18/09/2021 17:22
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Shoutbox
You must login to post a message.

No messages have been posted.
Navigacija
· Namai
· Straipsniai
· Siuntimai
· DUK
· Forumas
· Web nuorodos
· Nauja kategorija
· Kontaktai
· Pateikti nuorodą
· Pateikti naujienas
· Pateikti straipsnį
· Rekomenduokit mus
· Mūsų darbai
· Su Nomeda
· Dainius
· Foto galerija
· Šį vakarą tv rodys
· TV programos
· MP-3
· TV eteris
Forumo temos
Naujausios temos
· Kokios muzikos norė...
· Juokai
· Norit moderuoti koki...
· TV pagalba.
Populiariausios temos
Temų nėra
Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 101
· Naujausias narys: test
Skaitliukas Nr.1
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Į „TV pagalbą“ trumpam sugrįš visi buvę gelbėtojai
TV Eteris Nuo birželio 19 iki liepos 5 dienos į Palangą persikelsiančioje laidoje „TV pagalba“ TV3 žiūrovai pamatys visus per keturis projekto sezonus dirbusius gelbėtojus. Nuo pat laidos gyvavimo pradžios „TV pagalboje“ vis dar dirba trys senbuviai – laidos vedėja Aušra Kilkuvienė ir „gelbėtojai“ Andrius Žemaitis bei Gediminas Jaunius.

Netrukus jau pirmajame laidos „TV pagalba“sezone prie jų prisijungė ir iki šiol dirbantis „gelbėtojas“ žurnalistas Jonas Stanevičius, sakoma pranešime spaudai.

