08/08/2022 04:55
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Shoutbox
You must login to post a message.

No messages have been posted.
Navigacija
· Namai
· Straipsniai
· Siuntimai
· DUK
· Forumas
· Web nuorodos
· Nauja kategorija
· Kontaktai
· Pateikti nuorodą
· Pateikti naujienas
· Pateikti straipsnį
· Rekomenduokit mus
· Mūsų darbai
· Su Nomeda
· Dainius
· Foto galerija
· Šį vakarą tv rodys
· TV programos
· MP-3
· TV eteris
Forumo temos
Naujausios temos
· Kokios muzikos norė...
· Juokai
· Norit moderuoti koki...
· TV pagalba.
Populiariausios temos
Temų nėra
Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 101
· Naujausias narys: test
Skaitliukas Nr.1
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Juoko studijoje – arši armėno ir dzūkų kova
TV Eteris Šį vakarą 20 val. 45 min. per TV3 – naujos tiesioginės laidos „Juokovizija 2006“ premjera.
Lietuvos humoro profesionalų čempionatui diriguos žinomas Lietuvos juokdarys aktorius Mindaugas Sėjūnas.
Pirmieji prie starto linijos stos neišsenkantis juokų ir tostų meistras, „Tango TV“ kulinaras Maratas Sargsyanas ir humoro trupė iš Lazdijų „Dzyvų dzyvai“.
„Nors priešininkų – visa komanda, aš prieš juos stosiu vienas, – sakė Maratas.
Jau dvi savaites iš atminties klodų traukiu Kaukazo žmonių šmaikštybes.
Dėl žiūrovų balsų kovosiu iki paskutinės minutės“.
Dzūkai irgi nepėsti: „Maratai, laikykis!
Mes žiūrovus žadinsim trankia muzika, stebinsime specialiai šiam čempionatui pasiūta apranga, juoksimės iš savęs ir kitų“.
O laidos vedėjas M.Sėjūnas žada: „Bus daug juoko.
Juoko iki ašarų. Ir ne tik šį, bet ir kiekvieną ketvirtadienio vakarą.
Visi čia dalyvaujantys humoro meistrai puikiai vaidina ir sugeba net iki skausmo žinomą anekdotą papasakoti taip, kad žiūrovams iš juoko paskaus žandikauliai“.
Užgrūdintos močiutės intymūs patarimai
TV Eteris „Mes jamam šitą darbą!“ – ryžtingai tarė „Ragų“ (LNK) herojai Bronius (Algis Ramanauskas) bei Česlovas (Rimas Šapauskas) darbo biržos direktoriaus kabinete ir tapo konsultantais vienoje vidurinėje mokykloje. Jų nuotykius matysime 22 val. 40 min.
Mokykloje nešvankuoliai turėjo antramečius antrokus parengti trečiai klasei. Tačiau čia jie ilgai neužsibuvo.
Bėgdami nuo pedagoginės rutinos, vyrai atsidūrė Indijoje. Šioje šalyje vienas kitam sėkmingai atvėrė po trečią akį ir po keturias čakras intymiausiose vietose.
Laidos žiūrovų laukia nauja rubrika – „Močiutės Bronės klausk drąsiai“.
Tai bus patarimai lytinio gyvenimo klausimais.
Tiesa, Bronė specialių mokslų baigusi nėra. Tačiau ji turi didelę intymaus gyvenimo patirtį – per ją perėjo Pirmasis ir Antrasis pasauliniai karai, kovos dėl nepriklausomybės.
Jauniesiems žiūrovams močiutė nori perduoti šią milžinišką patirtį, kad nereikėtų jos neštis į kapus.
Uždavinys motinoms – išrinkti dukteriai vyrą
TV Eteris Trys moterys – dainininkės Aušra Cicėnaitė, Rasa Juzukonytė ir Liveta Kazlauskienė turėjo progą pagalvoti, kaip jausis tapusios uošvėmis. Dukteris jau užauginusios dainininkės TV3 eteryje pirmosios išbandė pasaulyje populiaraus realybės šou lietuvišką versiją „Pagal mamą“ (19 val. 10 min.).
Motinos čia svarbesnės nei dukterys – vaikinas vienos jų dukterį turi pasirinkti net nematęs. Apsispręsti jis turi įvertinęs motiną. Kaip sakė laidos režisierius Audrius Giržadas, „žentai“ vadovaujasi taisykle, kad obuolys nuo obels netoli tenurieda.
Motinos šiame žaidime nėra vien statistės: priklausomai nuo to, kiek joms patinka kandidatas, jos gali dukterį girti arba nieko nesakyti.
Į trijų savimi pasitikinčių moterų rankas patekusiam pirmajam vienišiui nebuvo lengva – motinos klausinėjo jį intymiausių dalykų, aiškinosi intelekto koeficientą ir net ar myli gyvūnus.
Visų jų pastangos bus atlygintos. Šou rengėjai nesuka galvos dėl to, ar bendraus tokiu būdu suporuoti jaunuoliai. Jiems nežadamos nei kelionės, nei romantiški savaitgaliai. Dovanas gaus įžvalgios ir žavingos motinos.
Nervingoje laidoje – pirmasis dalyvių kraujas
TV EterisDvi 20 metų merginos ir du jų bendraamžiai tapo pirmosios TV3 ekrane debiutuojančios laidos „Stresas“ (20 val. 45 min.) herojais.

