27/10/2021 03:11
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Shoutbox
You must login to post a message.

No messages have been posted.
Navigacija
· Namai
· Straipsniai
· Siuntimai
· DUK
· Forumas
· Web nuorodos
· Nauja kategorija
· Kontaktai
· Pateikti nuorodą
· Pateikti naujienas
· Pateikti straipsnį
· Rekomenduokit mus
· Mūsų darbai
· Su Nomeda
· Dainius
· Foto galerija
· Šį vakarą tv rodys
· TV programos
· MP-3
· TV eteris
Forumo temos
Naujausios temos
· Kokios muzikos norė...
· Juokai
· Norit moderuoti koki...
· TV pagalba.
Populiariausios temos
Temų nėra
Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 101
· Naujausias narys: test
Skaitliukas Nr.1
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Ką šiemet rodys TV3, žiūrovai pamatys rugsėjo 3-ąją
TV Eteris Sekmadienį, rugsėjo 3 dieną, 19.05 val. TV3 eteryje suskambės fanfaros ir žvaigždžių klegesys, sužibs fejerverkai ir puošniausios suknelės, pasigirs mylimiausios dainos ir plojimai, stebins stebukladarių triukai ir netikėti duetai, juokins šmaikštūs ir žvaigždėti filmukai apie naujausias ir mėgstamiausias laidas bei jų vedėjus – taip TV3 pradės savo naująjį sezoną „Tavo nuostabus pasaulis“ ir žiūrovams pristatys, kokią programą, laidas, filmus, serialus ir žaidimus jie šiemet matys.

Kaip rašoma pranešime spaudai, naujojo sezono pristatymo išvakarėse trumpai apie TV3 sezoną: šį rudenį TV3 televizija pradeda net su šešiomis naujienomis: pirmadieniais prie TV3 ekranų kvies buvusi gelbėtoja Agnė Jagelavičiūtė su gyvenimo būdo žurnalu apie Lietuvos garsenybių gyvenimą „TOP 10“ ir Andrius Rožickas su skandalingiausia sezono naujiena ekstremalių išbandymų laida „Stresas“.