„Nuo Palangos tilto transliuojamoje laidoje „TV pagalba“ vėl pamatysite kažkada žiūrovų pamėgtus buvusius gelbėtojus Stasį ir Laurą, vieną pirmųjų gelbėtojų Raimundą Bingelį, taip pat - Neringą, Liutaurą, Eriką, Reną, Dovilę ir Laimį. Tai bus puiki ir linksma proga pamatyti, kaip keitėsi mūsų laida, kaip per pirmuosius sezonus atrodė „gelbėtojai“, ir prisiminti įdomiausias keturių laidos gyvavimo sezonų gelbėjimo istorijas“, – sako laidos „TV pagalba“ projekto vadovas „gelbėtojas“ Andrius Žemaitis.
„Kaip kokie dinozaurai, tikriausiai, išlikome todėl, kad dar prieš pradėdami dirbti laidoje „TV Pagalba“ jau buvome bandę televizijos duonos. Buvome užsigrūdinę, pamilome šį projektą ir paprastų žmonių bėdas“, – vienu balsu tvirtina laidos „TV Pagalba“ senbuviai Aušra, Andrius, Gedas ir Jonas.
Po Palangos „TV pagalbos“ komanda ilsėsis vos keletą savaičių – jų laukia intensyvūs pasiruošimai naujajam jubiliejiniam laidos sezonui.
Ar ragana galėtų užburti muzikantą?
TV Eteris Skirtingo amžiaus poros
Paskutiniame šį sezoną TV3 realybės šou „Keičiu žmoną“ (20 val. 30 min.) – išbandymas, kuriam ryžosi ir vos prieš pusmetį susikūrusi šeima. Tai – vyriausiąja Lietuvos ragana vadinama Liaudies medicinos centro vadovė Vilija Lobačiuvienė ir Mokslų akademijos bibliotekos Leidybos skyriaus vadovas Darius Sabaliauskas.
18 metų už vyrą vyresnei Vilijai dešimčiai dienų teko keliauti į namus, kur šeimininkavo beveik tiek pat metų už savo žmoną vyresnis sutuoktinis.
Nors Vilija bei Darius laidos redaktorius tikino, kad savo šeimoje metų skirtumo nejaučia, šiems pasirodė, kad temperamentingoji „ragana“ nevengia pamokyti savo mažiau patyrusį sutuoktinį.
Šiauliuose V.Lobačiuvienės laukė taip pat gyvenimo išmintimi su savo jaunesne žmona mėgstantis dalytis pučiamųjų orkestro muzikantas Algimantas Butnorius.
Jo žmona Vita, mokanti choreografijos pradinėje mokykloje, šeimos galvos klauso.
Tačiau V.Lobačiuvienės vyras D.Sabaliauskas dar prieš porų susikeitimą pajuokavo, kad naujasis Vilijos „vyras“ greitai pasigailės ryžęsis tokiai avantiūrai.
„Vienintelis lengvas dalykas šiame susikeitime bus tai, kad po manęs Dariui nebus sunku su jokia moterimi“, – juokavo ir V.Lobačiuvienė.
Sieja tik interesai
V.Lobačiuvienė iš anksto laidos rengėjus įspėjo, kad nėra paprasta namų šeimininkė.
Ji niekada negamina savo vyrui valgyti, jos žodis visada yra lemiamas, o nuomonė beveik nepakeičiama.
Bet Vilija įsitikinusi, kad jų šeimoje ji – ramesnė, sugebanti išlaikyti „raganišką“ orumą. Darius – impulsyvesnis.
„Mūsų šeima nuo daugybės kitų skiriasi vien tuo, kad mūsų nesieja nei kartu užgyventas turtas, nei vaikai. Esame kartu todėl, kad mums tai įdomu, ir būsime kartu tol, kol tai bus mums įdomu“, – taip savo šeimą pristatė V.Lobačiuvienė.
Būrė iš kavos tirščių
Vos susipažinę su savo naujomis „antrosiomis pusėmis“, ir Vilija, ir iš jos kai kurių paslapčių išmokęs Darius nusprendė paburti iš kavos tirščių. Darius Vitai išbūrė šokėjos karjerą, o Vilija Algimantui – didelį turtą.
Vilija į šiauliečio namus atsivežė net virgules – išsiaiškinti, ar geras ten energetinis laukas.
Vita ir Algimantas prieš filmavimą neslėpė nerimaujantys, ar televizija nesugadins jų gyvenimo. Susipažinę prieš visus dešimt metų, drauge jie irgi neseniai – nuo tada, kai prieš kelerius metus subyrėjo ankstesnės jų poros.
Dabar Algimantas vadovauja orkestrui, o Vita ne tik mokytojauja, bet ir šoka pilvo šokį privačiuose vakarėliuose.
„TV pagalba“ vasarai vėl keliauja į Palangą
TV Eteris Nuo birželio 19 dienos TV3 laida „TV pagalba“ ir jos vedėja Aušra Kilkuvienė tradiciškai persikelia į Palangą. Žiūrovų laukia vasariškas Palangos tiltas, pajūrio naktinio gyvenimo aktualijos ir dvidešimt pačių įdomiausių istorijų iš ketverių laidos gyvavimo metų.

