27/10/2021 02:45
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Shoutbox
You must login to post a message.

No messages have been posted.
Navigacija
· Namai
· Straipsniai
· Siuntimai
· DUK
· Forumas
· Web nuorodos
· Nauja kategorija
· Kontaktai
· Pateikti nuorodą
· Pateikti naujienas
· Pateikti straipsnį
· Rekomenduokit mus
· Mūsų darbai
· Su Nomeda
· Dainius
· Foto galerija
· Šį vakarą tv rodys
· TV programos
· MP-3
· TV eteris
Forumo temos
Naujausios temos
· Kokios muzikos norė...
· Juokai
· Norit moderuoti koki...
· TV pagalba.
Populiariausios temos
Temų nėra
Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 101
· Naujausias narys: test
Skaitliukas Nr.1
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
„Puikiajame šou“ – magų suvažiavimas
TV Eteris „Šį sekmadienį „Puikiajame šou“ – ne koks nors banalus ar svetimas lietuvio sielai „helovynas“, bet šiltas ir nuotaikingas auksinis rudens karnavalas“, – sekmadienio laidą pristato aštrialiežuvis Vytautas Šapranauskas.
Laidoje gero oro bei taisyklingo žvaigždžių išsidėstymo paslaptis atskleis TV3 „orų berniukas“ sinoptikas ir astrologas Naglis Šulija. Iliuzionistas Arvydas Stonys susitiks su savo klasioke, populiariausia Lietuvoje ragana Vilija Lobačiuviene. Piratų kapitonas Flintas išmokys Arūną Sakalauską užmegzti patį tvirčiausią jūrinį mazgą. O grupė „Funky“ burtų lazdele bus paversti į jūrininkus ir atliks vieną žymiausių Rusijos estrados žvaigždės Olego Gazmanovo dainą „Moriačka“.

Laidoje bus sekamos pasakos apie Elenytę ir Joniuką, bei auksinę žuvelę, kuri išpildė tris senelio norus.

Dainuos ne grupės „B‘avarija“ ar „Kastaneda“, o muškietininkai, arabai, senovės princesės ir egiptietės.

Taip pat laidoje su naujausiais burtais pasirodys magijos teatras „Di Arči“. Šio dueto narys, liuzionistas Arvydas Gaičiūnas, papasakos, kaip kartą apgavo Italijos kišenvagius.

„Puikusis šou“ – Sekmadienį, 19.30 val.
LNK: Vyšniuk, tu mums reikalingas!
TV Eteris Netiesa, kad Ramūnas Vyšniauskas be medalio niekam nereikalingas. Nors jo, grįžusio iš pasaulio čempionato, susirgusio, sulysusio 10 kilogramų nepasitiko draugai, bet nepamiršo LNK. LNK žiūrovai visada buvo ir liks linksmojo Vyšniuko gerbėjai. Šimtai laiškų su prašymais į eterį grąžinti „Lalailą“ su Vyšniuko, Zitos ir Gitos trio, nenuėjo veltui, praneša TV kanalo atstovai.

Nors Vyšniukas ir netapo Pasaulio sunkiosios atletikos čempionu, bet jau šį pirmadienį kaip humoro čempionas pasirodys LNK eteryje su lalailiškiausia laida Lietuvoje „Lalaila“.
„Prisipažinsiu, grįžus iš Dominykos nuotaika ne kokia. Bet ją pataisė žinia, kad „Lalaila“ grįžta į eterį. Vėl apkabinsiu Zitą ir Gitą, kurių jau spėjau pasiilgti. Vasara baigėsi, vakarai ilgėja, kaip juos Lietuva ištvertų be „Lalailos“? – klausimą kėlė sunkumų kilnotojas Ramūnas Vyšniauskas.
Naujojo sezono „Lalailoje“ Lietuvos moterys Vyšniuką išvys ir be sportinės aprangos. Ne, čia ne „Chippendales“ įtaka! Ramūnas nusprendė, kad jis Lietuvai jau pabodo su marškinėliais ir šortais, todėl savo raumeningą kūną papuošti smokingu, kostiumu ar naro kostiumu.
Naujojo sezono „Lalailoje“ bus rodomas naujas, dar nematytų namų vaizdelių paketas, kuriame, pasak Vyšniuko, bus daug jo taip mėgstamų juokingų kadrų iš vestuvių. Ar tai reiškia, kad Vyšniukas ketina pasipiršti savo žaviajai draugei? „Apie vestuves galvoju. Ir dažnai. Jos tikrai bus, bet ne anksčiau, nei po pasaulio čempionato kitais metaus. Kol netapsiu čempionu, tol nevesiu“, - pažymėjo Ramūnas Vyšniauskas.
Laida „Lalaila“ su Ramūnu Vyšniausku, Zita, Gita ir juokingiausias namų vaizdeliais bus rodoma pirmadieniais 20.45 val.
Agnės gimtadienis – draugų rate
TV Eteris Buvusi „gelbėtoja“, o dabar laidos „Top 10“ vedėja Agnė Jagelavičiūtė paslapčia atšventė savo 26-ąjį gimtadienį. Komunikabilumu ir draugiškumu garsėjanti mergina apie savo šventę prasitarė tik artimiausiems draugams ir juos sukvietė į sostinės barą „Absento fėjos“.

