04/08/2021 11:52
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Shoutbox
You must login to post a message.

No messages have been posted.
Navigacija
· Namai
· Straipsniai
· Siuntimai
· DUK
· Forumas
· Web nuorodos
· Nauja kategorija
· Kontaktai
· Pateikti nuorodą
· Pateikti naujienas
· Pateikti straipsnį
· Rekomenduokit mus
· Mūsų darbai
· Su Nomeda
· Dainius
· Foto galerija
· Šį vakarą tv rodys
· TV programos
· MP-3
· TV eteris
Forumo temos
Naujausios temos
· Kokios muzikos norė...
· Juokai
· Norit moderuoti koki...
· TV pagalba.
Populiariausios temos
Temų nėra
Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 4

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 101
· Naujausias narys: test
Skaitliukas Nr.1
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Naujojo LNK sezono vinjetės – iš 32 metrų aukščio
TV Eteris Besiruošdama naujojo, 12-ojo TV sezono startui, LNK televizija kuria naujas vinjetes. Saulė, šypsena, vaikiškas vežimėlis, kamuolys, vaivorykštė, skėtis, banginis, laivas, drugelis – šiuos daiktus žiūrovai ir išvys LNK vinjetėse. Tiesa, jie bus gyvi – sudaryti iš žmonių, susikibusių rankomis ir nufilmuotų iš kelių dešimčių metrų aukščio, pranešė LNK.

„Pasaulis nuostabus, nes jame esame mes, žmonės, ir, būdami kartu, kuriame nuostabius dalykus“, - vinječių idėją apibūdino LNK kūrybos direktorius Laurynas Šeškus.
Naujosios vinjetės buvo filmuojamos Vilniuje Europos parke, Kaune Dariaus ir Girėno stadione ir pajūryje Nidoje. Kamera buvo įtaisyta viename aukščiausių Lietuvoje autokranų, kuris operatorių iškėlė į 32 metrų aukštį, prilygstantį 8 aukštų namui.
„Filmavimas truko keturias dienas po beveik 16 valandų. Iš viso prie filmavimo aikštelėje dirbo arti šimto žmonių, keturiasdešimt artistų, du šokių kolektyvai, vien tik filmavosi vinjetėse. Stilistai suruošė per 300 visų vaivorykštės spalvų kostiumų“, - pasakojo vinjetes kuriančios „Reklamos gamintojų bazės“ (RGB) prodiuseris Martynas Mickėnas.
Tradiciškai LNK vinjetes filmavo vienas geriausių Lietuvos operatorių Dmitrijus Gribanovas, garsiojo Maskvos VGIK auklėtinis, baigiantis penktąjį kursą pas žymųjį Vadimą Jusovą, A.Tarkovskio filmų operatorių.
Kaip ir kasmet, taip ir šio sezono pradžioje žiūrovai išgirs naujojo sezono dainą „Koks nuostabus pasaulis“. Naujasis sezonas „Pasaulis nuostabus“ per LNK – nuo rugsėjo 4-osios.
Nuo rudens TV3 – naujas vedėjų duetas SaŠa
TV Eteris Toks šio dueto sutrumpinimas gimė iš naujos TV3 laidos vedėjų – Sakalausko ir Šapranausko – pirmųjų dviejų pavardės raidžių. „Čia toks švelnesnis variantas“ – šypsosi Sakalauskas ir Šapranauskas. „Jei, pavyzdžiui, paimtume po tris pirmąsias mūsų pavardžių raides, išeitų sunkesnis variantas – Šap‘ing and Sak‘(pyp)… Bet to neleido nei valdžia, nei prodiuseris…“

Pasak TV3 pranešimo spaudai, štai taip aštriai prieš naująjį sezoną juokauja ką tik iškeptas dviejų garsių teatro ir kino aktorių, žavių vyrų ir televizijos laidų vedėjų Vytauto Šapranausko ir Arūno Sakalausko duetas.
„Labai bus gera dirbti drauge. Šildysiuosi kolegos saulės spinduliuose“, – šypsosi A. Sakalauskas ir čia pat iš laidos partnerio sulaukia atsakymo „Besileidžiančios saulės spinduliuose, kolega, besileidžiančios…“.
Paklaustas apie naująją laidą, laidos partnerį ir netradicinį televizijoje vyrų duetą, V. Šapranauskas buvo lakoniškas: „Laidoje, kaip ir gyvenime, dar niekada neturėjau partnerio vyro… Manau, mūsų duetas labiau panėšės į dviejų lygiaverčių varžovų šachmatų partiją. O apie laidą nieko nesakysiu, nes Bartkus neleido“.
Dviejų vyrų vedamą naujo TV3 rudens sezono laidą prodiusuos buvęs „Be tabu“, o dabar realybės šou „Meilės trikampis“ prodiuseris Saulius Bartkus.
TV3 rodys, kaip žvaigždės ruošiasi naujam televizijos sezonui
TV Eteris Netrukus TV3 pradės naująjį rudens sezoną, kuriame ne tik naujausi filmai, TV serialai, populiariausios laidos ir jau pamilti vedėjai, o ir nauji projektai su naujais šios televizijos veidais, rašoma TV3 atstovų pranešime žiniasklaidai.