„Šiuo metu mūsų komanda karštai diskutuoja atrinkinėdama įdomiausias ir linksmiausias pagalbos istorijas, kurias tikrai verta prisiminti. Be to, nekantrauju vėl tiesioginiame eteryje pasisveikinti su žiūrovais nuo Palangos tilto, šios transliacijos kasmet man suteikia daug gerų emocijų. Neabejoju, kad su mumis puikiai laiką leidžia ne tik vasariškai nusiteikę poilsiautojai, bet ir tie, kurie neatostogauja. Žiūrėdami mūsų laidą jie gali bent mintimis pabūti prie Baltijos jūros“, – pasakoja laidos vedėja Aušra Kilkuvienė.
Į Palangą persikelia ir gelbėtojas Gediminas Jaunius – neįmanoma įsivaizduoti vasarinės „TV pagalbos“ be „orų berniuko“ ir jo pajūrio orų prognozės.
„Visas tiesiog drebu ir net keliai linksta, kaip pasiilgau Palangoje poilsiaujančių mūsų laidos gerbėjų. Kadangi šiemet pranašaujama šaltoka vasara, ypatingą dėmesį kreipsiu į karštus pramogų ir naktinio gyvenimo orus, dvelkiančius Lietuvos pajūryje. Padėsiu susigaudyti painiose pramogų džiunglėse ir įrodysiu, kad net ir esant žemesnei temperatūrai Palangoje galima ne tik įkvėpti jodu prisotinto oro, bet ir karštai praleisti laiką“, – sako laidos „TV pagalba“ „orų berniukas“ Gediminas Jaunius.
Palangoje TV3 gelbėtojai darbuosis iki liepos 5 dienos, tądien žiūrovai sužinos, kuri „TV pagalbos“ operacija per ketverius metus buvo įdomiausia.
Žiūrimiausia gegužės televizija – TV3
TV EterisGeriausiais filmais, serialais ir įdomiais projektais žiūrovus traukianti TV3 televizija gegužės mėnesį buvo žiūrimiausia televizija Lietuvoje. Tyrimų bendrovės „TNS Gallup“ duomenimis, šią televiziją vidutiniškai žiūrėjo 23,3%, LNK – 22,8%, LTV – 15,8%, BTV – 9,3% visos auditorijos (4+ amžiaus grupė). 15-35 žiūrovų amžiaus grupėje TV3 vidutiniškai teko 26,1%, LNK – 23,3%, LTV – 13, BTV – 9% auditorijos dalies.

Na, o didžiausi TV3 gerbėjai gegužę buvo vaikai ir paaugliai. Amžiaus grupėje 4-14 TV3 televizijai teko net 32,1%, LNK – 26,6%, BTV – 12,7%, LTV – 10,6% auditorijos dalies.

TV3 vaikus pradžiugins ir birželį – specialiai jiems birželio 9 dieną, penktadienį, 20.00 val. bus transliuojama įspūdinga, magiška ir spalvinga tradicinių TV3 projekto „Vaikų balsas 2006“ apdovanojimų ceremonija.
„Nomedoje“ - ketvirtojo sezono pabaigtuvės
TV Eteris Paskutinėje šį sezoną TV3 pokalbių laidoje „Nomeda“ (17 val. 40 min.) kūrybinė grupė bandys sutalpinti visa, ką norėjo pasakyti keliais šimtais laidų, nufilmuotų per devynis sezono mėnesius.

„Kodėl, ilgus metus gyvendami po vienu stogu, patirdami kasdienius rūpesčius ir džiaugdamiesi maloniais dalykais, vyras ir moteris neišdrįsta vienas kitam pasakyti, ką iš tiesų jaučia ir ką norėtų keisti?

Kodėl tėvai mano, kad vaikai nenori jų girdėti, o vaikai įsitikinę, kad tėvai nesupranta jų problemų? Kodėl vieni žmonės bendrauja lengvai bei turi daug draugų, o kiti gyvena vieniši, jausdamiesi nuskriausti?

Tai klausimai, į kuriuos atsakymų ieškome ketvirtus metus, - kalbėjo laidos vedėja N.Marčėnaitė. - Svarbiausia, ką supratome, - išsikalbėti ir dalytis patirtimi yra būtina“.

Dešimties žmonių „Nomedos“ komanda per sezoną pasidalyti patirtimi į studiją pakvietė apie 1000 žmonių.

„Esu dėkinga visiems, kurie, įveikę viešumo baimę, išdrįsta ateiti ir papasakoti savo istoriją. Kartais pokalbiai būna linksmi, kartais liejasi ašaros - taip, kaip ir gyvenime“, - sakė N.Marčėnaitė.

Laidoje, kurioje žiūrovai pamatys daug trumpų įdomiausių ketvirtojo sezono temų ištraukų, kalbės ir laidos partneriai - psichologai.

„Pradėję šį projektą greitai supratome, kad negalime išleisti po laidos žmogaus, nepabandę patarti, ką jis turi keisti savo gyvenime. Ir tai turi daryti profesionalai, - sakė N.Marčėnaitė. - Psichologai įsitikino, kad viena yra pažiūrėti laidą per televizorių ir komentuoti žmogaus elgseną, kita - įvardyti pašnekovo klaidas žiūrint jam į akis“.

