18/09/2021 17:45
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Shoutbox
You must login to post a message.

No messages have been posted.
Navigacija
· Namai
· Straipsniai
· Siuntimai
· DUK
· Forumas
· Web nuorodos
· Nauja kategorija
· Kontaktai
· Pateikti nuorodą
· Pateikti naujienas
· Pateikti straipsnį
· Rekomenduokit mus
· Mūsų darbai
· Su Nomeda
· Dainius
· Foto galerija
· Šį vakarą tv rodys
· TV programos
· MP-3
· TV eteris
Forumo temos
Naujausios temos
· Kokios muzikos norė...
· Juokai
· Norit moderuoti koki...
· TV pagalba.
Populiariausios temos
Temų nėra
Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 101
· Naujausias narys: test
Skaitliukas Nr.1
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Pradedama atranka į "Alfa.lt" greitojo reagavimo žurnalistų pajėgas
TV EterisRugpjūčio 7-ąją per LNK startuoja naujas realybės šou „Alfa.lt“, kuriame dalyvaus esami ir būsimi žurnalistai.

Laimingieji, komisijos ir balsavusių internautų sprendimu patekę į realybės šou, gyvens ir kurs tikroje redakcijoje. Šou žiūrovai su jų darbo rezultatais galės susipažinti kasdien internete, turės teisę vertinti dalyvių darbą, rašyti apie juos komentarus.

Greitojo reagavimo žurnalistų būrio stovykla truks 8 savaites. Kas savaitę būrys rinks savo vyriausiąjį redaktorių, kuris savaitės pabaigoje atleis du darbuotojus. Vieną iš jų žiūrovai sugrąžins atgal į greitojo reagavimo žurnalistų pajėgas.

Norintys stoti į greitojo reagavimo žurnalistų pajėgas, turi atlikti kovinę užduotį - užpildyti anketą puslapyje www.alfa.lt ir parašyti rašto darbą. Siūlomos trys rašto darbo temos: „We are the winners of “Eurovision“; „Kodėl Lietuva neturi kosmonautų“ ir „Kodėl blondinėms (-ams) nepadeda Dievas“.

Rašinio forma - laisva, atspindinti autoriaus mąstymo laisvę ar stilių. Draudžiama cituoti, plagijuoti kitus žiniasklaidoje nuskambėjusius ar publikuotus pasisakymus, straipsnius. Rašinio apimtis neturi viršyti 3000 ženklų su tarpais. Rašto darbas vertinamas atsižvelgiant į šiuos kriterijus: sugebėjimą plėtoti pasirinktą temą, argumentuoti, iliustruoti faktais, įdomiomis detalėmis; rašinio kompozicijos originalumą, stiliaus savitumą, aiškumą, gramatikos ir stiliaus klaidas.

Iki „Alfa.lt“ pradžios liko 83 dienos!

Daugiau info – www.alfa.lt
Vyrai - apie malonius tėvystės išbandymus
TV Eteris LNK laidoje „Nuo... iki...“ 20 val. 5 min. - įdomios tėviškos meilės istorijos.
Apie tėvo pareigas laidos vedėjai Rūtai Mikelkevičiūtei pasakojo buvęs „Žinių radijo“ vadovas trijų vaikų tėvas Eduardas Eigirdas, vienturtę dukterį auginantis buvusios BTV žinių vedėjos Birutės Budginaitės vyras, komunikacijų specialistas Paulius Bartaševičius ir kol kas dar tik būsimas tėvas LNK laidų vedėjas Algis Ramanauskas.
Algis tėvu taps jau netrukus.
Rūta įsitikino, kad jis neblogai įsivaizduoja, kaip pasikeis gyvenimas namuose atsiradus naujam šeimos nariui.
„Mes įpratę, kad apie vaikus ištisas valandas gali plepėti motinos. O filmuodami šią laidą turėjome progą įsitikinti, kad ta tema malonu šnekėti taip pat ir vyrams“, - gyrė pašnekovus R.Mikelkevičiūtė.
Laidos herojai svarstė, kas yra vyriškumas. Kodėl auginti savo vaiką daugeliui tėvų vis dar atrodo nejauku ir gėda.
O štai išdidūs tėvai laidoje dėstė, kokias pasakas seka vaikams, kaip juos maitina, keičia sauskelnes ir net išdavė, kokie ypatingi metodai padeda greitai užmigdyti mažylius.
„Tango TV“ eteryje startuos laida mamoms „Supermamos!“
TV Eteris Gegužės 21 dieną, sekmadienį, 10.50 val. „Tango TV“ eteryje startuos laida mamoms „Supermamos!“, kurią ves buvusi TV3 žinių orų mergaitė keturių atžalų – 15-ečio Arno, 10-ties Gabrielės, 5-erių Viliaus ir vos vienerių Oskaro – supermama Birutė Šaltytė-Belousovienė.