„Jie bus žudomi elektra bei naikinami ginklais“, – žadėjo „Streso“ rengėjai. Po filmavimo jie gyrėsi, kad premjera buvo aplaistyta krauju, ir tikino nemanę, jog Lietuvoje pavyks atrasti tokių išprotėjusių žmonių, kokie susirinko į pirmąją laidą. Dėl naujo automobilio, kuris turėjo atitekti nugalėtojui, konkurentai buvo pasiryžę vienas kitam perkąsti gerklę.

Kelias į pergalę buvo klotas spygliuotomis rožėmis – laidos vedėjas Andrius Rožickas dalyvius iš anksto įspėjo, kad laimės tas, kuris atsakys į daugiausia jo klausimų. Bet tai nėra paprasta.

Tuo įsitikino „Lietuvos ryto“ televizijos vedėja Jovita Valeikaitė, kuriai su A.Rožicku teko bendrauti stilistui vaizduojant, kad baigia nukirpti jai plaukus.

Atsipalaiduoti negalima net nugalėtojui. Kai mėlynėmis nusėtas laimėtojas rengėsi išvažiuoti naujuoju automobiliu, jo konkurentai grįžo į šou ir iš keršto gerokai aplamdė jo prizą. A.Rožickas neprieštaravo.
Ką šiemet rodys TV3, žiūrovai pamatys rugsėjo 3-ąją
TV Eteris Sekmadienį, rugsėjo 3 dieną, 19.05 val. TV3 eteryje suskambės fanfaros ir žvaigždžių klegesys, sužibs fejerverkai ir puošniausios suknelės, pasigirs mylimiausios dainos ir plojimai, stebins stebukladarių triukai ir netikėti duetai, juokins šmaikštūs ir žvaigždėti filmukai apie naujausias ir mėgstamiausias laidas bei jų vedėjus – taip TV3 pradės savo naująjį sezoną „Tavo nuostabus pasaulis“ ir žiūrovams pristatys, kokią programą, laidas, filmus, serialus ir žaidimus jie šiemet matys.

Kaip rašoma pranešime spaudai, naujojo sezono pristatymo išvakarėse trumpai apie TV3 sezoną: šį rudenį TV3 televizija pradeda net su šešiomis naujienomis: pirmadieniais prie TV3 ekranų kvies buvusi gelbėtoja Agnė Jagelavičiūtė su gyvenimo būdo žurnalu apie Lietuvos garsenybių gyvenimą „TOP 10“ ir Andrius Rožickas su skandalingiausia sezono naujiena ekstremalių išbandymų laida „Stresas“.