Antradieniais – mamų ir detektyvų diena su realybės šou „Pagal mamą“, kurį pradės trys garsios Lietuvos mamos – Aušra Cicėnaitė, Rasa Juzukonytė ir Liveta Kazlauskienė, ir su Daliumi Skamaraku ir jo naujausių sekimo technologijų laida „TV detektyvai“; trečiadieniais – dvi stiprios ir pamiltos senbuvės: „Lietuvos ryto televizija“ ir „Abipus sienos“ su Jovita Valeikaite ir Giedriumi Leškevičiumi.
Ketvirtadieniais TV3 žiūrovai išvys ašaras ir juoką nusikaltimų realybės dokumentikoje „Komanda“ ir Lietuvos humoro profesionalų lygą su Mindaugu Sėjūnu „Juokovizija 2006“ (tiesioginės transliacijas).
Penktadieniais eteryje karaliaus stipriausi filmai ir dainų karaliai Violeta Riaubiškytė ir Edmundas Kučinskas „Penktadienio muzikos šou“. Kasdien šiokiadieniais nuo 15.40 val. dvi valandos skirtos telenovelių gerbėjoms ir populiariausiems serialams „Geidžiamas kūnas“ ir „Audra“, o nuo 17.40 val. TV3 rodys jubiliejinį sezoną pradedančią aktualių pokalbių laidą „Nomeda“ su Nomeda Marčėnaite.
Pirmadieniais-ketvirtadieniais 20.15 val. – aktyvioji „TV pagalba“ su dviem naujais gelbėtojais Juste Milušauskiene ir Žilvinu Žitkumi. Patogesniu žiūrovams laiku – 21.30 val. bus rodomos TV3 vakaro „Žinios“, o 22.00 val. – TV3 skelbia „Kultinio serialo valandą“ ir kas vakarą rodys šiuos naujausius ir garsiausius pasaulyje serialus: „Nusivylusios namų šeimininkės“ su penkiomis žaviomis nusivylusiomis namų šeimininkėmis – Gabriele, Lynete, Suzana, Bree ir Edie – ir jų net 22 „Emmy“ ir 10 „Auksinių gaublių“ įvertomis istorijomis.
„Kalėjimo bėgliai“ su dviem broliais – Linkolnu ir Maiklu, įtemptu siužetu ir nepaprasta pabėgimo iš kalėjimo istorija. Šiemet šis kultinis serialas pretenduoja į „Auksinį gaublį“ kaip geriausias metų draminis serialas.
„Spec.būrys“ su slaptosiomis Jungtinių Tautų operacijomis Bosnijoje, Rusijos ir Irano „atominiu bendradarbiavimu“, Amerikos misionierių išlaisvinimo operacija Indonezijoje, karinėmis pratybomis Afrikoje ir nuslėpto karo istorijomis; „Kobra 11“ – žiūrimiausio vokiečių serialo naujausias sezonas, kuriam jau nereikia jokių apibūdinamųjų žodžių…
Taip pat pirmadienio-ketvirtadienio vakarais iškart po „Kultinio serialo valandos“ 23.00 val. TV3 žiūrovų lauks net trys „CSI kriminalistų“ naujausi sezonai „CSI Majamis“, „CSI Niujorkas“ ir „CSI Las Vegasas“ bei šokiruojančios dokumentikos ciklas.
Savaitgaliais be jau pamiltų laidų TV3 šeimų 14.30 val. laukia naujutėlaitė populiarų serialą „Dingę“ primenanti versija vaikams „Dingę vaikai“, popiet naujausias animacinio šedevro „Simpsonai“ sezonas, o vakarais net du muzikiniai humoro šou: šeštadieniais – „Kreivas veidrodis“, sekmadieniais – sezono naujiena „Puikusis šou“ su dar puikesniu duetu Vytautu Šapranausku ir Arūnu Sakalausku.
Būtent šis SaŠa duetas, talkinamas „Policijos akademijos“ ir „Dviejų Agnių“ duetų, šį sekmadienį ir pristatys naująjį TV3 sezoną.
Savaitgalio rimtieji projektai – geriausias Rusijos kinas šeštadieniais („Bumeris“, „Bumeris 2“, „Brolis“, „Brolis 2) ir analitinė laida „Savaitės komentarai“ su Jolanta Butkevičiene sekmadieniais.
Be TV3 ir „Tango TV“ televizijos žvaigždžių naująjį TV3 sezoną rugsėjo 3-ąją 19.05 val. žiūrovams pristatys visas būrys Lietuvos muzikos estrados žvaigždžių: „Yva“, „InCulto“, Stano, Česlovas Gabalis, „Rebelheart“, „Mokinukės“, Linas ir Simona, Jonas ir Raselė, mažasis Rytis Cicinas, „Kastaneda“, Alanas, Neda, stebukladarys Arvydas Stonys, pradanginsiantis net patį televizijos bokštą, ir Atlanta, kuri kvies į savo laidotuves…
Šmaikštus, muzikinis, nuoširdus ir juokingas, kitoks nei visada, tačiau kaip niekad artimas kiekvienam – toks naujasis TV3 sezonas, kuriame kiekvienas ras dalį savo nuostabaus pasaulio… Toks ir TV3 naujojo sezono pristatymo šou, kuriame kiekvienas ras iš ko juoktis, kuo žavėtis, ką apkalbėti ir dėl ko ginčytis…
TV3 naujojo sezono pristatymas – jau rugsėjo 3 dieną 19.05 val. per TV3.
A.Jagelavičiūtė ves naują laidą „TOP 10“
TV Eteris Rudenį naujajame TV3 sezono tinklelyje startuos nauja laida „TOP 10“ su buvusia „gelbėtoja“ Agne Jagelavičiūte priešakyje. Laidoje skelbiamo geriausių iš geriausiųjų dešimtuko kuratoriais galės būti ir DELFI skaitytojai.