„Tango TV“ vasarą sutinka su nauju televizijos veidu ir pramogomis
TV Eteris Šiuolaikiška ir jaunatviška „Tango TV“ vasarą pasitinka savo žiūrovams dovanodama daugybę naujovių ir pramogų. Nors įprasta, kad televizijos vasarą baigia sezoną, jaunimo kanalas imasi laužyti šią taisyklę ir žada nemažus pasikeitimus jau nuo birželio 1 dienos.

„Svarbiausia naujiena – visiškai keičiasi „Tango TV“ veidas. Žiūrovus džiugins naujas, spalvingas logotipas ir vaizdo grafika. Nuo šiol visų šios televizijos gerbėjų šūkis „O man Tango! – praneša „Tango TV“ vadovė Laura Blaževičiūtė. – Be to, mes plečiamės – iki šiol „Tango TV“ matė tik didžiųjų miestų gyventojai, o dabar ir mažesniuose Lietuvos miestuose gyvenantys žiūrovai galės rasti šią televiziją daugumos kabelinių televizijų pagrindiniame pakete“. Visą sezoną intensyviai kulinarinius šedevrus laidoje „Skanus savaitgalis su Maratu“ gaminęs Maratas Sargsyanas bei karščiausias stiliaus naujienas „Tango stiliuje“ pasakojusi Eglė Vaičytė birželio 26 dieną išeina vasaros atostogų. Tačiau „Tango TV“ savo žiūrovams nuobodžiauti tikrai neleis.

Vietoje atostogaujančių laidų „Tango TV“ siūlo labai linksmus ir seksualius realybės šou „Tapk žavinga“ ir „Bepročių namai“, diskžokėjų čempionatą, formulės kvalifikacines varžybas, informacinį šou apie garsenybių paklydimus ir skandalus „Nešlovingieji“, o sezoną baigusio serialo „Seksas ir miestas“ fanams – šmaikštaus serialo „Laukiniai“ premjerą.
Paskutinė šiame sezone „Nomeda“ – po atviru dangumi
TV Eteris Baigdama itin darbingą ir sėkmingą sezoną TV3 televizija ruošiasi naujiems vasaros projektams, o intensyviai plušėjusios laidos – užtarnautoms atostogoms. Pirmoji – mėgautis atostogų malonumais išeina populiariausios kasdienės pokalbių laidos „Nomeda“ kūrybinė komanda.

Jau šį penktadienį, birželio 2 dieną, TV3 žiūrovai pamatys paskutinę šio sezono „Nomedos“ laidą. Ji bus visiškai kitokia, nei įprasta, ir filmuota po atviru dangumi.

„Jau ketverius metus kiekvienos darbo dienos vakarą beldžiuosi į savo žiūrovų namus. Per tiek laiko vieni kitus pažinome, pamilome. Kad neliktų beveik jokių paslapčių, nusprendėme sezoną baigti išėję iš įprastos mums studijos ir pažvelgti į laidą tarsi iš šalies. Čia išgirsite tai, ką labiausiai noriu pasakyti savo žiūrovams, papasakosiu, kaip gimsta laida ir su kokiomis problemomis susiduriame. Tai bus dar artimesnis ir dar atviresnis pokalbis su žiūrovu“, – sako laidos vedėja Nomeda Marčėnaitė.
Beje, iki birželio 26 dienos įprastu laiku „Nomedos“ gerbėjai galės matyti geriausių šio sezono laidų kartojimus.
Tarp juoko ir ašarų
TV Eteris Į „TV antenos“ klausimus atsako LNK laidos „Dviračio šou“ aktorė Rimantė Valiukaitė.

Dosjė. 36 metų Rimantė - vilnietė. 1988-1992 metais Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje studijavo aktoriaus meistriškumą. Nuo 1990 m. su pertraukomis - Nacionalinio dramos teatro aktorė. 2002-2004 metais vaidino LTV improvizacijų šou „Pagauk kampą“. Trečią sezoną vaidina „Dviračio šou“. Išsiskyrusi, duktė Morta (15 m.)

