri iš penkių finalo porų sės į naują automobilį „Ford Focus“.

Poros iš „Ledo žvaigždžių“ nekrito jau kelios savaitės, komisijos ir žiūrovų balsai buvo „taupomi“ finalui. Tad nugalėtojui išsiaiškinti reikės patikimesnių priemonių nei naudojasi Eurovizijos rengėjai.

Dvi poros — Ramūno Rudoko ir Ramunės Satkauskaitės bei Rūtos Lukoševičiūtės ir Milano finalą pasiekė neturėdamos didelių vilčių dėl pergalės. Rengėjai neslėpė, kad, žiūrovų vertinimu, šios dvi poros yra autsaiderės.

Pagrindinė kova finale vyks tarp Viktorijos Perminaitės ir Andriaus Butkaus, Irmos Jurgelevičiūtės—Sėlenienės ir Aleksandro Pirogovo bei Viktorijos Juchnevičiūtės ir Gedimino Nadtočio—Nato.

Televizijos žiūrovai nuo pirmosios laidos žavėjosi Vika ir Natu — balų jiems neabejotinai pridėjo faktas, kad tai — simpatinga pora ir gyvenime. Bet šią porą greitai meistriškumu pradėjo lenkti V.Perminaitė ir A.Butkus.

O visam šiam ketvertui ant kulnų lipa I.Jurgelevičiūtė—Sėlenienė su A.Pirogovu. Kartais jie varžosi meistriškumu, o kartais komisijos balus lemia Irmos ašaros.

TV „gelbėtojui“ - Plungės mero kėdė
TV Eteris „Lietuvos ryto“ televizijoje (TV3) šįvakar 20 val. 45 min. - reportažas apie TV „gelbėtoją“ Gediminą Jaunių, pretenduojantį tapti Plungės meru.

Penktuoju numeriu konservatorių partijos rinkimų sąraše įrašytas 29 metų TV3 laidos „TV pagalba“ dalyvis Gediminas nesitikėjo, kad žmonės jį išrinks į pirmąją reitingų sąrašo vietą.

„Mano gyvenime tai ne pirmas iššūkis, kai reikia veikti drąsiai - pasiryžti ir daryti. Jeigu koalicija pritars, nesitrauksiu“, - tikino TV „gelbėtojas“. Pasikalbėti apie jo gyvenime buvusius iššūkius ir laukiančias permainas Gediminas laidos kūrėjus pakvietė į gimtąją Plungę.

Žurnalistės Skirmantės Palčinskaitės nuomone, jaunas vyras supranta, kad meras - tai ne visagalis laidos supermenas, kuris gali akimirksniu išspręsti problemas. Jis pasiryžęs keisti savo, lengvabūdžio plevėsos, įvaizdį.

Spalvinga biografija

Ši laida primins spalvingą G.Jauniaus biografiją. Baigęs muzikos mokykloje saksofono klasę, vaikinas nusprendė tapti muzikos žvaigžde.

Vėliau, susidraugavęs su religinių judėjimų jaunimu, jis nutarė tapti vienuoliu ir ėmė studijuoti teologiją.

Tačiau netrukus jis pradėjo bendradarbiauti televizijoje ir prieš penkerius metus pateko į „TV pagalbos“ komandą.

G.Jaunius įstojo studijuoti žurnalistiką, kurios, kaip ir teologijos, taip pat nebaigė.

„Gediminas sutinka, kad meras turi turėti aukštąjį išsilavinimą, ir greičiausiai dabar rinksis politologiją“, - sakė S.Palčinskaitė.

Plungėje gyvenanti Gedimino mama Zita Jaunienė pripažįsta, kad turėti tokį sūnų nėra lengva. Dėl netikėtų jo sprendimų moteris ne kartą liejo ašaras.

Ką apie „gelbėtoją“ merą galvoja Plungės gyventojai? Vieni sako, kad jis gražus artistas, geraširdiškas ir nekvailas žmogus. Kiti mano, kad Gediminui trūksta patirties.

Šokiai stiprina meilę

Žurnalistės Editos Klaunauskaitės siužeto herojai - tituluotos Lietuvos šokėjų poros Dalia ir Vidas Kamaičiai bei Eglė ir Andrius Kandeliai.