Rugpjūčio 8 dieną 19.10 val. gyvenimo būdo laida „Lietuvos ryto televizija“ kalbins tris didžiąsias ne vienerius metus šioje televizijoje dirbančias žvaigždes – Nomedą Marčėnaitę, Vytautą Šapranauską ir Gediminą Jaunių bei kitus TV3 „naujokus“.
Kaip televizijos žvaigždės ruošiasi naujam sezonui? Kokie malonūs ir nemalonūs darbai jų laukia iki žiūrovai išvys juos besišypsančius ekrane? Kokie jų lūkesčiai šį sezoną iš kolegų, naujų projektų ir net žiūrovų.
„Pirmąkart buvome įsileisti su kamera ten, kur durys visad buvo uždaros, – šypsosi žurnalistė Jovita Valeikaitė, pati besiruošianti ilgai fotosesijai. – Gal dėl to pokalbiai su kolegomis laidos vedėjais atviresni, šiltesni, nei paprastai stebint kamerai, ir su daugiau nuogos tiesos“.
Žvaigždės be grimo ir be cenzūros: jų vasaros atostogos, dietos, grožio salonai, garsiausių mados vardų drabužiai, kardinaliai pakeisti įvaizdžiai, pokalbiai apie gražųjį ir ne tokį romantišką žvaigždės gyvenimą, nuotykius su gerbėjais, žiūrovais, keletą valandų, o kartais ir visą dieną trunkančias fotosesijas, taip pat atviri atsakymai į klausimus apie pinigus, šeimas, apie meilę ir seksualumą, ir, žinoma, apie naująjį TV3 vyrišką duetą, iš kurio nežinia ko tikėtis ir dar labiau nežinia, ko sulauksi.
„Ir nepamirškite pakalbėti apie įvaizdį, nes taip naujai, kaip šiemet atrodo TV3 žvaigždės, jos dar neatrodė, – į kamerą šypsosi 2006-2007-ųjų TV3 ir „Tango TV“ sezono fotosesijos stilistas Mantas Petruškevičius. – Nomedai pirmąkart sukurtas seksualios, veiklios ir garsios moters, Vytautui Šapranauskui ir jo laidos partneriui – gyvenimu besimėgaujančių puikiųjų mačos vyrukų, o Gediminui – veiklaus ir ambicingo jauno vyro įvaizdžiai. Rūbais pabrėžta tai, kuo šie žmonės gyvena, dėl ko jie taip spindi“.
Šeštadienį per TV3 – tradicinės „Horn Grand Prix 1003 km lenktynės“!
TV Eteris Liepos 26-29 dienomis alsuojanti vasara kurortinė Palanga savaitgalį vėl taps Baltijos šalių automobilių sporto Meka. Šiomis dienomis čia įvyks gražia tradicija tapusios septintąjį kartą rengiamos „Horn Grand Prix 1003 kilometrų lenktynės“, kuriose šiemet laimę išbandys net penkios TV3 televizijos žvaigždės.
Liepos 27 dieną vyksiančiame žvaigždžių drage TV3 laidų vedėjai – Giedrė Rusytė iš „Policijos akademijos“, Rokas Petkevičius iš TV3 Žinių, Edmundas Kučinskas iš „Penktadienio muzikos šou“, Gediminas Jaunius iš „TV pagalbos“ ir Agnė Armoškaitė-Šemberienė – dėl greičiausiojo titulo susikaus su Lietuvos muzikos žvaigždėmis: Natalija iš grupės „Yva“, Nijole Pareigyte iš „69 danguje“ ir Džordana Butkute.
Pagrindinėse „Horn Grand Prix 1003 kilometrų lenktynėse“, kurias liepos 29 dieną nuo 10.30 val. tiesiogiai transliuos TV3 televizija, kanalui atstovaus du vyrai: Vytautas Šapranauskas TV3 žiūrovams praneš karščiausias naujienas ir kometuos lenktynes, o TV3 generalinis direktorius Ramūnas Šaučikovas spaus greičio pėdalą ir bandys laimėti pirmą šių lenktynių vietą.
Šeštadienį TV3 eteryje bus net šešios transliacijos iš Palangos: 10.30 val. „Horn Grand Prix 1003 kilometrų lenktynių“ startas (tiesioginis eteris), 13.00 val., 14.20 val. ir 17.25 val. – lenktynės, 21.10 val. finišas ir 21.40 val. tiesiogiai – „Horn Grand Prix 1003 kilometrų lenktynių“ koncertas, kuriame dainuos Jurga, „69 danguje“, „Kastaneda“, „Delfinai“, „N.E.O“, „Naujieji lietuviai“, „Lemon joy“, latviai „C-Stones“, Virgis Stakėnas, grupė „Land“, naujas duetas – Karina iš „69 danguje“ ir Sniegė.
„Horn Grand Prix 1003 kilometrų lenktynės“ – liepos 29 dieną 10.30 val., 13.00 val., 14.20 val., 17.25 val., 21.10 val. ir 21.40 val. per TV3!
TV3 „Policijos akademijoje“ – garsenybių nuotykiai su Lietuvos policija
TV Eteris TV3 vasaros laida „Policijos akademija“, kuri viešosios nuomonės tyrimų agentūros TNS Gallup Media TV metrų tyrimų duomenimis (laikotarpis 2006 07 10–16) jau tapo vienu žiūrimiausiu humoro šou Lietuvoje, nuo kitos savaitės užderės Lietuvos garsenybėmis.