Agnė bus ne tik laidos apie savo netradicine veikla ar pomėgiais pasižyminčius žmones vedėja, bet ir projekto kūrybinės grupės dalis. Valandą truksiančios laidos metu Agnė ne tik bendraus su žiūrovais, bet kartu su visą laidą kuriančia komanda ruoš reportažus, kalbins pašnekovus.
Pasak laidos prodiuserio Sauliaus Bartkaus, laidos esmė – geriausiųjų rinkimai. Pagal objektyvius kriterijus atrinkti pretendentai bus paskelbiami laidos metu ir visą savaitę skaitytojai DELFI portale galės balsuoti už, jų manymu, pirmosios vietos verčiausią kandidatą. Balsavimo rezultatai bus paskelbti kitos laidos metu.
Naujojo LNK sezono vinjetės – iš 32 metrų aukščio
TV Eteris Besiruošdama naujojo, 12-ojo TV sezono startui, LNK televizija kuria naujas vinjetes. Saulė, šypsena, vaikiškas vežimėlis, kamuolys, vaivorykštė, skėtis, banginis, laivas, drugelis – šiuos daiktus žiūrovai ir išvys LNK vinjetėse. Tiesa, jie bus gyvi – sudaryti iš žmonių, susikibusių rankomis ir nufilmuotų iš kelių dešimčių metrų aukščio, pranešė LNK.

„Pasaulis nuostabus, nes jame esame mes, žmonės, ir, būdami kartu, kuriame nuostabius dalykus“, - vinječių idėją apibūdino LNK kūrybos direktorius Laurynas Šeškus.
Naujosios vinjetės buvo filmuojamos Vilniuje Europos parke, Kaune Dariaus ir Girėno stadione ir pajūryje Nidoje. Kamera buvo įtaisyta viename aukščiausių Lietuvoje autokranų, kuris operatorių iškėlė į 32 metrų aukštį, prilygstantį 8 aukštų namui.
„Filmavimas truko keturias dienas po beveik 16 valandų. Iš viso prie filmavimo aikštelėje dirbo arti šimto žmonių, keturiasdešimt artistų, du šokių kolektyvai, vien tik filmavosi vinjetėse. Stilistai suruošė per 300 visų vaivorykštės spalvų kostiumų“, - pasakojo vinjetes kuriančios „Reklamos gamintojų bazės“ (RGB) prodiuseris Martynas Mickėnas.
Tradiciškai LNK vinjetes filmavo vienas geriausių Lietuvos operatorių Dmitrijus Gribanovas, garsiojo Maskvos VGIK auklėtinis, baigiantis penktąjį kursą pas žymųjį Vadimą Jusovą, A.Tarkovskio filmų operatorių.
Kaip ir kasmet, taip ir šio sezono pradžioje žiūrovai išgirs naujojo sezono dainą „Koks nuostabus pasaulis“. Naujasis sezonas „Pasaulis nuostabus“ per LNK – nuo rugsėjo 4-osios.
Nuo rudens TV3 – naujas vedėjų duetas SaŠa
TV Eteris Toks šio dueto sutrumpinimas gimė iš naujos TV3 laidos vedėjų – Sakalausko ir Šapranausko – pirmųjų dviejų pavardės raidžių. „Čia toks švelnesnis variantas“ – šypsosi Sakalauskas ir Šapranauskas. „Jei, pavyzdžiui, paimtume po tris pirmąsias mūsų pavardžių raides, išeitų sunkesnis variantas – Šap‘ing and Sak‘(pyp)… Bet to neleido nei valdžia, nei prodiuseris…“

Pasak TV3 pranešimo spaudai, štai taip aštriai prieš naująjį sezoną juokauja ką tik iškeptas dviejų garsių teatro ir kino aktorių, žavių vyrų ir televizijos laidų vedėjų Vytauto Šapranausko ir Arūno Sakalausko duetas.
„Labai bus gera dirbti drauge. Šildysiuosi kolegos saulės spinduliuose“, – šypsosi A. Sakalauskas ir čia pat iš laidos partnerio sulaukia atsakymo „Besileidžiančios saulės spinduliuose, kolega, besileidžiančios…“.
Paklaustas apie naująją laidą, laidos partnerį ir netradicinį televizijoje vyrų duetą, V. Šapranauskas buvo lakoniškas: „Laidoje, kaip ir gyvenime, dar niekada neturėjau partnerio vyro… Manau, mūsų duetas labiau panėšės į dviejų lygiaverčių varžovų šachmatų partiją. O apie laidą nieko nesakysiu, nes Bartkus neleido“.
Dviejų vyrų vedamą naujo TV3 rudens sezono laidą prodiusuos buvęs „Be tabu“, o dabar realybės šou „Meilės trikampis“ prodiuseris Saulius Bartkus.
TV3 rodys, kaip žvaigždės ruošiasi naujam televizijos sezonui
TV Eteris Netrukus TV3 pradės naująjį rudens sezoną, kuriame ne tik naujausi filmai, TV serialai, populiariausios laidos ir jau pamilti vedėjai, o ir nauji projektai su naujais šios televizijos veidais, rašoma TV3 atstovų pranešime žiniasklaidai.