Ir viena, ir kita pora pasakojo apie repeticijų metu įsiplieskusius jausmus. Meilės euforija vienu metu Eglei ir Andriui padėjo patekti į Europos čempionato finalą, tačiau nuo tada vienas kitam reiklūs artimi žmonės pradėjo pyktis, pavyduliauti, net buvo išsiskyrę.

Supratę, kad gyvenime ir karjeroje aukštumų pasieks tik kartu, įsitikinę savo jausmų tikrumu Eglė bei Andrius susituokė.

Dabar jie - daugkartiniai šalies Lotynų Amerikos šokių čempionai, Europos ir pasaulio taurių bei tarptautinių varžybų laimėtojai.

Dalia Kamaitienė pasakojo, kad artimesnę draugystę su Vidu Kamaičiu pradėjo ne dėl to, kad jis - puikus šokėjas. Tuo metu Dalia norėjo atkeršyti kitam gerbėjui. Netrukus pora susituokė, ėmė dalyvauti varžybose bei čempionatuose.
Ar verta sudaryti vedybų sutartį?
TV Eteris Kaunietei Ingai po skyrybų su pirmuoju vyru atiteko tik skalbimo mašina ir vaiko lova. Tekėdama antrą kartą, moteris nusprendė apsidrausti ir pasirašyti vedybų sutartį. Tačiau paaiškėjo, kad skyrybų atveju jai atitektų toli gražu ne tiek, kiek ji tikėjosi...

Inga su savo sutuoktiniu Dariumi šį vakarą 17 val. 50 min. dalyvaus LNK laidoje „Dainius“, kurią veda D.Ožalas. Laidos tema - „Vedybų sutartis - civilizuotos santuokos požymis“.

Studijoje viešės ir kita pora - Lina ir Egidijus. Kai vaikinas pasipiršo merginai, ji iškėlė sąlygą - turės būti pasirašyta vedybų sutartis. Ar tokiu būdu mergina parodo, jog nepasitiki vaikinu? Ką apie tai mano Egidijus? Atsakymai - laidoje.

Antroji laidos tema - „Kai tu gimei, aš jau buvau vedęs“. „Dainiaus“ studijoje viešės sutuoktiniai Vaida ir Stasys. Stasiui tai - penktoji santuoka. Be to, Vaida už jį jaunesnė net 36 metais.

D.Ožalas kalbins ir kitą sutuoktinių porą - Jūratę ir Leopoldą. Jis už žmoną vyresnis 22 metais.

Ar tokios šeimos gali būti patvarios? Apie tai - pokalbis su psichologu Gediminu Navaičiu.

Esi žinomas - skirsiesi viešai
TV Eteris TV3 pokalbių laidos „Su Nomeda“ (17 val. 40 min.) pašnekovai Seimo narys Antanas Bosas ir jo draugė Daina Randers, žurnalistė Margarita Starkienė, šokėja Izabelė Romanovaitė ir dainininkas Mantas Jankavičius žino iš savo patirties - visuomenės dėmesys gali karčiai atsiliepti asmeniniam gyvenimui.

Už žinomo žurnalisto Martyno Starkaus ištekėjusi Margarita iš anksto žinojo, kad išvengti viešumo nepavyks. Ir buvo su tuo susitaikiusi. Kaip ir su tuo, kad anaiptol ne visada apie jų šeimą buvo pasakojami tik gražūs dalykai.

Bet ypač jaunąją moterį slėgė buvimas vyro šešėlyje.

„Nenorėjau būti tik žmona“, - aiškino Margarita. Todėl netrukus po sudėtingų, taip pat viešai aptarinėtų skyrybų moteris susigrąžino mergautinę pavardę. Ir tiki, kad dabar jau niekas neprikaišios, jog karjeros ji siekia naudodamasi vyro pavarde ar ryšiais.

A.Bosas nenorėjo laidos vedėjai N.Marčėnaitei aiškinti, kodėl sugalvojo vaidinti darnią šeimą su buvusia sutuoktine tada, kai šeimos nebebuvo - per savo jubiliejaus šventę.

Bet ir A.Bosas, ir D.Randers mielai pasakojo apie savo puikius santykius. D.Randers tikino suradusi idealų vyrą, kuris ją patraukė humoro jausmu, intelektu ir stiprybe.