Sukaktuvininkės pasveikinti atbildėjo Agnė Armoškaitė-Šemberienė, dizaineris Kęstutis Rimdžius, laidos vedėjas „Mados reidas“ stilistas Mantas Petruškevičius, gyvenimo būdo vadybininkas Dovydas Tagonidzė, prodiuseris ir atlikėjas Egmontas Bžeskas, stilistė Eglė Mickevičienė, festivalio AXX prodiuseris Mindaugas Vosylius ir dar daugelis kitų.
L.T. nepraleido progos pasmalsauti, ką Agnė gavo dovanų iš mylimų draugų.
„Iš tikrųjų labiausiai įsiminė, kad gavau laidotuvių gėlių krepšelį. Jį įteikė Mindaugas Vosylius. Kodėl? Kad palaidotų mano praėjusius metus“, – džiaugėsi A.Jagelavičiūtė. Kitos dovanos praktiškesnės – papuošalai, šlepetės, absento butelis.
„Kodėl paslapčia švenčiau? Ne paslapčia. Tiesiog nenorėjau, kad mano gimtadienis taptų valstybine švente, todėl žiniasklaidai ir nesakiau“, – teisinosi Agnė.
Iki trečios valandos nakties susirinkusieji linksminosi bare, o kai jis užsidarė, patraukė švęsti toliau. Ir ne bet kur, o į senamiestyje gyvenančio K.Rimdžiaus namus. Kiek ten užsitęsė linksmybės, istorija nutyli, bet galime patikinti, kad saulę Agnės draugai sutiko.
Gyvačių tramdytoja ir peilių svaidymo pamokos
TV Eteris Dviejų laidos vedėjų Vytauto Šapranausko ir Arūno Sakalausko pakviestas TV3 „Puikiajame šou“ (19 val. 30 min.) apsilankė politikas Petras Auštrevičius, kuris papasakojo apie savo laisvalaikio pomėgį — senovinių žemėlapių kolekcionavimą.
Vienas iš P.Auštrevičiaus kolekcijos perlų — XVII amžiaus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės žemėlapis — laidoje bus nepataisomai sugadintas. Įdomiausia, kad jį sugadins pats svečias. Kodėl, žiūrovai sužinos laidoje.
Laidos rengėjai žada ir smauglių bei gyvačių tramdytojos pasirodymą.
Filmuojant šou paaiškėjo, kad V.Šapranauskas jau parašė testamentą. Tai buvo proga aptarti, kaip Lietuvoje tvarkomi turto paveldėjimo reikalai. Žiūrovai pamatys, ką lietuviai veikia Airijoje ir kodėl ten draudžiama važiuoti gražiausiai vakarėlio merginai.
Laidoje svečiuojasi 2005 metų pasaulio peilių svaidymo čempionas Jurijus Bykovas, kuris ne tik pasakoja apie šią sporto šaką, bet ir pademonstruos, kaip tai atrodo iš arti.
Susižavėjęs šia sporto šaka V.Šapranauskas vietoj taikinio pastatė Arūną Sakalauską. Legenda apie Vilių Telį atgaivinta — ant galvos šis ryžosi palaikyti melioną.
Telefoninis teroristas ir veikli šeimininkė
TV Eteris TV3 laidos „TV detektyvai“ (20 val. 45 min.) bendradarbiams teko ieškoti telefoninio persekiotojo. Įkyriais gerbėjais ar telefoniniais teroristais skundėsi ne viena televizijos ar pramogų pasaulio žvaigždė.
Liguistai reiškiama meilė jiems ne lengvesnė nei grasinančios žinutės.
Dainininkė Irma Jurgelevičiūtė šitokį persekiotoją įgijo prieš kelerius metus. Nuolat gaudama jo žinutes, jautėsi lyg būtų nuolat sekama.
Tiesa, prieš kurį laiką šitas „gerbėjas“, mėgdavęs rašyti žinutes su seksualine potekste, aprimo. Bet kai dainininkė šią istoriją papasakojo žurnalistams, dėmesio trokštančio persekiotojo „polėkis“ atgijo.
Laidos „TV detektyvai“ rengėjams pavyko jį surasti. Irmos ir Roberto akistata bus parodyta laidoje.
Kitas „TV detektyvų“ herojus - verslininkas Algirdas, prieš kurį laiką įtaręs, kad namų tvarkytoja iš namų išneša ne tiktai šiukšles, bet ir pinigus. „TV detektyvai“ Algirdo namuose įtaisė filmavimo kameras ir įsitikino, kad pagal skelbimą surasta moteris turėdavo ir kitokios įdomios veiklos.
Ievutė laimėjo aštuonias savaites trukusį LNK realybės šou Alfa.lt
TV Eteris Šeštadienį, rugsėjo 30 d., paskutinį kartą nuskambėjo vienintelio tokio pasaulyje - žurnalistinio realybės šou šaukiniai ir žiūrovų nuosprendis. Aušra gavo 1944 balsus, o Ievutė beveik šešiais šimtais balsų daugiau – 2534.