Rugpjūčio 8 dieną 19.10 val. gyvenimo būdo laida „Lietuvos ryto televizija“ kalbins tris didžiąsias ne vienerius metus šioje televizijoje dirbančias žvaigždes – Nomedą Marčėnaitę, Vytautą Šapranauską ir Gediminą Jaunių bei kitus TV3 „naujokus“.
Kaip televizijos žvaigždės ruošiasi naujam sezonui? Kokie malonūs ir nemalonūs darbai jų laukia iki žiūrovai išvys juos besišypsančius ekrane? Kokie jų lūkesčiai šį sezoną iš kolegų, naujų projektų ir net žiūrovų.
„Pirmąkart buvome įsileisti su kamera ten, kur durys visad buvo uždaros, – šypsosi žurnalistė Jovita Valeikaitė, pati besiruošianti ilgai fotosesijai. – Gal dėl to pokalbiai su kolegomis laidos vedėjais atviresni, šiltesni, nei paprastai stebint kamerai, ir su daugiau nuogos tiesos“.
Žvaigždės be grimo ir be cenzūros: jų vasaros atostogos, dietos, grožio salonai, garsiausių mados vardų drabužiai, kardinaliai pakeisti įvaizdžiai, pokalbiai apie gražųjį ir ne tokį romantišką žvaigždės gyvenimą, nuotykius su gerbėjais, žiūrovais, keletą valandų, o kartais ir visą dieną trunkančias fotosesijas, taip pat atviri atsakymai į klausimus apie pinigus, šeimas, apie meilę ir seksualumą, ir, žinoma, apie naująjį TV3 vyrišką duetą, iš kurio nežinia ko tikėtis ir dar labiau nežinia, ko sulauksi.
„Ir nepamirškite pakalbėti apie įvaizdį, nes taip naujai, kaip šiemet atrodo TV3 žvaigždės, jos dar neatrodė, – į kamerą šypsosi 2006-2007-ųjų TV3 ir „Tango TV“ sezono fotosesijos stilistas Mantas Petruškevičius. – Nomedai pirmąkart sukurtas seksualios, veiklios ir garsios moters, Vytautui Šapranauskui ir jo laidos partneriui – gyvenimu besimėgaujančių puikiųjų mačos vyrukų, o Gediminui – veiklaus ir ambicingo jauno vyro įvaizdžiai. Rūbais pabrėžta tai, kuo šie žmonės gyvena, dėl ko jie taip spindi“.
Šeštadienį per TV3 – tradicinės „Horn Grand Prix 1003 km lenktynės“!
TV Eteris Liepos 26-29 dienomis alsuojanti vasara kurortinė Palanga savaitgalį vėl taps Baltijos šalių automobilių sporto Meka. Šiomis dienomis čia įvyks gražia tradicija tapusios septintąjį kartą rengiamos „Horn Grand Prix 1003 kilometrų lenktynės“, kuriose šiemet laimę išbandys net penkios TV3 televizijos žvaigždės.
Liepos 27 dieną vyksiančiame žvaigždžių drage TV3 laidų vedėjai – Giedrė Rusytė iš „Policijos akademijos“, Rokas Petkevičius iš TV3 Žinių, Edmundas Kučinskas iš „Penktadienio muzikos šou“, Gediminas Jaunius iš „TV pagalbos“ ir Agnė Armoškaitė-Šemberienė – dėl greičiausiojo titulo susikaus su Lietuvos muzikos žvaigždėmis: Natalija iš grupės „Yva“, Nijole Pareigyte iš „69 danguje“ ir Džordana Butkute.
Pagrindinėse „Horn Grand Prix 1003 kilometrų lenktynėse“, kurias liepos 29 dieną nuo 10.30 val. tiesiogiai transliuos TV3 televizija, kanalui atstovaus du vyrai: Vytautas Šapranauskas TV3 žiūrovams praneš karščiausias naujienas ir kometuos lenktynes, o TV3 generalinis direktorius Ramūnas Šaučikovas spaus greičio pėdalą ir bandys laimėti pirmą šių lenktynių vietą.
Šeštadienį TV3 eteryje bus net šešios transliacijos iš Palangos: 10.30 val. „Horn Grand Prix 1003 kilometrų lenktynių“ startas (tiesioginis eteris), 13.00 val., 14.20 val. ir 17.25 val. – lenktynės, 21.10 val. finišas ir 21.40 val. tiesiogiai – „Horn Grand Prix 1003 kilometrų lenktynių“ koncertas, kuriame dainuos Jurga, „69 danguje“, „Kastaneda“, „Delfinai“, „N.E.O“, „Naujieji lietuviai“, „Lemon joy“, latviai „C-Stones“, Virgis Stakėnas, grupė „Land“, naujas duetas – Karina iš „69 danguje“ ir Sniegė.
„Horn Grand Prix 1003 kilometrų lenktynės“ – liepos 29 dieną 10.30 val., 13.00 val., 14.20 val., 17.25 val., 21.10 val. ir 21.40 val. per TV3!
TV3 „Policijos akademijoje“ – garsenybių nuotykiai su Lietuvos policija
TV Eteris TV3 vasaros laida „Policijos akademija“, kuri viešosios nuomonės tyrimų agentūros TNS Gallup Media TV metrų tyrimų duomenimis (laikotarpis 2006 07 10–16) jau tapo vienu žiūrimiausiu humoro šou Lietuvoje, nuo kitos savaitės užderės Lietuvos garsenybėmis.