„Užteks juoktis tik iš JAV pareigūnų bukumo, pribrendo laikas pasidomėti ir automobilių nuotykiais Lietuvos keliuose, pakelėse, sankryžose ir greitkeliuose. Kaip dirba Lietuvos pareigūnai, kokias bausmes taiko už nusižengimus ir kokias nuodėmes atleidžia keliuose, pasakos jūsų šalies garsenybės, patyrę greičio vilkai aktorius Arūnas Sakalauskas, „dangietis“ Natas, gelbėtojas Gediminas, humoristas Vytautas Šapranauskas ir daugybė kitų“, – TV3 pranešime spaudai naują svečio rubriką „Policijos akademijoje“ pristato laidos vedėja Giedrė Rusytė – seržantė Volker iš JAV.
„Be išpažinčių, jų laukia ir puikioji laidos dalis – anekdotai apie policijos pareigūnus ir kelių eismo pamokėlės mūsų akademijoje. Įdomu, kaip po mūsų laidos į šiuos garsius veidelius ims žvelgti policijos pareigūnai, nes, neoficialiais garsenybių apklausos duomenimis, daugeliui jų nusižengimai atleidžiami vien dėl pažįstamo veidelio…“ – šypsosi „Policijos akademijos“ kursantas Ramūnas Cicėnas – Koala.
Pasak laidos prodiuserio ir scenaristo Jurgio Jefremovo, kasdienėje laidoje Lietuvos garsenybės pasirodys kartą ar du per savaitę.
Iš „Meilės trikampio“ pirmąkart pašalinta apsimelavusi dalyvė
TV Eteris Nors trečioji populiariausio vasaros realybės šou „Meilės trikampio“ savaitė prasidėjo romantiškiausiomis nuotaikomis, atrodo, kad ji baigsis labai audringai – trečiadienio vakarą iš „Meilės trikampio“ pirmąkart per tris sezonus pašalinta dalyvė. Tai 19-metė studentė iš Vilniaus Jolanta.