Antradieniais – mamų ir detektyvų diena su realybės šou „Pagal mamą“, kurį pradės trys garsios Lietuvos mamos – Aušra Cicėnaitė, Rasa Juzukonytė ir Liveta Kazlauskienė, ir su Daliumi Skamaraku ir jo naujausių sekimo technologijų laida „TV detektyvai“; trečiadieniais – dvi stiprios ir pamiltos senbuvės: „Lietuvos ryto televizija“ ir „Abipus sienos“ su Jovita Valeikaite ir Giedriumi Leškevičiumi.
Ketvirtadieniais TV3 žiūrovai išvys ašaras ir juoką nusikaltimų realybės dokumentikoje „Komanda“ ir Lietuvos humoro profesionalų lygą su Mindaugu Sėjūnu „Juokovizija 2006“ (tiesioginės transliacijas).
Penktadieniais eteryje karaliaus stipriausi filmai ir dainų karaliai Violeta Riaubiškytė ir Edmundas Kučinskas „Penktadienio muzikos šou“. Kasdien šiokiadieniais nuo 15.40 val. dvi valandos skirtos telenovelių gerbėjoms ir populiariausiems serialams „Geidžiamas kūnas“ ir „Audra“, o nuo 17.40 val. TV3 rodys jubiliejinį sezoną pradedančią aktualių pokalbių laidą „Nomeda“ su Nomeda Marčėnaite.
Pirmadieniais-ketvirtadieniais 20.15 val. – aktyvioji „TV pagalba“ su dviem naujais gelbėtojais Juste Milušauskiene ir Žilvinu Žitkumi. Patogesniu žiūrovams laiku – 21.30 val. bus rodomos TV3 vakaro „Žinios“, o 22.00 val. – TV3 skelbia „Kultinio serialo valandą“ ir kas vakarą rodys šiuos naujausius ir garsiausius pasaulyje serialus: „Nusivylusios namų šeimininkės“ su penkiomis žaviomis nusivylusiomis namų šeimininkėmis – Gabriele, Lynete, Suzana, Bree ir Edie – ir jų net 22 „Emmy“ ir 10 „Auksinių gaublių“ įvertomis istorijomis.
„Kalėjimo bėgliai“ su dviem broliais – Linkolnu ir Maiklu, įtemptu siužetu ir nepaprasta pabėgimo iš kalėjimo istorija. Šiemet šis kultinis serialas pretenduoja į „Auksinį gaublį“ kaip geriausias metų draminis serialas.
„Spec.būrys“ su slaptosiomis Jungtinių Tautų operacijomis Bosnijoje, Rusijos ir Irano „atominiu bendradarbiavimu“, Amerikos misionierių išlaisvinimo operacija Indonezijoje, karinėmis pratybomis Afrikoje ir nuslėpto karo istorijomis; „Kobra 11“ – žiūrimiausio vokiečių serialo naujausias sezonas, kuriam jau nereikia jokių apibūdinamųjų žodžių…
Taip pat pirmadienio-ketvirtadienio vakarais iškart po „Kultinio serialo valandos“ 23.00 val. TV3 žiūrovų lauks net trys „CSI kriminalistų“ naujausi sezonai „CSI Majamis“, „CSI Niujorkas“ ir „CSI Las Vegasas“ bei šokiruojančios dokumentikos ciklas.
Savaitgaliais be jau pamiltų laidų TV3 šeimų 14.30 val. laukia naujutėlaitė populiarų serialą „Dingę“ primenanti versija vaikams „Dingę vaikai“, popiet naujausias animacinio šedevro „Simpsonai“ sezonas, o vakarais net du muzikiniai humoro šou: šeštadieniais – „Kreivas veidrodis“, sekmadieniais – sezono naujiena „Puikusis šou“ su dar puikesniu duetu Vytautu Šapranausku ir Arūnu Sakalausku.
Būtent šis SaŠa duetas, talkinamas „Policijos akademijos“ ir „Dviejų Agnių“ duetų, šį sekmadienį ir pristatys naująjį TV3 sezoną.
Savaitgalio rimtieji projektai – geriausias Rusijos kinas šeštadieniais („Bumeris“, „Bumeris 2“, „Brolis“, „Brolis 2) ir analitinė laida „Savaitės komentarai“ su Jolanta Butkevičiene sekmadieniais.
Be TV3 ir „Tango TV“ televizijos žvaigždžių naująjį TV3 sezoną rugsėjo 3-ąją 19.05 val. žiūrovams pristatys visas būrys Lietuvos muzikos estrados žvaigždžių: „Yva“, „InCulto“, Stano, Česlovas Gabalis, „Rebelheart“, „Mokinukės“, Linas ir Simona, Jonas ir Raselė, mažasis Rytis Cicinas, „Kastaneda“, Alanas, Neda, stebukladarys Arvydas Stonys, pradanginsiantis net patį televizijos bokštą, ir Atlanta, kuri kvies į savo laidotuves…
Šmaikštus, muzikinis, nuoširdus ir juokingas, kitoks nei visada, tačiau kaip niekad artimas kiekvienam – toks naujasis TV3 sezonas, kuriame kiekvienas ras dalį savo nuostabaus pasaulio… Toks ir TV3 naujojo sezono pristatymo šou, kuriame kiekvienas ras iš ko juoktis, kuo žavėtis, ką apkalbėti ir dėl ko ginčytis…
TV3 naujojo sezono pristatymas – jau rugsėjo 3 dieną 19.05 val. per TV3.
A.Jagelavičiūtė ves naują laidą „TOP 10“
TV Eteris Rudenį naujajame TV3 sezono tinklelyje startuos nauja laida „TOP 10“ su buvusia „gelbėtoja“ Agne Jagelavičiūte priešakyje. Laidoje skelbiamo geriausių iš geriausiųjų dešimtuko kuratoriais galės būti ir DELFI skaitytojai.