„Tereikia tik panorėti ir viskas pildosi“, – šypsosi į TV ekraną po pusantrų metų pertraukos sugrįžtanti laidos „Supermamos!“ vedėja. – Eidama motinystės atostogų svajojau kada nors vesti laidą apie šeimą, mamas, namus. Maniškiai, kaip ir aš, labai džiaugiasi šia laida ir naujuoju mano darbu. Tai man puikiausia gimtadienio dovana“.

Pasak B. Šaltytės-Belousovienės, susitvarkyti su nauja laida jai bus lengva, nes mamos „darbas“ jai itin malonus, o visi su vaikais susiję rūpesčiai, buities kasdienybė jos nė kiek nevargina: „Manęs tikrai nepavadinsi nusivylusia namų šeimininke. Esu veikli ir net su mažyliu Oskaru mes sugebame nuveikti galybę darbų per dieną: apkeliauti parduotuves, pasipuošti, surinkti brolius ir seseris iš mokslų, paruošti valgį, papramogauti ir net patarti draugėms, ką daryti susirgus jų vaikams. Noriu, kad ši laida pakeistų požiūrį į motinystę – tai ne vargas, o Dievo dovana“.
Pasak laidos „Supermamos!“ prodiuserio Vyginto Prebergo, ši laida bus skirta ne tik namuose su mažyliais likusioms, o ir aktyviai dirbančioms mamoms: „Laidą kurs pačios mamos: bendrame interneto forume kviesime jas išsakyti savo norus, diskutuoti aktualiausiomis temomis, klausime, kas joms šiuo metu svarbiausia. Laidoje netrūks patarimų ir apie grožį, moteriškumą, nes mama pirmiausia yra moteris ir jeigu ji laiminga, laimingi ir jos vaikai“.
Tiesa, laidoje įdomybių galės rasti ir tėčiai, o ateityje planuojama sukurti ir specialią laidos rubriką „Supertėčiai!“. Naujoji „Tango TV“ laida vykdys ir paramos projektą, kuriame mamos galės padėti vienos kitoms išaugtais vaikų rūbeliais, pinigėliais šeimą ištikus nelaimei ir t.t. Atviras laidos forumas vyks interneto svetainėje Supermama.lt (www.supermama.lt).
Laida mamoms „Supermamos!“ su supermama Birute Šaltyte-Belousoviene – sekmadieniais 10.50 val. per „Tango TV“!
Rūkaliams su šiais metais baigsis katino dienos
Lietuvos naujienos2007 m. sausio 1 d. bus uždrausta rūkyti restoranuose, kavinėse, baruose, kitose viešojo maitinimo įstaigose, klubuose, diskotekose, išskyrus specialiai įrengtus cigarų ar pypkių klubus.

Už šio įstatymo nustatyto reikalavimo pažeidimą juridiniai asmenys bus baudžiami nuo vieno tūkstančio iki penkių tūkstančių litų bauda.

Seimas nepritarė Vyriausybės siūlymui uždrausti rūkyti maitinimo įstaigose nuo 2008 metų pradžios.