„Mergina mums pamelavo neturinti vaikino, esanti visiškai laisva ir ieškanti antrosios pusės, o paaiškėjo, kad jai tereikėjo televizijos kamerų ir visos Lietuvos dėmesio, – TV3 pranešime spaudai padėtį komentuoja „Meilės trikampio“ prodiuseris Saulius Bartkus. – Paprašėme jos palikti šį šou, nes tai ne išlikimo, o poravimosi laida. Iš jos sužinojome net tai, kad Jolantos vaikinas labai prieštaravo jos dalyvavimui šiame šou, o ji vis tiek atėjo. Jolanta labai nuvylė ir net supykdė dėl jos besivaržiusius jaunuolius jiems pareikšdama, kad šie nesistengtų, nes jai jie nerūpi.“
Vieniše prisistačiusi vilnietė Jolanta „Meilės trikampio“ dalyvės anketoje rašė ir atrankos pokalbiuose dėstė: „Mano hobi – vaikinų medžioklė. Juk jie tokie pat laukiniai, tik skirtumas, kad jų daugiau nei briedžių... Meilėje prisipažinau begalybę kartų, net nežinau, kaip tas skaičius vadinasi. Man patinka pasitikintys savimi, gražūs, turtingi vaikinai, kurie turi gražų žirgą ir pilį. Dėl patinkančio vaikino galėčiau kariauti labai rimtai.“
Tačiau kariauti ji nė nesiruošė, o bandė su vienu iš dalyvių susitarti dėl ilgesnio pasilikimo šiame šou: „Šiandien aš paliksiu tave, rytoj tu palik mane, paskui žiūrėsim, gal išeisim kaip pora. Gerai pasibūsim.“ Nė vienas vaikinas nesutiko gudrauti, nes į šį realybės šou atėjo susirasti poros. Kai vakare atėjo pasirinkimo metas ir savimi patenkinta Jolanta išėjo rinktis vieno iš dviejų vaikinų, atvertusi kortas rado ne jų nuotraukas, o tekstą, kurį turėjo garsiai perskaityti: „Jolanta, į „Meilės trikampį“ žmonės ateina ieškoti kitos pusės. O tau jos nereikia. Vienadiene televizijos žvaigžde tu jau pabuvai. Grįžk pas savo vaikiną, kad nebūtum kliūtis tiems, kurie tiki meile.“ Namelyje tąnakt liko nakvoti du vaikinai, kurie tikėjosi, kad kitą rytą duris pravers kur kas nuoširdesnė ir vaikino neturinti mergina.
„Trečiajame sezone, kaip nė viename kitame, tiek daug pirmų kartų: pirmąkart šiame realybės šou per tris sezonus dėl vieno vaikino simpatijų kovojo identiškos dvynukės, pirmąkart pašalinta dalyvė, pirmąkart nakvoti romantiškame namelyje liko ne vaikinas su mergina, o du vaikinai, pirmąkart dalyviai žino, kokios lyties dalyvis pasirodys ryte…, – šypsosi S. Bartkus. – Šiemet „Meilės trikampis“ stebina ir mus pačius.“
B.Nicolson susilaukė pirmagimės Izabelės Meilės
TV Eteris Savaitgalį gandrai aplankė Londone gyvenančios LTV laidų vedėjos Beatos Nicolson šeimą. Vasarišką praėjusio šeštadienio popietę Beata su vyru Tomu susilaukė gražios, sveikos, 3660 gramų sveriančios mergaitės, kurią ketina pavadinti Izabelės Meilės vardu.

„Viskas mums pasisekė labai gerai. Sekmadienį grįžom namo, visi esame patenkinti ir laimingi“, - pasakojo pirmagimės susilaukusi moteris.
Pasak laidų vedėjos draugų, tėvai džiaugiasi naujagime, kuri turėtų bent šiek tiek praskaidrinti po neseniai Beatos mamos laidotuvių namuose tvyrojusią niūrią nuotaiką.
Gerai Lietuvoje žinoma laidų vedėja šiuo metu gyvena Londone. Su šiuo lietuvių pamėgtu miestu Beata sieja ir savo šeimos ateitį, o Lietuvoje žadėjo pasirodyti tik rudenį.
Reklama
Zaliuko naujienos Sveiki , būtu labai malonu kad jūs užpildytumėt mūsu reklaminę formą :)
Ar populiarumo našta sunkiai prislegia pečius?
TV Eteris Išsivedė kariškiai. LNK televizijos realybės šou „Kelias į žvaigždes“ nugalėtojas Andrius Rimiškis į kariuomenę buvo paimtas tiesiai iš TV studijos. Tai žiūrovai pamatys šį vakarą, 20 val. 5 min., laidoje „Vakaras su Marijonu“ (LNK).

Andrius labai sutriko, kai laidos filmavimo metu į studiją be jokių ceremonijų įžengė keli uniformuoti ir ginkluoti asmenys.

Nuo plieskiančių prožektorių akis prisidengę delnais, jie surado tarnybos vengiantį atlikėją ir pareikalavo eiti kartu.