Agnė bus ne tik laidos apie savo netradicine veikla ar pomėgiais pasižyminčius žmones vedėja, bet ir projekto kūrybinės grupės dalis. Valandą truksiančios laidos metu Agnė ne tik bendraus su žiūrovais, bet kartu su visą laidą kuriančia komanda ruoš reportažus, kalbins pašnekovus.
Pasak laidos prodiuserio Sauliaus Bartkaus, laidos esmė – geriausiųjų rinkimai. Pagal objektyvius kriterijus atrinkti pretendentai bus paskelbiami laidos metu ir visą savaitę skaitytojai DELFI portale galės balsuoti už, jų manymu, pirmosios vietos verčiausią kandidatą. Balsavimo rezultatai bus paskelbti kitos laidos metu.
Naujojo LNK sezono vinjetės – iš 32 metrų aukščio
TV Eteris Besiruošdama naujojo, 12-ojo TV sezono startui, LNK televizija kuria naujas vinjetes. Saulė, šypsena, vaikiškas vežimėlis, kamuolys, vaivorykštė, skėtis, banginis, laivas, drugelis – šiuos daiktus žiūrovai ir išvys LNK vinjetėse. Tiesa, jie bus gyvi – sudaryti iš žmonių, susikibusių rankomis ir nufilmuotų iš kelių dešimčių metrų aukščio, pranešė LNK.