Naujienų tinklalapio “Alfa.lt“ direktorius Virgis Valentinavičius įteikė Ievutei Zubavičiūtei didžiulę sibolinę vizitinę kortelę, kurią ji galės pasikeisti į tikrą jau spalio 2 d., įsidarbinusi čia. Nugalėtoja taip pat dovanų gavo “Sony alfa“ skaitmeninį fotoaparatą bei individualius mokymus BBC mokymų centre, kurių datą laimėtoja galės pasirinkti pati.

Dovanų vargais negalais išvengė vedėja Rūta Grinevičiūtė. Pasiryžusį nuo visų šou dalyvių jai įteikti simbolinį kaktusą Jogintą Palavinską Rūta ir vėl nusodino: “Sėsk, Jogintai, pats ant to kaktuso – tai bus paskutinė mano dovana tau“…

Šįvakar buvo primintos įspūdingiausios aštuonių savaičių šou akimirkos ir pirmosios nesėkmės. Galbūt Ievos Špečkauskaitės frazė prie Rusijos ambasados “Lietuvoje reikia kalbėti tik lietuviškai!“ taps auksine. Tačiau pirmasis darbas kaip diena ir naktis skyrėsi nuo finalistų reportažų.

“Ievutė ir vėl prisidirbo. Ruoškite jai vietą kalėjime, - pajuokavo R.Grinevičiūtė, prieš parodant Ievutės siužetą apie prekybą moterimis. – Tai bus bomba. Vėl prašytume atkreipti dėmesį policijos pareigūnus“.