Pora pripažino, kad viešumas juos saisto, ir juokavo, kad žmonėms, taip akylai stebimiems kaip juodu, nėra jokių galimybių nusidėti.

Dainininkas Mantas vos prasidėjus „Lietuvos šokių dešimtukui“ ne šiaip sau žadėjo susidoroti su šio projekto vedėjais, jeigu jie nenustos jo vadinti geidžiamiausiu, seksualiausiu ir panašiai.

Toks įvaizdis nepatiko nei jam, nei jo nėščiai žmonai. Dabar Mantas nebeneigia - namuose iš pradžių būta audrų. Malšinti draugo nepasitenkinimą teko ir Manto partnerei Izabelei.

Humoro laidos veikėjai rengiasi fotosesijai
TV Eteris TV3 humoro laidoje „Dzin“ (20 val. 45 min.) šį kartą bus ypač svarbi spalvingosios pagrindinių veikėjų poros – kirpėjos Felicijos (Asta Baukutė) bei taksisto Zenono (Laisvūnas Raudonis) išvyka į prekybos centrą.

Sutuoktinių planas – nušluoti madingiausių parduotuvių lentynas ir pasiruošti ilgai lauktai ir išsvajotai žurnalo fotosesijai. Felicija ir Zenonas ketina išsirinkti visą garderobą: nuo apatinių iki kailinių.

Smagūs poros nuotykiai prašmatniame prekybos centre, kultūros tokioje madingoje vietoje pamokos, pagaliau parduotuvėje kylantys ginčai kels juoką.

Šį kartą laidoje pamatysime ir svečią – neseniai iš projekto „Ledo žvaigždės“ iškritusį dainininką Rolandą Janavičių, kuris pateks kelių policininkui į rankas. Netikėtai policininkas ims priekabiauti prie R.Janavičiaus. Ar dainininkui pavyks išsisukti ir išnešti sveiką kailį?

Prieš savaitę įvykęs laidos „Dzin“ debiutas sulaukė ypatingo dėmesio – viešosios nuomonės tyrimų agentūros „TNS Gallup Media“ duomenimis, ją žiūrėjo 1,1 mln. žiūrovų.

Kodėl sostinėje dega namai?
TV Eteris LNK eteryje šeštadienį 17 val. 50 min. — nauja pokalbių laida „Dainius“. Šįkart jos tema — „Mano namus padegė“.

„Gyvenantys kai kuriose sostinės vietose žmonės rizikuoja, kad jų kuklus būstas gali būti padegtas. Vertingų sklypų šeimininkai yra nuolat terorizuojami nekilnojamojo turto agentų. Jų politika paprasta: jei neparduodi, lauk gaisro“, — sakė naujos laidos vedėjas Dainius Ožalas.

Laidoje savo istoriją pasakos Irenos ir Stanislavo šeima, kurios namas sudegė. Nekilnojamojo turto agentai jiems nuolat siūlė parduoti namus ir sklypą, bet jų netenkino agentų siūloma pardavimo kaina. Dabar visas šeimos turtas virto pelenais.

Kitas laidos herojus Algirdas taip pat patyrė gaisrą. Nors buvo surasta padegėja ir aptiktas jos ryšys su nekilnojamojo turto agentūra, bylos baigtis juokinga: įtarimai agentūrai dingo, o padegėja sulaukė tik minimalios bausmės.

„Į laidą mums pavyko pasikviesti nekilnojamojo turto agentūros atstovą, kuris atvirai papasakos apie tai, kokius darbo metodus naudoja agentūrų darbuotojai, norėdami priversti turto savininkus parduoti jiems priklausantį namą ar sklypą“, — sakė D.Ožalas.

Bet gal nekilnojamojo turto bendrovėms nupirkus sklypus ir vietoj senų medinių namukų pastačius naujus, modernius pastatus pagražėtų mūsų sostinės veidas? Atsakymai į šiuos klausimus — „Dainiaus“ laidoje.

Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Tapk mūsų draugu
Žaliukas Feisbuke
Narių apklausa
TV3 ar LNK ?

TV3
TV3
100% [1 Balsas]

LNK
LNK
0% [0 Balsai]

Balsai: 1
Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.
Pradėta: 13/09/2017 16:17

Apklausų archyvas
7,381,982 unikalūs lankytojai