„Pasaulis nuostabus, nes jame esame mes, žmonės, ir, būdami kartu, kuriame nuostabius dalykus“, - vinječių idėją apibūdino LNK kūrybos direktorius Laurynas Šeškus.
Naujosios vinjetės buvo filmuojamos Vilniuje Europos parke, Kaune Dariaus ir Girėno stadione ir pajūryje Nidoje. Kamera buvo įtaisyta viename aukščiausių Lietuvoje autokranų, kuris operatorių iškėlė į 32 metrų aukštį, prilygstantį 8 aukštų namui.
„Filmavimas truko keturias dienas po beveik 16 valandų. Iš viso prie filmavimo aikštelėje dirbo arti šimto žmonių, keturiasdešimt artistų, du šokių kolektyvai, vien tik filmavosi vinjetėse. Stilistai suruošė per 300 visų vaivorykštės spalvų kostiumų“, - pasakojo vinjetes kuriančios „Reklamos gamintojų bazės“ (RGB) prodiuseris Martynas Mickėnas.
Tradiciškai LNK vinjetes filmavo vienas geriausių Lietuvos operatorių Dmitrijus Gribanovas, garsiojo Maskvos VGIK auklėtinis, baigiantis penktąjį kursą pas žymųjį Vadimą Jusovą, A.Tarkovskio filmų operatorių.
Kaip ir kasmet, taip ir šio sezono pradžioje žiūrovai išgirs naujojo sezono dainą „Koks nuostabus pasaulis“. Naujasis sezonas „Pasaulis nuostabus“ per LNK – nuo rugsėjo 4-osios.
Nuo rudens TV3 – naujas vedėjų duetas SaŠa
TV Eteris Toks šio dueto sutrumpinimas gimė iš naujos TV3 laidos vedėjų – Sakalausko ir Šapranausko – pirmųjų dviejų pavardės raidžių. „Čia toks švelnesnis variantas“ – šypsosi Sakalauskas ir Šapranauskas. „Jei, pavyzdžiui, paimtume po tris pirmąsias mūsų pavardžių raides, išeitų sunkesnis variantas – Šap‘ing and Sak‘(pyp)… Bet to neleido nei valdžia, nei prodiuseris…“

Pasak TV3 pranešimo spaudai, štai taip aštriai prieš naująjį sezoną juokauja ką tik iškeptas dviejų garsių teatro ir kino aktorių, žavių vyrų ir televizijos laidų vedėjų Vytauto Šapranausko ir Arūno Sakalausko duetas.
„Labai bus gera dirbti drauge. Šildysiuosi kolegos saulės spinduliuose“, – šypsosi A. Sakalauskas ir čia pat iš laidos partnerio sulaukia atsakymo „Besileidžiančios saulės spinduliuose, kolega, besileidžiančios…“.
Paklaustas apie naująją laidą, laidos partnerį ir netradicinį televizijoje vyrų duetą, V. Šapranauskas buvo lakoniškas: „Laidoje, kaip ir gyvenime, dar niekada neturėjau partnerio vyro… Manau, mūsų duetas labiau panėšės į dviejų lygiaverčių varžovų šachmatų partiją. O apie laidą nieko nesakysiu, nes Bartkus neleido“.
Dviejų vyrų vedamą naujo TV3 rudens sezono laidą prodiusuos buvęs „Be tabu“, o dabar realybės šou „Meilės trikampis“ prodiuseris Saulius Bartkus.
TV3 rodys, kaip žvaigždės ruošiasi naujam televizijos sezonui
TV Eteris Netrukus TV3 pradės naująjį rudens sezoną, kuriame ne tik naujausi filmai, TV serialai, populiariausios laidos ir jau pamilti vedėjai, o ir nauji projektai su naujais šios televizijos veidais, rašoma TV3 atstovų pranešime žiniasklaidai.