"Tai vienas iš reikšmingiausių šios kadencijos Vyriausybės ir Seimo priimtų sprendimų sveikatos apsaugos srityje", - pareiškė Sveikatos apsaugos ministras Žilvinas Padaiga. Liberaldemokratas Julius Veselka tikino, kad draudimas rūkyti maitinimo įstaigose gali paskatinti narkotikų vartojimą.

Liberalo Eligijaus Masiulio nuomone, valdžia labai nenuosekliai elgiasi savo piliečių atžvilgiu: „Iš pradžių buvo aiškūs reikalavimai iki gegužės 1 d. pertvarkyti kavinių patalpas pagal Europos Sąjungos higienos reikalavimus, kas pareikalavo tikrai daug pinigų, įvedant modernias vėdinimo technologijas“. Pasak Seimo nario, nuo 2007 m. sausio 1 d. uždraudus rūkyti, verslininkų investicijos įrengiant modernias vėdinimo technologijas „nueina šuniui ant uodegos“.

Pasaka apie ištvirkusią Eglę žalčių karalienę
TV Eteris Bronius (Algis Ramanauskas) ir Česlovas (Rimas Šapauskas) sukūrė planą, kaip apgauti darbdavį.

Jie nusprendė garažą parduoti, dalį pinigų pragerti, o už likusius emigruoti į Airiją. Ten abu herojai turėjo susirasti gerą darbą, praturtėti ir grįžti milijonieriais.

Tačiau planas nepavyksta - garažo savininkas juos nutveria ir gerokai išspardo abiem užpakalius.

Kvapą užgniaužiantys Broniaus ir Česlovo nuotykiai - laidoje tik vyrams „Ragai“ (LNK), kuri rodoma 22 val. 40 min.

Išvytiems iš garažo laidos herojams pavyksta įsidarbinti lavoninėje. Čia darbas nesudėtingas - jiems tereikia švariai nuplauti lavonus. Tačiau, išgirdę Broniaus ir Česlovo blevyzgas, numirėliai vienas po kito prisikelia ir paknopstom grįžta pas savo artimuosius.

Šioje laidoje taip pat išgirsite pasaką apie pasileidusią Eglę žalčių karalienę, kuri Antrojo pasaulinio karo metais vienu metu mylėdavosi ir su vokiečių kareiviais, ir su sovietiniais partizanais.

Ideali pora
TV Eteris Padiksutuokit visi kartu apie Ideale pora :) Spauskit čia :)
LNK „Grožio fabrikas“ įsikurs moterų kalėjime
TV EterisŠio pirmadienio „Grožio fabriko“ laida bus parengta Panevėžio moterų pataisos namuose. „Prasideda tikrasis pavasaris ir ne tik laisvėje gyvenančios moterys nori būti gražios. „Grožio fabrikas“ išsiruošė į unikalią priešvelykinę akciją, kad į gyvenimą už grotų atneštų dalelę džiaugsmo ir geros nuotaikos“, - sako realybės šou „Grožio fabrikas“ prodiuseris Kristupas Krivickas.

Ne kartą realybės šou kūrėjus yra pasiekę moterų laiškai iš įkalinimo įstaigos, tačiau šou kūrėjai pasijusdavo bejėgiai padėti, nes moterys iš įkalinimo įstaigos nėra išleidžiamos. Tačiau Šv. Velykų proga „Grožio fabriko“ kūrėjai nusprendė patys nuvažiuoti į Panevėžio moterų pataisos namus.

Į kalėjimą vyksta stilistai, kosmetologai, kirpėjai ir kiti Grožio terapijos ir chirurgijos klinikos specialistai.

Iš viso grožio šventėje dalyvaus trys kalėjimo moterys. Tiesa, viena jų kaip tik šią savaitę turėtų išeiti į laisvę. Teismas turėtų patenkinti prašymą dėl išankstinio moters paleidimo į laisvę. Šiuo metu dedamos visos pastangos, kad laisvėn išėjusi dalyvė nesijaustų atskirta nuo visuomenės...

