Oh no! Where's the JavaScript?
Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.

Nijolė Pareigytė padės surasti svajonių vyrą: „Meilėje, kaip ir ūkyje, reikia stengtis“

Nijolė Pareigytė padės surasti svajonių vyrą: „Meilėje, kaip ir ūkyje, reikia stengtis“
Nėra nieko geriau už tą meilę, kuri užklumpa mus vasarą – staigiai, stipriai ir beprotiškai svaiginančiai. Svaigulį kelia viskas – įdegusi oda, bučiniai, kurių saldumas primena braškes ar pokalbiai su nauju svarbiausiu žmogumi pasaulyje šiltą vasaros vakarą iki pat paryčių. Apie tokią meilę – išmušančią iš vėžių, o kartu ir suteikiančią prasmę visur, kur jos anksčiau neradome – svajojame visi. O jau visai netrukus būtent tokią išvysime ir naujausiame, bet be jokios abejonės pačiame karščiausiame TV3 vasaros projekte „Ūkininkai ieško meilės“!

Projekto anonsą pamatykite čia.

Ūkininkai ne veltui vadinami naujausiais svajonių jaunikiais – jie yra tie, kurių negąsdina joks darbas. Jie nebijo susitepti rankų, žavi savo valia, darbštumu ir... beribiu nuoširdumu.

Ir nors atrodo, kad tokio vyro nerasi nė viename pažinčių portale, jiems taip pat reikia meilės! Tokios pat tikros, vienintelės ir gal net tokios, kuri truktų visą gyvenimą.

O kas geriau galėtų suprasti ūkininkus, jei ne tos, kurios ir pačios savo rytus pradeda dirbdamos ūkio darbus? Šių laikų ūkininkės yra tos, kurios išlieka žavios ir grakščios, kurių negąsdina būti be makiažo, tačiau lygiai taip pat jos yra pasiruošusios bet kokiam sunkesniam darbui.

Tegul ūkininkai sutinka savo svajonių ūkininkes! Nori dalyvauti intriguojančiame vasaros projekte? Tuomet pildyk anketą ir pasinerk į nepakartojamą meilės nuotykį: tv3.lt/anketa

Ūkis artimas ir projekto vedėjai

Užduoties surasti ūkininkams ir ūkininkėms meilę, imsis dainininkė, grupės „69 danguje“ narė bei renginių vedėja Nijolė Pareigytė-Rukaitienė. Kaip tikina moteris, ūkininkų draugija jai – tikrai nesvetima.

„Ūkininkai man patinka, nes tai – paprasti žmonės, kurie tuo pat metu moka ir puikiai pasilinksminti. Todėl, vos gavusi pasiūlymą vesti šį vasaros projektą, nė karto nesuabejojau, ar noriu – mano širdis tikrai čia. Žinojau, kad bus smagu, o man tai svarbiausia. Juk tuomet nė nereikia dirbti“, – šypsosi ji.

Ne visi žino, tačiau ūkininko pažymėjimą turi ir pati Nijolė! „Prie žemės visuomet traukdavo visą mano šeimą. Į sodą tėvai veždavo jau nuo mažens – ten ravėdavau, kasdavau, sodindavau. Mano tėtis būdavo atsakingas už bulves, burokėlius, morkas, svogūnus – ištisus metus valgydavome tai, ką jis užaugindavo.

Tai labai vertinu, todėl galvoju, kad ir pati ateityje tikrai turėsiu savo darželį (šypsosi). Į žmones, kurie turi sodybas ant ežero, šiltnamius bei vaismedžius, iki šiol visuomet žiūriu su pavydu“, – atvirauja ji.

Vis dėlto ji neslepia – žemės ūkyje lengvų darbų tikrai nerasi… Geriausias to įrodymas – pačios Nijolės teta, gyvenanti kaime.

„Ji kasdien keliasi 5 ryto ir niekuomet neturi atostogų, nes negali niekur išvažiuoti. Kai pakviečiau ją į vieną šventę, ji manęs paklausė, o kas tuomet pašers ir prižiūrės jos gyvulius? Juk jiems nepasakysi, kad išvažiuoji į balių… Matyt, kiekvienas gimstame tam, kam gimstame, ir, jei randi savo pašaukimą, tai yra didžiulė dovana. Ūkininku būti tikrai galėtų ne kiekvienas – tai jau gyvenimo kelias“, – įsitikinusi ji.

Ūkininkai – naujieji svajonių jaunikiai?

Prieš 13 metų Nijolė jau yra vedusi panašų TV3 projektą. Tiesa, kitaip nei dabar, tuomet antroji pusė būdavo renkama tik ūkininkams.