„Kas čia vyksta?.. Gal leistumėte bent baigti laidą? Ar aš neturiu teisės pasimatyti su savo prodiuseriu arba pasikviesti advokatą?“ – sutrikęs į šalis dairėsi A.Rimiškis.

Tačiau kariškiai nesileido į ilgas kalbas. „Įsakyta jus pristatyti į karinį dalinį“, – tepasakė jie, pro studijos duris vesdamiesi žado netekusį Andrių.

Nė vienas laidos rengėjų neatskleidžia, kuo baigėsi šis incidentas. „Pamatysite šį vakarą“, – tepasakė laidos vedėjas M.Mikutavičius.

Laimės kūdikiai

Prieš pasirodant kariškiams Andrius pasakojo apie tai, ar lengva pakelti staiga užgriuvusią populiarumo naštą.

Būriai iš paskos sekiojančių gerbėjų, autografų kaulytojai, gėlės...

Kalbama, kad Andriaus gimtuosiuose Jūžintuose norima pastatyti paminklą „Kelio į žvaigždes“ nugalėtojui.

Paskutinėje šį sezoną laidoje „Vakaras su Marijonu“ susitiksime ir su kitais pramogų pasaulio atstovais, kurie šiais metais kuo nors nustebino savo gerbėjus.

Studijoje taip pat viešės atlikėjas Deivis, jis papasakos apie savo karjerą.

Beje, „Nacionalinėje muzikos lygoje“ (LNK) Deivis neseniai nugalėjo A.Rimiškį. M.Mikutavičius bandys išsiaiškinti, ar Andrius dėl to labai nusiminė.

Aktoriaus pašaukimas

Laidoje dalyvaus ir aktoriai Ramūnas Cicėnas bei Andrius Bružas. Jie šiemet sėkmingai vaidino festivalio AXX filmuose, pasirodė įvairiuose studentų projektuose.

Ar tikrai aktoriaus gyvenimas – vien aplodismentai, gėlės ir gerbėjų meilės prisipažinimai? Ar visi aktoriai būtinai turi persirgti vadinamąja žvaigždžių liga?

Ar niekada neteko gailėtis dėl pasirinktos profesijos? Pagaliau ar šiais laikais aktorius gali išgyventi iš savo profesijos?

Į šiuos ir panašius M.Mikutavičiaus klausimus atsakinės studijos svečiai.

Beje, A.Bružas yra kilęs iš provincijos, o R.Cicėnas – vilnietis.

Pastarasis prisipažino, kad kažkada kiek iš aukšto žiūrėdavo į kolegas, atvykusius iš provincijos.
Po dvynių istorijos – bendravardžiai gerbėjai
TV Eteris TV3 realybės šou „Meilės trikampis“ (20 val. 30 min.) – visiška painiava. Išvakarėse daugiausia emocijų patirti teko 19-mečiam studentui Dariui. Vos atėjęs jis susižavėjo gražuole 21 metų siuvėja iš Prienų Jurgita. Studentas net pareiškė, kad tai – jo svajonių mergina. Darius kaip tik svajojo apie mėlynakę blondinę.
Reikėjo matyti Dariaus reakciją, kai duris pravėrė dar viena tobulybė – Jurgitos dvynė sesuo Jolanta, taip pat siuvėja. Sutrikusiam Dariui pradėjo drebėti rankos.
„Meilės trikampio“ istorijoje tai pirmas kartas, kai į kovą dėl vaikino stojo dvynės.
Vakare Darius pasirinko Jolantą – ji jam pasirodė drąsesnė ir linksmesnė nei Jurgita. Bet šiltesni jausmai tarp jų dar neprabudo.
O šiandien kiek sutrikusi jau pasijuto Jolanta – „Meilės trikampio“ buveinės duris pravėrė vaikinas, beje, – irgi Darius.
26-erių vadybininkas laisvalaikiu dirba didžėjumi. Ir neturi jokių nuostatų dėl to, kaip turi atrodyti mergina, kuri jam būtų įdomi.
Jolantai teks apsispręsti, kuris Darius jai mielesnis.
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Tapk mūsų draugu
Žaliukas Feisbuke
Narių apklausa
TV3 ar LNK ?

TV3
TV3
100% [1 Balsas]

LNK
LNK
0% [0 Balsai]

Balsai: 1
Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.
Pradėta: 13/09/2017 16:17

Apklausų archyvas
6,484,195 unikalūs lankytojai