- Prieš kelerius metus, pakviesta vaidinti serialuose, baiminotės televizijos paviršutiniškumo ir skuboto darbo. O dabar dirbate kasdienėje laidoje.

- Dabar turiu tiek darbų, kad grėsmė nubėgti paviršiumi - visą laiką greta. „Dviračio šou“, teatras, filmuojuosi seriale „42“.

Bijau paviršutiniškumo. Bet tai suvokdama, galiu ir stabtelėti, ir paieškoti gilesnių prasmių. Nors manau, kad ir prasmingi dalykai gali būti pasakyti linksmai ir paprastai. Nebūtina viską dramatizuoti.

- Ar taip manėte visada, ar patirtis išmokė?

- Gal išmokau. Kai prisimenu paauglystę ir jaunystę, ašaromis nukapsėtus dienoraščių lapus... Dramos vyko baisios.

- Gal visa drama buvo dėl kokių nors susikurtų fizinių „trūkumų“?

- Lyg ir ne dėl to. Nieko konkretaus nebuvo - tik kažkokios svajonės, meilė, baimės. Ir, be abejo, gyvenimas atrodė neturintis prasmės ir žiaurus.

Ir šiaip buvo apėmęs totalus skausmas. Įsivaizduoju, kaip sunku dabar mano dukteriai.

- Bandote apie tai su ja pasikalbėti?

- Morta - uždaroka. Pasakau, kad suprantu ją, o duktė atšauna, kad aš šunį myliu labiau nei ją!

- Šunį išsirinkote trejus metus jį stebėjusi. O kiek laiko jums trunka įsitikinti, kad bendraujate su tikru draugu?

- Turbūt ilgai. Turiu tik keletą artimų draugių. Neseniai buvome apsipykusios su geriausia drauge - stiliste Karina Leontjeva, tai apsiverkiau po nežinia kokios pertraukos.

- Kartą esate sakiusi, kad visada baisu klausimo, kylančio pasibaigus projektui: „Kas toliau?“ Dar pavartote darbo skelbimus?

- Pavartau! Didelę profesinę pauzę - beveik ketverių metų - jau ištvėriau. Nes darbas „Dviračio šou“ yra tik malonumas, hobis, suderintas su darbu. Teatre pastarąjį kartą premjeroje suvaidinau 2002 metais Jeano Anouilho „Bamboje“. O kai neturi darbo, neišvengiamai imi manyti, kad ne tą profesiją pasirinkai.

Bet šiuo metu lyg ateina šviesus periodas - jau žinau, kad nuo rudens turėsiu darbų. Dabar repetuoju ir Kosto Smorigino režisuojamame monospektaklyje pagal Sigito Parulskio pjesę „Urvinė moteris“.

- Pokštausite apie moterų ir vyrų nesusikalbėjimą?

- Tikrai nebus vien standartiniai pokštai apie lyčių nesusikalbėjimą. Kita vertus, ar įmanomas moters gyvenimas be vyro?! Aišku, kad ne.

O juokingiausia, kad, pažiūrėjusi spektaklį „Urvinis žmogus“, supratau, jog aš - vyras! Visą spektaklį palaikiau vyrišką poziciją ir nieko sau nepritaikiau iš to, kas buvo kalbama apie moteris.

- O ką santykiuose su moterimis sunkiausiai sekasi suvokti vyrams?

- Viską jie suvokia. Žinote, moterys vyriškėja, vyrai moteriškėja... Aš optimistiškai žiūriu į vyrų ir moterų santykius. Nors kartais ir atrodo, kad kalbame skirtingomis kalbomis.

- Kaip apibūdintumėte vienu žodžiu savo asmeninį gyvenimą?

- Nesusipratimas. (Juokiasi.) Jis - keistas, netelpantis į jokius rėmus. Ir tie rėmai niekada neatsiras. Niekada neturėsiu laimingo asmeninio gyvenimo - bent jau standartiškai įsivaizduojamo.