„Tuo metu, tikriausiai, tai buvo mano ir vyro bendravimo pradžia, nes šiemet liepos 6-ąją kartu švęsime jau 13 metų. Per šį laiką tikrai pasikeitė ne tik mano požiūris į meilę, bet pasikeičiau ir aš pati – tapau ramesnė, sėslesnė. Nebesu tik kažkieno draugė – esu ir mama, ir žmona. Kiekvienas etapas yra kažkuo saldus, įdomus, kitoks.

Labai gerai, kad gyvenime tokie etapai yra – kai pasibaigia vienas, prasideda kažkoks kitas. O bėgant metams, gyvenime atrandi vis daugiau naujų spalvų. Tačiau, kai kas liko nepakitę – tai mano noras visuomet pajuokauti“, – šypsosi žinoma moteris.

Anot jos, per tiek metų stipriai pasikeitė ne tik ji pati, bet ir ūkininkai: „Jau tada, prieš 13 metų, jie išgyveno perversmą. O dabar netgi būtų galima juos vadinti ir tikrais svajonių jaunikiais! Tik, žinoma, vienintelė sąlyga jų antrosioms pusėms turėtų būti ta, kad jos turėtų mėgti gamtą, nes šie žmonės didžiąją savo gyvenimo dalį praleidžia laukuose. O ir dirba jie tikrai sunkiai! Neseniai naktį važiavau iš koncerto Klaipėdoje, ir jau mačiau laukuose kombainų, traktorių žiburiukus – ūkininkai jau darbavosi. Jiems jau prasideda intensyvus laikotarpis.“

Tiesa, Nijolė pastebi, kad, kaip ir visur, taip ir tarp ūkininkų yra visokių – ir smulkiųjų, ir turtingesnių, labiau prasisukusių. Visgi, ji neslepia, kad svarbiausia – ne tai.

„Kad visi jie dirba sunkiai, yra faktas. O iššūkių ūkyje nestinga: negali sodinti bet ko, o taip pat nuo tavęs labai mažai kas priklauso. Manau, kad būtent tai ir yra sudėtingiausia. Būna tikrai sunkių metų, kai derlius nėra didelis. Bet, deja, nieko nepakeisi“, – sako ji.

Kaip ūkyje, taip ir meilėje

Tačiau net tuomet, kai darbuose sekasi sunkiai, anot Nijolės, visuomet gelbėja… meilė. Tokia, kokios tikrai netrūks ir šiame projekte!

„Visiems norisi kompanijos, draugystės, palaikymo, jausmų, meilės, o susirasti antrąją pusę tikrai yra sudėtinga. Meilėje yra taip, kaip ir ūkyje – visuomet reikia labai stengtis, įdėti daug pastangų ir santykius puoselėti. Juk, kai aistra subliūkšta, tada arba lieka graži draugystė, ir ta meilė jau perauga į kitą lygį, arba jūs pasukate skirtingais keliais“, – įsitikinusi ji.

O svarbiausia, kad šios vasaros didžiausiame romantiniame projekte, ji bus abipusė! Jau seniai praėjo tie laikai, kai savo simpatijai dėmesį rodo tik vyrai. Kaip pastebi naujojo projekto vedėja, moterys turi tokią pat teisę.

„Man tai niekada nebuvo tabu – jei tau kažkas patinka, gali tai parodyti. O jei reikia – gali už savo žmogų ir pakovoti! Juk dabar yra lygios teisės – kalbinti, rodyti simpatiją ir imtis iniciatyvos gali visi“, – sako ji.

Dar labiau Nijolė džiaugiasi tuo, kad moterų, kurios dalyvaus projekte, lengvai tikrai nepastumsi! „Man labai patinka stiprios moterys, kurios gali už save pakovoti, kurios neleidžia savęs skaudinti ar įžeidinėti. Žinoma, meilė toks dalykas, kuris ne visuomet kelia ant sparnų – būna, kad ir bloškia tave žemyn. Tačiau stiprios moterys man visuomet imponavo. Tikiu, kad ir tos, kurios dalyvaus šiame projekte, bus būtent tokios: stiprios, kovingos, ir darbščios“, – sako ji.

„Ūkininkai ieško meilės“ – nuo vasaros tik per TV3

0 comments

Leave a Comment

Please Login to Post a Comment.
  • No Comments have been Posted.

Rating is available to Members only.
Please Login or Register to vote.
Awesome! (0)0 %
Very Good (0)0 %
Good (0)0 %
Average (0)0 %
Poor (0)0 %


Sveiki, klausimus ,
pasiūlymus siųskit elektroniniu paštu
zaliukui@gmail.comtik norint
pakomentuoti.