Rugpjūčio 8 dieną 19.10 val. gyvenimo būdo laida „Lietuvos ryto televizija“ kalbins tris didžiąsias ne vienerius metus šioje televizijoje dirbančias žvaigždes – Nomedą Marčėnaitę, Vytautą Šapranauską ir Gediminą Jaunių bei kitus TV3 „naujokus“.
Kaip televizijos žvaigždės ruošiasi naujam sezonui? Kokie malonūs ir nemalonūs darbai jų laukia iki žiūrovai išvys juos besišypsančius ekrane? Kokie jų lūkesčiai šį sezoną iš kolegų, naujų projektų ir net žiūrovų.
„Pirmąkart buvome įsileisti su kamera ten, kur durys visad buvo uždaros, – šypsosi žurnalistė Jovita Valeikaitė, pati besiruošianti ilgai fotosesijai. – Gal dėl to pokalbiai su kolegomis laidos vedėjais atviresni, šiltesni, nei paprastai stebint kamerai, ir su daugiau nuogos tiesos“.
Žvaigždės be grimo ir be cenzūros: jų vasaros atostogos, dietos, grožio salonai, garsiausių mados vardų drabužiai, kardinaliai pakeisti įvaizdžiai, pokalbiai apie gražųjį ir ne tokį romantišką žvaigždės gyvenimą, nuotykius su gerbėjais, žiūrovais, keletą valandų, o kartais ir visą dieną trunkančias fotosesijas, taip pat atviri atsakymai į klausimus apie pinigus, šeimas, apie meilę ir seksualumą, ir, žinoma, apie naująjį TV3 vyrišką duetą, iš kurio nežinia ko tikėtis ir dar labiau nežinia, ko sulauksi.
„Ir nepamirškite pakalbėti apie įvaizdį, nes taip naujai, kaip šiemet atrodo TV3 žvaigždės, jos dar neatrodė, – į kamerą šypsosi 2006-2007-ųjų TV3 ir „Tango TV“ sezono fotosesijos stilistas Mantas Petruškevičius. – Nomedai pirmąkart sukurtas seksualios, veiklios ir garsios moters, Vytautui Šapranauskui ir jo laidos partneriui – gyvenimu besimėgaujančių puikiųjų mačos vyrukų, o Gediminui – veiklaus ir ambicingo jauno vyro įvaizdžiai. Rūbais pabrėžta tai, kuo šie žmonės gyvena, dėl ko jie taip spindi“.
Šeštadienį per TV3 – tradicinės „Horn Grand Prix 1003 km lenktynės“!
TV Eteris Liepos 26-29 dienomis alsuojanti vasara kurortinė Palanga savaitgalį vėl taps Baltijos šalių automobilių sporto Meka. Šiomis dienomis čia įvyks gražia tradicija tapusios septintąjį kartą rengiamos „Horn Grand Prix 1003 kilometrų lenktynės“, kuriose šiemet laimę išbandys net penkios TV3 televizijos žvaigždės.
Liepos 27 dieną vyksiančiame žvaigždžių drage TV3 laidų vedėjai – Giedrė Rusytė iš „Policijos akademijos“, Rokas Petkevičius iš TV3 Žinių, Edmundas Kučinskas iš „Penktadienio muzikos šou“, Gediminas Jaunius iš „TV pagalbos“ ir Agnė Armoškaitė-Šemberienė – dėl greičiausiojo titulo susikaus su Lietuvos muzikos žvaigždėmis: Natalija iš grupės „Yva“, Nijole Pareigyte iš „69 danguje“ ir Džordana Butkute.
Pagrindinėse „Horn Grand Prix 1003 kilometrų lenktynėse“, kurias liepos 29 dieną nuo 10.30 val. tiesiogiai transliuos TV3 televizija, kanalui atstovaus du vyrai: Vytautas Šapranauskas TV3 žiūrovams praneš karščiausias naujienas ir kometuos lenktynes, o TV3 generalinis direktorius Ramūnas Šaučikovas spaus greičio pėdalą ir bandys laimėti pirmą šių lenktynių vietą.
Šeštadienį TV3 eteryje bus net šešios transliacijos iš Palangos: 10.30 val. „Horn Grand Prix 1003 kilometrų lenktynių“ startas (tiesioginis eteris), 13.00 val., 14.20 val. ir 17.25 val. – lenktynės, 21.10 val. finišas ir 21.40 val. tiesiogiai – „Horn Grand Prix 1003 kilometrų lenktynių“ koncertas, kuriame dainuos Jurga, „69 danguje“, „Kastaneda“, „Delfinai“, „N.E.O“, „Naujieji lietuviai“, „Lemon joy“, latviai „C-Stones“, Virgis Stakėnas, grupė „Land“, naujas duetas – Karina iš „69 danguje“ ir Sniegė.
„Horn Grand Prix 1003 kilometrų lenktynės“ – liepos 29 dieną 10.30 val., 13.00 val., 14.20 val., 17.25 val., 21.10 val. ir 21.40 val. per TV3!
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Tapk mūsų draugu
Žaliukas Feisbuke
Narių apklausa
TV3 ar LNK ?

TV3
TV3
100% [1 Balsas]

LNK
LNK
0% [0 Balsai]

Balsai: 1
Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.
Pradėta: 13/09/2017 16:17

Apklausų archyvas
7,382,034 unikalūs lankytojai