Man miela matyti, kaip jaunystėje susituokę žmonės užaugina vaikus ir dar gražiai bendrauja. Pavydžiu. Bet man taip neišėjo, ir žinau, kad to nebus. Specialiai ir nemodeliuoju kuria nors kryptimi gyvenimo.

Kreipiu save labiau į darbą nei į asmeninį gyvenimą. Nežinau kodėl - ar dėl to, kad nenusisekus asmeniniam gyvenimui lieka atsidėti darbui, ar nuo pat pradžių taip buvo.

- Gyvenate name. Kas rūpinasi jo priežiūra?

- Aš rūpinuosi. Na, Vytas (Rimantės gyvenimo draugas aktorius Vytautas Šapranauskas. - Red.) padeda, bet jis irgi nemėgsta buities darbų.

- Neretai pavarčius moterų nuotraukų albumus atrodo, kad bėgant metams jos tik gražėja. O kaip jaučiatės jūs?

- Gal laikui bėgant atsiranda kokia moteriška paslaptis. Pavyzdžiui, artimiausias žmogus man sako, kad aš vis dar gražėju. Bet kada nors tas procesas, aišku, sustos, ir tada jau prasidės kitas procesas...

Niekada nelaikiau savęs gražuole. Kai kas nors pagiria, galvoju, ko jis siekia.

- Ar pati mokate sakyti komplimentus, pagirti?

- Pasakau komplimentų ir vyrams, ir moterims. Ir artimiausiam žmogui pasakau. Bet net malonų dalyką sakant man visada norisi pridėti druskos - kad nebūtų per saldu. Ir atvirkščiai - nemalonius dalykus stengiuosi pasakyti juokaudama.

- Koks laimingiausias jūsų gyvenimo periodas?

- Viskas eina juostomis: šviesi, tamsi, šviesi, tamsi. Ir, ko gero, tai priklauso nuo to, ką dirbi ir su kokiais žmonėmis bendrauji.

- Gal dabar, kai atsiranda darbų teatre, atsisakysite televizijos?

- Bet jeigu viską suspėju, gal niekam netrukdo, kad dirbu televizijoje? Televizijoje dirbu ne iš vargo. Man malonumas dirbti su „dviratininkų“ kompanija.

- Pagal išvaizdą jums lyg labiau tiktų draminiai vaidmenys. O pastaruoju metu vis pokštaujate.

- Aš pati manau, kad esu tragikomiško amplua. Ir mieliausia man, kai teatre yra ir juoko, ir ašarų.

- Koks personažas „Dviračio šou“ - jūsų mėgstamiausias?

- Mano meilė - ta Andžela, kuri neseniai tapo blondine. Smagi man ta herojė - švelni, meili, nuoširdžiai kvaila mergina.

- O landžios bei primityvios „Apatinių baltinių“ žurnalistės personažą, atrodo, irgi kuriate su meile...

- Bet jis tikrai neturi vieno prototipo. Tai - visų televizijos gyvenimo būdo žurnalų vedėjų parodija.

Pirmadienis – ne visada sunki diena
TV Eteris Įsijautė švęsti

Kas pasakė, kad pirmadienis – sunki diena? Tik žmogus, neturintis fantazijos.

Šį teiginį, kaip ir kiekvieną pirmadienio vakarą, 19 val. 10 min. per TV3 bandys patvirtinti pramoginė laida „Be tabu“ savaitė.

Per Velykas ir Motinos dieną Lietuvos piliečiai turėjo du laisvus pirmadienius. Atrodo, kad juos švęsti tapo įpročiu.

Tuo įsitikino „Be tabu“ komanda, pirmadienį po švenčių atvykusi į vieną sostinės gydymo įstaigų. 14 valandą čia ūžė puota ir skimbčiojo taurės.