„Užteks juoktis tik iš JAV pareigūnų bukumo, pribrendo laikas pasidomėti ir automobilių nuotykiais Lietuvos keliuose, pakelėse, sankryžose ir greitkeliuose. Kaip dirba Lietuvos pareigūnai, kokias bausmes taiko už nusižengimus ir kokias nuodėmes atleidžia keliuose, pasakos jūsų šalies garsenybės, patyrę greičio vilkai aktorius Arūnas Sakalauskas, „dangietis“ Natas, gelbėtojas Gediminas, humoristas Vytautas Šapranauskas ir daugybė kitų“, – TV3 pranešime spaudai naują svečio rubriką „Policijos akademijoje“ pristato laidos vedėja Giedrė Rusytė – seržantė Volker iš JAV.
„Be išpažinčių, jų laukia ir puikioji laidos dalis – anekdotai apie policijos pareigūnus ir kelių eismo pamokėlės mūsų akademijoje. Įdomu, kaip po mūsų laidos į šiuos garsius veidelius ims žvelgti policijos pareigūnai, nes, neoficialiais garsenybių apklausos duomenimis, daugeliui jų nusižengimai atleidžiami vien dėl pažįstamo veidelio…“ – šypsosi „Policijos akademijos“ kursantas Ramūnas Cicėnas – Koala.
Pasak laidos prodiuserio ir scenaristo Jurgio Jefremovo, kasdienėje laidoje Lietuvos garsenybės pasirodys kartą ar du per savaitę.
Iš „Meilės trikampio“ pirmąkart pašalinta apsimelavusi dalyvė
TV Eteris Nors trečioji populiariausio vasaros realybės šou „Meilės trikampio“ savaitė prasidėjo romantiškiausiomis nuotaikomis, atrodo, kad ji baigsis labai audringai – trečiadienio vakarą iš „Meilės trikampio“ pirmąkart per tris sezonus pašalinta dalyvė. Tai 19-metė studentė iš Vilniaus Jolanta.