Tikimasi, kad ši „Grožio fabriko“ pavasario akcija praskaidrins ne tik Panevėžyje kalinčių moterų gyvenimą, bet ir padės joms siekti noro pradėti naują gyvenimą.

Bausmę atlikusiai „Grožio fabriko“ dalyvei šou kūrėjai ne tik pakeis išvaizdą, bet ir žada malonių siurprizų.....
Mūsu HTML kodas !
Zaliuko naujienosIdėkit į savo interneto portalą mūsų HTML kodą - Aciū ! Parsisiūst HTML ?
Angliški gandrai Beatą Nicholson aplankys liepą
TV Eteris Dar visai neseniai LTV laidos „Arti toli“ vedėja Beata Nicholson ir jos vyras Tomas tikino, kad pusiau lietuviškas, pusiau britiškas jų gyvenimas artimiausiu metu nesikeis. Tačiau žinia apie pirmosiomis liepos dienomis gimsiantį kūdikį planus gerokai pakoregavo.

Apie tai, kad Beata jau šeštąjį mėnesį laukiasi iki šiol žinojo tik artimiausi žmonės. Jos nuomone, nauja gyvybė - labai intymus ir asmeniškas dalykas, kurio ji nėra linkusi dalintis su visais.

Nėštumas sutuoktiniams buvo staigmena, nes pradėti lauktis mažylių jiedu planavo tik po penkerių vedybinio gyvenimo metų.

Kaip rašo žurnalas „Žmonės“, Beata žada parengti visas laidas iki televizijos sezono pabaigos, o po to į Lietuvą grįš tik rudenį.
TV3 eteryje - muzikinių sveikinimų laida, kurioje nebus tetų ir gėlių vazonėlių
TV Eteris Balandžio 1-ąją, visų melagių dieną, TV3 eteryje startuoja nuotaikinga savaitinė geriausių muzikinių sveikinimų laida „Padovanok dainą!“. Pirmosios savo kolegas, draugus ir artimuosius netikėčiausiomis progomis sveikins ir dainas jiems dedikuos TV3 ir „Tango TV“ televizijos žvaigždės.

„Tai visai kitoks sveikinimų koncertas, nei esame įpratę matyti: čia nebus gražiai susišukavusios tetos su gėlių vazonėliu pašonėje ir eilėraščių lapeliu rankose – artimuosius, draugus, mylimuosius TV3 eteryje Lietuvos žmonės sveikins patys“, – sako laidos „Padovanok dainą!“ prodiuserė Jurga Pukenytė.

Balandžio 1-osios laida su televizijos žvaigždėmis bus ir šventinė – su smagiais pokštais, negirdėtais gandais ir neskaitytais posmais, ir „pavyzdinė“ – TV3 žiūrovai galės pamatyti, kaip šioje laidoje galima bus vienam kitą sveikinti. „Laidos komanda dirbs visoje Lietuvoje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje ir Alytuje. Jei sveikintojai artimuosius norės pasveikinti namie – vyksime į namus, jei studijoje – kviesime į televiziją, jei kavinėje – drauge kelsime šampano taurę“, - tikino prodiuserė.

Sveikinimus artimiesiems į laidą gali siųsti ir užsienyje gyvenantys artimųjų išsiilgę tautiečiai. „Jiems tereikia patiems nusifilmuoti, atsiųsti mums kasetę ir paskambinus išsirinkti dainą. Sveikinimai nemokami, nes TV3 myli savo žiūrovus“, – apie neribotas naujos TV3 laidos galimybes pasakoja ir taisykles vardija J. Pukenytė.

Laidos „Padovanok dainą!“ repertuare – populiariausios ir naujausios Lietuvos muzikos žvaigždžių ir grupių dainos.
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Tapk mūsų draugu
Žaliukas Feisbuke
Narių apklausa
TV3 ar LNK ?

TV3
TV3
100% [1 Balsas]

LNK
LNK
0% [0 Balsai]

Balsai: 1
Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.
Pradėta: 13/09/2017 16:17

Apklausų archyvas
6,584,006 unikalūs lankytojai