Ievutės slapta nufilmuotas pokalbis su sąvadautoju – pirmasis toks žurnalistinis darbas Lietuvoje. Todėl R.Grinevičiūtė pasiūlė jai pratęsti šią temą LNK laidoje “Paskutinė instancija“.
Juoko studijoje – arši armėno ir dzūkų kova
TV Eteris Šį vakarą 20 val. 45 min. per TV3 – naujos tiesioginės laidos „Juokovizija 2006“ premjera.
Lietuvos humoro profesionalų čempionatui diriguos žinomas Lietuvos juokdarys aktorius Mindaugas Sėjūnas.
Pirmieji prie starto linijos stos neišsenkantis juokų ir tostų meistras, „Tango TV“ kulinaras Maratas Sargsyanas ir humoro trupė iš Lazdijų „Dzyvų dzyvai“.
„Nors priešininkų – visa komanda, aš prieš juos stosiu vienas, – sakė Maratas.
Jau dvi savaites iš atminties klodų traukiu Kaukazo žmonių šmaikštybes.
Dėl žiūrovų balsų kovosiu iki paskutinės minutės“.
Dzūkai irgi nepėsti: „Maratai, laikykis!
Mes žiūrovus žadinsim trankia muzika, stebinsime specialiai šiam čempionatui pasiūta apranga, juoksimės iš savęs ir kitų“.
O laidos vedėjas M.Sėjūnas žada: „Bus daug juoko.
Juoko iki ašarų. Ir ne tik šį, bet ir kiekvieną ketvirtadienio vakarą.
Visi čia dalyvaujantys humoro meistrai puikiai vaidina ir sugeba net iki skausmo žinomą anekdotą papasakoti taip, kad žiūrovams iš juoko paskaus žandikauliai“.
Užgrūdintos močiutės intymūs patarimai
TV Eteris „Mes jamam šitą darbą!“ – ryžtingai tarė „Ragų“ (LNK) herojai Bronius (Algis Ramanauskas) bei Česlovas (Rimas Šapauskas) darbo biržos direktoriaus kabinete ir tapo konsultantais vienoje vidurinėje mokykloje. Jų nuotykius matysime 22 val. 40 min.
Mokykloje nešvankuoliai turėjo antramečius antrokus parengti trečiai klasei. Tačiau čia jie ilgai neužsibuvo.
Bėgdami nuo pedagoginės rutinos, vyrai atsidūrė Indijoje. Šioje šalyje vienas kitam sėkmingai atvėrė po trečią akį ir po keturias čakras intymiausiose vietose.
Laidos žiūrovų laukia nauja rubrika – „Močiutės Bronės klausk drąsiai“.
Tai bus patarimai lytinio gyvenimo klausimais.
Tiesa, Bronė specialių mokslų baigusi nėra. Tačiau ji turi didelę intymaus gyvenimo patirtį – per ją perėjo Pirmasis ir Antrasis pasauliniai karai, kovos dėl nepriklausomybės.
Jauniesiems žiūrovams močiutė nori perduoti šią milžinišką patirtį, kad nereikėtų jos neštis į kapus.
Uždavinys motinoms – išrinkti dukteriai vyrą
TV Eteris Trys moterys – dainininkės Aušra Cicėnaitė, Rasa Juzukonytė ir Liveta Kazlauskienė turėjo progą pagalvoti, kaip jausis tapusios uošvėmis. Dukteris jau užauginusios dainininkės TV3 eteryje pirmosios išbandė pasaulyje populiaraus realybės šou lietuvišką versiją „Pagal mamą“ (19 val. 10 min.).
Motinos čia svarbesnės nei dukterys – vaikinas vienos jų dukterį turi pasirinkti net nematęs. Apsispręsti jis turi įvertinęs motiną. Kaip sakė laidos režisierius Audrius Giržadas, „žentai“ vadovaujasi taisykle, kad obuolys nuo obels netoli tenurieda.
Motinos šiame žaidime nėra vien statistės: priklausomai nuo to, kiek joms patinka kandidatas, jos gali dukterį girti arba nieko nesakyti.
Į trijų savimi pasitikinčių moterų rankas patekusiam pirmajam vienišiui nebuvo lengva – motinos klausinėjo jį intymiausių dalykų, aiškinosi intelekto koeficientą ir net ar myli gyvūnus.
Visų jų pastangos bus atlygintos. Šou rengėjai nesuka galvos dėl to, ar bendraus tokiu būdu suporuoti jaunuoliai. Jiems nežadamos nei kelionės, nei romantiški savaitgaliai. Dovanas gaus įžvalgios ir žavingos motinos.
Nervingoje laidoje – pirmasis dalyvių kraujas
TV EterisDvi 20 metų merginos ir du jų bendraamžiai tapo pirmosios TV3 ekrane debiutuojančios laidos „Stresas“ (20 val. 45 min.) herojais.

„Jie bus žudomi elektra bei naikinami ginklais“, – žadėjo „Streso“ rengėjai. Po filmavimo jie gyrėsi, kad premjera buvo aplaistyta krauju, ir tikino nemanę, jog Lietuvoje pavyks atrasti tokių išprotėjusių žmonių, kokie susirinko į pirmąją laidą. Dėl naujo automobilio, kuris turėjo atitekti nugalėtojui, konkurentai buvo pasiryžę vienas kitam perkąsti gerklę.

Kelias į pergalę buvo klotas spygliuotomis rožėmis – laidos vedėjas Andrius Rožickas dalyvius iš anksto įspėjo, kad laimės tas, kuris atsakys į daugiausia jo klausimų. Bet tai nėra paprasta.

Tuo įsitikino „Lietuvos ryto“ televizijos vedėja Jovita Valeikaitė, kuriai su A.Rožicku teko bendrauti stilistui vaizduojant, kad baigia nukirpti jai plaukus.

Atsipalaiduoti negalima net nugalėtojui. Kai mėlynėmis nusėtas laimėtojas rengėsi išvažiuoti naujuoju automobiliu, jo konkurentai grįžo į šou ir iš keršto gerokai aplamdė jo prizą. A.Rožickas neprieštaravo.
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Tapk mūsų draugu
Žaliukas Feisbuke
Narių apklausa
TV3 ar LNK ?

TV3
TV3
100% [1 Balsas]

LNK
LNK
0% [0 Balsai]

Balsai: 1
Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.
Pradėta: 13/09/2017 16:17

Apklausų archyvas
6,722,387 unikalūs lankytojai