„Mergina mums pamelavo neturinti vaikino, esanti visiškai laisva ir ieškanti antrosios pusės, o paaiškėjo, kad jai tereikėjo televizijos kamerų ir visos Lietuvos dėmesio, – TV3 pranešime spaudai padėtį komentuoja „Meilės trikampio“ prodiuseris Saulius Bartkus. – Paprašėme jos palikti šį šou, nes tai ne išlikimo, o poravimosi laida. Iš jos sužinojome net tai, kad Jolantos vaikinas labai prieštaravo jos dalyvavimui šiame šou, o ji vis tiek atėjo. Jolanta labai nuvylė ir net supykdė dėl jos besivaržiusius jaunuolius jiems pareikšdama, kad šie nesistengtų, nes jai jie nerūpi.“
Vieniše prisistačiusi vilnietė Jolanta „Meilės trikampio“ dalyvės anketoje rašė ir atrankos pokalbiuose dėstė: „Mano hobi – vaikinų medžioklė. Juk jie tokie pat laukiniai, tik skirtumas, kad jų daugiau nei briedžių... Meilėje prisipažinau begalybę kartų, net nežinau, kaip tas skaičius vadinasi. Man patinka pasitikintys savimi, gražūs, turtingi vaikinai, kurie turi gražų žirgą ir pilį. Dėl patinkančio vaikino galėčiau kariauti labai rimtai.“
Tačiau kariauti ji nė nesiruošė, o bandė su vienu iš dalyvių susitarti dėl ilgesnio pasilikimo šiame šou: „Šiandien aš paliksiu tave, rytoj tu palik mane, paskui žiūrėsim, gal išeisim kaip pora. Gerai pasibūsim.“ Nė vienas vaikinas nesutiko gudrauti, nes į šį realybės šou atėjo susirasti poros. Kai vakare atėjo pasirinkimo metas ir savimi patenkinta Jolanta išėjo rinktis vieno iš dviejų vaikinų, atvertusi kortas rado ne jų nuotraukas, o tekstą, kurį turėjo garsiai perskaityti: „Jolanta, į „Meilės trikampį“ žmonės ateina ieškoti kitos pusės. O tau jos nereikia. Vienadiene televizijos žvaigžde tu jau pabuvai. Grįžk pas savo vaikiną, kad nebūtum kliūtis tiems, kurie tiki meile.“ Namelyje tąnakt liko nakvoti du vaikinai, kurie tikėjosi, kad kitą rytą duris pravers kur kas nuoširdesnė ir vaikino neturinti mergina.
„Trečiajame sezone, kaip nė viename kitame, tiek daug pirmų kartų: pirmąkart šiame realybės šou per tris sezonus dėl vieno vaikino simpatijų kovojo identiškos dvynukės, pirmąkart pašalinta dalyvė, pirmąkart nakvoti romantiškame namelyje liko ne vaikinas su mergina, o du vaikinai, pirmąkart dalyviai žino, kokios lyties dalyvis pasirodys ryte…, – šypsosi S. Bartkus. – Šiemet „Meilės trikampis“ stebina ir mus pačius.“
B.Nicolson susilaukė pirmagimės Izabelės Meilės
TV Eteris Savaitgalį gandrai aplankė Londone gyvenančios LTV laidų vedėjos Beatos Nicolson šeimą. Vasarišką praėjusio šeštadienio popietę Beata su vyru Tomu susilaukė gražios, sveikos, 3660 gramų sveriančios mergaitės, kurią ketina pavadinti Izabelės Meilės vardu.

„Viskas mums pasisekė labai gerai. Sekmadienį grįžom namo, visi esame patenkinti ir laimingi“, - pasakojo pirmagimės susilaukusi moteris.
Pasak laidų vedėjos draugų, tėvai džiaugiasi naujagime, kuri turėtų bent šiek tiek praskaidrinti po neseniai Beatos mamos laidotuvių namuose tvyrojusią niūrią nuotaiką.
Gerai Lietuvoje žinoma laidų vedėja šiuo metu gyvena Londone. Su šiuo lietuvių pamėgtu miestu Beata sieja ir savo šeimos ateitį, o Lietuvoje žadėjo pasirodyti tik rudenį.
Reklama
Zaliuko naujienos Sveiki , būtu labai malonu kad jūs užpildytumėt mūsu reklaminę formą :)
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Tapk mūsų draugu
Žaliukas Feisbuke
Narių apklausa
TV3 ar LNK ?

TV3
TV3
100% [1 Balsas]

LNK
LNK
0% [0 Balsai]

Balsai: 1
Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.
Pradėta: 13/09/2017 16:17

Apklausų archyvas
6,722,433 unikalūs lankytojai