Puotos – viena mėgstamiausių „Be tabu“ temų. Iš pradžių medikai ir Sveikatos apsaugos ministerijos atstovai net nesuvokė, kad juos, švenčiančius kolegos jubiliejų, filmuoja ne draugai ar giminaičiai, o televizija. Po to buvo per vėlu. Vaišių dalyviams teko grįžti prie darbų – pas ligonius.

Kuklus žavesys

Mylimiausiu praėjusių metų politiku „Be tabu“ savaitės išrinktas Darbo partijos narys milijonierius Antanas Bosas laidai svetingai atvėrė savo būsto Palangoje duris.

Jį puošia medžio inkrustacijos ir židiniai. Lauke šeimininkas parodė zoologijos sodą su salamandromis, papūgomis, kanarėlėmis, šunimis ir katėmis.

Čia įrengti keli tvenkiniai, kuriuose plaukioja auksiniai karpiai. Ši rausvos spalvos žuvis kainuoja apie 800 litų.

Svečių pageidavimą jų paragauti iškeptų šeimininkas praleido negirdomis. Tačiau iš kuklios A.Boso buveinės žurnalistai išėjo skaniai pamaitinti.

„Be tabu“ žmogus

Pagaliau paaiškės, kas taps praėjusių metų „Be tabu“ žmogumi. Jį šį kartą rinko žiūrovai, kurie pamatė 10 serijų apie trijų pretendentų nuotykius Gran Kanarijoje.

Antanas ir Sėkla surinko po penkis balsus, o Brigita papuošė vyrų kompaniją.

Visi jie patyrė smagių nuotykių. Brigita iki pat kelionės pabaigos išsaugojo nepakantumą Antanui. Šis liko abejingas seksualiai merginai ir tvirtino, kad jam labiau patinka paslaptingos Gambijos moterys.

Antanas kurorte jautėsi, kalbėjo ir elgėsi kaip marsietis. Vaikinas atsigaudavo tiktai gavęs progą padainuoti koncerte. Sėkla demonstravo toleranciją, retsykiais virstančią būsena „dzin“.

Kam atiteks tradicinis „Be tabu“ apdovanojimas – lazda su bronzine ožio galva, – paaiškės šio pirmadienio vakarą. Žiūrovai spręs, kam atiduoti paskutinį – lemtingą šeštąjį balsą.

„Naujųjų lietuvių“ ir „69 danguje“ staigmenos
TV Eteris Šį vakarą, 19 val. 10 min., TV3 laidoje „Penktadienio muzikos šou“ - daug netikėtumų.

Dėl pagrindinio prizo varžysis 42 metų Danguolė Barauskienė iš Kėdainių. Baigusi dramos režisūrą, ji dirba kultūrinės veiklos organizatore: vaidina teatro studijoje „Logos“, vadovauja vaikų dramos būreliui.

Pagrindinis žaidėjas vyrų pusėje - 27-erių vilnietis Gytis Balčiūnas. Jis - radijo laidų ir renginių vedėjas. Gyčiui laidoje talkins mįslingo bei skandalingo šokių muzikos kolektyvo „Naujieji lietuviai“ vaikinai.

Moterų pusėje kausis seksualiosios grupės „69 danguje“ merginos. Prieš pusantrų metų jos karjerą pradėjo trise. Kalbama, kad dabar trio papildė pabėgėlė iš didžiausių „69 danguje“ konkurenčių grupės „Yva“ - šokėja Goda.

Gandus patvirtino laidos vedėjas Edmundas Kučinskas. Jis ėmėsi burtų, ir studijoje pasirodė grupės naujokė Goda.

Šio vakaro svečiai - dainininkas Egidijus Sipavičius, grupės „Delfinai“ ir „Kastaneda“.

Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Tapk mūsų draugu
Žaliukas Feisbuke
Narių apklausa
TV3 ar LNK ?

TV3
TV3
100% [1 Balsas]

LNK
LNK
0% [0 Balsai]

Balsai: 1
Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.
Pradėta: 13/09/2017 16:17

Apklausų archyvas
6,583,960 unikalūs lankytojai